Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Magánkiadás Gregor Károly - Üstökös - 20 év 8 hónap az autizmussal

Magánkiadás Gregor Károly - Üstökös - 20 év ...

"E kis könyvecskét a 20 év 8 hónapot élt autista gyermekem emlékére írtam. Krónikája fogantatása napjától a halála utolsó percéig szól." - így kezdi elbeszélését Gregor Károly. A ...
>
ár:
1 418 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock VGA + hang kábel 3m apa - apa

Delock VGA + hang kábel 3m apa - apa

... - apa • Audió 3.5mm jack apa - apa • 2 db ferrit mag • Aranyozott csatlakozók • Duplán árnyékolt coax RGB kábel • Belső kábel: 3db ...
>
ár:
3 550 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Valueline USB 3.0 A - USB 3.0 micro B kábel 2.0m

Valueline USB 3.0 A - USB 3.0 micro B kábel 2.0m

Tulajdonságok: Tartós csatlakozó, amely biztosítja a tökéletes kapcsolatot Réz mag a megbízható adatátvitel biztosításához USB SuperSpeed (5 Gbps) támogatás Egyenes ...
>
ár:
1 490 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Valueline USB 3.0 A - USB 3.0 micro B kábel 0.5m

Valueline USB 3.0 A - USB 3.0 micro B kábel 0.5m

Tulajdonságok: Tartós csatlakozó, amely biztosítja a tökéletes kapcsolatot Réz mag a megbízható adatátvitel biztosításához USB SuperSpeed (5 Gbps) támogatás Egyenes ...
>
ár:
1 070 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Adapter Displayport male - HDMI female

Delock Adapter Displayport male - HDMI female

... • Készenléti állapot felismerése, alvó üzemmódba való automatikus belépés • 1x ferrit mag • Kábel hossz : 12,5 cm csatlakozó nélkül Rendszerkövetelmények: • Szabad Displayport ...
>
ár:
3 950 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Adapter Displayport male > HDMI female

Delock Adapter Displayport male > HDMI female

... • Készenléti állapot felismerése, alvó üzemmódba való automatikus belépés • 1x ferrit mag • Kábel hossz : 12,5cm csatlakozó nélkül Rendszerkövetelmények • Szabad Displayport Csomag ...
>
ár:
4 030 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
HP 280 G2 mikrotorony asztali számítógép Core i3 6100, 4GB, 500GB, Win10 Pro

HP 280 G2 mikrotorony asztali számítógép Core ...

... 530 grafikus vezérlővel (3,7 GHz, 3 MB gyorsítótár, 2 mag), 4 GB DDR4-2133 SDRAM (1 x 4 GB, 2 ...
>
ár:
176 182 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Pro Junior Kiadó Vendégségben Foltosnál

Pro Junior Kiadó Vendégségben Foltosnál

... is vendégségbe megy hozzá. Tóth Anna lendületes, kedves verseivel vonja mag?
>
ár:
470 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ELÕLAPI PANEL AEROCOOL Touch-2000 Touchscreen Fancontroller 2x5,25"

ELÕLAPI PANEL AEROCOOL Touch-2000 Touchscreen ...

Méret (sz x mélys. X mag.): 149.5 x 70 x 85 mm
>
ár:
23 940 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
ROLINE MINI ADAPTER HD15 F/F (TOLDÓ)

ROLINE MINI ADAPTER HD15 F/F (TOLDÓ)

... 15 Csatlakozó 2: HD 15 Méret (sz x mélys. X mag.): 12 x 30 x 17 mm PC-csatlakozás: HD 15 ...
>
ár:
13 062 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
ROLINE MINI ADAPTER DB9 M/M (TOLDÓ)

ROLINE MINI ADAPTER DB9 M/M (TOLDÓ)

... : DB 9 Fajtatípus: male/male Méret (sz x mélys. X mag.): 12 x 30 x 17 mm PC-csatlakozás: DB 9 ...
>
ár:
8 124 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
ROLINE MINI ADAPTER HD15 M/M (TOLDÓ)

ROLINE MINI ADAPTER HD15 M/M (TOLDÓ)

Csatlakozó 1: DB9 Csatlakozó 2: DB9 Fajtatípus: male/male Méret (sz x mélys. X mag.): 12 x 30 x 17 mm PC-csatlakozás: DB 15 Male A rendszeregységhez való csatl: DB 15 Male
>
ár:
12 801 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
ROLINE MINI ADAPTER DB25 F/F (TOLDÓ)

ROLINE MINI ADAPTER DB25 F/F (TOLDÓ)

Csatlakozó 1: DB25 Csatlakozó 2: DB25 Méret (sz x mélys. X mag.): 12 x 55 x 17 mm PC-csatlakozás: DB 25 Female A rendszeregységhez való csatl: DB 25 Female
>
ár:
9 189 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
ROLINE USB 2.0 nemváltó F/F

ROLINE USB 2.0 nemváltó F/F

Csatlakozó 1: USB A Csatlakozó 2: USB A Fajtatípus: female/female Méret (sz x mélys. X mag.): 15 x 40 x 10 mm Be- és kimeneti portok: USB
>
ár:
5 988 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
ATEN VanCryst mini Cat5 ext. VE022

ATEN VanCryst mini Cat5 ext. VE022

Termék színe: Fekete Maximális felbontás: 1920 x 1200 pixelek Méret (sz x mélys. X mag.): 35.3 x 63.5 x 20.6 mm Súly: 58 g
>
ár:
60 163 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Dinic USB 3.1 - VGA/USB adapter

Dinic USB 3.1 - VGA/USB adapter

... pl. hordozható merevlemezek laptophoz való csatlakoztatásra.Gyártói link: http://www.mag.de/products/de/Apple-Kabel-u-Zubehoer-MAC/USB-31 ...
>
ár:
14 320 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock VGA + hang kábel 3m apa - apa

Delock VGA + hang kábel 3m apa - apa

... - apa• Audió 3.5mm jack apa - apa• 2 db ferrit mag• Aranyozott csatlakozók• Duplán árnyékolt coax RGB kábel• Belső kábel: 3db ...
>
ár:
4 230 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TSW 0,3 Helios ventilátor szabályzó

TSW 0,3 Helios ventilátor szabályzó

... fázis Védettség: IP20 Méretek[mm]: 160 szé.l x 85 mag. x 60 mélység , Szellőztess.hu webáruház
>
ár:
26 162 Ft
szállítási díj:
1 016 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DeLOCK Compact Flash > SDHC / MMC memória kártya adapter

DeLOCK Compact Flash > SDHC / MMC memória kártya ...

... egészen 2 TB-ig (exFAT) • Méretek ( Mélys. x Szél. x Mag.): 42,8 mm x 36,4 mm x 5,0 ...
>
ár:
9 660 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Qoltec 54310 optikai patch kábel FC/UPC SM 20m - Sárga

Qoltec 54310 optikai patch kábel FC/UPC SM 20m - ...

... /UPCCsatlakozó típusa 2FC/UPCMaximális adatátviteli sebesség10 Gbit/sTovábbi információkoptikai kábel mag/héj: 9/125 mikronszabvány: G652Dcsatlakozók: FC/UPC - FC/UPCkábel átmérő ...
>
ár:
2 050 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock 83173 VGA kábel hajlítot apa/apa 2m

Delock 83173 VGA kábel hajlítot apa/apa 2m

Tulajdonságok: A kábel segítségével összekötheti monitorját számítógépével Csatlakozó: 2 x VGA 15pin AWG 28 2x ferrite mag Kábel hossza: 2m
>
ár:
2 335 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock DL61765  Displayport male -> DVI 24+5 female adapter

Delock DL61765 Displayport male -> DVI 24+5 ...

... • Készenléti állapot felismerése, alvó üzemmódba való automatikus belépés• 1x ferrit mag • Kábel hossz: 12,5cm csatlakozó nélkül Rendszerkövetelmények • Szabad Dispalyport Csomag ...
>
ár:
4 350 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock DL61767 Displayport male -> HDMI female adapter

Delock DL61767 Displayport male -> HDMI female ...

... • Készenléti állapot felismerése, alvó üzemmódba való automatikus belépés• 1x ferrit mag • Kábel hossz : 12,5cm csatlakozó nélkül Rendszerkövetelmények • Szabad Displayport Csomag ...
>
ár:
4 455 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Roline Optikai kábel 50/125 µm OM4 10m LC/LC /21.15.8758-10/

Roline Optikai kábel 50/125 µm OM4 10m LC/LC ...

... távolságban. Külső Kábel borítása: PVC Külső Kábel átmérője: 2 mm Mag/Héj mérete (mikorméter): 50/125µm OM4 Kábel Típusa: Duplex ...
>
ár:
10 520 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Roline Optikai kábel 50/125 µm OM4 10m LC/SC /21.15.8768-10/

Roline Optikai kábel 50/125 µm OM4 10m LC/SC ...

... . Külső Kábel borítása: PVC Külső Kábel átmérője: 2.8x6 mm Mag/Héj mérete (mikorméter): 50/125µm OM4 Kábel Típusa: Duplex ...
>
ár:
9 800 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Roline Optikai kábel 50/125 µm OM4 10m LC/ST /21.15.8778-5/

Roline Optikai kábel 50/125 µm OM4 10m LC/ST ...

... . Külső Kábel borítása: PVC Külső Kábel átmérője: 2.8x6 mm Mag/Héj mérete (mikorméter): 50/125µm OM4 Kábel Típusa: Duplex ...
>
ár:
11 960 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Fellowes Memory Foam zselés egéralátét csuklótámasszal, felhők

Fellowes Memory Foam zselés egéralátét ...

További információk:Technikai részletekTermék színekékSúly és méretSúly240 gMéret (sz x mélys. X mag.)230 x 196 x 20 mm
>
ár:
4 780 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Fellowes - i-Spire csuklótámasz , fehér

Fellowes - i-Spire csuklótámasz , fehér

További információk:Technikai részletekTermék színefehérSúly és méretMéret (sz x mélys. X mag.)130 x 65 x 22 mm
>
ár:
2 420 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Adapter Displayport male > VGA 15pin female

Delock Adapter Displayport male > VGA 15pin female

... • Készenléti állapot felismerése, alvó üzemmódba való automatikus belépés • 1x ferrit mag • Kábel hossz : 12,5cm csatlakozó nélkül Rendszerkövetelmények • Szabad Dispalyport Csomag ...
>
ár:
6 140 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Fellowes i-Spire csuklótámasz billentyűzethez, szürke

Fellowes i-Spire csuklótámasz billentyűzethez, ...

Technikai részletekTermék színeszürkeSúly és méretMéret (sz x mélys. X mag.)333 x 65 x 22 mm
>
ár:
4 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
pci
PWM
USB
zajszűrő
RJ45
SFF-8087
alaplap
bm-10
Riser
Hosszabbító
GOCLEVER
noname
led
City
monitor
tablet
nyomtató
merevlemez
olympus
DELL
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom