Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
StarTech 25U rack keret fekete

StarTech 25U rack keret fekete

... Screw &nbsp, 4 - Casters &nbsp, 4 - Leveling Feet &nbsp, 16 - M6 Screw &nbsp, 16 - M6 Flat Washer &nbsp, 16 - M6 Flange Nut &nbsp, 4 - Grounding Wires &nbsp, &nbsp, &nbsp, &nbsp,
>
ár:
119 816 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Dell EMC PowerEdge R730 XD rack szerver

Dell EMC PowerEdge R730 XD rack szerver

... EMC 2U Standard Bezel &nbsp,( 1x ) Riser &nbsp,( 1x ) iDRAC Port Card &nbsp,( 1x ) Performance Optimized &nbsp,( 1x ) 2400MT/s RDIMMs &nbsp,( 1x ) 16GB RDIMM ...
>
ár:
943 784 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech HP J4859C Compatible Gigabit Fiber SFP SM/MM LC with DDM-100km/550m Transceiver mudul

StarTech HP J4859C Compatible Gigabit Fiber SFP ...

... , as well as&nbsp,other major brands of networking equipment.&nbsp, This&nbsp,1000Base-LX SFP delivers&nbsp,Gigabit connectivity&nbsp,over&nbsp,single-mode or ...
>
ár:
25 258 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 25U rack keret fekete

StarTech 25U rack keret fekete

... ) key &nbsp, 8 - M8x25 Hex Socket Screws &nbsp, 42 - M5x15 Truss Head Screws &nbsp, 16 - Bushing Caps &nbsp, 24 - Cabinet Screws &nbsp, 24 - Cage Nuts &nbsp, &nbsp,
>
ár:
188 142 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 1U Vented rack polc fekete

StarTech 1U Vented rack polc fekete

... 1 - shelf &nbsp, 2 - front mounting brackets &nbsp, 2 - rear mounting brackets &nbsp, 8 - M5 screws &nbsp, 8 - M5 cage nuts &nbsp, 1 - instruction manua &nbsp, &nbsp, &nbsp,
>
ár:
46 358 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech DIN rail Kit fekete

StarTech DIN rail Kit fekete

... bracket requirements for each piece of equipment.&nbsp,This TAA compliant product adheres to ... Miniature Top-Hat, and G-Type. &nbsp, Hardware Frame Type Steel U Height 2U Physical ...
>
ár:
48 199 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Aten CE680-AT-G DVI SFP KVM extender (1920 x 1200@600m)

Aten CE680-AT-G DVI SFP KVM extender (1920 x ...

... aacut$1, $2b&iacut$1, $2&aacut$1, $2&eacut$1, $2t. &nbsp, A csomag tartalma: 1x CE680L DVI Optical KVM ... egys&eacut$1, $2) 1x&nbsp,KVM&nbsp,k&aacut$1, $2el szett&nbsp,(1.8m) 1x USB&nbsp,k&aacut$1, $2el ( ...
>
ár:
354 250 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 2U kábel management modul fekete

StarTech 2U kábel management modul fekete

... help you organize horizontal cabling, through a covered cable duct.&nbsp,This TAA compliant product adheres to the requirements of the ...
>
ár:
14 451 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 3U fali rack keret fekete

StarTech 3U fali rack keret fekete

... access installed equipment directly from your workspace.&nbsp,This TAA compliant product adheres to ... a ERROR, a ERROR and a ERROR. &nbsp, &nbsp, Hardware Fan(s) No Frame Type Open ...
>
ár:
27 329 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 4U fali rack keret fekete

StarTech 4U fali rack keret fekete

... it easy to access installed equipment directly from your workspace.&nbsp,This TAA compliant product adheres to the requirements of the ...
>
ár:
34 382 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 6U fali rack szekrény fekete

StarTech 6U fali rack szekrény fekete

... almost anywhere, without wasting valuable floor space.&nbsp,This TAA compliant product adheres to the ... Package 1 - 6U Wallmount Cabinet &nbsp, 1 - Set of keys &nbsp, 1 - Pack of CAB ...
>
ár:
108 005 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 1U Vertical Server Rack Cable Management D-Ring Hook fekete

StarTech 1U Vertical Server Rack Cable Management ...

... an organized channel for your cables.&nbsp,This TAA compliant product adheres to ... 9in (5.7 x 10cm) - CMHOOK1U &nbsp, Hardware Industry Standards EIA RS310-D Orientation Vertical ...
>
ár:
3 674 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock 10GBase-LR SM 1310 nm  SFP+ modul

Delock 10GBase-LR SM 1310 nm SFP+ modul

... ,m Fiber&bull, LC-Duplex connector&nbsp,&bull, Transmission rate up to 10 ... be produced to be compatible with switches&nbsp,&nbsp, from various manufacturers System requirements &bull ...
>
ár:
31 304 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock SFP+ M/M adatkábel 10m narancssárga

Delock SFP+ M/M adatkábel 10m narancssárga

Description This active optical cable is used to connect ... Gb/s&bull, Suitable for 10GE Ethernet,&nbsp, InfiniBand SDR, DDR and QDR,&nbsp, Fibre Channel 4G, 8G&bull, Compatible ...
>
ár:
46 815 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 4U rack fiók

StarTech 4U rack fiók

... hold up to 25 kg (55 lbs).&nbsp,This TAA compliant product adheres to the ... Backed by a StarTech.com Lifetime warranty. &nbsp, Hardware U Height 4U Performance Weight Capacity 55 ...
>
ár:
64 071 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Multi Mode ST 2km media konverter

StarTech Multi Mode ST 2km media konverter

... in the Box Included in Package 1 - Fiber Media Converter &nbsp, 1 - Universal Power Adapter (NA/UK/EU ...
>
ár:
30 910 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Zyxel 10GBASE-SR SFP+ modul

Zyxel 10GBASE-SR SFP+ modul

Garancia: 60 HónapMegj.: Short Range SFP+ modul1 x LC Duplex 10GBase-SR &nbsp,
>
ár:
60 261 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Conteg REH-06-30/26 6U 19' fali rack szekrény szürke

Conteg REH-06-30/26 6U 19' fali rack szekrény ...

... ,n 8db csavar-anya-al&aacut$1, $2&aacut$1, $2 szett &nbsp,
>
ár:
33 709 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock PCI Riser card (90°° bal)

Delock PCI Riser card (90°° bal)

Description This riser card allows you to connect your PCI ... the PCI slot of your motherboard in an 90°,&nbsp, angle. This type of horizontal installation is necessary inside ...
>
ár:
5 913 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Legnépszerűbb keresések
rack
hűtő
Kosáranya
doboz
AVR
19"
Linkbasic
porszivo
polc
szekrény
ASM
HOME
X-Tech
TR-15
fali
Rittal
KIT
Startech.com
Gigabyte
Gembird
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom