Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Delock Optikai - RCA átalakító audio konverter (62444)

Delock Optikai - RCA átalakító audio konverter ...

A konverter digitális audió jelet alakít analóg audió jellé. Alap információk:Csatlakozó típusa 1 RCACsatlakozó típusa 2 2 x RCAEgyéb információk:Szín FeketeTovábbi információ
>
ár:
12 570 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock 82899 Toslink optikai kábel 1m

Delock 82899 Toslink optikai kábel 1m

Ez a Delock Toslink kábelt standard Toslink portba csatlakoztatva lehetővé teszi az audio jelek optikai átvitelét. Alkalmazási területe főként DVD-k, Blu-ray ...
>
ár:
2 080 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DeLock 82887 Toslink optikai kábel 1m

DeLock 82887 Toslink optikai kábel 1m

TermékleírásEz a Delock Toslink kábelt standard Toslink portba csatlakoztatva lehetővé teszi az audio jelek optikai átvitelét. Alkalmazási területe főként DVD-k, Blu-ray ...
>
ár:
1 580 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock RCA - Optikai átalakító audio konverter (62443)

Delock RCA - Optikai átalakító audio konverter ...

A Delock audio konverter digitális jellé alakítja át az analóg sztereó jeleket. ... eszközt az adapterhez. A kimeneti port esetében pedig választhat, hogy optikai Toshlink,
>
ár:
10 214 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock 85084 optikai patch kábel LC Duplex 2m - Sárga

Delock 85084 optikai patch kábel LC Duplex 2m - ...

Leírás Ezzel a Delock száloptikai kábellel különféle hálózatkezelo eszközöket lehet csatlakoztatni, például ... portA csomag tartalma • Száloptikai kábelCsomag • Poly bagGyártó: Delock
>
ár:
3 730 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock 85083 optikai patch kábel LC Duplex 1m - Sárga

Delock 85083 optikai patch kábel LC Duplex 1m - ...

Leírás Ezzel a Delock száloptikai kábellel különféle hálózatkezelo eszközöket lehet csatlakoztatni, például ... portA csomag tartalma • Száloptikai kábelCsomag • Poly bagGyártó: Delock
>
ár:
3 560 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock 85134 optikai patch kábel LC Duplex 3m - Ibolya

Delock 85134 optikai patch kábel LC Duplex 3m - ...

Leírás Ezzel a Delock száloptikai kábellel különféle hálózatkezelő eszközöket lehet csatlakoztatni, például egy SFP ...
>
ár:
4 850 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock 85133 optikai patch kábel LC Duplex 2m - Ibolya

Delock 85133 optikai patch kábel LC Duplex 2m - ...

Leírás Ezzel a Delock száloptikai kábellel különféle hálózatkezelő eszközöket lehet csatlakoztatni, például egy SFP ...
>
ár:
4 180 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock 85132 optikai patch kábel LC Duplex 1m - Ibolya

Delock 85132 optikai patch kábel LC Duplex 1m - ...

Leírás Ezzel a Delock száloptikai kábellel különféle hálózatkezelő eszközöket lehet csatlakoztatni, például egy SFP ...
>
ár:
3 510 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock 85129 optikai patch kábel LC Duplex 3m - Kék

Delock 85129 optikai patch kábel LC Duplex 3m - ...

Leírás Ezzel a Delock száloptikai kábellel különféle hálózatkezelő eszközöket lehet csatlakoztatni, például egy SFP ...
>
ár:
4 230 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock 85128 optikai patch kábel LC Duplex 2m - Kék

Delock 85128 optikai patch kábel LC Duplex 2m - ...

Leírás Ezzel a Delock száloptikai kábellel különféle hálózatkezelő eszközöket lehet csatlakoztatni, például egy SFP ...
>
ár:
3 760 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock 85127 optikai patch kábel LC Duplex 1m - Kék

Delock 85127 optikai patch kábel LC Duplex 1m - ...

Leírás Ezzel a Delock száloptikai kábellel különféle hálózatkezelő eszközöket lehet csatlakoztatni, például egy SFP ...
>
ár:
3 320 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock 85085 optikai patch kábel LC Duplex 3m - Sárga

Delock 85085 optikai patch kábel LC Duplex 3m - ...

Leírás Ezzel a Delock száloptikai kábellel különféle hálózatkezelő eszközöket lehet csatlakoztatni, például egy SFP ...
>
ár:
3 910 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock OM4 optikai kábel, LC/LC csatlakozás, 10m

Delock OM4 optikai kábel, LC/LC csatlakozás, 10m

Leírás Összeköttetés hozható létre vele különböző hálózati eszközök között, úgymint NIC SFP modullal és switch, vagy mediaconverter között. Műszaki adatok - Csatlakozások: LC ...
>
ár:
9 420 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock OM4 optikai kábel, LC/LC csatlakozás, 1m

Delock OM4 optikai kábel, LC/LC csatlakozás, 1m

Leírás Összeköttetés hozható létre vele különböző hálózati eszközök között, úgymint NIC SFP modullal és switch, vagy mediaconverter között. Műszaki adatok - Csatlakozások: LC ...
>
ár:
3 640 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock OM4 optikai kábel, LC/LC csatlakozás, 2m

Delock OM4 optikai kábel, LC/LC csatlakozás, 2m

Leírás Összeköttetés hozható létre vele különböző hálózati eszközök között, úgymint NIC SFP modullal és switch, vagy mediaconverter között. Műszaki adatok - Csatlakozások: LC ...
>
ár:
4 300 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock OM4 optikai kábel, LC/LC csatlakozás, 3m

Delock OM4 optikai kábel, LC/LC csatlakozás, 3m

Leírás Összeköttetés hozható létre vele különböző hálózati eszközök között, úgymint NIC SFP modullal és switch, vagy mediaconverter között. Műszaki adatok - Csatlakozások: LC ...
>
ár:
4 710 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock OM4 optikai kábel, LC/LC csatlakozás, 5m

Delock OM4 optikai kábel, LC/LC csatlakozás, 5m

Leírás Összeköttetés hozható létre vele különböző hálózati eszközök között, úgymint NIC SFP modullal és switch, vagy mediaconverter között. Műszaki adatok - Csatlakozások: LC ...
>
ár:
5 870 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock OM4 optikai kábel, LC/ST csatlakozás, 1m

Delock OM4 optikai kábel, LC/ST csatlakozás, 1m

Leírás Összeköttetés hozható létre vele különböző hálózati eszközök között, úgymint NIC SFP modullal és switch, vagy mediaconverter között. Műszaki adatok - Csatlakozások: LC ...
>
ár:
3 720 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock OM4 optikai kábel, LC/ST csatlakozás, 2m

Delock OM4 optikai kábel, LC/ST csatlakozás, 2m

Leírás Összeköttetés hozható létre vele különböző hálózati eszközök között, úgymint NIC SFP modullal és switch, vagy mediaconverter között. Műszaki adatok - Csatlakozások: LC ...
>
ár:
4 300 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock OM4 optikai kábel, LC/ST csatlakozás, 3m

Delock OM4 optikai kábel, LC/ST csatlakozás, 3m

Leírás Összeköttetés hozható létre vele különböző hálózati eszközök között, úgymint NIC SFP modullal és switch, vagy mediaconverter között. Műszaki adatok - Csatlakozások: LC ...
>
ár:
4 710 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Converter USB 3.0 to SATA 6 Gb/s

Delock Converter USB 3.0 to SATA 6 Gb/s

Termékleírás Ezt a Delock konvertert USB porton keresztül tudja ... tápadapter használható 3.5" SATA HDD-khez vagy optikai meghajtjókhoz. Specifikáció o Csatlakozó: USB 3.0-A apa ...
>
ár:
10 020 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock 62438 IDE > SATA / SATA > IDE átalakító

Delock 62438 IDE > SATA / SATA > IDE átalakító

Termékleírás Ez a Delock konverter lehetővé teszi, hogy az ... / kábelválasztó mód kapcsoló által o Megfelelő merevlemezekhez és optikai meghajtókhoz o LED fény a táp és a hozzáférés ...
>
ár:
3 760 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock USB 3.0 - SATA 6 Gbs - IDE 44 tűs átalakító biztonsági mentési funkcióval

Delock USB 3.0 - SATA 6 Gbs - IDE 44 tűs ...

Leírás Ez a Delock átalakító 2.5” vagy 3.5”- ... 1 x biztonsági mentés gomb• Merevlemezhez, SSD-hez, optikai meghajtóhoz• Adatátviteli sebesség: Legfeljebb 5 Gb/s adatátviteli sebesség ...
>
ár:
12 170 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Converter USB 3.0 - Átalakító Kábel

Delock Converter USB 3.0 - Átalakító Kábel

Termékleírás Ezt a Delock konvertert USB porton keresztül tudja ... tápadapter használható 3.5" SATA HDD-khez vagy optikai meghajtjókhoz. Specifikáció o Csatlakozó: USB 3.0-A apa ...
>
ár:
9 489 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Átalakító IDE > SATA

Delock Átalakító IDE > SATA

Termékleírás Ez a Delock átalakító lehetővé teszi IDE eszközök pl. HDD vagy IDE (optikai) meghajtók csatlakozását a SATA csatlakozófelülethez. Műszaki leírás • IDE HDD ...
>
ár:
4 130 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock USB 3.0 – SATA 6 Gb/s tűs átalakító

Delock USB 3.0 – SATA 6 Gb/s tűs átalakító

A Delock átalakító USB porton csatlakoztatható a PC vagy ... . A mellékelt áramforrás 3.5" SATA HDD és optikai meghajtókhoz használható. Csatlakozó: 1 x Micro USB 3.0 hüvely ...
>
ár:
8 970 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock USB 3.0 – SATA 6 Gb/s / IDE 40 tűs / IDE 44

Delock USB 3.0 – SATA 6 Gb/s / IDE 40 tűs / IDE ...

Ez a Delock átalakító 2.5” vagy 3.5”-es ... 1 x biztonsági mentés gomb • Merevlemezhez, SSD-hez, optikai meghajtóhoz • Adatátviteli sebesség: Legfeljebb 5 Gb/s adatátviteli sebesség ...
>
ár:
12 230 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock 13 tűs Slim SATA-átalakító > B típusú USB 2.0-s csatlakozóhüvely

Delock 13 tűs Slim SATA-átalakító > B típusú ...

Leírás Ez a Delock gyártmányú átalakító lehetővé teszi, hogy az optikai meghajtóját Slim SATA-csatolóval csatlakoztassa az USB-csatolón keresztül, így ...
>
ár:
7 680 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock SATA 22pin anya > Slim SATA 13pin apa

Delock SATA 22pin anya > Slim SATA 13pin apa

Ez az adapter lehetővé teszi egy szabványos 22 tűs SATA felülettel rendelkező optikai meghajtó csatlakoztatását 13 tűs Slim SATA porthoz
>
ár:
1 570 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom