Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Size Matters Méret Matters Premium Gauge szivattyú fekete

Size Matters Méret Matters Premium Gauge ...

... , és biztosítja a szivattyú és a henger közötti reteszelő csatlakozókat. & Nbsp;| Oly
>
ár:
15 824 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 10 nap
Kiemelt Ajánlat
LENOVO storage HDD 2.5' 2TB NLSAS 7200rpm 12Gbps, SFF Hot-Swap kerettel (V3700 v2)

LENOVO storage HDD 2.5' 2TB NLSAS 7200rpm 12Gbps, ...

... . Lenovo Storage V3700 V2 and V3700 V2 XP control&nbsp,enclosures Description Part number Machine Type-Model Feature code Relationship models Lenovo ...
>
ár:
246 935 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Adaptec 8885 PCI-E x8 - 16 portos SAS/SATA RAID vezérlő Single pack

Adaptec 8885 PCI-E x8 - 16 portos SAS/SATA RAID ...

... Bus System Interface &nbsp, 8-lane PCIe Gen3 &nbsp, Form Factor &nbsp, MD2 &ndash, Low Profile &nbsp, Cache Memory &nbsp, 1024MB &nbsp, Connector Configuration &nbsp, Two internal ...
>
ár:
239 061 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Adaptec 8805 PCI-E x8 - 8 portos SAS/SATA RAID vezérlő Single pack

Adaptec 8805 PCI-E x8 - 8 portos SAS/SATA RAID ...

... Bus System Interface &nbsp, 8-lane PCIe Gen3 &nbsp, Form Factor &nbsp, MD2 &ndash, Low Profile &nbsp, Cache Memory &nbsp, 1024MB &nbsp, Connector Configuration &nbsp, Two internal ...
>
ár:
198 302 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 25U rack keret fekete

StarTech 25U rack keret fekete

... Screw &nbsp, 4 - Casters &nbsp, 4 - Leveling Feet &nbsp, 16 - M6 Screw &nbsp, 16 - M6 Flat Washer &nbsp, 16 - M6 Flange Nut &nbsp, 4 - Grounding Wires &nbsp, &nbsp, &nbsp, &nbsp,
>
ár:
117 276 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 42U rack keret fekete

StarTech 42U rack keret fekete

... Screw &nbsp, 4 - Casters &nbsp, 4 - Leveling Feet &nbsp, 16 - M6 Screw &nbsp, 16 - M6 Flat Washer &nbsp, 16 - M6 Flange Nut &nbsp, 4 - Grounding Wires &nbsp, &nbsp, &nbsp,
>
ár:
131 881 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 12U rack keret fekete

StarTech 12U rack keret fekete

... Screw &nbsp, 4 - Casters &nbsp, 4 - Leveling Feet &nbsp, 16 - M6 Screw &nbsp, 16 - M6 Flat Washer &nbsp, 16 - M6 Flange Nut &nbsp, 4 - Grounding Wires &nbsp, &nbsp, &nbsp,
>
ár:
100 266 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock SAS mini SFF-8087 4 Molex Power 4pin -> 4 SAS SFF 8482 M/M adatkábel 0.5m

Delock SAS mini SFF-8087 4 Molex Power 4pin -> 4 ...

Description This mini SAS cable ... 4x SAS 29pin&nbsp, &nbsp,'>&nbsp, &nbsp,'> &nbsp, Package content&nbsp, &nbsp,'> &bull, Mini SAS cable&nbsp, &nbsp,'>&nbsp, &nbsp,'> &nbsp, Package & ...
>
ár:
9 549 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 12U  rack szekrény fekete

StarTech 12U rack szekrény fekete

... - Top Panel &nbsp, 4 - Cross Brace &nbsp, 8 - Plastic Corner Caps &nbsp, 4 - Casters &nbsp, 2 - Sets of Keys &nbsp, 4 - Adjustable Feet &nbsp, 1 - Assembly ...
>
ár:
192 079 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 25U rack keret fekete

StarTech 25U rack keret fekete

... ) key &nbsp, 8 - M8x25 Hex Socket Screws &nbsp, 42 - M5x15 Truss Head Screws &nbsp, 16 - Bushing Caps &nbsp, 24 - Cabinet Screws &nbsp, 24 - Cage Nuts &nbsp, &nbsp,
>
ár:
184 205 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech DIN rail Kit fekete

StarTech DIN rail Kit fekete

... bracket requirements for each piece of equipment.&nbsp,This TAA compliant product adheres to ... Miniature Top-Hat, and G-Type. &nbsp, Hardware Frame Type Steel U Height 2U Physical ...
>
ár:
47 323 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Aten CE680-AT-G DVI SFP KVM extender (1920 x 1200@600m)

Aten CE680-AT-G DVI SFP KVM extender (1920 x ...

... aacut$1, $2b&iacut$1, $2&aacut$1, $2&eacut$1, $2t. &nbsp, A csomag tartalma: 1x CE680L DVI Optical KVM ... egys&eacut$1, $2) 1x&nbsp,KVM&nbsp,k&aacut$1, $2el szett&nbsp,(1.8m) 1x USB&nbsp,k&aacut$1, $2el ( ...
>
ár:
350 694 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 2U kábel management modul fekete

StarTech 2U kábel management modul fekete

... help you organize horizontal cabling, through a covered cable duct.&nbsp,This TAA compliant product adheres to the requirements of the ...
>
ár:
14 184 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 1U Cable Management Panel - 4 Loop Cable Organizer fekete

StarTech 1U Cable Management Panel - 4 Loop Cable ...

... dust and dirt out of the rack.&nbsp,This TAA compliant product adheres to the ... 1U Cable Manager Panel &nbsp, 4 - Velcro Straps &nbsp, 4 - 10/32 Panel Screws &nbsp, 4 - 12/24 ...
>
ár:
8 540 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 4U fali rack keret fekete

StarTech 4U fali rack keret fekete

... it easy to access installed equipment directly from your workspace.&nbsp,This TAA compliant product adheres to the requirements of the ...
>
ár:
33 709 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 6U fali rack szekrény fekete

StarTech 6U fali rack szekrény fekete

... almost anywhere, without wasting valuable floor space.&nbsp,This TAA compliant product adheres to the ... Package 1 - 6U Wallmount Cabinet &nbsp, 1 - Set of keys &nbsp, 1 - Pack of CAB ...
>
ár:
105 973 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock 10GBase-LR SM 1310 nm  SFP+ modul

Delock 10GBase-LR SM 1310 nm SFP+ modul

... ,m Fiber&bull, LC-Duplex connector&nbsp,&bull, Transmission rate up to 10 ... be produced to be compatible with switches&nbsp,&nbsp, from various manufacturers System requirements &bull ...
>
ár:
35 715 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 4U rack fiók

StarTech 4U rack fiók

... hold up to 25 kg (55 lbs).&nbsp,This TAA compliant product adheres to the ... Backed by a StarTech.com Lifetime warranty. &nbsp, Hardware U Height 4U Performance Weight Capacity 55 ...
>
ár:
62 801 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Dell 2Rx8 DRSVRD EM 16GB 2400MHz DDR4 memória

Dell 2Rx8 DRSVRD EM 16GB 2400MHz DDR4 memória

... order számok. Ezen számokra hivatkozva lehet lejelenteni a hibás modult &nbsp, Termék jellemzők: - Csatolás: DDR4 - Súly: 0.032KG - Sebesség: 2400MHz - Rank ...
>
ár:
95 313 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Zyxel 10GBASE-SR SFP+ modul

Zyxel 10GBASE-SR SFP+ modul

Garancia: 60 HónapMegj.: Short Range SFP+ modul1 x LC Duplex 10GBase-SR &nbsp,
>
ár:
58 991 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Conteg REH-06-30/26 6U 19' fali rack szekrény szürke

Conteg REH-06-30/26 6U 19' fali rack szekrény ...

... ,n 8db csavar-anya-al&aacut$1, $2&aacut$1, $2 szett &nbsp,
>
ár:
30 389 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Legnépszerűbb keresések
LGA
xeon
rack
polc
asus
Intel
Sin
teherbírású
nagy
RAM
Formula
iLO
szekrény
fali
AMD
állvány
Supermicro
Conteg
raid
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom