Digitus optikai számítógép kiegészítő, kábel

Digitus optikai duplex patch kábel LC-LC 9/125 OS2 2 m

Digitus optikai duplex patch kábel LC-LC 9/125 ...

2 800 Ft

  • Gyártó: Digitus
Irány a bolt arrow_forward
Digitus optikai duplex patch kábel LC-LC 9/125 OS2 3 m

Digitus optikai duplex patch kábel LC-LC 9/125 ...

3 290 Ft

  • Gyártó: Digitus
Irány a bolt arrow_forward
Digitus Digitus DN-96008-1 optikai adapter LC 1 dB Beige

Digitus Digitus DN-96008-1 optikai adapter LC 1 dB ...

1 000 Ft

  • Gyártó: Digitus
Irány a bolt arrow_forward
Digitus DN-96009-1 optikai adapter LC 1 dB Blue

Digitus DN-96009-1 optikai adapter LC 1 dB Blue

1 000 Ft

  • Gyártó: Digitus
Irány a bolt arrow_forward
Digitus DN-96019-1 optikai adapter LC/LC Pink

Digitus DN-96019-1 optikai adapter LC/LC Pink

1 000 Ft

  • Gyártó: Digitus
Irány a bolt arrow_forward
Digitus DN-96007-1 optikai adapter LC 1 dB Blue

Digitus DN-96007-1 optikai adapter LC 1 dB Blue

1 000 Ft

  • Gyártó: Digitus
Irány a bolt arrow_forward
Digitus DN-96005-1 optikai adapter SC/SC 30 dB Blue

Digitus DN-96005-1 optikai adapter SC/SC 30 dB ...

1 000 Ft

  • Gyártó: Digitus
Irány a bolt arrow_forward
Digitus DN-96018-1 optikai adapter SC/SC 1 dB Violet

Digitus DN-96018-1 optikai adapter SC/SC 1 dB ...

1 000 Ft

  • Gyártó: Digitus
Irány a bolt arrow_forward
Digitus DN-96003-1 optikai adapter SC/SC 20 dB Blue

Digitus DN-96003-1 optikai adapter SC/SC 20 dB ...

500 Ft

  • Gyártó: Digitus
Irány a bolt arrow_forward
Digitus DN-96002-1 optikai adapter ST 1 dB Black

Digitus DN-96002-1 optikai adapter ST 1 dB Black

500 Ft

  • Gyártó: Digitus
Irány a bolt arrow_forward
Digitus DN-96001-1 optikai adapter ST 1 dB Yellow

Digitus DN-96001-1 optikai adapter ST 1 dB Yellow

500 Ft

  • Gyártó: Digitus
Irány a bolt arrow_forward
Digitus DN-81226 száloptikás kábel 10 M SFP+ Black

Digitus DN-81226 száloptikás kábel 10 M SFP+ ...

29 000 Ft

Optikai kábel, 10m, Black

  • Gyártó: Digitus
Irány a bolt arrow_forward
Digitus DN-81222-02 száloptikás kábel 2 M SFP+ Black

Digitus DN-81222-02 száloptikás kábel 2 M SFP+ ...

26 000 Ft

Optikai kábel, 2m, Black

  • Gyártó: Digitus
Irány a bolt arrow_forward
Digitus SFP+ 10G DAC Cable 3m, AWG 30 DN-81223

Digitus SFP+ 10G DAC Cable 3m, AWG 30 DN-81223

17 000 Ft

Optikai kábel, 3m, Black

  • Gyártó: Digitus
Irány a bolt arrow_forward
Digitus SFP+ 10G 7m DAC cable Black DN-81225-01

Digitus SFP+ 10G 7m DAC cable Black DN-81225-01

25 500 Ft

Optikai kábel, 7m, Black

  • Gyártó: Digitus
Irány a bolt arrow_forward
Digitus SFP+ 10G 7m DAC cable Black DN-81225-02

Digitus SFP+ 10G 7m DAC cable Black DN-81225-02

31 000 Ft

Optikai kábel, 7m, Black

  • Gyártó: Digitus
Irány a bolt arrow_forward
Digitus SFP+ 10G 7m DAC cable Black DN-81225

Digitus SFP+ 10G 7m DAC cable Black DN-81225

30 000 Ft

Optikai kábel, 7m, Black

  • Gyártó: Digitus
Irány a bolt arrow_forward
Digitus SFP+ 10G 5m DAC cable Black DN-81224-02

Digitus SFP+ 10G 5m DAC cable Black DN-81224-02

23 500 Ft

Optikai kábel, 5m, Black

  • Gyártó: Digitus
Irány a bolt arrow_forward
Digitus DK-2533-01/3 száloptikás kábel 1 M LC I-VH OM3 Blue

Digitus DK-2533-01/3 száloptikás kábel 1 M LC ...

2 500 Ft

OM3, Optikai kábel, 1m, Blue

  • Gyártó: Digitus
Irány a bolt arrow_forward
Digitus DK-2533-02/3 száloptikás kábel 2 M LC I-VH OM3 Blue

Digitus DK-2533-02/3 száloptikás kábel 2 M LC ...

3 500 Ft

OM3, Optikai kábel, 2m, Blue

  • Gyártó: Digitus
Irány a bolt arrow_forward
Digitus DK-2533-03/3 száloptikás kábel 3 M LC I-VH OM3 Blue

Digitus DK-2533-03/3 száloptikás kábel 3 M LC ...

4 000 Ft

OM3, Optikai kábel, 3m, Blue

  • Gyártó: Digitus
Irány a bolt arrow_forward
Digitus DK-2533-05/3 száloptikás kábel 5 M LC I-VH OM3 Blue

Digitus DK-2533-05/3 száloptikás kábel 5 M LC ...

3 000 Ft

OM3, Optikai kábel, 5m, Blue

  • Gyártó: Digitus
Irány a bolt arrow_forward
Digitus DK-2533-10/3 száloptikás kábel 10 M LC I-VH OM3 Blue

Digitus DK-2533-10/3 száloptikás kábel 10 M LC ...

4 000 Ft

OM3, Optikai kábel, 10m, Blue

  • Gyártó: Digitus
Irány a bolt arrow_forward
Digitus DK-293LCA3LC-02 száloptikás kábel 2 M LC I-VH OS2 Yellow

Digitus DK-293LCA3LC-02 száloptikás kábel 2 M ...

3 500 Ft

OS2, Optikai kábel, 2m, Yellow

  • Gyártó: Digitus
Irány a bolt arrow_forward
Digitus DK-2533-01 száloptikás kábel 1 M I-VH OM2 Orange

Digitus DK-2533-01 száloptikás kábel 1 M I-VH ...

3 500 Ft

OM2, Optikai kábel, 1m, Orange

  • Gyártó: Digitus
Irány a bolt arrow_forward

Számítógép kiegészítő, kábel újdonságok a depo.hu-n