Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Digitus DIGITUS CAT 5E F-UTP PATCH CAB LENGTH 1 M COLOR GREY kábel (DK-1522-010)

Digitus DIGITUS CAT 5E F-UTP PATCH CAB LENGTH 1 M ...

A Digitus kábelek és átalakítók nem csupán összeköttetést garantálnak különböző elektr
>
ár:
610 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus DIGITUS CAT 5E F-UTP PATCH CAB LENGTH 2 M COLOR GREY kábel (DK-1522-020)

Digitus DIGITUS CAT 5E F-UTP PATCH CAB LENGTH 2 M ...

A Digitus kábelek és átalakítók nem csupán összeköttetést garantálnak különböző elektr
>
ár:
889 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus DIGITUS CAT 5E F-UTP PATCH CAB LENGTH 3 M COLOR GREY kábel (DK-1522-030)

Digitus DIGITUS CAT 5E F-UTP PATCH CAB LENGTH 3 M ...

A Digitus kábelek és átalakítók nem csupán összeköttetést garantálnak különböző elektr
>
ár:
1 067 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus CAT 6 S-FTP PATCH C. LSOH. CU kábel (DK-1644-070/R)

Digitus CAT 6 S-FTP PATCH C. LSOH. CU kábel ...

Az új DIGITUS patch kábelcsalád újratervezett dugóval került a piacra.2 x RJ45 csatl
>
ár:
2 464 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus CAT 6A S-FTP PATCH C. LSOH. CU kábel (DK-1644-A-020/Y)

Digitus CAT 6A S-FTP PATCH C. LSOH. CU kábel ...

Az új DIGITUS patch kábelcsalád újratervezett dugóval került a piacra.2 x RJ45 csatl
>
ár:
1 397 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus CAT 6A S-FTP PATCH C. LSOH. CU kábel (DK-1644-A-050/Y)

Digitus CAT 6A S-FTP PATCH C. LSOH. CU kábel ...

Az új DIGITUS patch kábelcsalád újratervezett dugóval került a piacra.2 x RJ45 csatl
>
ár:
2 591 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus CAT 6A S-FTP PATCH C. LSOH. CU kábel (DK-1644-A-100/R)

Digitus CAT 6A S-FTP PATCH C. LSOH. CU kábel ...

Az új DIGITUS patch kábelcsalád újratervezett dugóval került a piacra.2 x RJ45 csatl
>
ár:
4 953 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
470 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
470 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
630 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
470 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
470 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
2 520 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus SC / SC 1m OM3 üvegszálas optikai patch kábel

Digitus SC / SC 1m OM3 üvegszálas optikai patch ...

Digitus üvegszálas optikai patch kábel SC / SC 1m OM3
>
ár:
2 350 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Digitus LC / SC 1m OM3 üvegszálas optikai patch kábel

Digitus LC / SC 1m OM3 üvegszálas optikai patch ...

Digitus üvegszálas optikai patch kábel , LC / SC 1m OM3
>
ár:
1 930 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Digitus LC / SC 2m OM3 üvegszálas optikai patch kábel

Digitus LC / SC 2m OM3 üvegszálas optikai patch ...

Digitus üvegszálas optikai patch kábel LC / SC 2m OM3
>
ár:
2 010 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Digitus FIBER OPTIC PATCH CORD LC-ST optikai kábel (DK-2531-01/3)

Digitus FIBER OPTIC PATCH CORD LC-ST optikai ...

Digitus FIBER OPTIC PATCH CORD LC-ST optikai kábel
>
ár:
3 353 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional CAT 5e, Class D Patch Panel

DIGITUS Professional CAT 5e, Class D Patch Panel

... and link quality for your network.DIGITUS CAT 5e, Class D Patch Panel, shielded, 16-port RJ45, ... grey RAL 7035The shielded CAT 5e Patch Panel from DIGITUS® is available as 16- or 24 ...
>
ár:
15 450 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional CAT 6, Class E Patch Panel

DIGITUS Professional CAT 6, Class E Patch Panel

... and link quality for your network.DIGITUS CAT 6, Class E patch panel, shielded, 16-port RJ45, ... grey RAL 7035The shielded CAT 6 Patch Panel from DIGITUS® is available as 16- or 24 ...
>
ár:
15 600 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional CAT 6, Class E High Denisity Patch Panel, shielded

DIGITUS Professional CAT 6, Class E High Denisity ...

Best performance and link quality for your network.DIGITUS CAT 6, Class E patch panel, shielded, 8-port RJ45, 8P8C, LSA, 1U, 254 ...
>
ár:
6 970 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Premium CAT 6 SSTP patch kábel, hossza: 2m, szürke

Digitus Premium CAT 6 SSTP patch kábel, hossza: ...

... árnyékoló fonatbanFelépítés: 4 x 2 AWG 26/7, csavart érpárCsomagolás: DIGITUS Polybag
>
ár:
1 750 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Premium CAT 5e FTP patch kábel, hossza: 3m, szürke

Digitus Premium CAT 5e FTP patch kábel, hossza: ...

... RJ45Csatlakozó típusa 21 x RJ45Cross-OverNemTörésgátlóSimaSzínSzürkeTovábbi információkTörésgátlókÁrnyékolás: F-UTP, fóliaCsomagolás: DIGITUS Polybag
>
ár:
1 350 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Premium CAT 5e FTP patch kábel, hossza: 1m, szürke

Digitus Premium CAT 5e FTP patch kábel, hossza: ...

... RJ45Csatlakozó típusa 21 x RJ45Cross-OverNemTörésgátlóSimaSzínSzürkeTovábbi információkTörésgátlókÁrnyékolás: F-UTP, fóliaCsomagolás: DIGITUS Polybag
>
ár:
1 130 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS CAT 6 UTP PATCH CABLE 3M/ AWG 26/7 kábel (DK-1614-030)

DIGITUS CAT 6 UTP PATCH CABLE 3M/ AWG 26/7 kábel ...

A Digitus CAT6 hálózati kábelek és csatlakozók stabil kapcsolatot létesítenek hálózati eszk
>
ár:
1 067 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS CAT 6 U-UTP PATCH CABLE 100 M/ RAW (DK-1611-P-1)

DIGITUS CAT 6 U-UTP PATCH CABLE 100 M/ RAW ...

A Digitus CAT6 hálózati kábelek és csatlakozók stabil kapcsolatot létesítenek hálózati eszk
>
ár:
17 609 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS CAT 6 U-UTP PATCH CABLE CAB LENGTH 1 M COLOR GREEN (DK-1614-010/G)

DIGITUS CAT 6 U-UTP PATCH CABLE CAB LENGTH 1 M ...

A Digitus CAT6 hálózati kábelek és csatlakozók stabil kapcsolatot létesítenek hálózati eszk
>
ár:
737 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Digitus FIBER OPT PATCH C ST/SC OM1 10M MULTIM 50/125 kábel (DK-2612-10)

Digitus FIBER OPT PATCH C ST/SC OM1 10M MULTIM ...

A Digitus kábelek stabil kapcsolatot biztosítanak eszközei között, melyek működéséhez eleng
>
ár:
5 385 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus CAT 6 U-UTP PATCH CABLE CU. PVC LENGTH 2M COLOR BLUE kábel (DK-1617-020/B)

Digitus CAT 6 U-UTP PATCH CABLE CU. PVC LENGTH 2M ...

A Digitus kábelek és átalakítók nem csupán összeköttetést garantálnak különböző elektr
>
ár:
1 067 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus CAT 6 U-UTP PATCH CABLE CU. PVC LENGTH 2M COLOR GREY kábel (DK-1617-020)

Digitus CAT 6 U-UTP PATCH CABLE CU. PVC LENGTH 2M ...

A Digitus kábelek és átalakítók nem csupán összeköttetést garantálnak különböző elektr
>
ár:
813 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus CAT 6 U-UTP PATCH CABLE CU. PVC LENGTH 3M COLOR RED kábel (DK-1617-030/R)

Digitus CAT 6 U-UTP PATCH CABLE CU. PVC LENGTH 3M ...

A Digitus kábelek és átalakítók nem csupán összeköttetést garantálnak különböző elektr
>
ár:
1 295 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom