Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Roline Optikai patch kábel 9203 SC/ST - 3m

Roline Optikai patch kábel 9203 SC/ST - 3m

Optikai patch kábel 9203 SC/ST - 3m
>
ár:
2 477 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Roline Optikai kábel 50/125 µm OM4 10m LC/LC /21.15.8758-10/

Roline Optikai kábel 50/125 µm OM4 10m LC/LC ...

Tulajdonságok: OM4 egy 50 µm optikai kábel kiterjesztett sávszélességgel. A rendszer teljesítményének növeléséhez használják a meglévő ...
>
ár:
10 520 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Roline Optikai kábel 50/125 µm OM4 10m LC/SC /21.15.8768-10/

Roline Optikai kábel 50/125 µm OM4 10m LC/SC ...

Tulajdonságok: OM4 egy 50 µm optikai kábel kiterjesztett sávszélességgel. A rendszer teljesítményének növeléséhez használják a meglévő ...
>
ár:
9 800 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Roline Optikai kábel 50/125 µm OM4 10m LC/ST /21.15.8778-5/

Roline Optikai kábel 50/125 µm OM4 10m LC/ST ...

Tulajdonságok: OM4 egy 50 µm optikai kábel kiterjesztett sávszélességgel. A rendszer teljesítményének növeléséhez használják a meglévő ...
>
ár:
11 960 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Roline optikai 50 OM4 LC/ST 0,5m lila

Roline optikai 50 OM4 LC/ST 0,5m lila

Az OM4 egy 50 µm-es lézerrel optimalizált üvegszálas kábel megnövelt sávszélességgel. Használható a rendszer teljesítményének növelésére meglévő 1 és 10 Gbit/s-os alkalmazásoknál, ...
>
ár:
3 030 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 970 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
11 330 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 130 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 860 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 950 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
6 690 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 108 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 065 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
9 768 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
11 787 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
6 340 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Roline Optikai kábel 50/125 Âľm OM4 10m LC/LC /21.15.8758-10/

Roline Optikai kábel 50/125 Âľm OM4 10m LC/LC ...

Tulajdonságok: OM4 egy 50 Âľm optikai kábel kiterjesztett sávszélességgel. A rendszer teljesítményének növeléséhez használják a meglévő ...
>
ár:
10 690 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Roline Optikai kábel 50/125 Âľm OM4 10m LC/SC /21.15.8768-10/

Roline Optikai kábel 50/125 Âľm OM4 10m LC/SC ...

Tulajdonságok: OM4 egy 50 Âľm optikai kábel kiterjesztett sávszélességgel. A rendszer teljesítményének növeléséhez használják a meglévő ...
>
ár:
9 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Roline Optikai kábel 50/125 Âľm OM4 10m LC/ST /21.15.8778-5/

Roline Optikai kábel 50/125 Âľm OM4 10m LC/ST ...

Tulajdonságok: OM4 egy 50 Âľm optikai kábel kiterjesztett sávszélességgel. A rendszer teljesítményének növeléséhez használják a meglévő ...
>
ár:
12 090 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 440 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 260 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 860 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
9 450 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
8 790 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
10 740 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 740 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 820 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cable ROLINE OPTIKAI 62,5 LC/SC 1m

Cable ROLINE OPTIKAI 62,5 LC/SC 1m

Kábelhosszúság: 1 m Kábel típusa: LC/SC
>
ár:
43 344 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Kábel ROLINE OPTIKAI 50 OM4 LC/ST 0,5m

Kábel ROLINE OPTIKAI 50 OM4 LC/ST 0,5m

Méret: 0,5 m Szín: Lila Csatlakozó típus: SC/ST Csatlakozó 1: LC Csatlakozó 2: ST Kábelhosszúság: 0.5 m Hossz: 0.5 mm Fajtatípus: male/male Kábelszín: bíbor Teljes kétoldalú: Y ...
>
ár:
38 175 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Cable ROLINE OPTIKAI 50 OM4 LC/LC 10m

Cable ROLINE OPTIKAI 50 OM4 LC/LC 10m

Csatlakozó 1: LC Csatlakozó 2: LC Kábelhosszúság: 10 m Hossz: 10 mm Fajtatípus: male/male Kábelszín: bíbor Teljes kétoldalú: Y Core diameter: 50 µm Cladding diameter: 125 µm Anyag: ...
>
ár:
119 070 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom