Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat

(6) Gigabit routing ports (2) Gigabit RJ45/SFP ...

(6) Gigabit routing ports (2) Gigabit RJ45/SFP combination ports 2 million+ packets per second for 64 byte packets Rackmountable
>
ár:
132 269 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-SG1024 Gigabit 24 portos Gigabit switch

TP-Link TL-SG1024 Gigabit 24 portos Gigabit switch

24 db 10/100 Mbps RJ45 port. 1 db 10/100/1000 Mbps RJ45 port. 1 db RS232 port. Auto MDI/MDIX.
>
ár:
37 863 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-SG1024D Gigabit 24 portos Gigabit switch

TP-Link TL-SG1024D Gigabit 24 portos Gigabit ...

Sebessége: 10/100/1000 Mbit fém házas rack-ba szerelhető. Csatlakozó: 16 RJ45-ös UTP.
>
ár:
34 715 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
29 811 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
6 887 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL 28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x Gi

ZyXEL 28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet ...

ZyXEL 28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal+ 4x Gigabit dual personality
>
ár:
191 420 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL 28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal + 4x Gi

ZyXEL 28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet ...

ZyXEL 28-port Managed Layer2+ Gigabit Ethernet switch, 24x Gigabit metal+ 4x Gigabit dual personality
>
ár:
118 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Catalyst 2960S 24TD-L, 24 Ethernet 10/100/1000, 2 Ten Gigabit Ethernet SFP+ / 2 One Gigabit Ethernet SFP Cisco WS-C2960S-24TD-L

Catalyst 2960S 24TD-L, 24 Ethernet 10/100/1000, 2 ...

... . Switch type: Managed. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Networking standards: IEEE 802.3. MAC address ...
>
ár:
717 164 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL GS-3700-48HP 52-port (DC) Gigabit switch, L2/3, 48x Gigabit metal + 4x Gig

ZyXEL GS-3700-48HP 52-port (DC) Gigabit switch, ...

ZyXEL GS-3700-48HP 52-port Datacenter Gigabit switch, L2/3, 48x Gigabit metal + 4x Gigabit open SFP, Full L2+ features + L3: static and ...
>
ár:
597 000 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL  GS-3700-24 28-port (DC) Gigabit switch, L2/3, 24x Gigabit metal + 4x Giga

ZyXEL GS-3700-24 28-port (DC) Gigabit switch, ...

ZyXEL GS-3700-24 28-port Datacenter Gigabit switch, L2/3, 24x Gigabit metal + 4x Gigabit open SFP, Full L2+ features + L3: static and ...
>
ár:
383 880 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL GS-3700-24HP 28-port (DC) Gigabit switch, L2/3, 24x Gigabit metal + 4x Gig

ZyXEL GS-3700-24HP 28-port (DC) Gigabit switch, ...

ZyXEL GS-3700-24HP 28-port Datacenter Gigabit switch, L2/3, 24x Gigabit metal + 4x Gigabit open SFP, Full L2+ features + L3: static and ...
>
ár:
471 700 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL GS-3700-48 52-port (DC) Gigabit switch, L2/3, 48x Gigabit metal + 4x Gigab

ZyXEL GS-3700-48 52-port (DC) Gigabit switch, ...

ZyXEL GS-3700-48 52-port Datacenter Gigabit switch, L2/3, 48x Gigabit metal + 4x Gigabit open SFP, Full L2+ features + L3: static and ...
>
ár:
482 450 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
118 607 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
D-Link Switch 24x1000Mbps + 2x SFP + 2x 10G SFP+ SmartPro

D-Link Switch 24x1000Mbps + 2x SFP + 2x 10G SFP+ ...

... Expansion SlotMedia & PerformanceMedia Type Supported:Twisted PairEthernet Technology:Gigabit Ethernet10 Gigabit EthernetNetwork Technology:10/100/1000Base-TI/O ExpansionsNumber of ...
>
ár:
109 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL GS1200-5HP 5-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 5x Gigabit metal, 4x P

ZyXEL GS1200-5HP 5-port Desktop Gigabit Web Smart ...

5-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 5x Gigabit metal, 4x PoE (802.3at, 30W), PoE Power budget 60W, ...
>
ár:
21 274 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL GS1200-8HP 8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, 4x P

ZyXEL GS1200-8HP 8-port Desktop Gigabit Web Smart ...

8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, 4x PoE (802.3at, 30W), PoE Power budget 60W, ...
>
ár:
27 130 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL XGS-3700-24HP 28-port (DC) Gigabit switch, L2/3, 24x Gigabit metal + 4x 10

ZyXEL XGS-3700-24HP 28-port (DC) Gigabit switch, ...

ZyXEL XGS-3700-24HP 28-port Datacenter Gigabit switch, L2/3, 24x Gigabit metal + 4x 10G open SFP+, Full L2+ features + L3: static ...
>
ár:
615 610 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL XGS-3700-48HP 52-port (DC) Gigabit switch, L2/3, 48x Gigabit metal + 4x 10

ZyXEL XGS-3700-48HP 52-port (DC) Gigabit switch, ...

ZyXEL XGS-3700-48HP 52-port Datacenter Gigabit switch, L2/3, 48x Gigabit metal + 4x 10G open SFP+, Full L2+ features + L3: static ...
>
ár:
740 510 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL XGS-3700-48 52-port (DC) Gigabit switch, L2/3, 48x Gigabit metal + 4x 10G

ZyXEL XGS-3700-48 52-port (DC) Gigabit switch, ...

... Slot Details:48 x Gigabit Ethernet Network4 x 10 Gigabit Ethernet Expansion SlotMedia ... Supported:Twisted PairEthernet Technology:Gigabit EthernetNetwork Technology:10/100/1000Base- ...
>
ár:
594 110 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-SG5412F - 12 portos optikai, Gigabit

TP-LINK TL-SG5412F - 12 portos optikai, Gigabit

TL-SG5412F - 12 portos optikai, Gigabit
>
ár:
106 267 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link DGS-1024D Gigabit Switch

D-Link DGS-1024D Gigabit Switch

... számára. A hálózatok növekvő forgalma könnyedén kezelhető a Gigabit Ethernet megnövelt sávszélességével. Gigabit csatlakoztatás száloptika nélkül A switch 16 hagyományos Ethernet ...
>
ár:
30 800 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link DGS-1005D 5-Portos 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet Switch

D-Link DGS-1005D 5-Portos 10/100/1000Mbps Gigabit ...

... legyen az Ethernet, Fast Ethernet vagy Gigabit Ethernet, így nem szükséges hardvert vagy ... keresztül a switchez csatlakoztattuk.5 réz Gigabit portA meglévő, alacsony árú Cat5 vagy ...
>
ár:
5 591 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti EdgeRouter ER-X-SFP 5 Gigabit RJ45 ports with passive PoE support,1xSFP

Ubiquiti EdgeRouter ER-X-SFP 5 Gigabit RJ45 ports ...

... six are configurable for switching. Optical SFP for Backhaul The Gigabit SFP port provides fiber connectivity to support backhaul applications for ...
>
ár:
30 457 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG300-28MP 26-port 10/100/1000 (POE+) 2 x Kombi-Gigabit-SFP SG300-28MP-K9-EU

Cisco SG300-28MP 26-port 10/100/1000 (POE+) 2 x ...

... Managed, 26x 10/100/1000 + 2x combo Gigabit SFP, Desktop, Rack-mountable, PoE+, EU ... Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Copper ethernet cabling ...
>
ár:
297 485 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Tenda SG108 8port Gigabit Switch

Tenda SG108 8port Gigabit Switch

Gyári cikkszám: SG108 • Garancia (hó): 60Tenda SG108 8port Gigabit Switch 8-port Gigabit Ethernet Switch, 8 10/100/1000M RJ45 ports, Plastic cas$1, $2C ...
>
ár:
6 814 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Tenda SG105 5port Gigabit Switch

Tenda SG105 5port Gigabit Switch

Gyári cikkszám: SG105 • Garancia (hó): 60Tenda SG105 5port Gigabit Switch 5-port Gigabit Ethernet Switch, 5 10/100/1000M RJ45 ports, Plastic cas$1, $2C ...
>
ár:
4 623 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
D-Link 8-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch including 2 Combo 1000BaseT/S

D-Link 8-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch ...

... Type Supported:Twisted PairTwisted Pair Cable Standard:Category 5eEthernet Technology:Gigabit EthernetNetwork Technology:10/100/1000Base-TI/O ExpansionsNumber of Total Expansion ...
>
ár:
43 820 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 4-Port Gigabit Midspan 802.3at/af 30W PoE injektor

StarTech 4-Port Gigabit Midspan 802.3at/af 30W PoE ...

... class your PoE devices are? The Gigabit midspan PoE+ injector&nbs$1, $2utomatically detects ... the Box Included in Package 1 - 4 Port Gigabit PoE+ Injector  , 1 - Universal Power ...
>
ár:
58 406 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Cisco Compatible miniGBIC modul

StarTech Cisco Compatible miniGBIC modul

... upgrade a Multimode LC port on your Gigabit fiber networking equipment or fiber media ... Notes / Requirements Note For use in Gigabit fiber networking equipment and media converters ...
>
ár:
22 180 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
D-Link DGS-108E 8 portos (fémházas) Gigabit Desktop Switch

D-Link DGS-108E 8 portos (fémházas) Gigabit ...

Key Features ƒƒBuiltin DLink Green Technology ƒƒInexpensive Gigabit solution for Home/SOHO ƒƒEight 10/100/1000 Mbps Gigabit ports ƒƒ16 Gbps switching fabric ƒƒAuto ...
>
ár:
8 862 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom