Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
StarTech SFP (mini-GBIC) - 1 LC Duplex 1000Base-LX Network (MASFP1GBLX10)

StarTech SFP (mini-GBIC) - 1 LC Duplex 1000Base-LX ...

For Data Networking, Optical Network - Optical FiberSingle-mode - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX - Hot-pluggable
>
ár:
29 879 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver - Cisco GLC-SX-MMD Compatible - MM LC - TAA Compliant (GLCSXMMDSTT)

Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver - Cisco ...

OverviewThis StarTech.com Gigabit fiber SFP is TAA compliant, equivalent to Cisco GLC-SX- ...
>
ár:
27 758 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com SFP (mini-GBIC) - 1 x 1000Base-LH

StarTech.com SFP (mini-GBIC) - 1 x 1000Base-LH

... StarTech.comProduct Name:1.25 Gbps Gigabit 1310nm GBIC SM LC Fiber SFP ... -LHData Transfer Rate:1.25 Gbps Gigabit EthernetPhysical CharacteristicsForm Factor:Hot-pluggableDimensions:14 ...
>
ár:
37 040 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Delock SFP modul 1000Base-LX SM 1310 nm (86187)

Delock SFP modul 1000Base-LX SM 1310 nm (86187)

Leírás Ezzel a Delock SFP modul segítségével egy Gigabit switch bővíthető egy szabad SFP bővítőhellyel egy optikai szálas csatolófelületen keresztül.
>
ár:
7 276 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Hama CAT6 patchkábel 1,5 m /45052/

Hama CAT6 patchkábel 1,5 m /45052/

Tulajdonságok: Cat6 hálózati kábel Gigabit kompatibilis (10/100/1000 Mbps) Adatátviteli sebesség max. 500 MHz Aranyozott csatlakozók Duplán ...
>
ár:
2 195 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant Transceiver Module - 1000BASE-LX (SFP1000LXST)

Startech MSA Compliant Transceiver Module - ...

1 LC Female Duplex 1000Base-LX Network - For Optical Network, Data Networking - Optical FiberSingle-mode - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX
>
ár:
22 349 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech SFP (mini-GBIC) - 1 LC Duplex 1000Base-LX Network (GLCLXSMRGDST)

StarTech SFP (mini-GBIC) - 1 LC Duplex 1000Base-LX ...

For Data Networking, Optical Network - Optical FiberSingle-mode - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX - H
>
ár:
35 395 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti UDC-1 UniFi Direkt csatlakozós réz (DAC) Gigabit SFP+ kábel 1m Fekete

Ubiquiti UDC-1 UniFi Direkt csatlakozós réz ...

... /O megoldás 10G Gigabit és 10G optikai csatornás alkalmazásokhoz. Direct Attach Copper kábel (DAC) SFP+ csatlakozó mind két végen10 gigabites Ethernet kapcsolat ...
>
ár:
7 410 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech HP J4859C Compatible Gigabit Fiber SFP SM/MM LC with DDM-100km/550m Transceiver mudul

StarTech HP J4859C Compatible Gigabit Fiber SFP ...

... nbsp,1000Base-LX SFP delivers ,Gigabit connectivity&nbs$1, $2ver&nbs$1, $2ingle-mode ... Built for reliable network performance This Gigabit&nbs$1, $2FP optical transceiver is manufactured ...
>
ár:
25 258 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL XGS4600-32 Switch - Managed - L3

ZyXEL XGS4600-32 Switch - Managed - L3

... switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Basic switching RJ-45 ... reduced business productivity. Deploying 10-Gigabit Ethernet ports at the aggregation ...
>
ár:
859 034 Ft
szállítási díj:
2 387 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti UDC-2 2m SFP+ 10Gbps kábel Fekete

Ubiquiti UDC-2 2m SFP+ 10Gbps kábel Fekete

... /O megoldás 10G Gigabit és 10G optikai csatornás alkalmazásokhoz. Direct Attach Copper kábel (DAC) SFP+ csatlakozó mind két végen10 gigabites Ethernet kapcsolat ...
>
ár:
9 180 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver - Fiber optic - 10000 Mbit/s - SFP+ - LC - 50/125,62.5/125 µm - SR 455883-B21

HP Enterprise BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR ...

... Certification: MSA 455883-B21 A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports ... the 10-Gigabit SR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 400m on ...
>
ár:
90 697 Ft
szállítási díj:
2 387 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
QNAP TS-EC1279U-RP - Serial ATA - 2.5/3.5" - 36 TB - 0,1,5,6,10,JBOD - ext3,ext4,FAT32,HFS+,NTFS - 3.1 GHz TS-EC1279U-RP

QNAP TS-EC1279U-RP - Serial ATA - 2.5/3.5" - 36 TB ...

... repairing the failed operating system. The dual Gigabit LAN ports can also be configured for ... performance. The TS-EC1279U-RP includes two Gigabit (GbE) LAN ports which can be ...
>
ár:
1 339 764 Ft
szállítási díj:
2 387 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
QNAP TVS-1282T3 - HDD,SSD - Serial ATA,Serial ATA II,Serial ATA III - 2.5,3.5,M.2 - 0,1,5,6,10,JBOD - FAT32,HFS+,NTFS,exFAT,ext3,ext4 - 3.4 GHz TVS-1282T3-I5-16G

QNAP TVS-1282T3 - HDD,SSD - Serial ATA,Serial ATA ...

... computers do not natively support 10 Gigabit Ethernet, Mac® users previously needed ... sharing with multiple devices through Gigabit or 10 Gigabit Ethernet network.Seamless expansion ...
>
ár:
1 375 137 Ft
szállítási díj:
2 387 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
QNAP TVS-872N - HDD,SSD - Serial ATA II,Serial ATA III - 2.5,3.5" - 0,1,5,6,10,50,60,JBOD - FAT32,HFS+,NTFS,ext3,ext4 - 3.1 GHz TVS-872N-I3-8G

QNAP TVS-872N - HDD,SSD - Serial ATA II,Serial ATA ...

... connectivity up to five times faster than Gigabit Ethernet, supports SATA 6Gbps drives, and ... , delivering much faster speeds than conventional Gigabit connections. Don’t let your NAS ...
>
ár:
704 169 Ft
szállítási díj:
2 387 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
QNAP TVS-672N - HDD,SSD - Serial ATA II,Serial ATA III - 2.5,3.5" - 0,1,5,6,10,50,60,JBOD - FAT32,HFS+,NTFS,ext3,ext4 - 3.1 GHz TVS-672N-I3-4G

QNAP TVS-672N - HDD,SSD - Serial ATA II,Serial ATA ...

... connectivity up to five times faster than Gigabit Ethernet, supports SATA 6Gbps drives, and ... , delivering much faster speeds than conventional Gigabit connections. Don’t let your NAS ...
>
ár:
524 463 Ft
szállítási díj:
2 387 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com ST1000SPEXD4 Gigabit Ethernet Card

StarTech.com ST1000SPEXD4 Gigabit Ethernet Card

... Server Network Adapter Card - PCIe NICPackaged Quantity:1Product Type:Gigabit Ethernet CardAdditional Product SpecificationsInterfaces/PortsHost Interface:PCI Express x1Total ...
>
ár:
32 630 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com ST4000PEXPSE Gigabit Ethernet Card

StarTech.com ST4000PEXPSE Gigabit Ethernet Card

... StarTech.comProduct Name:4 Port Gigabit Power over Ethernet PCIe ... PCI Express NICPackaged Quantity:1Product Type:Gigabit Ethernet CardInterfaces/PortsHost Interface:PCI Express ...
>
ár:
101 310 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver - Cisco GLC-LH-SMD Compatible - SM/MM LC - 10km - TAA Compliant (GLCLHSMDSTTA)

Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver - Cisco ...

OverviewThis StarTech.com Gigabit fiber SFP is a TAA compliant transceiver module, equivalent to ...
>
ár:
38 791 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
QNAP TVS-882BRT3 - HDD,SSD - M.2,Serial ATA II,Serial ATA III - 2.5,3.5" - 0,1,5,6,10,JBOD - FAT32,HFS+,NTFS,exFAT,ext3,ext4 - 3.4 GHz TVS-882BRT3-I5-16G

QNAP TVS-882BRT3 - HDD,SSD - M.2,Serial ATA ...

... list before installation).7. 4 x Gigabit Ethernet portsIdeal for service binding, port ... Apple® computers do not natively support 10 Gigabit Ethernet, Mac® users previously needed to ...
>
ár:
1 044 669 Ft
szállítási díj:
2 387 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
QNAP TS-431X2 - HDD,SSD - Serial ATA II,Serial ATA III - 2.5/3.5" - 0,1,5,6,10,JBOD - FAT32,HFS+,NTFS,ext3,ext4 - 1.7 GHz TS-431X2-2G

QNAP TS-431X2 - HDD,SSD - Serial ATA II,Serial ATA ...

... NAND flash - 3 x USB 3.0 - 1 x 10 Gigabit SFP+ LAN - 2 x GbE RJ45 QNAP TS-431X2 ... + portThe TS-431X2 not only provides two inbuilt Gigabit Ethernet ports but also one 10GbE SFP+ port ...
>
ár:
165 764 Ft
szállítási díj:
2 387 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
QNAP TS-251+ - HDD,SSD - Serial ATA,Serial ATA II,Serial ATA III - 2.5,3.5" - 0,1,JBOD - FAT32,HFS+,NTFS,ext3,ext4 - 2 GHz TS-251+-2G

QNAP TS-251+ - HDD,SSD - Serial ATA,Serial ATA ...

... .5") or 8.89 cm (3.5") - Gigabit Ethernet - USB 2.0 - USB 3.0 QNAP TS-251+. Supported ... efficient DDR3L RAM (upgradable to 8GB) and dual Gigabit LAN ports, delivering up to 225 MB/s ...
>
ár:
135 642 Ft
szállítási díj:
2 387 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Netgear 52PT GE STACKABLE SMART SW

Netgear 52PT GE STACKABLE SMART SW

The NETGEAR new generation of ProSafe Stackable Gigabit Smart Switch GS752TXS is a powerful 48-port Gigabit Smart Switch that comes with stacking ...
>
ár:
559 740 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Delock SFP modul 1000Base-LX SM 1310 nm DDM (86189)

Delock SFP modul 1000Base-LX SM 1310 nm DDM ...

Leírás Ezzel a Delock SFP modul segítségével egy Gigabit switch bővíthető egy szabad SFP bővítőhellyel egy optikai szálas csatolófelületen keresztül.
>
ár:
10 838 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Media konverter 1000Base-LX SC SM 1310 nm 10 km kompakt (86441)

Delock Media konverter 1000Base-LX SC SM 1310 nm ...

Leírás This Delock Gigabit Ethernet Media Converter can be used to expand your network by an optical fiber interface. The compact dimensions allow a space-saving installation
>
ár:
42 502 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Media konverter 1000Base-X SFP > SFP (86203)

Delock Media konverter 1000Base-X SFP > SFP ...

Leírás This Gigabit Ethernet Media Converter by Delock can be used to connect different optical media. For example, multimode fiber can be converted to singlemode fiber. In t
>
ár:
24 236 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Media konverter 1000Base-LX SC SM 1310 nm 20 km (86237)

Delock Media konverter 1000Base-LX SC SM 1310 nm ...

Leírás This Gigabit Ethernet Media Converter by Delock can be used to expand a network with an optical fiber interface.Műszaki adato
>
ár:
26 432 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Lindy CAT6 Punchdown Keystone, Blue (60367)

Lindy CAT6 Punchdown Keystone, Blue (60367)

DescriptionRJ-45 Female to punchdown, UnshieldedFully compatible with Gigabit ethernetFor use with our range of keystone patch panelsColor: BlueUse in conjunction with our
>
ár:
917 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Lindy CAT5e Keystone Coupler, White (60742)

Lindy CAT5e Keystone Coupler, White (60742)

RJ-45 Female to RJ-45 Female, UnshieldedFully compatible with Gigabit ethernetAlso available in Black
>
ár:
1 000 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Lindy PCI (32 Bit) Gigabit Network Card 10/100/1000Base-TX (51221)

Lindy PCI (32 Bit) Gigabit Network Card ...

Description.cs95E872D0{text-align:left;text-indent:0pt;margin:0pt 0pt ...
>
ár:
4 765 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
rack
doboz
Sin
szekrény
Kosáranya
fali
HOME
Linkbasic
19"
Xeon
X-Tech
DELL
TPM
Startech.com
T63
csavar
15U
1000Base-T
szerelősín
iLO
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom