Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
OVISLINK AirLive 24P Gigabit 802.3at POE Switch, up to 30W/port, up to 370W/switch, 4*SFP

OVISLINK AirLive 24P Gigabit 802.3at POE Switch, ...

Gyártó szimbólumaPOE-GSH2004L-370Terméknév
>
ár:
189 611 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
OVISLINK AirLive 24P Gigabit 802.3at POE Switch, up to 30W/port, up to 370W/switch, 4*SFP

OVISLINK AirLive 24P Gigabit 802.3at POE Switch, ...

LAN hálózati architektúraEthernetFastEthernetGigabitEthernet1000BaseT (RJ45) portok száma20 dbCOMBO GEth (RJ45)/MiniGBIC (SFP) portok száma4 dbTámogatott protokollok és ...
>
ár:
157 770 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
OvisLink Corp. AirLive Surveillance accessory

OvisLink Corp. AirLive Surveillance accessory

Szélesség160 mmMagasság93 mmMélység180 mmNettó tömeg820 gCsatlakozó típusaUSBSzínmetálszürkeTovábbi információk12 programozható billentyű
>
ár:
35 250 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
OVISLINK AirLive 20 Port SFP with 4 Port Combo Managed Switch

OVISLINK AirLive 20 Port SFP with 4 Port Combo ...

Gyártó szimbólumaSNMP-24MGB PlusTerméknév
>
ár:
178 481 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
OVISLINK AirLive Surveillance accessory

OVISLINK AirLive Surveillance accessory

Gyártó szimbólumaACC-Joystick-NVRTerméknév
>
ár:
40 889 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
OVISLINK AirLive 20 Port SFP with 4 Port Combo Managed Switch

OVISLINK AirLive 20 Port SFP with 4 Port Combo ...

LAN hálózati architektúraWireless IEEE 802.3abSmartSwitch (WEB Managed)NemCOMBO GEth (RJ45)/MiniGBIC (SFP) portok száma4 dbSFP+ slotok száma24 dbKommunikációs portConsole ...
>
ár:
148 500 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Gigabit Interface Converter 1000BASE-ZX Cisco WS-G5487

Gigabit Interface Converter 1000BASE-ZX Cisco ...

... rate: 1 Gbit/s, Data link protocols: Gigabit Ethernet, Cabling technology: 1000BASE-ZX. Dimensions (WxDxH ... I/O ports: SMF Gigabit Interface Converter 1000BASE-ZX Cisco WS-G5487
>
ár:
754 959 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Gigabit Interface Converter 1000BASE-T copper GBIC Cisco WS-G5483

Gigabit Interface Converter 1000BASE-T copper GBIC ...

Gigabit Interface Converter 1000BASE-T copper GBIC Cisco WS- ... : 100m. Colour of product: Black. Input voltage: 5V Gigabit Interface Converter 1000BASE-T copper GBIC Cisco WS-G5483
>
ár:
74 646 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-SG5412F - 12 portos optikai, Gigabit

TP-LINK TL-SG5412F - 12 portos optikai, Gigabit

TL-SG5412F - 12 portos optikai, Gigabit
>
ár:
106 267 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
27 052 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG300-28MP 26-port 10/100/1000 (POE+) 2 x Kombi-Gigabit-SFP SG300-28MP-K9-EU

Cisco SG300-28MP 26-port 10/100/1000 (POE+) 2 x ...

... Managed, 26x 10/100/1000 + 2x combo Gigabit SFP, Desktop, Rack-mountable, PoE+, EU ... Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Copper ethernet cabling ...
>
ár:
297 485 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
D-Link DGS-1024D Gigabit Switch

D-Link DGS-1024D Gigabit Switch

... számára. A hálózatok növekvő forgalma könnyedén kezelhető a Gigabit Ethernet megnövelt sávszélességével. Gigabit csatlakoztatás száloptika nélkül A switch 16 hagyományos Ethernet ...
>
ár:
30 800 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Tenda SG105 5port Gigabit Switch

Tenda SG105 5port Gigabit Switch

5xport 5-port Gigabit Ethernet Switch, 5 10/100/1000M RJ45 ports, Plastic cas$1, $2C 9V0.6A
>
ár:
4 290 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Catalyst 2960S 24TD-L, 24 Ethernet 10/100/1000, 2 Ten Gigabit Ethernet SFP+ / 2 One Gigabit Ethernet SFP Cisco WS-C2960S-24TD-L

Catalyst 2960S 24TD-L, 24 Ethernet 10/100/1000, 2 ...

... . Switch type: Managed. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Networking standards: IEEE 802.3. MAC address ...
>
ár:
717 164 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
17 689 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
D-Link DGS-1210-10P 10xPoE+2xGiga PoE Gigabit Switch Smart

D-Link DGS-1210-10P 10xPoE+2xGiga PoE Gigabit ...

... + 2x SFPBővíthetőség2x SFPMenedzselésigenEgyéb10-Port Web Smart PoE Gigabit Smart Switch with 2 Gigabit Combo BASE-T/SFP, Web-based GUI, SNMP v1 ...
>
ár:
45 280 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco Cisco SG500-28P 28-port Gigabit POE Stackable Managed Switch

Cisco Cisco SG500-28P 28-port Gigabit POE ...

Cisco SG500-28P 28-port Gigabit POE Stackable Managed Switch-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
450 064 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL GS-3700-48HP 52-port (DC) Gigabit switch, L2/3, 48x Gigabit metal + 4x Gig

ZyXEL GS-3700-48HP 52-port (DC) Gigabit switch, ...

ZyXEL GS-3700-48HP 52-port Datacenter Gigabit switch, L2/3, 48x Gigabit metal + 4x Gigabit open SFP, Full L2+ features + L3: static and ...
>
ár:
599 620 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL  GS-3700-24 28-port (DC) Gigabit switch, L2/3, 24x Gigabit metal + 4x Giga

ZyXEL GS-3700-24 28-port (DC) Gigabit switch, ...

ZyXEL GS-3700-24 28-port Datacenter Gigabit switch, L2/3, 24x Gigabit metal + 4x Gigabit open SFP, Full L2+ features + L3: static and ...
>
ár:
385 590 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL GS-3700-24HP 28-port (DC) Gigabit switch, L2/3, 24x Gigabit metal + 4x Gig

ZyXEL GS-3700-24HP 28-port (DC) Gigabit switch, ...

ZyXEL GS-3700-24HP 28-port Datacenter Gigabit switch, L2/3, 24x Gigabit metal + 4x Gigabit open SFP, Full L2+ features + L3: static and ...
>
ár:
473 660 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL GS-3700-48 52-port (DC) Gigabit switch, L2/3, 48x Gigabit metal + 4x Gigab

ZyXEL GS-3700-48 52-port (DC) Gigabit switch, ...

ZyXEL GS-3700-48 52-port Datacenter Gigabit switch, L2/3, 48x Gigabit metal + 4x Gigabit open SFP, Full L2+ features + L3: static and ...
>
ár:
484 530 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL XGS-3700-48 52-port (DC) Gigabit switch, L2/3, 48x Gigabit metal + 4x 10G

ZyXEL XGS-3700-48 52-port (DC) Gigabit switch, ...

... Slot Details:48 x Gigabit Ethernet Network4 x 10 Gigabit Ethernet Expansion SlotMedia ... Supported:Twisted PairEthernet Technology:Gigabit EthernetNetwork Technology:10/100/1000Base- ...
>
ár:
596 740 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL GS1200-5HP 5-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 5x Gigabit metal, 4x P

ZyXEL GS1200-5HP 5-port Desktop Gigabit Web Smart ...

5-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 5x Gigabit metal, 4x PoE (802.3at, 30W), PoE Power budget 60W, ...
>
ár:
21 274 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL GS1200-8HP 8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, 4x P

ZyXEL GS1200-8HP 8-port Desktop Gigabit Web Smart ...

8-port Desktop Gigabit Web Smart switch: 8x Gigabit metal, 4x PoE (802.3at, 30W), PoE Power budget 60W, ...
>
ár:
27 130 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL XGS-3700-24HP 28-port (DC) Gigabit switch, L2/3, 24x Gigabit metal + 4x 10

ZyXEL XGS-3700-24HP 28-port (DC) Gigabit switch, ...

ZyXEL XGS-3700-24HP 28-port Datacenter Gigabit switch, L2/3, 24x Gigabit metal + 4x 10G open SFP+, Full L2+ features + L3: static ...
>
ár:
618 230 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL XGS-3700-48HP 52-port (DC) Gigabit switch, L2/3, 48x Gigabit metal + 4x 10

ZyXEL XGS-3700-48HP 52-port (DC) Gigabit switch, ...

ZyXEL XGS-3700-48HP 52-port Datacenter Gigabit switch, L2/3, 48x Gigabit metal + 4x 10G open SFP+, Full L2+ features + L3: static ...
>
ár:
743 660 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL XGS-3700-24 28-port (DC) Gigabit switch, L2/3, 24x Gigabit metal + 4x 10G

ZyXEL XGS-3700-24 28-port (DC) Gigabit switch, ...

ZyXEL XGS-3700-24 28-port Datacenter Gigabit switch, L2/3, 24x Gigabit metal + 4x 10G open SFP+, Full L2+ features + L3: static ...
>
ár:
500 670 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Netgear ProSafe Gigabit 28 portos Smart Switch (GS728TX-100NES)

Netgear ProSafe Gigabit 28 portos Smart Switch ...

Tulajdonságok:Portok: 24 db 10/100/1000Base-T RJ45 ports, 2 db 100/1000/10GBase-T RJ45 ports, 2 db 1000/10GBase-X Fiber SFP+ portsProcesszor: 800 MHzRAM: 512 MBPacket buffer: ...
>
ár:
216 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
D-Link hálózati eszközök DGS-3120-24PC/SI xStack Gigabit L2 Stackable Managed Switches DGS-3120-24PC/SI

D-Link hálózati eszközök DGS-3120-24PC/SI ...

... physical stacking, multicast, and enhanced security, making them an ideal Gigabit access layer solution. The DGS-3120-24TC/48TC provides 20 ...
>
ár:
345 440 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom