Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Tenda TEG1009P-EI 9-Port Gigabit Desktop Switch

Tenda TEG1009P-EI 9-Port Gigabit Desktop Switch

9xport, Fémház, 9xGigabit, lásd részletek
>
ár:
27 076 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Tenda TEG1016D 16-port Gigabit Ethernet Switch

Tenda TEG1016D 16-port Gigabit Ethernet Switch

16xport, Fémház, 16xGigabit
>
ár:
20 208 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
27 870 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Tenda SG108 8port Gigabit Switch
>
ár:
6 115 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 637 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link DGS-1210-08P 8 Port Gigabit PoE Smart Switch
>
ár:
37 630 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Dell Networking X1026 Smart Web Managed Switch 24x 1GbE + 2x 1GbE SFP ports (DNX1026-2_LIFE)

Dell Networking X1026 Smart Web Managed Switch 24x ...

Menedzselje könnyen irodai hálózatát egy Gigabit Ethernet switch-csel, melyek vállalati szintű funkciókat és intuitív megoldásokat ...
>
ár:
116 053 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Dell Networking X1008P Smart Web Managed Switch 8x 1GbE PoE ports

Dell Networking X1008P Smart Web Managed Switch 8x ...

Dell Networking X1008P Smart Web Managed Layer 2+ PoE Switch, 8x ...
>
ár:
98 119 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Dell Networking X1018 Smart Web Managed Switch 16x 1GbE + 2x 1GbE SFP ports

Dell Networking X1018 Smart Web Managed Switch 16x ...

Dell Networking X1018 Smart Web Managed Layer 2+ Switch, 16x 10/100/ ...
>
ár:
113 839 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Dell Networking X1018P Smart Web Managed Switch 16x 1GbE PoE + 2x 10GbE SFP port

Dell Networking X1018P Smart Web Managed Switch ...

Dell Networking X1018P Smart Web Managed Layer 2+ Switch, 16x 10/100/ ...
>
ár:
120 389 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Dell Networking X1052 Smart Web Managed Switch 48x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ ports

Dell Networking X1052 Smart Web Managed Switch 48x ...

Dell Networking X1052 Smart Web Managed Layer 2+ Switch, 48x 10/100/ ...
>
ár:
202 172 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Dell Networking X4012 Smart Web Managed Switch 12x 10GbE SFP+ ports

Dell Networking X4012 Smart Web Managed Switch 12x ...

Dell Networking X4012 Smart Web Managed Layer 2+ Switch, 12x 10GbE ...
>
ár:
481 556 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Dell SonicWALL NSA 3600 High Availability (HA) Unit

Dell SonicWALL NSA 3600 High Availability (HA) ...

Dell SonicWALL NSA 3600 High Availability (HA) Unit-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
985 618 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Dell SonicWALL NSA 4600 High Availability (HA) Unit

Dell SonicWALL NSA 4600 High Availability (HA) ...

Dell SonicWALL NSA 4600 High Availability (HA) Unit-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
1 380 229 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Dell Networking N1524 L3 Switch 24x 1Gbe + 4x 10GbE SFP+ fixed ports

Dell Networking N1524 L3 Switch 24x 1Gbe + 4x ...

Dell Networking N1524, L3, 24x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports, ...
>
ár:
351 591 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Dell Networking N1548 Switch 48x 1GbE + 4x 10GbE SFP+fix ports

Dell Networking N1548 Switch 48x 1GbE + 4x 10GbE ...

Dell Networking N1548, L3, 48x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ fixed ports, ...
>
ár:
486 167 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Dell Networking X1026 Smart Web Managed Switch 24x 1GbE + 2x 1GbE SFP ports

Dell Networking X1026 Smart Web Managed Switch 24x ...

Dell Networking X1026 Smart Web Managed Layer 2+ Switch, 24x 10/100/ ...
>
ár:
85 085 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Dell Networking X1052 Smart Web Managed Switch 48x 1GbE + 4x 10GbE SFP+ ports Pr

Dell Networking X1052 Smart Web Managed Switch 48x ...

Dell Networking X1052 Smart Web Managed Layer 2+ Switch, 48x 10/100/ ...
>
ár:
311 557 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Dell Networking X1026 Smart Web Managed Switch 24x 1GbE + 2x 1GbE SFP ports (DNX1026-2)

Dell Networking X1026 Smart Web Managed Switch 24x ...

Dell Networking X1026 Smart Web Managed Layer 2+ Switch, 24x 10/100/ ...
>
ár:
120 690 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Dell Intel True Scale Fabric Edge Switch 12200BS23.

Dell Intel True Scale Fabric Edge Switch ...

DELL Intel True Scale Fabric Edge Switch 12200BS23.Intel® True Scale ...
>
ár:
850 270 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Dell Intel True Scale Fabric Passive Copper Cable QSFP-QSFP 3m.

Dell Intel True Scale Fabric Passive Copper Cable ...

DELL Intel True Scale Fabric Passive Copper Cable QSFP-QSFP 3m.
>
ár:
7 470 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE SR 850nm Wavelength 300m Reach Kit (407-BBOU)

Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE SR 850nm ...

Dell Networking Transceiver SFP+ 10GbE SR 850nm Wavelength 300m Reach Kit
>
ár:
98 262 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Dell CBL10600230_P000 Intel True Scale Fabric Passive Copper kábel, 2m

Dell CBL10600230_P000 Intel True Scale Fabric ...

Gyártó:DELLJelleg:DELL Intel True Scale Fabric Passive Copper Cable QSFP-QSFP 2m.
>
ár:
4 960 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Dell QLE7340CK_P000 Intel True Scale Fabric Host Channel Adapter

Dell QLE7340CK_P000 Intel True Scale Fabric Host ...

Gyártó:DELLJelleg:DELL Intel True Scale Fabric Host Channel Adapter QLE7340CK, Ful-Profile & Low-Profile.
>
ár:
16 180 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Dell CBL10600130_P000 Intel True Scale Fabric Passive Copper kábel, 1m

Dell CBL10600130_P000 Intel True Scale Fabric ...

Gyártó:DELLJelleg:DELL Intel True Scale Fabric Passive Copper Cable QSFP-QSFP 1m.
>
ár:
3 040 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom