Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
StarTech CAT6 UTP M/M adatkábel 0.5m szürke

StarTech CAT6 UTP M/M adatkábel 0.5m szürke

&nbsp, Warranty Lifetime Hardware Cable Jacket Type PVC - Polyvinyl Chloride Cable ... Included in Package 1 - 0.5m Gray Snagless Cat6 UTP Patch Cable - ETL Verified
>
ár:
2 038 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 2db LC M/M adatkábel 4m Single-Mode Duplex 9/125 sárga

StarTech 2db LC M/M adatkábel 4m Single-Mode ...

... Each Duplex 9/125 (OS1) Single-Mode Fiber Patch Cable is individually tested and certified to be within ... 1 - 4m Single Mode Duplex Fiber Patch Cable LC-LC &nbsp, &nbsp, &nbsp,
>
ár:
12 187 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 2db LC -> 2db SC  M/M adatkábel 7m Single-Mode Duplex 9/125 sárga

StarTech 2db LC -> 2db SC M/M adatkábel 7m ...

... Each Duplex 9/125 (OS1) Single-Mode Fiber Patch Cable is individually tested and certified to be within ... 1 - 7m Single Mode Duplex Fiber Patch Cable LC-SC &nbsp, &nbsp, &nbsp,
>
ár:
12 573 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech LC M/M adatkábel 5m Duplex  narancssárga

StarTech LC M/M adatkábel 5m Duplex ...

... . Each Duplex 50/125 (OM2) Multimode Fiber Patch Cable is individually tested and certified to be within ... 1 - 5m Multimode 50/125 Duplex Fiber Patch Cable LC &ndash, LC &nbsp, &nbsp,
>
ár:
8 830 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock RJ45 CAT6 SSTP M/M adatkábel 1m egyenes/90° szürke

Delock RJ45 CAT6 SSTP M/M adatkábel 1m ...

Description This network cable by Delock is used to connect different network devices, such as a patch ... closets. Specification &bull, Connector:&nbsp, RJ45 male angled >, RJ45 ...
>
ár:
4 347 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock RJ45 CAT6 SSTP M/M adatkábel 3m egyenes/90° szürke

Delock RJ45 CAT6 SSTP M/M adatkábel 3m ...

Description This network cable by Delock is used to connect different network devices, such as a patch ... closets. Specification &bull, Connector:&nbsp, RJ45 male angled >, RJ45 ...
>
ár:
5 700 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock RJ45 CAT6 SSTP M/M adatkábel 0.5m egyenes/90° szürke

Delock RJ45 CAT6 SSTP M/M adatkábel 0.5m ...

Description This network cable by Delock is used to connect different network devices, such as a patch ... closets. Specification &bull, Connector:&nbsp, RJ45 male angled >, RJ45 ...
>
ár:
2 994 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock RJ45 CAT6 SSTP M/M adatkábel 2m egyenes/90° szürke

Delock RJ45 CAT6 SSTP M/M adatkábel 2m ...

Description This network cable by Delock is used to connect different network devices, such as a patch ... closets. Specification &bull, Connector:&nbsp, RJ45 male angled >, RJ45 ...
>
ár:
4 971 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom