Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Delock Optikai - RCA átalakító audio konverter (62444)

Delock Optikai - RCA átalakító audio konverter ...

A konverter digitális audió jelet alakít analóg audió jellé. Alap információk:Csatlakozó típusa 1 RCACsatlakozó típusa 2 2 x RCAEgyéb információk:Szín FeketeTovábbi információ
>
ár:
11 260 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock RCA - Optikai átalakító audio konverter (62443)

Delock RCA - Optikai átalakító audio konverter ...

A Delock audio konverter digitális jellé alakítja át az analóg sztereó jeleket. ... eszközt az adapterhez. A kimeneti port esetében pedig választhat, hogy optikai Toshlink,
>
ár:
10 214 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock 85133 optikai patch kábel LC Duplex 2m - Ibolya

Delock 85133 optikai patch kábel LC Duplex 2m - ...

Leírás Ezzel a Delock száloptikai kábellel különféle hálózatkezelő eszközöket lehet csatlakoztatni, például egy SFP ...
>
ár:
4 210 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock OM4 optikai kábel, LC/LC csatlakozás, 10m

Delock OM4 optikai kábel, LC/LC csatlakozás, 10m

Leírás Összeköttetés hozható létre vele különböző hálózati eszközök között, úgymint NIC SFP modullal és switch, vagy mediaconverter között. Műszaki adatok - Csatlakozások: LC ...
>
ár:
9 500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock OM4 optikai kábel, LC/LC csatlakozás, 1m

Delock OM4 optikai kábel, LC/LC csatlakozás, 1m

Leírás Összeköttetés hozható létre vele különböző hálózati eszközök között, úgymint NIC SFP modullal és switch, vagy mediaconverter között. Műszaki adatok - Csatlakozások: LC ...
>
ár:
3 720 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock OM4 optikai kábel, LC/LC csatlakozás, 2m

Delock OM4 optikai kábel, LC/LC csatlakozás, 2m

Leírás Összeköttetés hozható létre vele különböző hálózati eszközök között, úgymint NIC SFP modullal és switch, vagy mediaconverter között. Műszaki adatok - Csatlakozások: LC ...
>
ár:
4 300 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock OM4 optikai kábel, LC/LC csatlakozás, 3m

Delock OM4 optikai kábel, LC/LC csatlakozás, 3m

Leírás Összeköttetés hozható létre vele különböző hálózati eszközök között, úgymint NIC SFP modullal és switch, vagy mediaconverter között. Műszaki adatok - Csatlakozások: LC ...
>
ár:
4 710 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock OM4 optikai kábel, LC/LC csatlakozás, 5m

Delock OM4 optikai kábel, LC/LC csatlakozás, 5m

Leírás Összeköttetés hozható létre vele különböző hálózati eszközök között, úgymint NIC SFP modullal és switch, vagy mediaconverter között. Műszaki adatok - Csatlakozások: LC ...
>
ár:
5 950 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock OM4 optikai kábel, LC/ST csatlakozás, 1m

Delock OM4 optikai kábel, LC/ST csatlakozás, 1m

Leírás Összeköttetés hozható létre vele különböző hálózati eszközök között, úgymint NIC SFP modullal és switch, vagy mediaconverter között. Műszaki adatok - Csatlakozások: LC ...
>
ár:
3 720 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock OM4 optikai kábel, LC/ST csatlakozás, 2m

Delock OM4 optikai kábel, LC/ST csatlakozás, 2m

Leírás Összeköttetés hozható létre vele különböző hálózati eszközök között, úgymint NIC SFP modullal és switch, vagy mediaconverter között. Műszaki adatok - Csatlakozások: LC ...
>
ár:
4 300 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock OM4 optikai kábel, LC/ST csatlakozás, 3m

Delock OM4 optikai kábel, LC/ST csatlakozás, 3m

Leírás Összeköttetés hozható létre vele különböző hálózati eszközök között, úgymint NIC SFP modullal és switch, vagy mediaconverter között. Műszaki adatok - Csatlakozások: LC ...
>
ár:
4 790 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock 82899 Toslink optikai kábel 1m

Delock 82899 Toslink optikai kábel 1m

Ez a Delock Toslink kábelt standard Toslink portba csatlakoztatva lehetővé teszi az audio jelek optikai átvitelét. Alkalmazási területe főként DVD-k, Blu-ray ...
>
ár:
2 100 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock 85135 LC - LC Optikai Duplex kábel 5m - Ibolya

Delock 85135 LC - LC Optikai Duplex kábel 5m - ...

Leírás Ezzel a Delock száloptikai kábellel különféle hálózatkezelő eszközöket lehet csatlakoztatni, például egy SFP ...
>
ár:
6 180 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock Converter USB 3.0 to SATA 6 Gb/s

Delock Converter USB 3.0 to SATA 6 Gb/s

Termékleírás Ezt a Delock konvertert USB porton keresztül tudja ... tápadapter használható 3.5" SATA HDD-khez vagy optikai meghajtjókhoz. Specifikáció o Csatlakozó: USB 3.0-A apa ...
>
ár:
10 080 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock Converter USB 3.0 - Átalakító Kábel

Delock Converter USB 3.0 - Átalakító Kábel

Termékleírás Ezt a Delock konvertert USB porton keresztül tudja ... tápadapter használható 3.5" SATA HDD-khez vagy optikai meghajtjókhoz. Specifikáció o Csatlakozó: USB 3.0-A apa ...
>
ár:
9 489 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Átalakító IDE > SATA

Delock Átalakító IDE > SATA

Termékleírás Ez a Delock átalakító lehetővé teszi IDE eszközök pl. HDD vagy IDE (optikai) meghajtók csatlakozását a SATA csatlakozófelülethez. Műszaki leírás • IDE HDD ...
>
ár:
4 220 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock DL61882 USB 3.0 - SATA 6 Gb/s konverter

Delock DL61882 USB 3.0 - SATA 6 Gb/s konverter

Termékleírás Ezt a Delock konvertert USB porton keresztül tudja ... tápadapter használható 3.5" SATA HDD-khez vagy optikai meghajtókhoz. Specifikáció Csatlakozó: USB 3.0-A apa -> ...
>
ár:
10 520 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock USB 3.0 – SATA 6 Gb/s tűs átalakító

Delock USB 3.0 – SATA 6 Gb/s tűs átalakító

A Delock átalakító USB porton csatlakoztatható a PC ... specifikációnak. A mellékelt áramforrás 3.5 SATA HDD és optikai meghajtókhoz használható. Csatlakozó: 1 x Micro USB 3.0 hüvely ...
>
ár:
9 310 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DELOCK Átalakító USB 3.0 to SATA3

DELOCK Átalakító USB 3.0 to SATA3

... A (male)Vég2 SATA3Termékleírás Ezt a Delock konvertert USB porton keresztül tudja csatlakoztatni ... 3.5 SATA HDD-khez vagy optikai meghajtjókhoz. Specifikáció o Csatlakozó: USB 3.0 ...
>
ár:
10 455 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock USB 3.0 - SATA 6 Gbs - IDE 44 tűs átalakító biztonsági mentési funkcióval

Delock USB 3.0 - SATA 6 Gbs - IDE 44 tűs ...

Leírás Ez a Delock átalakító 2.5” vagy 3.5”- ... 1 x biztonsági mentés gomb• Merevlemezhez, SSD-hez, optikai meghajtóhoz• Adatátviteli sebesség: Legfeljebb 5 Gb/s adatátviteli sebesség ...
>
ár:
12 280 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock USB 3.0 – SATA 6 Gb/s / IDE 40 tűs / IDE 44

Delock USB 3.0 – SATA 6 Gb/s / IDE 40 tűs / IDE ...

Ez a Delock átalakító 2.5” vagy 3.5”-es ... 1 x biztonsági mentés gomb • Merevlemezhez, SSD-hez, optikai meghajtóhoz • Adatátviteli sebesség: Legfeljebb 5 Gb/s adatátviteli sebesség ...
>
ár:
12 341 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock 13 tűs Slim SATA-átalakító > B típusú USB 2.0-s csatlakozóhüvely

Delock 13 tűs Slim SATA-átalakító > B típusú ...

Leírás Ez a Delock gyártmányú átalakító lehetővé teszi, hogy az optikai meghajtóját Slim SATA-csatolóval csatlakoztassa az USB-csatolón keresztül, így ...
>
ár:
7 760 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock 62438 IDE > SATA / SATA > IDE átalakító

Delock 62438 IDE > SATA / SATA > IDE átalakító

Termékleírás Ez a Delock konverter lehetővé teszi, hogy az ... / kábelválasztó mód kapcsoló által o Megfelelő merevlemezekhez és optikai meghajtókhoz o LED fény a táp és a hozzáférés ...
>
ár:
3 800 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
DeLock 61486 USB 3.0 – SATA 6 Gb/s / IDE 40 tűs / IDE 44 tűs adapter

DeLock 61486 USB 3.0 – SATA 6 Gb/s / IDE 40 tűs ...

Tulajdonságok:Ez a Delock átalakító 2.5” vagy 3.5”- ... 1 x biztonsági mentés gomb Merevlemezhez, SSD-hez, optikai meghajtóhoz Adatátviteli sebesség: legfeljebb 5 Gb/s adatátviteli ...
>
ár:
13 250 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DeLock 62438 IDE  SATA adapter

DeLock 62438 IDE SATA adapter

Tulajdonságok: Ez a Delock gyártmányú átalakító lehetővé ... ) módhoz egy kapcsolón keresztül Merevlemezekhez vagy optikai meghajtókhoz LED jelzőfény a tápfeszültség és elérés ...
>
ár:
4 200 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock 62443 analóg > digitális audio konverter

Delock 62443 analóg > digitális audio konverter

Termékleírás A Delock audio konverter digitális jellé alakítja ... . A kimeneti port esetében pedig választhat, hogy optikai Toshlink, vagy koax csatlakozáson keresztül menjen a jel ...
>
ár:
11 290 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock SATA 22pin anya  Slim SATA 13pin anya

Delock SATA 22pin anya Slim SATA 13pin anya

Ez az adapter lehetővé teszi egy 13 tűs SATA felülettel rendelkező slim optikai meghajtó csatlakoztatását szabványos 22 tűs SATA porthoz
>
ár:
1 151 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock SATA 22pin female  Micro SATA 16pin male

Delock SATA 22pin female Micro SATA 16pin male

Ez az adapter lehetővé teszi szabványos 22 tűs SATA csatlakozóval rendelkező optikai meghajtó csatlakoztatását 16 tűs Micro SATA-hoz.
>
ár:
1 949 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock SATA 22pin anya  Slim SATA 13pin apa

Delock SATA 22pin anya Slim SATA 13pin apa

Ez az adapter lehetővé teszi egy szabványos 22 tűs SATA felülettel rendelkező optikai meghajtó csatlakoztatását 13 tűs Slim SATA porthoz
>
ár:
1 440 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DELOCK Átalakító USB 3.0 to SATA3 / IDE 40 / IDE 44 pin, backup gomb

DELOCK Átalakító USB 3.0 to SATA3 / IDE 40 / ...

... IDE 40 / IDE 44 pinLeírás Ez a Delock átalakító 2.5” vagy 3.5”-es ... biztonsági mentés gomb • Merevlemezhez, SSD-hez, optikai meghajtóhoz • Adatátviteli sebesség: Legfeljebb 5 Gb/s ...
>
ár:
13 259 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom