Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
19 989 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
22 449 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
115 531 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
6 084 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 3G N USB Modem HSUPA/HSDPA/UMTS és GSM/GPRS/EDGE

D-Link 3G N USB Modem HSUPA/HSDPA/UMTS és ...

Csatoló felület: USBÁtviteli sebesség: 21,6 Mb/sTámogatott szabvány: EDGE, GPRS, GSM, HSDPA, HSPA+, HSUPA, UMTSData network: 3.5G, 3G, GSM, HSPA, HSPA+UMTS bands supported: ...
>
ár:
7 420 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
37 250 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti UFiber GPON OLT Class C+ SFP Module

Ubiquiti UFiber GPON OLT Class C+ SFP Module

A kép illusztráció. A termék a valóságban ettől eltérhet.
>
ár:
41 790 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
23 560 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Gigabit Ethernet Media Converter, Multimode DN-82110-1

Digitus Gigabit Ethernet Media Converter, ...

ST connector, 850nm, up to 0.5km
>
ár:
40 000 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com Juniper SFPP-10GE-LRM Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBase-LRM - Fiber optic - 10000 Mbit/s - SFP+ - LC - LRM - 2000 m SFPP10GELRMS

StarTech.com Juniper SFPP-10GE-LRM Compatible SFP+ ...

StarTech.com Juniper SFPP-10GE-LRM Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBase-LRM - Fiber optic - 10000 Mbit/s - SFP+ - LC - LRM - 2000 m Optical Transceiver (SFPP10GELRMS) ...
>
ár:
135 601 Ft
szállítási díj:
2 575 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
HP X130 10G XFP LC ZR Transceiver

HP X130 10G XFP LC ZR Transceiver

HP X130 10G XFP LC ZR Transceiver-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással
>
ár:
10 232 379 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 690 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
95 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
127 900 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
33 990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
94 766 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Digitus Gigabit Ethernet Media Converter, Singlemode, BiDi DN-82122

Digitus Gigabit Ethernet Media Converter, ...

Tx1310nm / Rx1550nm, SC connector, up to 20km
>
ár:
30 000 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
IC INTRACOM Intellinet Fiber optic patch kábel LC-LC duplex 2m 9/125 OS2 singlemode

IC INTRACOM Intellinet Fiber optic patch kábel ...

Gyártó szimbóluma302709TerméknévIntel
>
ár:
2 757 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Global Fire modul INPUT4

Global Fire modul INPUT4

Címezhető bemeneti modul; 4 kontaktus bemenet; izolátor; huroktáplált; műanyag doboz. - Címezhető; huroktáplált bemeneti modul. - 4 db kontaktus bemenet (nyitott; zárt; ...
>
ár:
21 790 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
10 089 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Extreme Networks SFP (mini-GBIC) (10051H)

Extreme Networks SFP (mini-GBIC) (10051H)

Extreme Networks SFP (mini-GBIC)
>
ár:
151 238 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional DN-82140 Transceiver/Media Converter (DN-82140)

Digitus Professional DN-82140 Transceiver/Media ...

1 Port(s)Network (RJ-45) - 1 x PoE (RJ-45) Ports - Optical Fiber, Twisted Pair - Gigabit Ethernet - 10/100/1000Base-T, 1000Base-X - 1 x Expansion Slots - 1 SFP Slots
>
ár:
32 428 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech J9152AST 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module (J9152AST)

StarTech J9152AST 10 Gigabit Fiber SFP+ ...

Max átviteli távolság: 220 m - Max átviteli ráta: 10 Gbps - Hullámhossz: 1310 nm
>
ár:
129 926 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 950 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Beurer EM 28 Tens készülék csuklóra és alkarra

Beurer EM 28 Tens készülék csuklóra és ...

Tulajdonságok:Fájdalomterápia (TENS)A csukló fájdalma esetén használhatóKopásmentes vizes érintkező elektródák vezetőképes szénanyagbólNincs szükség ...
>
ár:
15 770 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
10 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Rcool WiFi modul a Display modellekhez

Rcool WiFi modul a Display modellekhez

Rcool WiFi modul a Display modellekhez ajánlott modellek: Display 9, Display 12, Display 18 Klimadepo - Klíma webáruház, klíma webshop
>
ár:
7 607 Ft
szállítási díj:
2 000 Ft
Készletinfó: Raktáron
Legnépszerűbb keresések
GSM
Delock
WiFi
modul
MikroTik
Startech
FireWire
Axis
SFP
fiber
tartó
modem
wireless
adsl
Lte
Korax
usb
ADSL2+
tp-link
hálózati
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom