Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Cisco Cisco SG500-28P 28-port Gigabit POE Stackable Managed Switch

Cisco Cisco SG500-28P 28-port Gigabit POE ...

Cisco SG500-28P 28-port Gigabit POE Stackable Managed Switch-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
450 064 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
^Cisco Catalyst 6500 and Cisco 7600 Network Analysis Module

^Cisco Catalyst 6500 and Cisco 7600 Network ...

^Cisco Catalyst 6500 and Cisco 7600 Network Analysis Module
>
ár:
3 400 623 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Catalyst 2960-X, 48 x 10/100/1000 Ethernet, 4 x SFP, APM86392 600MHz dual core, DRAM 512MB, Flash 128MB, PoE 740W, LAN Base Cisco WS-C2960X-48FPS-L

Catalyst 2960-X, 48 x 10/100/1000 Ethernet, 4 x ...

... 512MB, Flash 128MB, PoE 740W, LAN Base Cisco WS-C2960X-48FPS-L Cisco Catalyst 2960-X. Switch layer: L2/L3, ... , DRAM 512MB, Flash 128MB, PoE 740W, LAN Base Cisco WS-C2960X-48FPS-L
>
ár:
995 680 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Catalyst 3750X 48PF-L Managed 48-port Switch Cisco WS-C3750X-48PF-L

Catalyst 3750X 48PF-L Managed 48-port Switch Cisco ...

Catalyst 3750X 48PF-L Managed 48-port Switch Cisco WS-C3750X-48PF-L Cisco Catalyst 3750X-48PF-L. Switch type: ... Catalyst 3750X 48PF-L Managed 48-port Switch Cisco WS-C3750X-48PF-L
>
ár:
2 154 326 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG300-28MP 26-port 10/100/1000 (POE+) 2 x Kombi-Gigabit-SFP SG300-28MP-K9-EU

Cisco SG300-28MP 26-port 10/100/1000 (POE+) 2 x ...

... SFP, Desktop, Rack-mountable, PoE+, EU Cisco SG300-28MP, IEEE 802.1D, IEEE 802. ... Ethernet (10/100/1000), Black, 50/60 Hz Cisco SG300-28MP. Switch type: Managed, Switch layer: ...
>
ár:
297 485 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
19 131 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
NET CISCO SRW2008 (SG 300-10) 1000Mbps SWITCH 8 port

NET CISCO SRW2008 (SG 300-10) 1000Mbps SWITCH 8 ...

Típus: Vezetékes Sebesség: 10/100/1000 Mb/s Portok: 8 db
>
ár:
70 006 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Catalyst 2960-XR, 48 x 10/100/1000 Ethernet, 4 x SFP, APM86392 600MHz dual core, DRAM 512MB, Flash 128MB, PoE 740W, IP Lite Cisco WS-C2960XR-48FPS-I

Catalyst 2960-XR, 48 x 10/100/1000 Ethernet, 4 x ...

... 512MB, Flash 128MB, PoE 740W, IP Lite Cisco WS-C2960XR-48FPS-I Cisco Catalyst 2960-XR. Switch layer: L2, Switch ... DRAM 512MB, Flash 128MB, PoE 740W, IP Lite Cisco WS-C2960XR-48FPS-I
>
ár:
1 544 320 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
253 450 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Catalyst 2960S 48LPD-L, 48 Ethernet 10/100/1000 PoE+, 2 10 Gigabit Ethernet / 2 1 Gigabit Ethernet SFP+, 370W PoE, Optional Cisco FlexStack, LAN Base Cisco WS-C2960S-48LPD-L

Catalyst 2960S 48LPD-L, 48 Ethernet 10/100/1000 ...

... Gigabit Ethernet SFP+, 370W PoE, Optional Cisco FlexStack, LAN Base Cisco WS-C2960S-48LPD-L Cisco Catalyst 2960S-48LPD-L. Switch type: Managed ...
>
ár:
1 321 887 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Catalyst 2960S 48TD-L, 48 Ethernet 10/100/1000, 2 10 Gigabit Ethernet / 2 1 Gigabit Ethernet SFP+, Optional Cisco FlexStack, LAN Base Cisco WS-C2960S-48TD-L

Catalyst 2960S 48TD-L, 48 Ethernet 10/100/1000, 2 ...

... / 2 1 Gigabit Ethernet SFP+, Optional Cisco FlexStack, LAN Base Cisco WS-C2960S-48TD-L Cisco Catalyst 2960S-48TD-L. Switch type: Managed ...
>
ár:
1 057 321 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco 1000Base-EX SFP Module - 1 x 1000Base-EX Cisco GLC-EX-SMD

Cisco 1000Base-EX SFP Module - 1 x 1000Base-EX ...

... SFP Module - 1 x 1000Base-EX Cisco GLC-EX-SMD Cisco GLC-EX-SMD=. Interface type: SFP, ... Wavelength: 1310 nm, Cable type: Single-mode Cisco 1000Base-EX SFP Module - 1 x 1000Base-EX ...
>
ár:
377 007 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
SM-ES3G-16-P, Enhanced EtherSwitch SM for Cisco 2900/3900, L2/3, 16 x Gigabit Ethernet, POE, 2.2kg Cisco SM-ES3G-16-P

SM-ES3G-16-P, Enhanced EtherSwitch SM for Cisco ...

... Ethernet, POE, 2.2kg Cisco SM-ES3G-16-P Cisco SM-ES3G-16-P. Ethernet ... technology: 1000BASE-T, 1000BASE-TX. Compatibility: Cisco 2900 Cisco 3900. Dimensions (WxDxH): 207 x 206 x ...
>
ár:
500 597 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Two 10GbE SFP+ ports service module for Cisco Catalyst 3560-X and 3750-X (spare) Cisco C3KX-SM-10G

Two 10GbE SFP+ ports service module for Cisco ...

... ports service module for Cisco Catalyst 3560-X and 3750-X (spare) Cisco C3KX-SM-10G Cisco C3KX-SM-10G=. ... 10GbE SFP+ ports service module for Cisco Catalyst 3560-X and 3750-X (spare ...
>
ár:
708 660 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Catalyst 6500 Series and Cisco 7600 Series Network Analysis Module-2 (Spare) Cisco WS-SVC-NAM-2-250S

Catalyst 6500 Series and Cisco 7600 Series Network ...

... -2 (Spare) Cisco WS-SVC-NAM-2-250S Cisco Catalyst 6500 Series and Cisco 7600 Series Network ... type: RAM Catalyst 6500 Series and Cisco 7600 Series Network Analysis Module-2 (Spare ...
>
ár:
5 668 335 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
14 028 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
77 573 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG110D-05 switch

Cisco SG110D-05 switch

10/100 Mbps LAN csatlakozó: Nincs, Antenna: Nincs, Átirányítási sebesség: 7,4 mpps, Gigabit LAN csatlakozó: 5, Kapcsolat: Vezetékes, MAC cím tábla: Nincs adat, Menedzselhetőség: ...
>
ár:
16 101 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco SF300-48 48 LAN 10/100Mbps, 4 miniGBIC menedzselhető rack switch

Cisco SF300-48 48 LAN 10/100Mbps, 4 miniGBIC ...

Alapadatok10/100 Mbps LAN:48 db48 db 10/100BaseTX, 4 db 10/100/1000BaseT portos switch, két mini BIC bõvítõ slottal. Fõbb tulajdonságok: • Rack szekrénybe szerelhetõ, web ...
>
ár:
146 740 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
45 406 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
1 685 649 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Cisco 2911 Security Bundle w/SEC license PAK CISCO2911-SEC/K9 CISCO New

Cisco 2911 Security Bundle w/SEC license PAK ...

3 x RJ-45, 2 x USB, 512MB DDR2 Cisco CISCO2911-SEC/K9 Cisco 2911. Ethernet LAN data rates: 10, 100, 1000 Mbit/s ... steel 3 x RJ-45, 2 x USB, 512MB DDR2 Cisco CISCO2911-SEC/K9
>
ár:
587 248 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco 2951 Security Bundle w/SEC license PAK CISCO2951-SEC/K9 CISCO New

Cisco 2951 Security Bundle w/SEC license PAK ...

... 10/100/1000 Ethernet ports, 2 x USB 2.0, 512MB DDR2 Cisco CISCO2951-SEC/K9Cisco 2951. WAN connection: Ethernet (RJ-45 ... Ethernet ports, 2 x USB 2.0, 512MB DDR2 Cisco CISCO2951-SEC/K9
>
ár:
1 910 080 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG300-10 8 LAN 10/100/1000Mbps, 2 miniGBIC menedzselhető rack switch

Cisco SG300-10 8 LAN 10/100/1000Mbps, 2 miniGBIC ...

10xport, lásd részletekTerméktulajdonságok: Brand Name: Cisco Product Model: SG 300-10 Product Name: SG 300-10 ...
>
ár:
68 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TPLink TP-Link TL-SF1016 Switch Rack 16x10/100Mbps

TPLink TP-Link TL-SF1016 Switch Rack 16x10/100Mbps

Gyártó szimbólumaTL-SF1016TerméknévTP
>
ár:
14 187 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG110D-08HP 8-Port PoE Gigabit Desktop Switch

Cisco SG110D-08HP 8-Port PoE Gigabit Desktop ...

Cisco SG110D-08HP 8-Port PoE Gigabit Desktop Switch-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
68 683 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG500-28 28-port Gigabit Stackable Managed Switch

Cisco SG500-28 28-port Gigabit Stackable Managed ...

Cisco SG500-28 28-port Gigabit Stackable Managed Switch-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
332 661 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG500-52 52-port Gigabit Stackable Managed Switch

Cisco SG500-52 52-port Gigabit Stackable Managed ...

Cisco SG500-52 52-port Gigabit Stackable Managed Switch-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
632 285 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG500-52P 52-port Gigabit POE Stackable Managed Switch

Cisco SG500-52P 52-port Gigabit POE Stackable ...

Cisco SG500-52P 52-port Gigabit POE Stackable Managed Switch-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
907 450 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom