Egyéb hálózati eszköz

1 930 termék / 1. oldal
WiFi jelerősítő router

WiFi jelerősítő router

7 280 Ft

szállítási díj: 1 490 Ft

Gyors és olcsó megoldást biztosít a gyenge wifi jel esetén. A telepítése és használata egyszerű. Négy antennával felszerelt. Bármilyen WiFi routerrel kompatibilis.  ...

TopTermekek Irány a bolt arrow_forward
Synology NAS DS220+ (6GB) (2HDD) HU DS220+6GB

Synology NAS DS220+ (6GB) (2HDD) HU DS220+6GB

186 000 Ft

3,5" or 2,5", SATA, 2x, 2xGLAN, 2xUSB 3.0, Magyar regisztrációs kártyát tartalmazza!

  • Gyártó: Synology
Irány a bolt arrow_forward
Xiaomi Mi WiFi AC1200 jelerősítő/repeater (XMMWFREXAC1200)

Xiaomi Mi WiFi AC1200 jelerősítő/repeater ...

9 000 Ft

  • Gyártó: XIAOMI
Irány a bolt arrow_forward
Synology DiskStation DS220+ J4025 Ethernet/LAN csatlakozás Kompakt Fekete NAS  tárolószerver

Synology DiskStation DS220+ J4025 Ethernet/LAN ...

144 043 Ft

  • Gyártó: Synology
Irány a bolt arrow_forward
Synology DS220+ (2GB) 2x SSD/HDD NAS

Synology DS220+ (2GB) 2x SSD/HDD NAS

150 899 Ft

DiskStation

  • Gyártó: SYNOLOGY
Irány a bolt arrow_forward
Xiaomi Mi WiFi AC1200 jelerősítő/repeater

Xiaomi Mi WiFi AC1200 jelerősítő/repeater

9 180 Ft

szállítási díj: 1 490 Ft

Termékinformációk:• 1200 mbps nagy sebességű adatátvitel• egyszerű beállítás• Mi Home alkalmazás támogatás Androidon és iOS-en

  • Gyártó: Xiaomi
Irány a bolt arrow_forward
Synology MR2200ac 256 MB DDR3, USB 3.0, Gigabit LAN fekete mesh router NAS-funkciókkal

Synology MR2200ac 256 MB DDR3, USB 3.0, Gigabit ...

62 965 Ft

Synology MR2200ac 256 MB DDR3, USB 3.0, Gigabit LAN fekete mesh router NAS-funkciókkalAz MR2200ac egy 3-sávos, max. 2,2 Gbit/s sebességre képes, 1–1 gigabites WAN és LAN ...

  • Gyártó: Synology
Irány a bolt arrow_forward
Gembird NCT-2 Cable tester for UTP/STP/USB cables

Gembird NCT-2 Cable tester for UTP/STP/USB cables

4 500 Ft

Teszter

  • Gyártó: Gembird
Irány a bolt arrow_forward
Tenda E30 AX3000 Wi-Fi 6 Bluetooth 5.0 PCIe Adapter

Tenda E30 AX3000 Wi-Fi 6 Bluetooth 5.0 PCIe ...

15 000 Ft

PCIE, Antenna, PCI-e, Bluetooth /WiFi

  • Gyártó: Tenda
Irány a bolt arrow_forward
MAOWHOLESALE Ladybird dupla antennás wifi repeater

MAOWHOLESALE Ladybird dupla antennás wifi ...

7 090 Ft

A csomag tartalma: - 1 db Ladybird dupla antennás wifi repeaterGyenge otthon a WIFI?Van olyan helyiség a lakásban, ahol egyáltalán nem tudsz netezni?Itt a megoldás!Ladybird ...

  • Gyártó: maowholesale
Irány a bolt arrow_forward
Synology DiskStation DS120j NAS (1HDD)

Synology DiskStation DS120j NAS (1HDD)

49 743 Ft

1-lemezes NAS (2x800 MHz CPU, 512 MB RAM) Magyar regisztrációs kártyát tartalmazza!-Garancia: 2 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással

  • Gyártó: Synology
Irány a bolt arrow_forward
QNAP NAS TS-130 (TS-130)

QNAP NAS TS-130 (TS-130)

49 000 Ft

  • Gyártó: QNAP
Irány a bolt arrow_forward
QNAP RAM-4GDR3-SO-1600 4GB/1600MHz DDR-3 SO-DIMM memória

QNAP RAM-4GDR3-SO-1600 4GB/1600MHz DDR-3 SO-DIMM ...

35 899 Ft

  • Gyártó: QNAP
Irány a bolt arrow_forward
Synology DiskStation DS220+ (6 GB) NAS (2HDD)

Synology DiskStation DS220+ (6 GB) NAS (2HDD)

167 157 Ft

2-lemezes NAS (2×2,0-2,5 GHz CPU, 6 GB RAM)-Garancia: 2 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással

  • Gyártó: Synology
Irány a bolt arrow_forward
Synology DS218 NAS (DS218)

Synology DS218 NAS (DS218)

107 900 Ft

  • Gyártó: SYNOLOGY
Irány a bolt arrow_forward
Xiaomi Mi WiFi AC1200 jelerősítő/repeater

Xiaomi Mi WiFi AC1200 jelerősítő/repeater

7 499 Ft

  • Gyártó: XIAOMI
Irány a bolt arrow_forward
HP X130 10G SFP+ LC LRM Transceiver

HP X130 10G SFP+ LC LRM Transceiver

523 719 Ft

HP X130 10G SFP+ LC LRM Transceiver-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással

  • Gyártó: HP
Irány a bolt arrow_forward
Synology RackStation RS1619xs+ NAS (4HDD) 64GB

Synology RackStation RS1619xs+ NAS (4HDD) 64GB

1 236 101 Ft

4-lemezes NAS (4×2,2-2,7 GHz CPU, 64 GB RAM)-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással

  • Gyártó: Synology
Irány a bolt arrow_forward
TP-LINK TL-WPA4220-TKIT AV600 Powerline Wi-Fi 3-pack Kit

TP-LINK TL-WPA4220-TKIT AV600 Powerline Wi-Fi ...

33 214 Ft

TP-LINK TL-WPA4220-TKIT AV600 Powerline Wi-Fi 3-pack Kit-Garancia: 3 év-Szállítás: Délig megrendelt termék 48 órán belül, délután megrendelt termék 72 órán belül ...

  • Gyártó: TP-Link
Irány a bolt arrow_forward
Legrand Program Mosaic falon kívülidoboz 2x2m, vízszintes 5-ösével rendelhető

Legrand Program Mosaic falon kívülidoboz 2x2m, ...

5 640 Ft

Legrand Program Mosaic falon kívülidoboz 2x2m, vízszintes 5-ösével rendelhető-Garancia: Élettartam-Szállítás: Délig megrendelt termék 48 órán belül, délután ...

  • Gyártó: Legrand
Irány a bolt arrow_forward
Amiko WR-522 wifi jelerősítő jelismétlő Ap/Router 1wan/1lan port

Amiko WR-522 wifi jelerősítő jelismétlő ...

6 600 Ft

szállítási díj: 1 500 Ft

Amiko WR-522 wifi jelerősitő jelismétlő Ap/Router 1wan/1lan port: Az Amiko WR-522 wifi jelerősitő jelismétlő Wi-Fi AP / Router egy ...

  • Gyártó: Amiko
Irány a bolt arrow_forward
Digitus 1.25 Gbps SFP Module, Multimode, Industrial ver. DN-81010

Digitus 1.25 Gbps SFP Module, Multimode, ...

17 000 Ft

LC Duplex Connector, 850nm, up to 550m

  • Gyártó: Digitus
Irány a bolt arrow_forward
Uniview 4 csatornás NVR 1 HDD hellyel NVR301-04E2

Uniview 4 csatornás NVR 1 HDD hellyel NVR301-04E2

41 500 Ft

Max csatornaszám4, Rögzítési sávszélesség64Mbps, Kimeneti sávszélesség64Mbps, 8MP, 1xMerevlemez slotok, Merevlemez méretMax 10TB, Redundáns tárolásNincs, ...

  • Gyártó: Uniview
Irány a bolt arrow_forward
Digitus 1.25 Gbps SFP Module, Singlemode DN-81002

Digitus 1.25 Gbps SFP Module, Singlemode DN-81002

25 000 Ft

LC Duplex Connector, 1550nm, up to 80km

  • Gyártó: Digitus
Irány a bolt arrow_forward
Western Digital 4TB 3,5" USB3.0 My Book Black WDBBGB0040HBK-EESN

Western Digital 4TB 3,5" USB3.0 My Book Black ...

53 000 Ft

4TB, 3,5", USB3.0, Black

  • Gyártó: Western Digital
Irány a bolt arrow_forward
TP-Link TL-SM5110-SR 10GBase-SR SFP+ LC Transceiver

TP-Link TL-SM5110-SR 10GBase-SR SFP+ LC ...

8 000 Ft

  • Gyártó: TP-Link
Irány a bolt arrow_forward
Italexport Queen konzolasztal

Italexport Queen konzolasztal

177 990 Ft

Olasz stílus, amely az Italexport-féle bútorgyártás megkülönböztető jegye. Történelem, hagyomány és szakértelem: ezek azok a jellemzők, amelyek megkülönböztetik a ...

  • Gyártó: Italexport
Irány a bolt arrow_forward
SYNOLOGY NAS Storage 2 fiókos DS218play 4x1,4Ghz, 1Gb RAM, 1x 10/100/1000, 2x USB 3.0

SYNOLOGY NAS Storage 2 fiókos DS218play 4x1,4Ghz, ...

106 340 Ft

Gyártó: SYNOLOGYRendszer: NASKülső/Belső: 2 fiókos

  • Gyártó: SYNOLOGY
Irány a bolt arrow_forward
Manhattan INTELLINET Patch Panel 19'' 24 portos UTP kat.6, fekete

Manhattan INTELLINET Patch Panel 19'' 24 ...

16 857 Ft

  • Gyártó: MANHATTAN
Irány a bolt arrow_forward

Legnépszerűbb keresések - egyéb hálózati eszköz

Egyéb hálózati eszköz újdonságok a depo.hu-n