Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Delock High Speed HDMI with Ethernet HDMI A male > HDMI A male 4K 1 m

Delock High Speed HDMI with Ethernet HDMI A male > ...

... . The cable allows the simultaneous transmission of two video channels to display ... 1536 kHz audio sampling rate • Supports transmission of up to 4 audio channels simultaneously ...
>
ár:
2 680 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock 84714 Cable High Speed HDMI with Ethernet HDMI A male > HDMI A male 4K 2 m

Delock 84714 Cable High Speed HDMI with Ethernet ...

... . The cable allows the simultaneous transmission of two video channels to display ... 1536 kHz audio sampling rate• Supports transmission of up to 4 audio channels simultaneously ...
>
ár:
3 840 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock High Speed HDMI with Ethernet HDMI A male > HDMI A male 4K 1 m

Delock High Speed HDMI with Ethernet HDMI A male > ...

... . The cable allows the simultaneous transmission of two video channels to display ... 1536 kHz audio sampling rate • Supports transmission of up to 4 audio channels simultaneously ...
>
ár:
2 650 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
LogiLink Cable HDMI (Typ-A) to Micro-HDMI (Typ-D), 1 Meter

LogiLink Cable HDMI (Typ-A) to Micro-HDMI (Typ-D), ...

... : Micro-HDMI (Type D) 19-pin male Gold plated contacts Transmission of audio, video and ethernet data Standard: High Speed with ...
>
ár:
1 660 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
LogiLink Cable HDMI (Typ-A) to Micro-HDMI (Typ-D), 2 Meter

LogiLink Cable HDMI (Typ-A) to Micro-HDMI (Typ-D), ...

... : Micro-HDMI (Type D) 19-pin male Gold plated contacts Transmission of audio, video and ethernet data Standard: High Speed with ...
>
ár:
1 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
LogiLink Cable HDMI (Typ-A) to Micro-HDMI (Typ-D), 4.6 Meter

LogiLink Cable HDMI (Typ-A) to Micro-HDMI (Typ-D), ...

... : Micro-HDMI (Type D) 19-pin male Gold plated contacts Transmission of audio, video and ethernet data Standard: High Speed with ...
>
ár:
2 560 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Technisat HDMI Cable Version 1.4 (2.0m) (0000/3657)

Technisat HDMI Cable Version 1.4 (2.0m) ...

signal transmissionType of transmission: Digital audio and video signalsMax. data rate: 10
>
ár:
2 540 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
VALUE Monitor DVI Cable, DVI (24+1), Dual Link, M/F, 5.0 m (11.99.5565-5)

VALUE Monitor DVI Cable, DVI (24+1), Dual Link, ...

VALUE_11_99_5565-5 DVI is the standard for the digital transmission between Graphic card and digital monitor (e. g. TFT) Advantage: No quality loss during digital-
>
ár:
4 041 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
VALUE HDMI Extender over Twisted Pair, 25 m (14.99.3460-5)

VALUE HDMI Extender over Twisted Pair, 25 m ...

VALUE_14_99_3460-5 The transmission distance of the HDMI signal can be extended up to 25 meters by using two Cat. 5e/6 cables Max. resolution (nominal) while using
>
ár:
17 363 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Vakoss 3in-1out HDMI Switch

Vakoss 3in-1out HDMI Switch

... 3 input channels 24K gold plated jack supporting stable signal transmission "Best for: Static 1920*1200 Dynamica 1080P" "Supported format: 480i ...
>
ár:
1 930 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC - SC/APC SM 9/125 G652D 140m

Qoltec Optic Patchcord SC/APC - SC/APC SM 9/125 ...

... mmDamping: 60dbReinforcing element: aramid fibersProduct individually testedType of fiber optic transmission: DuplexSzínSárga
>
ár:
7 880 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC - SC/APC SM 9/125 G652D 140m

Qoltec Optic Patchcord SC/APC - SC/APC SM 9/125 ...

... loss: >60dbReinforcing element: aramid fibersProduct individually testedType of fiber optic transmission: DuplexSzínSárga
>
ár:
8 860 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DELOCK VGA-HDMI átalkító audió funkcióval

DELOCK VGA-HDMI átalkító audió funkcióval

FunkcióÁtalakítóHosszúság0,3mKategóriaVideoSzínFeketeVég11 x VGA 15 pin male, 1 x USB 2.0 type A male (audio transmission + power supply)Vég2HDMI female
>
ár:
12 060 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DELOCK Átalakító VGA to HDMI audió funkcióval

DELOCK Átalakító VGA to HDMI audió funkcióval

... pin male, 1 x USB 2.0 type A male (audio transmission + power supply)Vég2 HDMI femaleEz a Delock VGA–HDMI adapter ...
>
ár:
15 184 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
LogiLink HDMI High Speed Cable, 2x HDMI male, black, 2m

LogiLink HDMI High Speed Cable, 2x HDMI male, ...

2x HDMI (Type A) 19-pin male Gold plated contacts Transmission of audio, video and ethernet data Standard: High Speed with ...
>
ár:
2 560 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC SM 9/125 G652D 1m

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC SM 9/125 ...

... loss: >60dbReinforcing element: aramid fibersProduct individually testedType of fiber optic transmission: DuplexSzínSárga
>
ár:
2 800 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC - LC/APC SM 9/125 G652D 3m

Qoltec Optic Patchcord SC/APC - LC/APC SM 9/125 ...

... loss: >60dbReinforcing element: aramid fibersProduct individually testedType of fiber optic transmission: Duplex
>
ár:
2 800 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC SM 9/125 G652D 1,5m

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC SM 9/125 ...

... loss: >60dbReinforcing element: aramid fibersProduct individually testedType of fiber optic transmission: DuplexSzínSárga
>
ár:
2 670 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 3m

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 ...

... loss: >55dbReinforcing element: aramid fibersProduct individually testedType of fiber optic transmission: Duplex
>
ár:
2 850 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec LC/UPC - LC/UPC Multimode 50/125 OM4 10m Duplex Optikai kábel

Qoltec LC/UPC - LC/UPC Multimode 50/125 OM4 10m ...

... : 35-39dbReinforcing element: aramid fibersProduct individually testedType of fiber optic transmission: DuplexSzínMenta színű
>
ár:
4 830 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Akasa DVI-D - HDMI A kábel - 2m (AK-CBHD06-20BK)

Akasa DVI-D - HDMI A kábel - 2m (AK-CBHD06-20BK)

High speed 1080p video signal transmission, Max data transfer speed of 10.2Gbps, 24K gold plated connector, Double shielded construction for signal integrity
>
ár:
2 314 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Manhattan Extender - VGA Cat5/5e/6 Hosszabbító, 300 m-ig

Manhattan Extender - VGA Cat5/5e/6 Hosszabbító, ...

... ft.) Model Number: 177344 Standards and certifications: CE FCCGeneral: Extends transmission range up to 300 m Supports up to 1920 x ...
>
ár:
41 586 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Nem rendelhető!
Kiemelt Ajánlat
DELOCK Átalakító VGA to HDMI audió funkcióval

DELOCK Átalakító VGA to HDMI audió funkcióval

FunkcióÁtalakítóHosszúság0,3mKategóriaVideoSzínFeketeVég11 x VGA 15 pin male, 1 x USB 2.0 type A male (audio transmission + power supply)Vég2HDMI female
>
ár:
11 860 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qoltec LC/UPC - SC/UPC Multimode 50/125 OM4 10m Duplex Optikai kábel

Qoltec LC/UPC - SC/UPC Multimode 50/125 OM4 10m ...

... : 35-39dbReinforcing element: aramid fibersProduct individually testedType of fiber optic transmission: DuplexSzínMenta színű
>
ár:
5 130 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 3m

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 ...

... mmDamping: 55dbReinforcing element: aramid fibersProduct individually testedType of fiber optic transmission: Duplex
>
ár:
1 820 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 5m

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 ...

... mmDamping: 55dbReinforcing element: aramid fibersProduct individually testedType of fiber optic transmission: Duplex
>
ár:
2 090 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 G652D 5m

Qoltec Optic Patchcord SC/UPC-LC/UPC SM 9/125 ...

... loss: >55dbReinforcing element: aramid fibersProduct individually testedType of fiber optic transmission: Duplex
>
ár:
3 050 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

MANHATTAN 207386 HDMI - Cat5e/6 Hosszabbító

... HDMI cable to achieve long-distance transmission Delivers a sharp, clear signal ... to protect high-definition content transmission and ensure quality reception Integrated HDMI ...
>
ár:
12 986 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
pci
PWM
Riser
zajszűrő
merevlemez
bm-10
alaplap
noname
tablet
USB
led
delock
cable
City
GOCLEVER
porszűrő
RJ45
full
4pin
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom