Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
2 159 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
1 840 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
2 600 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Equip 255548 optikai patch kábel OM4 LC/ST Duplex 20m - Magenta

Equip 255548 optikai patch kábel OM4 LC/ST Duplex ...

... remek beillesztési és visszatérési veszteséget, a kapcsolatot tökéletességét. Az Equip optikai kábel sorozat egy átfogó gyűjtemény, amely különböző hosszúságokban és csatlakozókkal ...
>
ár:
7 630 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Equip 255545 optikai patch kábel OM4 LC/ST 5m - Magenta

Equip 255545 optikai patch kábel OM4 LC/ST 5m - ...

... remek beillesztési és visszatérési veszteséget, a kapcsolatot tökéletességét. Az Equip optikai kábel sorozat egy átfogó gyűjtemény, amely különböző hosszúságokban és csatlakozókkal ...
>
ár:
3 350 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
2 610 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Equip 255218 LC/STOM3, 20m Optikai Fiber Patch kábel (255218)

Equip 255218 LC/STOM3, 20m Optikai Fiber Patch ...

TÍPUS :KÁBEL1. CSATLAKOZÓ :LC2. CSATLAKOZÓ :STHOSSZÚSÁG :20 M
>
ár:
6 426 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Equip LC-ST duplex mm 50/125 OM2 LSOH optikai patch kábel narancssárga, 2m

Equip LC-ST duplex mm 50/125 OM2 LSOH optikai ...

Hossz2 mKábelezés típusaMultimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2ST duplexMaximális adatátviteli sebességNem ...
>
ár:
3 310 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Equip LC-ST duplex mm 50/125 OM2 LSOH optikai patch kábel narancssárga, 3m

Equip LC-ST duplex mm 50/125 OM2 LSOH optikai ...

Hossz3 mKábelezés típusaMultimódusú üvegszálas kábel 50/125 (OM2)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2ST duplexMaximális adatátviteli sebességNem ...
>
ár:
3 310 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom