Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Digitus Optikai SC-SC 1m 50/125 Duplex kábel OM2 - DK-2522-01

Digitus Optikai SC-SC 1m 50/125 Duplex kábel OM2 ...

Optikai SC-SC 1m 50/125 Duplex kábel OM2 - DK-2522-01
>
ár:
3 138 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 340 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus SM LC/SC Üvegszálas optikai patch kábel 2m

Digitus SM LC/SC Üvegszálas optikai patch kábel ...

JellemzőkÜvegszálas optikai kábel - duplex SM 9/1253mm kábel átmérőKerámia foglalatos csatlakozók1 Gb/s adatátvitel
>
ár:
2 640 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Digitus SM LC/SC Üvegszálas optikai patch kábel 3m

Digitus SM LC/SC Üvegszálas optikai patch kábel ...

JellemzőkÜvegszálas optikai kábel - duplex SM 9/1253mm kábel átmérőKerámia foglalatos csatlakozók1 Gb/s adatátvitel
>
ár:
2 680 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Digitus SM SC/SC Üvegszálas optikai patch kábel 3m

Digitus SM SC/SC Üvegszálas optikai patch kábel ...

JellemzőkÜvegszálas optikai kábel - duplex SM 9/1253mm kábel átmérőKerámia foglalatos csatlakozók1 Gb/s adatátvitel
>
ár:
2 720 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Digitus OS2 LC/LC Üvegszálas optikai patch kábel 1m

Digitus OS2 LC/LC Üvegszálas optikai patch ...

JellemzőkÜvegszálas optikai kábel, 9/125 (OS2)3mm kábel átmérőKerámia foglalatos csatlakozók1 Gb/s adatátvitel
>
ár:
2 460 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Digitus OS2 LC/LC Üvegszálas optikai patch kábel 3m

Digitus OS2 LC/LC Üvegszálas optikai patch ...

JellemzőkÜvegszálas optikai kábel, 9/125 (OS2)3mm kábel átmérőKerámia foglalatos csatlakozók1 Gb/s adatátvitel
>
ár:
2 720 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Digitus SM SC/SC Üvegszálas optikai patch kábel 1m

Digitus SM SC/SC Üvegszálas optikai patch kábel ...

JellemzőkÜvegszálas optikai kábel - duplex SM 9/1253mm kábel átmérőKerámia foglalatos csatlakozók1 Gb/s adatátvitel
>
ár:
2 480 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Digitus OM3 LC/LC Üvegszálas optikai patch kábel 2m

Digitus OM3 LC/LC Üvegszálas optikai patch ...

JellemzőkTöbbmódusú optikai kábel 50/125 (OM3)3mm kábel átmérőKerámia foglalatos csatlakozók1 Gb/s adatátvitel
>
ár:
2 460 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Digitus OM3 LC/LC Üvegszálas optikai patch kábel 5m

Digitus OM3 LC/LC Üvegszálas optikai patch ...

JellemzőkTöbbmódusú optikai kábel 50/125 (OM3)3mm kábel átmérőKerámia foglalatos csatlakozók1 Gb/s adatátvitel
>
ár:
3 040 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Digitus SM LC/SC Üvegszálas optikai patch kábel 1m

Digitus SM LC/SC Üvegszálas optikai patch kábel ...

JellemzőkÜvegszálas optikai kábel - duplex SM 9/1253mm kábel átmérőKerámia foglalatos csatlakozók1 Gb/s adatátvitel
>
ár:
2 530 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Digitus OM3 LC/LC Üvegszálas optikai patch kábel 3m

Digitus OM3 LC/LC Üvegszálas optikai patch ...

JellemzőkTöbbmódusú optikai kábel 50/125 (OM3)3mm kábel átmérőKerámia foglalatos csatlakozók1 Gb/s adatátvitel
>
ár:
2 710 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex SM 9/125 OS2 LC / LC 2m

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex ...

Hossz2 mKábelezés típusaEgymódusú optikai kábel, 9/125 (OS2)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2LC duplexMaximális adatátviteli sebesség1 Gb/sSzínSárga
>
ár:
2 640 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Digitus OM3 LC/LC Üvegszálas optikai patch kábel 1m

Digitus OM3 LC/LC Üvegszálas optikai patch ...

JellemzőkTöbbmódusú optikai kábel 50/125 (OM3)3mm kábel átmérőKerámia foglalatos csatlakozók1 Gb/s adatátvitel
>
ár:
2 230 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex SM 9/125 LC / SC 3m

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex ...

Hossz3 mKábelezés típusaegymódusú optikai szálCsatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebesség1 Gb/sSzínSárga
>
ár:
4 050 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex SM 9/125 LC / SC 2m

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex ...

Hossz2 mKábelezés típusaegymódusú optikai szálCsatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebesség1 Gb/sSzínSárga
>
ár:
4 040 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex SM 9/125 SC / SC 3m

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex ...

Hossz3 mKábelezés típusaegymódusú optikai szálCsatlakozó típusa 1SC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebesség1 Gb/sSzínSárga
>
ár:
4 080 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex SM 9/125 OS2 LC / LC 1m

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex ...

Hossz1 mKábelezés típusaEgymódusú optikai kábel, 9/125 (OS2)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2LC duplexMaximális adatátviteli sebesség1 Gb/sSzínSárga
>
ár:
3 870 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex SM 9/125 OS2 LC / LC 3m

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex ...

Hossz3 mKábelezés típusaEgymódusú optikai kábel, 9/125 (OS2)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2LC duplexMaximális adatátviteli sebesség1 Gb/sSzínSárga
>
ár:
4 080 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex SM 9/125 SC / SC 1m

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex ...

Hossz1 mKábelezés típusaegymódusú optikai szálCsatlakozó típusa 1SC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebesség1 Gb/sSzínSárga
>
ár:
3 890 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / LC OM3 2m

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / ...

Hossz2 mKábelezés típusaTöbbmódusú optikai kábel 50/125 (OM3)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2LC duplexMaximális adatátviteli sebesség1000 Mb/sSzínKék
>
ár:
3 870 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / LC OM3 5m

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / ...

Hossz5 mKábelezés típusaTöbbmódusú optikai kábel 50/125 (OM3)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2LC duplexMaximális adatátviteli sebesség1 Gb/sSzínKék
>
ár:
4 350 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex SM 9/125 LC / SC 1m

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , duplex ...

Hossz1 mKábelezés típusaegymódusú optikai szálCsatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebesség1 Gb/sSzínSárga
>
ár:
3 930 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / LC OM3 3m

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / ...

Hossz3 mKábelezés típusaTöbbmódusú optikai kábel 50/125 (OM3)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2LC duplexMaximális adatátviteli sebesség1 Gb/sSzínKék
>
ár:
4 080 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / LC OM3 1m

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / ...

Hossz1 mKábelezés típusaTöbbmódusú optikai kábel 50/125 (OM3)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2LC duplexMaximális adatátviteli sebesség1000 Mb/sSzínKék
>
ár:
3 690 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , SC / SC 1m

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , SC / ...

Hossz1 mKábelezés típusaMultimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2)Csatlakozó típusa 1SC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebesség1 Gb/sSzínNarancssárgaNettó ...
>
ár:
2 120 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / SC 3m

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / ...

Hossz3 mKábelezés típusaMultimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebesség1 Gb/sSzínNarancssárgaNettó ...
>
ár:
2 450 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / LC 2m

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / ...

Hossz2 mKábelezés típusaMultimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2LC duplexMaximális adatátviteli sebesség1 Gb/sSzínNarancssárgaNettó ...
>
ár:
2 320 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / LC 1m

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / ...

Hossz1 mKábelezés típusaMultimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2LC duplexMaximális adatátviteli sebesség1 Gb/sSzínNarancssárgaNettó ...
>
ár:
2 210 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / ST 2m

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / ...

Hossz2 mKábelezés típusaMultimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2ST duplexMaximális adatátviteli sebesség1 Gb/sSzínNarancssárgaNettó ...
>
ár:
2 330 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom