Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module

Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module

Írásos megrendelésre nem lemondható! Cikkszám:GLC-SX-MMDTermékkód leírá
>
ár:
53 487 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
21 120 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 991 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
1 463 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
D-Link 3G N USB Modem HSUPA/HSDPA/UMTS és GSM/GPRS/EDGE

D-Link 3G N USB Modem HSUPA/HSDPA/UMTS és ...

Csatoló felület: USBÁtviteli sebesség: 21,6 Mb/sTámogatott szabvány: EDGE, GPRS, GSM, HSDPA, HSPA+, HSUPA, UMTSData network: 3.5G, 3G, GSM, HSPA, HSPA+UMTS bands supported: ...
>
ár:
7 420 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
SFP-10G-SR Cisco SFP + adó-vevő modul 10 GigE 10GBase-SR LC / PC multi-mode 300 m-ig 850 nm-ig a katalizátor kapcsoló modulhoz

SFP-10G-SR Cisco SFP + adó-vevő modul 10 GigE ...

SFP-10G-SR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE 10GBase-SR LC/PC multi-mode up to 300 m 850 nm for Catalyst Switch Module  Cisco SFP-10G-SR=. Connectivity technology: Wired. ...
>
ár:
102 791 Ft
szállítási díj:
2 518 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
D-Link DSL-360R/SZ modem Annex B (DSL-360R/SZ)

D-Link DSL-360R/SZ modem Annex B (DSL-360R/SZ)

Rendelés előtt ellenőrizze, hogy internet szolgáltatója az ANNEX-B, vagy az idehazha jóval kevésbé elterjedt ANNEX-A szabványt használja az adott szolgáltatási ...
>
ár:
8 433 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
D-Link ADSL2+ Ethernet Modem (Annex B)

D-Link ADSL2+ Ethernet Modem (Annex B)

ADSL2+ Ethernet Modem (Annex B & J), Share broadband connection with single or multiple PC's, 10/100Mbps 100BaseTX Interface (RJ45), ADSL Interface (RJ11), Supports G.dmt, ADSL2, ...
>
ár:
10 494 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
94 766 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Ablakemelő modul 2 ablakhoz AV-PW002-2

Ablakemelő modul 2 ablakhoz AV-PW002-2

- Ablakemelő komfort modul- 2 ablakos verzió- Központizár zárásnál automatikusan felhúzza az ablakokatKényelem mindenek felett. Nem maradhat nyitott ablak az autó ...
>
ár:
6 990 Ft
szállítási díj:
1 290 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-Link switch TL-SM321B 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um

TP-Link switch TL-SM321B 1000BaseBX SFP MiniGBIC ...

Gyártó: TP-LINKJellemzők: Plug-and-PlayPortok száma: 1Sebesség: 1000mbps
>
ár:
3 793 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK MC220L

TP-LINK MC220L

1000BASE-FX átalakítása 10/100BASE-TX-re és 1000Base-T cooper media-ra ill. vissza. - Támogatott szabványok: IEEE 802.3u 10/100Base-TX, IEEE802.3ab 1000Base-T és IEEE802.3z ...
>
ár:
7 490 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
38 000 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech USB Data Transfer Cable for Notebook, MacBook, MacBook Pro (V934404)

StarTech USB Data Transfer Cable for Notebook, ...

Chromebook, Wall Charger, Power Bank, Docking Station - 4 m - Shielding - 1 Pack - 1 x Type C Male USB - 1 x Type C Male USB - 60 MB/s - Nickel Plated Connector - White
>
ár:
9 294 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock RJ45 dugó Cat.6A STP szerszám nélkül szerelheto (86427)

Delock RJ45 dugó Cat.6A STP szerszám nélkül ...

A Delock RJ45 dugaszoló szerelvény hálózati kábelek csatlakoztatására használható. A dugasz
>
ár:
2 367 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 10/100/1000BASE-T RJ45 KUPFER SFP TRANSCEIVER MODUL (SFPC1110)

StarTech 10/100/1000BASE-T RJ45 KUPFER SFP ...

StarTech.com SFP (mini-GBIC) - 1 x 10/100/1000Base-T LAN Add support for 10/100/1000 Mbps RJ45 coppe
>
ár:
20 823 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus FO pigtail set, 12 pcs., SC, MM OM4 50/125 µ DK-25221-02-4

Digitus FO pigtail set, 12 pcs., SC, MM OM4 50/125 ...

loose buffer, color code DIN IEC 304, 2 m
>
ár:
11 100 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Renkforce RF-3563952 LWL összefonó ház Szürke

Renkforce RF-3563952 LWL összefonó ház Szürke

Renkforce 6 portos LWL szerelő doboz, DIN-Rail SC Duplex / LC QuadVízszintesen szerelhető beltéren falra vagy kalapsínre6 db SC-Simplex vagy LC-Duplex csatlakozó ...
>
ár:
3 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Metz Connect 1402700822-I LWL összekötő Fekete

Metz Connect 1402700822-I LWL összekötő Fekete

Műszaki adatok: Anyag: Műanyag ¡ Csatlakozó típus A (illetve bemenetek): SC dugó ¡ Méret, magasság: 10.50 mm ¡ Méret, mélység: 56.10 mm ¡ Méret, szélesség: ...
>
ár:
9 690 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-RJ01 1000Base-T Cooper RJ-45 modul

MikroTik S-RJ01 1000Base-T Cooper RJ-45 modul

Típus: Switch modul RJ-45 csatlakozó Portok száma: 1
>
ár:
9 990 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
A pinguinek szigete

A pinguinek szigete

Anatole FranceA pinguinek szigeteantik (Athenaeum kiadása); 1912320 o.; kemény kötés; gerinc sérült; közepes állapotú380.-
>
ár:
380 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock kábel FireWire 9 pin dugó > 4 pin dugó 2 m (82589)

Delock kábel FireWire 9 pin dugó > 4 pin dugó 2 ...

Leírás Ezt a kábelt különféle, 4 érintkezős csatlakozóval rendelkező eszközökhöz, pl. videokamera, külső merevlemezház stb. csatlakoztathatja, valamint a szám?
>
ár:
2 272 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10 ft DB9 RS232 Serial Null Modem Cable F/F (SCNM9FF)

Startech 10 ft DB9 RS232 Serial Null Modem Cable ...

OverviewThe SCNM9FF 10ft Cross Wired Serial/Null Modem Cable features two DB9 female connectors, allowing you to connect a serial printer to a 9-pin serial port, or transfer files ...
>
ár:
2 457 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant Transceiver Module - 1000BASE-SX (SFP1000SXST)

Startech MSA Compliant Transceiver Module - ...

OverviewThe SFP1000SXST is an MSA compliant fiber SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to work with 1000BASE-SX compatible MSA switches and routers. The SFP ...
>
ár:
15 217 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S kiegészítők (S-C61DLC40D)

MikroTik S kiegészítők (S-C61DLC40D)

Product specificationsDetailsProduct codeS-C61DLC40DSuggested price$49
>
ár:
17 439 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - 40GBASE-SR4 (QSFP40SR4ST)

Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - ...

OverviewThe QSFP40SR4ST is an MSA compliant fiber QSFP+ transceiver that's designed, programmed and tested to work with 40GBASE-SR4 compatible MSA switches and routers. The QSFP+ ...
>
ár:
190 886 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S interface-ek (S-55DLC80D)

MikroTik S interface-ek (S-55DLC80D)

Product specificationsDetailsProduct codeS-55DLC80DConnectorDual-LCData Rate
>
ár:
13 880 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
GSM
Cisco
fiber
DLINK
modem
D-Link
321B
modul
Supermicro
GPON
sfp
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom