Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Valueline USB 3.0 A - USB 3.0 micro B kábel 2.0m

Valueline USB 3.0 A - USB 3.0 micro B kábel 2.0m

Tulajdonságok: Tartós csatlakozó, amely biztosítja a tökéletes kapcsolatot Réz mag a megbízható adatátvitel biztosításához USB SuperSpeed (5 Gbps) támogatás Egyenes ...
>
ár:
1 490 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Valueline USB 3.0 A - USB 3.0 micro B kábel 0.5m

Valueline USB 3.0 A - USB 3.0 micro B kábel 0.5m

Tulajdonságok: Tartós csatlakozó, amely biztosítja a tökéletes kapcsolatot Réz mag a megbízható adatátvitel biztosításához USB SuperSpeed (5 Gbps) támogatás Egyenes ...
>
ár:
1 000 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Adapter Displayport male > HDMI female

Delock Adapter Displayport male > HDMI female

... • Készenléti állapot felismerése, alvó üzemmódba való automatikus belépés • 1x ferrit mag • Kábel hossz : 12,5cm csatlakozó nélkül Rendszerkövetelmények • Szabad Displayport Csomag ...
>
ár:
4 190 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Delock Adapter Displayport male - HDMI female

Delock Adapter Displayport male - HDMI female

... • Készenléti állapot felismerése, alvó üzemmódba való automatikus belépés • 1x ferrit mag • Kábel hossz : 12,5 cm csatlakozó nélkül Rendszerkövetelmények: • Szabad Displayport ...
>
ár:
3 740 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 280 G2 mikrotorony asztali számítógép Core i3 6100, 4GB, 500GB, Win10 Pro

HP 280 G2 mikrotorony asztali számítógép Core ...

... 530 grafikus vezérlővel (3,7 GHz, 3 MB gyorsítótár, 2 mag), 4 GB DDR4-2133 SDRAM (1 x 4 GB, 2 ...
>
ár:
176 182 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Magánkiadás Gregor Károly - Üstökös - 20 év 8 hónap az autizmussal

Magánkiadás Gregor Károly - Üstökös - 20 év ...

"E kis könyvecskét a 20 év 8 hónapot élt autista gyermekem emlékére írtam. Krónikája fogantatása napjától a halála utolsó percéig szól." - így kezdi elbeszélését Gregor Károly. A ...
>
ár:
1 418 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Pro Junior Kiadó Vendégségben Foltosnál

Pro Junior Kiadó Vendégségben Foltosnál

... is vendégségbe megy hozzá. Tóth Anna lendületes, kedves verseivel vonja mag?
>
ár:
470 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ROLINE MINI ADAPTER HD15 F/F (TOLDÓ)

ROLINE MINI ADAPTER HD15 F/F (TOLDÓ)

... 15 Csatlakozó 2 : HD 15 Méret (sz x mélys. X mag.) : 12 x 30 x 17 mm PC-csatlakozás : HD 15 ...
>
ár:
4 409 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
ROLINE MINI ADAPTER DB9 M/M (TOLDÓ)

ROLINE MINI ADAPTER DB9 M/M (TOLDÓ)

... : DB 9 Fajtatípus : male/male Méret (sz x mélys. X mag.) : 12 x 30 x 17 mm PC-csatlakozás : DB 9 ...
>
ár:
2 733 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
ROLINE MINI ADAPTER HD15 M/M (TOLDÓ)

ROLINE MINI ADAPTER HD15 M/M (TOLDÓ)

... 2 : DB9 Fajtatípus : male/male Méret (sz x mélys. X mag.) : 12 x 30 x 17 mm PC-csatlakozás : DB 15 ...
>
ár:
4 328 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
ROLINE MINI ADAPTER DB25 F/F (TOLDÓ)

ROLINE MINI ADAPTER DB25 F/F (TOLDÓ)

Csatlakozó 1 : DB25 Csatlakozó 2 : DB25 Méret (sz x mélys. X mag.) : 12 x 55 x 17 mm PC-csatlakozás : DB 25 Female A rendszeregységhez való csatl : DB 25 Female
>
ár:
3 109 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
ROLINE USB 2.0 nemváltó F/F

ROLINE USB 2.0 nemváltó F/F

Csatlakozó 1 : USB A Csatlakozó 2 : USB A Fajtatípus : female/female Méret (sz x mélys. X mag.) : 15 x 40 x 10 mm Be- és kimeneti portok : USB
>
ár:
2 017 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
ATEN VanCryst mini Cat5 ext. VE022

ATEN VanCryst mini Cat5 ext. VE022

Termék színe : Fekete Maximális felbontás : 1920 x 1200 pixelek Méret (sz x mélys. X mag.) : 35.3 x 63.5 x 20.6 mm Súly : 58 g
>
ár:
61 066 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Dinic USB 3.1 - VGA/USB adapter

Dinic USB 3.1 - VGA/USB adapter

... pl. hordozható merevlemezek laptophoz való csatlakoztatásra.Gyártói link: http://www.mag.de/products/de/Apple-Kabel-u-Zubehoer-MAC/USB-31 ...
>
ár:
14 320 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock VGA + hang kábel 3m apa - apa

Delock VGA + hang kábel 3m apa - apa

... - apa• Audió 3.5mm jack apa - apa• 2 db ferrit mag• Aranyozott csatlakozók• Duplán árnyékolt coax RGB kábel• Belső kábel: 3db ...
>
ár:
4 230 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TSW 0,3 Helios ventilátor szabályzó

TSW 0,3 Helios ventilátor szabályzó

... fázis Védettség: IP20 Méretek[mm]: 160 szé.l x 85 mag. x 60 mélység , Szellőztess.hu webáruház
>
ár:
26 162 Ft
szállítási díj:
1 016 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec 54310 optikai patch kábel FC/UPC SM 20m - Sárga

Qoltec 54310 optikai patch kábel FC/UPC SM 20m - ...

... /UPCCsatlakozó típusa 2FC/UPCMaximális adatátviteli sebesség10 Gbit/sTovábbi információkoptikai kábel mag/héj: 9/125 mikronszabvány: G652Dcsatlakozók: FC/UPC - FC/UPCkábel átmérő ...
>
ár:
2 050 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock 83173 VGA kábel hajlítot apa/apa 2m

Delock 83173 VGA kábel hajlítot apa/apa 2m

Tulajdonságok: A kábel segítségével összekötheti monitorját számítógépével Csatlakozó: 2 x VGA 15pin AWG 28 2x ferrite mag Kábel hossza: 2m
>
ár:
2 350 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock DL61765  Displayport male -> DVI 24+5 female adapter

Delock DL61765 Displayport male -> DVI 24+5 ...

... • Készenléti állapot felismerése, alvó üzemmódba való automatikus belépés• 1x ferrit mag • Kábel hossz: 12,5cm csatlakozó nélkül Rendszerkövetelmények • Szabad Dispalyport Csomag ...
>
ár:
4 370 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock DL61767 Displayport male -> HDMI female adapter

Delock DL61767 Displayport male -> HDMI female ...

... • Készenléti állapot felismerése, alvó üzemmódba való automatikus belépés• 1x ferrit mag • Kábel hossz : 12,5cm csatlakozó nélkül Rendszerkövetelmények • Szabad Displayport Csomag ...
>
ár:
4 530 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Roline Optikai kábel 50/125 µm OM4 10m LC/LC /21.15.8758-10/

Roline Optikai kábel 50/125 µm OM4 10m LC/LC ...

... távolságban. Külső Kábel borítása: PVC Külső Kábel átmérője: 2 mm Mag/Héj mérete (mikorméter): 50/125µm OM4 Kábel Típusa: Duplex ...
>
ár:
10 575 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Roline Optikai kábel 50/125 µm OM4 10m LC/SC /21.15.8768-10/

Roline Optikai kábel 50/125 µm OM4 10m LC/SC ...

... . Külső Kábel borítása: PVC Külső Kábel átmérője: 2.8x6 mm Mag/Héj mérete (mikorméter): 50/125µm OM4 Kábel Típusa: Duplex ...
>
ár:
9 850 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Roline Optikai kábel 50/125 µm OM4 10m LC/ST /21.15.8778-5/

Roline Optikai kábel 50/125 µm OM4 10m LC/ST ...

... . Külső Kábel borítása: PVC Külső Kábel átmérője: 2.8x6 mm Mag/Héj mérete (mikorméter): 50/125µm OM4 Kábel Típusa: Duplex ...
>
ár:
12 020 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Adapter Displayport male > VGA 15pin female

Delock Adapter Displayport male > VGA 15pin female

... • Készenléti állapot felismerése, alvó üzemmódba való automatikus belépés • 1x ferrit mag • Kábel hossz : 12,5cm csatlakozó nélkül Rendszerkövetelmények • Szabad Dispalyport Csomag ...
>
ár:
5 860 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
DELOCK 61766 Displayport apa - VGA anya Adapter

DELOCK 61766 Displayport apa - VGA anya Adapter

... Készenléti állapot felismerése, alvó üzemmódba való automatikus belépés 1x ferrit mag Kábel hossz : 12.5cm csatlakozó nélkül Rendszerkövetelmények Szabad Dispalyport
>
ár:
6 532 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DELOCK 61767 Adapter Displayport male > HDMI female

DELOCK 61767 Adapter Displayport male > HDMI ...

... Készenléti állapot felismerése, alvó üzemmódba való automatikus belépés 1x ferrit mag Kábel hossz : 12.5cm csatlakozó nélkül Rendszerkövetelmények Szabad Displayport Csomag ...
>
ár:
4 709 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Fellowes Memory Foam zselés csuklótámasz billentyűzethez, zafír

Fellowes Memory Foam zselés csuklótámasz ...

További információk:Technikai részletekTermék színekékSúly és méretMéret (sz x mélys. X mag.)50 x 16 x 476 mm
>
ár:
5 170 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

Bosch MUZ 4 GM 3 gabonaőrlő

... : 6801000, Kompatibilitás: Bosch MUM 4, Különleges jellemzők: Kukorica kivételével mindenféle mag (még az olajtartalmú
>
ár:
17 989 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus HDMI 8-port 4K UHD 3D splitter

Digitus HDMI 8-port 4K UHD 3D splitter

... V, Kimeneti áram: 4 A. Méret (sz x mélys. X mag.): 255 x 113 x 25 mm, Súly: 770 g
>
ár:
40 530 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Fellowes Memory Foam zselés csuklótámasz billentyűzethez, fekete

Fellowes Memory Foam zselés csuklótámasz ...

További információk:Technikai részletekTermék színefeketeAnyagMemory foam, műanyagSúly és méretMéret (sz x mélys. X mag.)50 x 16 x 476 mm
>
ár:
5 170 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
pci
PWM
USB
zajszűrő
merevlemez
RJ45
SFF-8087
bm-10
alaplap
Riser
átalakító
Jack
noname
nyomtató
monitor
led
tablet
olympus
SATA
lcd
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom