Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Intellinet patch kábel RJ45, törésgátlóval, kat.5e UTP, 1m ,SOHO, szürke

Intellinet patch kábel RJ45, törésgátlóval, ...

... információkRéz-alumíniumTörésgátlóRugalmas védőCertifikált 350 MHz-igAranyozott csatlakozókSzínes Intellinet zacskóba csomagolt; címkével; leírással és vonalkóddal
>
ár:
2 290 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet patch kábel RJ45, törésgátlóval, kat.5e UTP, 5m, SOHO, szürke

Intellinet patch kábel RJ45, törésgátlóval, ...

... információkRéz-alumíniumTörésgátlóRugalmas védőCertifikált 350 MHz-igAranyozott csatlakozókSzínes Intellinet zacskóba csomagolt; címkével; leírással és vonalkóddal
>
ár:
2 510 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet patch kábel RJ45, törésgátlóval, Cat5e UTP, 1m ,SOHO, szürke (362221)

Intellinet patch kábel RJ45, törésgátlóval, ...

Gyártó: Intellinet Network SolutionsTermékosztály: Hálózati kábel (patchcord)Kábel
>
ár:
356 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet hálózatii összekötő adapter RJ45x2 UTP, 10 db (504225)

Intellinet hálózatii összekötő adapter RJ45x2 ...

Gyártó: Intellinet Network SolutionsTermékosztály: Csatlakozó | toldó | törésgátló
>
ár:
2 134 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Adapter PoE IEEE 802.3af class3 1 portos (524179)

Intellinet Adapter PoE IEEE 802.3af class3 1 ...

Gyártó: Intellinet Network SolutionsTermékosztály: PoE tápegységTápegység típusa:
>
ár:
8 865 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet patch kábel RJ45, törésgátlóval, Cat5e UTP, 5m, SOHO, szürke (362269)

Intellinet patch kábel RJ45, törésgátlóval, ...

Gyártó: Intellinet Network SolutionsTermékosztály: Hálózati kábel (patchcord)Kábel
>
ár:
864 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet patch kábel RJ45, törésgátlóval, kat.5e UTP, 2m, SOHO, szürke

Intellinet patch kábel RJ45, törésgátlóval, ...

... információkRéz-alumíniumTörésgátlóRugalmas védőCertifikált 350 MHz-igAranyozott csatlakozókSzínes Intellinet zacskóba csomagolt; címkével; leírással és vonalkóddal
>
ár:
2 410 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet patch kábel RJ45, törésgátlóval, Cat5e UTP, 2m, SOHO, szürke (362238)

Intellinet patch kábel RJ45, törésgátlóval, ...

Gyártó: Intellinet Network SolutionsTermékosztály: Hálózati kábel (patchcord)Kábel
>
ár:
635 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet hálózati elágozó adapter RJ45x2 STP (504195)

Intellinet hálózati elágozó adapter RJ45x2 STP ...

Gyártó: Intellinet Network SolutionsTermékosztály: Csatlakozó | toldó | törésgátló
>
ár:
2 134 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet patch kábel RJ45, törésgátlóval, Cat5e UTP, 7.5m, SOHO , szürke (362276)

Intellinet patch kábel RJ45, törésgátlóval, ...

Gyártó: Intellinet Network SolutionsTermékosztály: Hálózati kábel (patchcord)Kábel
>
ár:
1 092 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet patch kábel RJ45, törésgátlóval, kat.5e UTP, 7.5m, SOHO , szürke

Intellinet patch kábel RJ45, törésgátlóval, ...

... x RJ45Cross-OverNemTörésgátlóSimaSzínSzürkeTovábbi információkRéz-alumíniumTörésgátlóRugalmas védőAranyozott csatlakozókSzínes Intellinet zacskóba csomagolt; címkével; leírással és ...
>
ár:
2 630 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet patch kábel RJ45, törésgátlóval, Cat5e UTP, 3m, SOHO, szürke (362252)

Intellinet patch kábel RJ45, törésgátlóval, ...

Gyártó: Intellinet Network SolutionsTermékosztály: Hálózati kábel (patchcord)Kábel
>
ár:
686 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet patch kábel RJ45, törésgátlóval, kat.5e UTP, 3m, SOHO, szürke

Intellinet patch kábel RJ45, törésgátlóval, ...

... információkRéz-alumíniumTörésgátlóRugalmas védőCertifikált 350 MHz-igAranyozott csatlakozókSzínes Intellinet zacskóba csomagolt; címkével; leírással és vonalkóddal
>
ár:
2 420 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet UTP tömör kábel 305m CAT6 (334136)

Intellinet UTP tömör kábel 305m CAT6 (334136)

UTP CAT6 kábeldoboz, 305 méteres kiszerelésben. Vezeték típusa UTP - árnyékolatlan sodrott 4 érpáras kábelKategória 6További információk Méterenként meg van jelölve a ...
>
ár:
51 520 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet PoE+/PoE adapter IEEE 802.3at/af 1 port, gigabit

Intellinet PoE+/PoE adapter IEEE 802.3at/af 1 ...

Tápegység típusan/aBemeneti feszültség230 V ACKimeneti feszültség44 V DC57 V DCValós teljesítmény30 WattTámogatott protokollok és szabványokIEEE 802.3af - Power over EthernetIEEE ...
>
ár:
15 560 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet adapter PoE IEEE 802.3af class3 1 portos

Intellinet adapter PoE IEEE 802.3af class3 1 ...

Tápegység típusan/aBemeneti feszültség230 V ACKimeneti feszültség48 V DCTovábbi információk1 db RJ-45 100 Mbps bementi port1 db RJ-45 100 Mb/s kimeneti port - adat + PoE ...
>
ár:
8 260 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet hálózatii összekötő adapter RJ45x2 UTP, 10 db

Intellinet hálózatii összekötő adapter RJ45x2 ...

Dugó, csatlakozó típusaRJ45 (8P8C)Kábelezés típusaUTP - árnyékolatlan sodrott 4 érpáras kábelTovábbi információk10 db . toldó áttetsző zacskóbanSzínFehér
>
ár:
3 750 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Junction Box 4x2 STP Cat5e

Intellinet Junction Box 4x2 STP Cat5e

Dugó, csatlakozó típusaToldóKábelezés típusaFTP / STP - árnyékolt 4 sodrott érpárú kábelTovábbi információkKompatibilis a 110 és Krone típusú szerszámokkalKompatibilis Cat5e ANSI/ ...
>
ár:
3 420 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet törésgátló RJ45 csatlakozók számára, 10 db, fekete

Intellinet törésgátló RJ45 csatlakozók ...

Dugó, csatlakozó típusaTörésgátló gumi RJ45 csatlakozókhozKábelezés típusaSodrott érpárú kábelTovábbi információkRJ 45 8P csatlakozóhoz tervezveIlleszkedik mind ...
>
ár:
2 430 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet törésgátló RJ45 csatlakozók számára, 10 db, piros

Intellinet törésgátló RJ45 csatlakozók ...

Dugó, csatlakozó típusaTörésgátló gumi RJ45 csatlakozókhozKábelezés típusaSodrott érpárú kábelTovábbi információkRJ 45 8P csatlakozóhoz tervezveIlleszkedik mind ...
>
ár:
2 440 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet adapter PoE IEEE 802.3af class3 1 portos

Intellinet adapter PoE IEEE 802.3af class3 1 ...

Gyártó szimbóluma524179TerméknévIntel
>
ár:
9 404 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet hálózati kábel, RJ45, csomómentes, kat.5e, UTP 0.5m, zöld

Intellinet hálózati kábel, RJ45, csomómentes, ...

Kábelezés típusaUTP - árnyékolatlan sodrott 4 érpáras kábelHossz0.5 mKategória5eKábel szigetelés anyagaPVC - polivinil-kloridCsatlakozó típusa 11 x RJ45Csatlakozó típusa 21 x ...
>
ár:
2 390 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet hálózati kábel, RJ45, csomómentes, kat.5e, UTP 0.5m, szürke

Intellinet hálózati kábel, RJ45, csomómentes, ...

Kábelezés típusaUTP - árnyékolatlan sodrott 4 érpáras kábelHossz0.5 mKategória5eKábel szigetelés anyagaPVC - polivinil-kloridCsatlakozó típusa 11 x RJ45Csatlakozó típusa 21 x ...
>
ár:
2 390 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
686 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet adapter PoE IEEE 802.3af class3 1 portos

Intellinet adapter PoE IEEE 802.3af class3 1 ...

Tápegység típusan/aBemeneti feszültség230 V ACKimeneti feszültség48 V DCTovábbi információk1 db RJ-45 100 Mbps bementi port1 db RJ-45 100 Mb/s kimeneti port - adat + PoE ...
>
ár:
8 630 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet hálózatii összekötő adapter RJ45x2 UTP, 10 db

Intellinet hálózatii összekötő adapter RJ45x2 ...

Dugó, csatlakozó típusaRJ45 (8P8C)Kábelezés típusaUTP - árnyékolatlan sodrott 4 érpáras kábelTovábbi információk10 db . toldó áttetsző zacskóbanSzínFehér
>
ár:
1 830 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
6 090 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet optikai patch kábel LC-SC duplex 5m 50/125 OM3 multimode

Intellinet optikai patch kábel LC-SC duplex 5m ...

Hossz5 mKábelezés típusaTöbbmódusú optikai kábel 50/125 (OM3)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebesség10 Gb/sSzínZöld
>
ár:
4 760 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 2m 50/125 OM3 multimode

Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 2m ...

Hossz2 mKábelezés típusaTöbbmódusú optikai kábel 50/125 (OM3)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2LC duplexMaximális adatátviteli sebesség10 Gb/sSzínZöld
>
ár:
3 470 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 3m 50/125 OM3 multimode

Intellinet optikai patch kábel LC-LC duplex 3m ...

Hossz3 mKábelezés típusaTöbbmódusú optikai kábel 50/125 (OM3)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2LC duplexMaximális adatátviteli sebesség10 Gb/sSzínZöld
>
ár:
3 740 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Legnépszerűbb keresések
pci
USB
PWM
digitalis
Delock
tápkábel
c-13
HDMI
VGA
kábel
full
III
GOCLEVER
CoolerMaster
City
ADAPTER
StarTech
zajszűrő
DVI
SFF-8087
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom