Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
GAMDIAS Choine P1A 360R (CHOINE P1A 360R)

GAMDIAS Choine P1A 360R (CHOINE P1A 360R)

CPU, 3x12cm, 1200-1500 rpm, AM2/AM2+, AM3, AM4, FM1, FM2, LGA775, LGA1150, LGA1151, LGA1156, LGA1155, LGA1366, LGA2011, LGA2011-3, LGA2066Ventillátor méret3x12 ...
>
ár:
54 051 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Honeywell Bővítő modul HCE zónaszabályozóhoz HCS80

Honeywell Bővítő modul HCE zónaszabályozóhoz ...

A Honeywell bővítő modul HCE zónaszabályozóhoz csatlakoztatható. A HCS80 modullal 8 zónás vezérlővé bővítheti a HCE zónaszabályozót. Csak egy bővítő modullal ...
>
ár:
20 792 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Gardena Comfort Kiegészítő modul 2040, öntözővezérléshez (1277-27)

Gardena Comfort Kiegészítő modul 2040, ...

A Gardena Comfort Kiegészítő modul 2040, öntözővezérléshez csatlakoztatható. A kiegészítő modul segítségével a Gardena moduláris öntözésvezérlés 4040 akár 12 ...
>
ár:
12 190 Ft
szállítási díj:
890 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Startech 1 Port USB to Null Modem RS232 DB9 Serial DCE Adapter Cable with FTDI (ICUSB232FTN)

Startech 1 Port USB to Null Modem RS232 DB9 Serial ...

OverviewThe ICUSB232FTN FTDI USB to Null Modem Serial Adapter Cable (1-Port) converts an available USB 1.1 or 2.0 port into an RS232 Null Modem serial DB9 port, solving DCE/DTE ...
>
ár:
8 142 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
SFP-10G-SR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE 10GBase-SR LC/PC multi-mode up to 300 m 850 nm for Catalyst Switch Module

SFP-10G-SR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE ...

SFP-10G-SR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE 10GBase-SR LC/PC multi-mode up to 300 m 850 nm for Catalyst Switch Module  Cisco SFP-10G-SR=. Connectivity technology: Wired. ...
>
ár:
117 556 Ft
szállítási díj:
1 141 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
D-Link DWM-157 3.5G HSPA+

D-Link DWM-157 3.5G HSPA+

- HSUPA/HSDPA/UMTS és GSM/GPRS/EDGE hálózatok - Akár 21,6 Mbps letöltési és akár 5,76 Mbps feltöltési sebesség - SIM/USIM slot - Micro SD kártyaolvasó a további ...
>
ár:
9 750 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Black Box LE1428C 4 PORT 100MB MULTI-MODE ( )

Black Box LE1428C 4 PORT 100MB MULTI-MODE ( )

Four fiber ports support up to 2 kilometers over multimode fiber.
>
ár:
317 110 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Gembird Energenie programmable surge protector with LAN interface, 6 sockets,1.8m,black (EG-PMS2-LAN)

Gembird Energenie programmable surge protector ...

Gyártó: EnerGenie (by Gembird);
>
ár:
17 111 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
16 076 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Electrolux WS71-4CR Akkumulátoros ablaktisztító

Electrolux WS71-4CR Akkumulátoros ablaktisztító

Zaj (dBA): 60Töltési idő (h): 2Akkumulátor típusa: LítiumFeszültség (V): 3.6
>
ár:
23 100 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 650 Ft
szállítási díj:
950 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech 2m DB9 kábel (MXT1002MBK)

Startech 2m DB9 kábel (MXT1002MBK)

AlapadatokA csatlakozó1 DB-9B csatlakozó1 DB-9Kábelhossz2 mSzínFekete
>
ár:
1 920 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
STARTECH 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP JD092B Compatible

STARTECH 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ...

Ensure reliable, cost-efficient 10Gb Ethernet connections over multimode fiber with this Mini-GBIC module - Delivers reliable 10 Gigabit Ethernet connections for 10GBase-SR ...
>
ár:
84 690 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
53 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link MC111CS single-mode 100M fiber converter

TP-Link MC111CS single-mode 100M fiber converter

Terméktulajdonságok: Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhe$1, $2ull/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1550nm, ...
>
ár:
9 488 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Akkumulátor védő modul, akkumulátort mélykisülés ellen védő modul

Akkumulátor védő modul, akkumulátort ...

12V-os akkumulátor védő modul Akkumulátor védő modul, akkumulátort mélykisülés ellen védő modul, csökkenti az újratöltési időt és növeli az akku élettartamát. ...
>
ár:
3 620 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
199 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HDEU Ablakemelő modul 4 ablakhoz - AV-PW002-4

HDEU Ablakemelő modul 4 ablakhoz - AV-PW002-4

Elektromos, autós ablakemelő modul - 4 ajtóra - Központizár zárásnál automatikusan felhúzza az ablakokat
>
ár:
7 901 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media Converter - SM LC - 10 km (ET91000SM10)

Startech Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media ...

OverviewThis Gigabit Ethernet to fiber media converter is a cost-effective way to extend your network, or extend the distance between two devices by up to 10 km (6.2 mi.).Fiber ...
>
ár:
87 869 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Juniper EX-SFP-10GE-DAC-5M Compatible SFP+ Direct-Attach Twinax Cable - 5 m (16.4 ft) (EXSFP10GEDA5)

Startech Juniper EX-SFP-10GE-DAC-5M Compatible ...

OverviewThe EXSFP10GEDA5 is an Juniper EX-SFP-10GE-DAC-5M compatible direct-attach copper SFP+ cable that’s designed, programmed and tested to work with Juniper® brand ...
>
ár:
38 344 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S kiegészítők (S-C55DLC40D)

MikroTik S kiegészítők (S-C55DLC40D)

Product specificationsDetailsProduct codeS-C55DLC40DSuggested price$49
>
ár:
17 439 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-BX (SFP10GBBXDST)

Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - ...

OverviewThe SFP10GBBXDST is an MSA compliant downstream fiber SFP transceiver which pairs with StarTech.com's SFP10GBBXUST. They are designed, programmed and tested to work with ...
>
ár:
164 164 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Lindy SFP/Mini GBIC Module 1000Base-SX Gigabit LC (25015)

Lindy SFP/Mini GBIC Module 1000Base-SX Gigabit LC ...

Description.cs95ACB7A4{text-align:left;text-indent:0pt;margin:0pt 0pt 0pt 0pt;line-height:1.079167} .cs9194CCF{font-weight:bold;font-style:italic;} ...
>
ár:
12 505 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
A900-IMA1X= Cisco 1-Port 10GE XFP Interface Module

A900-IMA1X= Cisco 1-Port 10GE XFP Interface Module

Cisco ASR 900 Series Ethernet interface modules are designed to give customers a high degree of flexibility and value. All Ethernet interface modules share a common core that ...
>
ár:
1 268 794 Ft
szállítási díj:
1 141 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
AMP Lazacsöves disztribúciós kábel (zselés), 12 szál OS2 9/125µ

AMP Lazacsöves disztribúciós kábel (zselés), ...

AMP Lazacsöves disztribúciós kábel (zselés), 12 szál OS2 9/125µ-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
576 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-ANT24SP Surge Protector N-type

TP-LINK TL-ANT24SP Surge Protector N-type

A túlfeszültségvédő megvédi a hálózatot a villámcsapás és az elektromos túlfeszültségtől.-Garancia: 3 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre ...
>
ár:
5 474 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
1 672 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Legnépszerűbb keresések
modem
ADSL2+
usb
üvegszálas
WiFi
csatlakozó
Cisco
Intellinet
Invitel
tartó
Delock
adsl
modul
rj11
panel
Motor
fiber
Annex
wireless
Napelem
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom