Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Level One ST CONVERTER 2KM 10/100BASE-TX-100BASE-FX MMF - FVT-2002

Level One ST CONVERTER 2KM ...

ST CONVERTER 2KM 10/100BASE-TX-100BASE-FX MMF - FVT-2002
>
ár:
13 162 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Level One 10/100BASE-TX -> 100BASE-FX MMF SC Konverter, 2km, fekete - FVT-2001

Level One 10/100BASE-TX -> 100BASE-FX MMF SC ...

10/100BASE-TX -> 100BASE-FX MMF SC Konverter, 2km, fekete - FVT-2001
>
ár:
13 026 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intel® Server Board S1200SPLR

Intel® Server Board S1200SPLR

... Type: RAID SATA IIISupports RAID Level: Level 0 Level 0 Level 1 Level 1 Level 10 Level 10 Level 5 Level 5Video Controller Integrated ...
>
ár:
87 693 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Raid vezérlő INTEL (PCI Express 2.0 x8, RAID levels: Level 0, Level 1, Level 5, Level 50, Level 6, Level 10, Level 60), 1-pack, Single

Raid vezérlő INTEL (PCI Express 2.0 x8, RAID ...

... Express 2.0 x8Data Transfer Rate6 GbpsSupports RAID LevelLevel 0 Level 1 Level 5 Level 50 Level 6 Level 10 Level 60Requires ...
>
ár:
176 870 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intel DBS1200SPLR szerver alaplap

Intel DBS1200SPLR szerver alaplap

... FeaturesUnbufferedStorage Controller TypeRAID SATA IIISupports RAID LevelLevel 0 Level 0 Level 1 Level 1 Level 10 Level 10 Level 5 Level 5Video Controller IntegratedyesLAN ...
>
ár:
85 560 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
35 302 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
27 722 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
10 784 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
DELL PERC H330 Mini Mono SAS SATA

DELL PERC H330 Mini Mono SAS SATA

... IIIData Transfer Rate12 GbpsSupports Number of Devices32Supports RAID LevelLevel 0 Level 1 Level 10 Level 5 Level 50SAS8Warranty Term (month)12 month ...
>
ár:
60 000 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Dell PERC H330 RAID Controller,CusKit

Dell PERC H330 RAID Controller,CusKit

... of Input-Output Channels8Supports Number of Devices128Supports RAID LevelLevel 0 Level 1 Level 10 Level 5 Level 50Controller FeaturesOnline Capacity Expansion Online ...
>
ár:
80 970 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
LevelOne FVT-2002 Média Konverter Fekete

LevelOne FVT-2002 Média Konverter Fekete

- A 10/100Base-TX rézről a Fiber interfészekre továbbítja az adatokat- Multi-mode rost ST csatlakozóval maximum 2 km-es átvitelig- Beépített LFP (Link Fault Pass-through) (LLCF / ...
>
ár:
13 230 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Dell PERC H330 RAID Controller,CusKit

Dell PERC H330 RAID Controller,CusKit

... Channels: 8Supports Number of Devices: 128Supports RAID Level: Level 0 Level 1 Level 10 Level 5 Level 50Controller Features: Online Capacity Expansion ...
>
ár:
86 296 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
LSI Logic LSI MegaRAID SAS 9361-4i, 12Gb/s, SAS/SATA 4-port

LSI Logic LSI MegaRAID SAS 9361-4i, 12Gb/s, ...

... of Input-Output Channels4Supports Number of Devices128Supports RAID LevelLevel 0 Level 1 Level 10 Level 5 Level 50 Level 6 Level 60Controller ...
>
ár:
142 670 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intel S1200SPSR Alaplap

Intel S1200SPSR Alaplap

... Controller TypeSATA IIIRAID Controller Interface TypeSATA IIISupports RAID LevelLevel 0 Level 1 Level 10 Level 5Video Controller IntegratednoLAN IntegratedyesData Link Protocol ...
>
ár:
63 970 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
LevelOne Média Konverter - FVT-2001 (FVT-2001)

LevelOne Média Konverter - FVT-2001 (FVT-2001)

(10/100BASE-TX to 100BASE-FX MMF SC Konverter, 2km, fekete)
>
ár:
15 519 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
LevelOne Média Konverter - FVT-2002 (FVT-2002)

LevelOne Média Konverter - FVT-2002 (FVT-2002)

(10/100BASE-TX to 100BASE-FX MMF ST Konverter, 2km, fekete)
>
ár:
15 672 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Adaptec by PMC RAID, 2277500-R, 8 Internal ports, 2 SFF 8643 (int) conectors, x8 PCIe Gen 3, PMC PM8063, 1024 MB

Adaptec by PMC RAID, 2277500-R, 8 Internal ports, ...

... ProfileProvides Data ChannelSAS/SATASupports Number of Devices256Supports RAID LevelLevel 0 Level 1 Level 10 Level 5 Level 50 Level 6 Level 60Controller ...
>
ár:
212 500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
LSI Logic LSI MegaRAID SAS 9361-8i, 12Gb/s, SAS/SATA 8-port

LSI Logic LSI MegaRAID SAS 9361-8i, 12Gb/s, ...

... of Input-Output Channels8Supports Number of Devices128Supports RAID LevelLevel 0 Level 1 Level 10 Level 5 Level 50 Level 6 Level 60Controller ...
>
ár:
191 320 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
13 715 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
13 849 Ft
Készletinfó: Raktáron
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom