Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL XS1920-12

ZyXEL XS1920-12

12-port 10G WebManaged switch: 10x 10G metal + 2x 10G combo (metal/SFP+) ports, IPv6, 802.3az (Green), 19" rackmount-Garancia: Élettartam-Szállítás: Délig megrendelt termék ...
>
ár:
335 386 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
350 727 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
1 267 750 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
58 680 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
403 100 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
1 467 660 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZYXEL XS1920-12 10port 10GbE RJ45 2port combo 10GbE RJ45/SFP+ Smart Switch (XS1920-12-ZZ0101F)

ZYXEL XS1920-12 10port 10GbE RJ45 2port combo ...

12-port 10G WebManaged switch: 10x 10G metal + 2x 10G combo (metal/SFP+) ports, IPv6, 802.3az (Green
>
ár:
352 604 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL XS1920-12 10port 10GbE RJ45 2port combo RJ45/SFP+ Smart Switch XS1920-12-ZZ0101F
>
ár:
386 800 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL XS1920-12 10port 10GbE RJ45 2port combo RJ45/SFP+ Smart Switch (XS1920-12-ZZ0101F) - Fekete

ZyXEL XS1920-12 10port 10GbE RJ45 2port combo ...

12 portos 10 Gigabit Smart Switch. Hálózati eszköz típus: SwitchVezetékes hálózat: 10 GigabitLAN portok száma: 12 dbWi-Fi protokoll : NincsPower over Ethernet (PoE) : NemRackbe ...
>
ár:
356 200 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL XS1920-12 10port 10GbE RJ45 2port combo RJ45/SFP+ Smart Switch XS1920-12-ZZ0101F
>
ár:
454 250 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL XS1920-12 10port 10GbE RJ45 2port combo RJ45/SFP+ Smart Switch
>
ár:
376 353 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL 10GBASE-SR SFP+ Modul

ZyXEL 10GBASE-SR SFP+ Modul

1 x LC Duplex 10GBase-SR
>
ár:
62 090 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXel XS1920-12 12-Portos GbE Smart Switch

ZyXel XS1920-12 12-Portos GbE Smart Switch

Tulajdonságok:Portok: 10 db 1000/10GBASE-T LAN port, 2 db 10 Gigabit combo (SFP/RJ-45) Switch kapacitás: 240 GbpsTáp: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz Méret: 440 x 330 x 44.5 mm
>
ár:
361 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
Rack
szekrény
Intel
álló
fali
Supermicro
polc
Sin
raid
Xeon
Delta
Conteg
Linkbasic
Power
Amtech
doboz
Electronics
RAM
Box
Microsoft
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom