Modem

LEDMASTER 7020UCW-02-

LEDMASTER 7020UCW-02-

297 Ft

szállítási díj: 1 220 Ft

Termék jellemzők: A vízálló led modul 2 db COB leddel szerelve. A kisméretű led modulok közül a legnagyobb fényerővel bír. A termék IP 65-ös védettséggel ...

  • Gyártó: LEDMaster
Megnézem arrow_forward
Debeer Mazda 25G színre kevert autófesték, színkód: 25G

Debeer Mazda 25G színre kevert autófesték, ...

8 488 Ft

szállítási díj: 1 130 Ft

Mazda Színre kevert autófestékSzínkód: 25G Mazda Színre kevert autófesték -Bázis festékből - Lakkozást igényel Színkód: 25G Szín név: TITANIUM GRAY MET. ...

  • Gyártó: Debeer
Megnézem arrow_forward
Debeer Bentley K5L színre kevert autófesték, színkód: K5L

Debeer Bentley K5L színre kevert autófesték, ...

8 445 Ft

szállítási díj: 1 130 Ft

Bentley bázis festék színkód: K5LSzínkód: K5L Bentley színre kevert autófesték -Bázis festékből - Lakkozást igényel Színkód: K5L Szín név: METEOR MET. ...

  • Gyártó: Debeer
Megnézem arrow_forward
Beépíthető bidé keret

Beépíthető bidé keret

28 999 Ft

STYRON beépíthető bidé keret, fém vázzal.

Megnézem arrow_forward
Mahr 5331130 Millimar N 1701 USB modul

Mahr 5331130 Millimar N 1701 USB modul

98 812 Ft

Mahr 5331130 USB csatlakozó modul Millimar N 1701 USB| Rugalmasan kombinálható RS-485 busz modulok| Nagy teljesítményű csatlakozó modulok a mérőszenzorok ...

  • Gyártó: Mahr
Megnézem arrow_forward
FERRO ZICCO FEKETE BIDÉ CSAPTELEP

FERRO ZICCO FEKETE BIDÉ CSAPTELEP

20 900 Ft

5 év garancia kerámiabetét perlátor M24x1 gömbcsuklóval flexibilis bekötőcső G3/8 - M10x1 fekete színben Garancia : 5 év  60 hónap a kerámiabetét ...

  • Gyártó: FERRO
Megnézem arrow_forward
Pálinka mechanikai szűrő készlet - zavarosságot okozó szennyeződések ellen

Pálinka mechanikai szűrő készlet - ...

5 590 Ft

Pálinka szűrő készlet mechanikai szűrővel, melynek segítségével megszüntetheti a kozmaolaj vagy más fizikai szennyeződés által okozott opálosodást, zavarosságot.  ...

Megnézem arrow_forward
LEDMASTER 5050UWW3-02

LEDMASTER 5050UWW3-02

276 Ft

szállítási díj: 1 220 Ft

Termék jellemzők: A vízálló led modul 2 db 3 chipes SMD leddel szerelve. A termék IP 65-ös védettséggel rendelkezik, ami széles felhasználási területet enged. ...

  • Gyártó: LEDMaster
Megnézem arrow_forward
LEDMASTER 5730UWW-02-

LEDMASTER 5730UWW-02-

335 Ft

szállítási díj: 1 220 Ft

Termék jellemzők: A vízálló led modul 2 db 5730-as leddel szerelve. IP 65-ös védettséggel rendelkezik, ami széles felhasználási területet enged. A termék ...

  • Gyártó: LEDMaster
Megnézem arrow_forward
ZTE MF833V 4G LTE USB Modem

ZTE MF833V 4G LTE USB Modem

12 485 Ft

ProcesszorCortex-A7ChipsetQualcomm MDM9207

  • Gyártó: ZTE
Megnézem arrow_forward
Astrum FP203 SC-LC Fiber Singlemode optikai kábel 3 méter

Astrum FP203 SC-LC Fiber Singlemode optikai kábel ...

1 445 Ft

  • Gyártó: Astrum
Megnézem arrow_forward
Satel GSM-X-ETH

Satel GSM-X-ETH

44 399 Ft

szállítási díj: 1 490 Ft

Ethernet modul GSM-X-hez Termékcsalád: Univerzális | Alaplapi kommunikátor: GSM | Bemenetek száma: 4 | Kimenetek száma: 4 | Készülékház: nincs | SMS: Igen | ...

  • Gyártó: Satel
Irány a bolt arrow_forward
Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM

Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM

9 208 Ft

szállítási díj: 1 490 Ft

Multimódusú SFP modul, Duplex LC, 1.25G, TX1310 nm/RX1310 nm Átviteli közeg: optika | Hurkolhatóság: nem hurkolható | Bemenetek száma: 1 | Átviteli távolság: 1000 m

  • Gyártó: Hikvision
Irány a bolt arrow_forward
TP-Link MC112CS single-mode 100M Media Converter

TP-Link MC112CS single-mode 100M Media Converter

10 100 Ft

  • Gyártó: TP-Link
Irány a bolt arrow_forward
Tp-link média konverter mc110cs tpl mc110cs

Tp-link média konverter mc110cs tpl mc110cs

11 490 Ft

szállítási díj: 990 Ft

Gyártó:TP-LINK, Sebesség:100Mbps, Portok száma:1xRJ45 (100Mbps) -1x(100FX)SC, Mód:Monomódusú, Hatótávolság (Km):20, Csatlakozs:UTP - SC,

  • Gyártó: TP-Link
Irány a bolt arrow_forward
Gree ME31-00/C4 Wi-Fi modul az U-Match modellekhez

Gree ME31-00/C4 Wi-Fi modul az U-Match modellekhez

42 000 Ft

szállítási díj: 1 990 Ft

Gree ME31-00/C4 Wi-Fi modul az U-Match modellekhez Gree U-Match modellekhez Egyedi tulajdonságok: Wi-Fi-s távoli elérés a GREE+ alkalmazáson keresztül Klimadepo - ...

  • Gyártó: Gree
Irány a bolt arrow_forward
Digitus DK-35242/3-U száloptikás kábel 1 M OM3 Black

Digitus DK-35242/3-U száloptikás kábel 1 M OM3 ...

670 Ft

OM3, Optikai kábel, 1m, Black

  • Gyártó: Digitus
Irány a bolt arrow_forward
Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1310

Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1310

12 243 Ft

szállítási díj: 1 490 Ft

Monomódusú SFP, simplex, LC, 1.25G, TX1310 nm/RX1550 nm Átviteli közeg: optika | Hurkolhatóság: nem hurkolható | Bemenetek száma: 1 | Átviteli távolság: 20000 m

  • Gyártó: Hikvision
Irány a bolt arrow_forward
Egyéb LV modul, leválasztható, Krone jellegű

Egyéb LV modul, leválasztható, Krone jellegű

1 651 Ft

szállítási díj: 2 500 Ft

LV modul, leválasztható, Krone jellegű - 10 érpár kötésére- mérő csatlakozó bedugásakor leválasztódik a bejövő a kimenő áramkörről.

  • Gyártó: Egyéb
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti UACC-OM-SM-1G-S-2 | SFP Module | BIDI, SM, Simplex LC, 1.25Gbps, 3km

Ubiquiti UACC-OM-SM-1G-S-2 | SFP Module | BIDI, ...

11 148 Ft

  • Gyártó: UBIQUITI
Irány a bolt arrow_forward
SCHNEIDER A9E16069 ACTI9 iRTL időrelé, 2P, Uc 24-240 VAC, 24VDC

SCHNEIDER A9E16069 ACTI9 iRTL időrelé, 2P, Uc ...

43 094 Ft

  • Gyártó: SCHNEIDER
villamossag.com Irány a bolt arrow_forward
D-Link Wireless AC DualBand USB Adapter

D-Link Wireless AC DualBand USB Adapter

10 991 Ft

Ez az USB adapter lehetővé teszi, hogy a legújabb 802.11ac technológiával férjen hozzá a kompatibilis vezeték nélküli hálózatokhoz, így a jelenlegi szabványnál 4x ...

  • Gyártó: D-Link
Irány a bolt arrow_forward
Rezgéskapcsoló modul Kemo M241

Rezgéskapcsoló modul Kemo M241

8 620 Ft

Irány a bolt arrow_forward
Technoline WL 1030 digitális levegőminőség mérő, fekete

Technoline WL 1030 digitális levegőminőség ...

51 310 Ft

szállítási díj: 1 190 Ft

Hőmérséklet-tartomány: 0°C - 50°C / 32°F - 122°F Páratartalom tartomány: 20% - 95% CO2 mérési tartomány: 400 - 5000 PPM

  • Gyártó: Technoline
Irány a bolt arrow_forward
Guru Plummet - Fenékmérő "béka" 45g 2db (GPL45)

Guru Plummet - Fenékmérő "béka" 45g 2db ...

2 490 Ft

Fenékkereső szett a megbízhatóság és minőség jegyében. Praktikus és sokszor nélkülözhetetlen kelléke az úszós horgászatnak ez a termék. A mederfenék ...

Irány a bolt arrow_forward

Legnépszerűbb keresések - modem

Modem újdonságok a depo.hu-n