Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
8 966 Ft
szállítási díj:
1 270 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
12 734 Ft
szállítási díj:
1 270 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
29 681 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
2 519 Ft
szállítási díj:
1 270 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
7 607 Ft
szállítási díj:
1 270 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 239 Ft
szállítási díj:
1 270 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Honeywell Bővítő modul HCE zónaszabályozóhoz HCS80

Honeywell Bővítő modul HCE zónaszabályozóhoz ...

A Honeywell bővítő modul HCE zónaszabályozóhoz csatlakoztatható. A HCS80 modullal 8 zónás vezérlővé bővítheti a HCE zónaszabályozót. Csak egy bővítő modullal ...
>
ár:
25 990 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Gardena Comfort Kiegészítő modul 2040, öntözővezérléshez (1277-27)

Gardena Comfort Kiegészítő modul 2040, ...

A Gardena Comfort Kiegészítő modul 2040, öntözővezérléshez csatlakoztatható. A kiegészítő modul segítségével a Gardena moduláris öntözésvezérlés 4040 akár 12 ...
>
ár:
12 189 Ft
szállítási díj:
790 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
121 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
M-Life ML0700 M-Life 4G LTE USB modem

M-Life ML0700 M-Life 4G LTE USB modem

Cstlakozó FelületUSBHálozatFDD LTE / DC-HSPA / HSPA + / HSUPA / HSDPA / UMTS 900/2100 MHAntennaBelsőOP rendszerekWindowsEgyéb97 x 36 x 12 mm, LTE FDD: DL / UL 100 Mbps / 50 ...
>
ár:
11 370 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Startech DB9 RS232 Serial Null Modem Adapter - F/F (NM9FF)

Startech DB9 RS232 Serial Null Modem Adapter - F/F ...

OverviewThe NM9FF Null Modem Adapter features two DB9 female connectors - a cost-saving way to convert a straight through cable into a null modem cable.The DB9F Null modem cable ...
>
ár:
838 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link DSL-321B

D-Link DSL-321B

ADSL2+ Ethernet modem A DSL-321B ADSL2+ Ethernet modem egy nagysebességű szélessávú modem otthoni és irodai használatra. A legújabb ADSL2+ szabványnak megfelelően ...
>
ár:
7 891 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link DSL-360R/SZ - ADSL Modem Annex B DSL Gateway Ready

D-Link DSL-360R/SZ - ADSL Modem Annex B DSL ...

ADSL MODEM ANNEX B DSL GATEWAY READY
>
ár:
2 800 Ft
szállítási díj:
1 190 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock Adapter Null Modem Sub-D 9 pin hüvely > hüvely nemváltó (65570)

Delock Adapter Null Modem Sub-D 9 pin hüvely > ...

Leírás Ez a Delock adapter egy eszköz vagy rendszer 9 tűs Sub-D-csatlakozóportjához csatlakoztatható, és null modemként használható. Ezenkívül átalakítható vele
>
ár:
845 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Mitsubishi MAC-557IF-E Wi-Fi modul

Mitsubishi MAC-557IF-E Wi-Fi modul

Mitsubishi MAC-557IF-E Wi-Fi modul MSZ-SF, MSZ-GF, MSZ-FH, MSZ-EF modellekhez Klimadepo - Klíma webáruház, klíma webshop
>
ár:
29 337 Ft
szállítási díj:
1 890 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock USB leválasztó 5 kV szigeteléssel

Delock USB leválasztó 5 kV szigeteléssel

Leírás Ez a Delock USB átalakító galvanikusan választja el egymástól a gazdagépet és az USB-eszközt. A galvanikus leválasztás hangzás terén kiküszöböli a zavaró ...
>
ár:
29 890 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 448 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Optoma WPS Wireless Dongle projektorokhoz, LCD/plazma kijelzőkhöz, D-Sub

Optoma WPS Wireless Dongle projektorokhoz, ...

VGA kimenettel rendelkezik amellyel bármilyen megjelenítőhöz (projektor, LCD, plazma...stb) csatlakoztatható. 5V-os tápellátást igényel. Szabványos WiFi hálózaton (IEEE ...
>
ár:
50 946 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
11 932 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock adapter RS232 DB9 anya - RJ45 anya, szerelő készlet

Delock adapter RS232 DB9 anya - RJ45 anya, ...

Ez a Delock adapter arra használható, hogy egy soros interfészt kibővítsen opcionális Cat5 / 5e / 6 kábel használatával. Ezáltal egyénileg állíthatja be a pin ...
>
ár:
680 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock RS-232 soros kábel, Sub-D9 apa / apa, 1 m

Delock RS-232 soros kábel, Sub-D9 apa / apa, 1 m

Ez a Delock soros kábel lehetővé teszi különféle soros eszközök (pl. egér, modem, stb.) csatlakoztatását a rendszere egy szabad soros protjához. Specifikáció o ...
>
ár:
850 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
12 000 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Motorola K1 KRZR Belső Plexi

Motorola K1 KRZR Belső Plexi

Motorola K1 KRZR Belső Plexi
>
ár:
800 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
10 193 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech SFP+ Összekötő Fekete 30m QSFP40GAO30M (QSFP40GAO30M)
>
ár:
381 127 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 3m 9/125 OS2 singlemode (303744)

Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 3m ...

Gyártó: Intellinet Network Solutions; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hos
>
ár:
4 139 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
UBiQUiTi UF-MM-10G SFP+ optikai aljzat SR-LC - Ezüst (2db)

UBiQUiTi UF-MM-10G SFP+ optikai aljzat SR-LC - ...

UBiQUiTi UF-MM-10G SFP+ SR-LC optikai aljzatTX és RX hullámhossz: 850 nmCsatlakozó optikai kábel módus: Multi (MM)Csatlakoztatható kábel max. hossza: 300 méterÁtviteli ...
>
ár:
14 860 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech NM9FF - DB9 RS232 Serial Null Modem Adapter - anya/anya

Startech NM9FF - DB9 RS232 Serial Null Modem ...

Alapadatok Típus: átalakítóCsatlakozó(k) Csatlakozó 11 - DB-9 (9 pin; D-Sub) F Csatlakozó 21 - DB-9 (9 pin; D-Sub) FGyártói link:LINK
>
ár:
1 770 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Lexmark 35S2994 hálózati kártya

Lexmark 35S2994 hálózati kártya

Ez a kártya lehetővé teszi a Kyocera PRESCRIBE-adatfolyamoknak a hálózati Lexmark nyomtatókon való kinyomtatását.- kompatibilis: MS510dn, MS610dn
>
ár:
100 660 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
NETGEAR AXM763

NETGEAR AXM763

SFP+ Transceiver 10GBASE-LRM.
>
ár:
130 930 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
modem
ADSL2+
Motor
Startech
Annex
D-Link
adsl
WiFi
Wi-Fi
usb
adapter
tartó
Optoma
tp-link
Delock
MODEM,W
GSM
10GBASE-T
MC111CS
riasztó
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom