Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Cisco GLC-LH-SMD - 1000 Mbit/s - SFP - LC - LH,LX - 10000 m - 1300 nm GLC-LH-SMD=

Cisco GLC-LH-SMD - 1000 Mbit/s - SFP - LC - LH,LX ...

... Compatible products: Catalyst Express 500/520 Cisco ME 3400/3600X/3800X/4900/6500 Catalyst... ... GLC-LH-SMD= The industry-standard Cisco® Small Form-Factor Pluggable (SFP) Gigabit ...
>
ár:
150 969 Ft
szállítási díj:
2 368 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco SFP-10G-LR-S  - Fiber optic - 10000 Mbit/s - SFP+ - LC - 9/125 µm - LR SFP-10G-LR-S

Cisco SFP-10G-LR-S - Fiber optic - 10000 Mbit/s - ...

... SMF - 1310-nm wavelength - LC duplex connector Cisco SFP-10G-LR-S . SFP transceiver type: Fiber ... options for all types of client interfaces. Cisco offers a range of GBICs for Gigabit ...
>
ár:
188 064 Ft
szállítási díj:
2 368 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco ACS-1900-RM-19= Rack tartozék

Cisco ACS-1900-RM-19= Rack tartozék

Cisco ACS-1900-RM-19=. Termék színe: Rozsdamentes acél, Anyag: Rozsdamentes acél, Kompatibilitás: Cisco 1921, 1905
>
ár:
50 580 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco SFP-10G-SR-S= - Fiber optic - 10000 Mbit/s - SFP+ - LC - SR - 850 nm SFP-10G-SR-S

Cisco SFP-10G-SR-S= - Fiber optic - 10000 Mbit/s - ...

Cisco Cisco SFP-10G-SR-S= - Fiber optic - 10000 Mbit/s - SFP ... module for MMF - 850-nm wavelength - LC duplex connector Cisco SFP-10G-SR-S=. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum ...
>
ár:
69 979 Ft
szállítási díj:
2 368 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco SFP-10G-LRM= - Wired - 300 m - 1310 nm - 1 W - 75 g - 0 - 70 °C SFP-10G-LRM=

Cisco SFP-10G-LRM= - Wired - 300 m - 1310 nm - 1 W ...

... - 75 g - 0 - 70 °C Module Cisco SFP-10G-LRM=. Connectivity technology: Wired. Maximum transfer ... 158 °F SFP-10G-LRM= The Cisco 10GBASE-LRM Module supports link lengths of 220m ...
>
ár:
124 372 Ft
szállítási díj:
2 368 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco RCKMNT-19-CMPCT

Cisco RCKMNT-19-CMPCT

Rögztő keret Cisco Catalyst 3560 és Catalyst 2960 sorozatú kompakt switchekhez
>
ár:
11 640 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco RCKMNT-19-CMPCT

Cisco RCKMNT-19-CMPCT

Rögztő keret Cisco Catalyst 3560 és Catalyst 2960 sorozatú kompakt switchekhez
>
ár:
11 640 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
55 804 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
55 600 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
63 250 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com SFP (mini-GBIC) - 1 x 1000Base-LH

StarTech.com SFP (mini-GBIC) - 1 x 1000Base-LH

... :Replacing defective or damaged SFPs/Mini GBICs in MSA or Cisco compliant equipmentEquipped with an industry standard single-mode LC interface ...
>
ár:
37 040 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Legnépszerűbb keresések
rack
doboz
HOME
szekrény
Linkbasic
19"
hűtő
Kosáranya
Sin
fali
porszivo
Conteg
Gembird
Xeon
RAM
ASM
Intel
Canovate
Gigabit
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom