Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
93 460 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
88 353 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco GLC-SX-MMD Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-SX (GLCSXMMDST)

Startech Cisco GLC-SX-MMD Compatible SFP ...

... is a Cisco GLC-SX-MMD compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with Cisco® brand switches ...
>
ár:
31 992 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco GLC-SX-MM-RGD Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-SX (GLCSXMMRGDST)

Startech Cisco GLC-SX-MM-RGD Compatible SFP ...

OverviewThe GLCSXMMRGDST is a Cisco GLC-SX-MM-RGD compatible fiber transceiver module that has been designed, ...
>
ár:
26 610 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
GLC-SX-MMD Cisco SFP (mini-GBIC) transceiver module GigE 1000Base-SX LC/PC multi-mode up to 1 km 850 nm

GLC-SX-MMD Cisco SFP (mini-GBIC) transceiver ...

GLC-SX-MMD Cisco SFP (mini-GBIC) transceiver module GigE 1000Base-SX LC/PC multi-mode up to 1 km 850 nm Cisco GLC-SX-MMD=. Data ...
>
ár:
75 738 Ft
szállítási díj:
1 141 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-SX (MASFP1GBSXST)

Startech Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX Compatible SFP ...

OverviewThe MASFP1GBSXST is a Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and ...
>
ár:
21 938 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco SFP-GE-S Compatible SFP Fiber Module - 1000BASE-SX - Lifetime Warranty (SFPGESST)

Startech Cisco SFP-GE-S Compatible SFP Fiber ...

OverviewThe SFPGESST is a Cisco SFP-GE-S compatible fiber transceiver ... been designed, programmed and tested to work with Cisco® brand switches and routers. It delivers dependable 1 ...
>
ár:
19 730 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech CISCO KOMPATIBLES GIGABIT LC DDM SFP TRANSCEIVER MODUL - 550M (SFPGESST)

StarTech CISCO KOMPATIBLES GIGABIT LC DDM SFP ...

StarTech.com SFP (mini-GBIC) - 1 x 1000Base-SX Add, replace or upgrade SFP modules on Gigabit fiber
>
ár:
22 697 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech CISCO KOMPATIBLES GIGABIT LC SFP TRANSCEIVER MODUL BIS 550M (SFPGLCSXMMST)

StarTech CISCO KOMPATIBLES GIGABIT LC SFP ...

StarTech.com SFP (mini-GBIC) - 1 x 1000Base-SX Add, replace or upgrade SFP modules on Gigabit fiber
>
ár:
21 077 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom
<