LWL kábel számítógép kiegészítő, kábel

LWL száloptikai kábel, 1x LC dugó - 1x LC dugó, 50/125Âľ Multimode OM2 2 m Renkforce

LWL száloptikai kábel, 1x LC dugó - 1x LC ...

3 180 Ft

Renkforce LW kábel, duplex LC dugó / LC dugó 50/125Âľ ... ipari szabvány - adatátvitel sok előnnyel Az optikai kábelek a vörösréz kábelekkel szemben a legzordabb körülmények ...

Irány a bolt arrow_forward
LWL száloptikai kábel, 1x LC dugó - 1x LC dugó, 50/125Âľ Multimode OM2 3 m Renkforce

LWL száloptikai kábel, 1x LC dugó - 1x LC ...

3 180 Ft

Renkforce LW kábel, duplex LC dugó / LC dugó 50/125Âľ ... ipari szabvány - adatátvitel sok előnnyel Az optikai kábelek a vörösréz kábelekkel szemben a legzordabb körülmények ...

Irány a bolt arrow_forward
Telegärtner Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x E2000ÂŽ/APC 8° dugó - 1x Kábel, nyitott végekkel] 9/125 Âľ Singlemode OS2 2.00 m

Telegärtner Üvegszál LWL Csatlakozókábel ...

16 320 Ft

Telegärtnerfényhullámvezető kábelPigtailE2000ÂŽ/APC 8° dugó/Kábel, nyitott végekkel9/125 ÂľSinglemode OS22.00 mE2000ÂŽ/APC 8° dugó zu Kábel, nyitott végekkelPigtail- ...

Irány a bolt arrow_forward
Telegärtner Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x SC dugó - 1x Kábel, nyitott végekkel] 50/125 Âľ Multimode OM3 2.00 m

Telegärtner Üvegszál LWL Csatlakozókábel ...

3 210 Ft

... kábelPigtailSC dugó/Kábel, nyitott végekkel50/125 ÂľMultimode OM32.00 mSC dugó zu Kábel, nyitott végekkelPigtail-CsatlakozókábelSzín: TürkizAz optikai kábelek a vörösréz kábelekkel ...

Irány a bolt arrow_forward
Renkforce Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x MPO dugó - 1x MPO alj] 50/125 Âľ Multimode OM3 15.00 m

Renkforce Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x MPO ...

35 700 Ft

Renkforcefényhullámvezető kábelMPO dugó/MPO alj50/125 ÂľMultimode OM315.00 mMPO dugó zu MPO alj-CsatlakozókábelSzín: BabakékAz optikai kábelek a vörösréz kábelekkel ellentétben a ...

Irány a bolt arrow_forward
Telegärtner Üvegszál LWL Csatlakozókábel 9/125 Âľ Singlemode OS2

Telegärtner Üvegszál LWL Csatlakozókábel ...

3 800 Ft

Telegärtnerfényhullámvezető kábelPigtail/9/125 ÂľSinglemode OS2 zu Pigtail-CsatlakozókábelSzín: SárgaAz optikai kábelek a vörösréz kábelekkel ellentétben a legzordabb körülmények ...

Irány a bolt arrow_forward
LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel

LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel

5 200 Ft

Lindy patch kábel - LC többmódú (M) - SC többmódú (M) zu -CsatlakozókábelLindy LC / SC 2m. Kábelhossz: 2 m, Száloptikai típus: OM2, Csatlakozás 1: LC ...

Irány a bolt arrow_forward
LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel

LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel

4 990 Ft

Lindy javító kábel - LC többmódú (M) - LC többmódú (M) zu -CsatlakozókábelLindy 1.0m OM2 LC Duplex. Kábelhossz: 1 m, Száloptikai típus: OM2, Csatlakozás ...

Irány a bolt arrow_forward
LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel

LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel

7 120 Ft

Lindy patch kábel - LC több módú (M) - ST többmódú (M) zu -CsatlakozókábelLindy 5.0m OM3 LC - ST Duplex. Kábelhossz: 5 m, Száloptikai típus ...

Irány a bolt arrow_forward
LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x LC dugó - 1x LC dugó] 9/125 Âľ Singlemode OS2 5.00 m

LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x LC ...

8 010 Ft

... OS2 5m9 / 125Âľm, egyedülállóSzáloptikai duplex patch kábel mérési protokollal Singlemode mag / hüvely: 9 / 125ÂľmZip Twin kábel, halogénmentes Hossz: 5m Dugó: LC / LCmax ...

Irány a bolt arrow_forward
LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel 2.00 m

LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel 2.00 m

5 500 Ft

... OM3 2m50 / 125Âľm, többmódúSzáloptikai duplex patch kábel mérési protokollal Multimode mag / köpeny: 50 / 125ÂľmZip Twin kábel, halogénmentes Hossz: 2mPlug: LC / STmax. Beszúrási ...

Irány a bolt arrow_forward
LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x LC dugó - 1x LC dugó] 50/125 Âľ Multimode OM3 30.00 m

LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x LC ...

16 320 Ft

... OM3 30m50 / 125Âľm, többmódúSzáloptikai duplex patch kábel mérési protokollal Multimode mag / hüvely: 50 / 125ÂľmZip Twin kábel, halogénmentes Hossz: 30m Dugó: LC / LCmax ...

Irány a bolt arrow_forward
LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x LC dugó - 1x LC dugó] 50/125 Âľ Multimode OM3 1.00 m

LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x LC ...

5 200 Ft

... OM3 1m50 / 125Âľm, többmódúSzáloptikai duplex patch kábel mérési protokollal Multimode mag / köpeny: 50 / 125ÂľmZip Twin kábel, halogénmentes Hossz: 1mPlug: LC / LCmax. Beszúrási ...

Irány a bolt arrow_forward
LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x LC dugó - 1x LC dugó] 50/125 Âľ Multimode OM3 40.00 m

LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x LC ...

18 080 Ft

... OM3 40m50 / 125Âľm, többmódúSzáloptikai duplex patch kábel mérési protokollal Multimode mag / köpeny: 50 / 125ÂľmZip Twin kábel, halogénmentes Hossz: 40m Dugó: LC / LCmax ...

Irány a bolt arrow_forward
LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x LC dugó - 1x LC dugó] 50/125 Âľ Multimode OM4 5.00 m

LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x LC ...

11 620 Ft

... OM4 5m50 / 125Âľm, többmódúSzáloptikai duplex patch kábel mérési protokollal Multimode mag / köpeny: 50 / 125ÂľmZip Twin kábel, halogénmentes Hosszúság: 5m Dugó: LC / CE ...

Irány a bolt arrow_forward
LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x LC dugó - 1x ST dugó] 50/125 Âľ Multimode OM2 3.00 m

LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x LC ...

5 610 Ft

... OM2 3m50 / 125Âľm, többmódúSzáloptikai duplex patch kábel mérési protokollal Multimode mag / köpeny: 50 / 125ÂľmZip Twin kábel, halogénmentes Hossz: 3mPlug: LC / STmax. Beszúrási ...

Irány a bolt arrow_forward
LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x LC dugó - 1x LC dugó] 50/125 Âľ Multimode OM4 15.00 m

LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x LC ...

16 320 Ft

... OM4 15m50 / 125Âľm, többmódúSzáloptikai duplex patch kábel mérési protokollal Multimode mag / köpeny: 50 / 125ÂľmZip Twin kábel, halogénmentes Hossz: 15m Dugó: LC / LCAz ...

Irány a bolt arrow_forward
LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x LC dugó - 1x LC dugó] 50/125 Âľ Multimode OM3 10.00 m

LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x LC ...

9 190 Ft

... OM3 10m50 / 125Âľm, többmódúSzáloptikai duplex patch kábel mérési protokollal Multimode mag / köpeny: 50 / 125ÂľmZip Twin kábel, halogénmentes Hossz: 10m Dugó: LC / LCmax ...

Irány a bolt arrow_forward
LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x LC dugó - 1x SC dugó] 50/125 Âľ Multimode OM3 1.00 m

LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x LC ...

5 710 Ft

... / SC OM3 1m50 / 125Âľm; többmódúSzáloptikai duplex patch kábel mérési protokollal Multimode mag / köpeny: 50 / 125ÂľmZip Twin kábel; halogénmentes hosszúság: 1mPlug: LC / SCmax ...

Irány a bolt arrow_forward
LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x LC dugó - 1x SC dugó] 50/125 Âľ Multimode OM3 2.00 m

LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x LC ...

6 210 Ft

... OM3 2m50 / 125Âľm; többmódúSzáloptikai duplex patch kábel mérési protokollal Multimode mag / köpeny: 50 / 125ÂľmZip Twin kábel; halogénmentes Hossz: 2mPlug: LC / SCmax. Beszúrási ...

Irány a bolt arrow_forward
LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x LC dugó - 1x LC dugó] 50/125 Âľ Multimode OM3 5.00 m

LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x LC ...

6 210 Ft

... OM3 5m50 / 125Âľm, többmódúSzáloptikai duplex patch kábel mérési protokollal Multimode mag / köpeny: 50 / 125ÂľmZip Twin kábel, halogénmentes Hossz: 5m Dugó: LC / LCmax ...

Irány a bolt arrow_forward
LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x LC dugó - 1x LC dugó] 50/125 Âľ Multimode OM4 3.00 m

LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x LC ...

7 220 Ft

... OM4 3m50 / 125Âľm, többmódúSzáloptikai duplex patch kábel mérési protokollal Multimode mag / köpeny: 50 / 125ÂľmZip Twin kábel, halogénmentes Hossz: 3mPlug: LC / CE Egyedi ...

Irány a bolt arrow_forward
LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x LC dugó - 1x LC dugó] 50/125 Âľ Multimode OM3 75.00 m

LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x LC ...

30 850 Ft

... / LC OM3 75m50 / 125Âľm, többmódúSzáloptikai duplex patch kábel mérési protokollal Multimode mag / köpeny: 50 / 125ÂľmZip Twin kábel, halogénmentes hosszúság: 75mPlug: LC / LCmax ...

Irány a bolt arrow_forward
LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x LC dugó - 1x LC dugó] 50/125 Âľ Multimode OM4 10.00 m

LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x LC ...

12 590 Ft

... mérési protokollal Multi-mode mag / köpeny: 50 / 125ÂľmZip Twin kábel, halogénmentes hosszúság: 10mPack: LC / LCAz egyéni behelyezési veszteség mérési protokoll ...

Irány a bolt arrow_forward
LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x LC dugó - 1x SC dugó] 50/125 Âľ Multimode OM3 3.00 m

LINDY Üvegszál LWL Csatlakozókábel [1x LC ...

7 330 Ft

... OM3 3m50 / 125Âľm; többmódúSzáloptikai duplex patch kábel mérési protokollal Multimode mag / hüvely: 50 / 125ÂľmZip Twin kábel; halogénmentes Hossz: 3m dugó: LC / SCmax ...

Irány a bolt arrow_forward

Számítógép kiegészítő, kábel újdonságok a depo.hu-n