Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Apra Value UTP Patch Cord Cat.6, grey, 1,5 m (925-119-00)

Apra Value UTP Patch Cord Cat.6, grey, 1,5 m ...

Gyártó: ApraTermékosztály: Hálózati kábel (patchcord)Kábelezés típusa: UTP - ár
>
ár:
787 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Apra Value UTP Patch Cord Cat.6, grey, 3 m (925-126-00)

Apra Value UTP Patch Cord Cat.6, grey, 3 m ...

Gyártó: ApraTermékosztály: Hálózati kábel (patchcord)Kábelezés típusa: UTP - ár
>
ár:
1 067 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 2db LC -> 2db SC  M/M adatkábel 7m Single-Mode Duplex 9/125 sárga

StarTech 2db LC -> 2db SC M/M adatkábel 7m ...

... for duplex single-mode applications. This LC-SC patch cable is housed in a LSZH (Low- ... building codes are a consideration. Each Duplex 9/125 (OS1) Single-Mode Fiber Patch Cable is ...
>
ár:
12 672 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom