Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
D-Link 3G N USB Modem HSUPA/HSDPA/UMTS és GSM/GPRS/EDGE

D-Link 3G N USB Modem HSUPA/HSDPA/UMTS és ...

Csatoló felület: USBÁtviteli sebesség: 21,6 Mb/sTámogatott szabvány: EDGE, GPRS, GSM, HSDPA, HSPA+, HSUPA, UMTSData network: 3.5G, 3G, GSM, HSPA, HSPA+UMTS bands supported: ...
>
ár:
7 420 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech.com OAM Managed média konverter LC (ET91000LCOAM)

Startech.com OAM Managed média konverter LC ...

Tulajdonságok:Szabványok: IEEE 802.3 10BASE-T, IEEE 802.3ab 1000BASE-T, IEEE 802.3ah EFM, IEEE 802.3u 100BASE-TX, IEEE 802.3z 1000BASE-LX, IEEE 802.3z 1000BASE-SX ...
>
ár:
99 200 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti UFiber GPON Wi-Fi Router (UF-WIFI)

Ubiquiti UFiber GPON Wi-Fi Router (UF-WIFI)

Tulajdonságok: Mérete: 126.34 x 126.09 x 31.65 mmTömege: 190 gProcesszor: MIPS, 900 MHzMemória: 256 MB DDRCsatlakozók:(1) SC/APC, GPON WAN(4) Gigabit RJ45, Ethernet LAN(1) ...
>
ár:
25 950 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 4G LTE USB Adapter

D-Link 4G LTE USB Adapter

4G LTE USB Adapter - LTE Frequency bands 1800/2600/800 MHz - Quad-band GSM/GPRS/EDGE - UMTS 900/2100 MHz - LTE 3GPP Rel-9 FDD-LTE Cat.4 - Downlink: Up to 150 Mbps Uplink: Up to 50 ...
>
ár:
32 830 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
D-Link 4G LTE USB Modem (LTE/DC-HSPA+/HSPA/WCDMA/GSM/GPRS/EDGE) (DWM-222/DH)

D-Link 4G LTE USB Modem ...

USB csatlakozású LTE 4G modem, ami kisebb, mint a legtöbb ilyen eszköz.
>
ár:
15 037 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Beurer EM 27 TENS tens masszírozó készülék boka kezelésére

Beurer EM 27 TENS tens masszírozó készülék ...

Fájdalomterápia (TENS) A boka fájdalma esetén használható Kopásmentes vízzel érintkező elektródák, egyszerű alkalmazás 2 kopásmentes érintkező elektróda ...
>
ár:
14 840 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
StarTech USB Data Transfer Cable for Notebook, MacBook, MacBook Pro (V934404)

StarTech USB Data Transfer Cable for Notebook, ...

Chromebook, Wall Charger, Power Bank, Docking Station - 4 m - Shielding - 1 Pack - 1 x Type C Male USB - 1 x Type C Male USB - 60 MB/s - Nickel Plated Connector - White
>
ár:
8 696 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional colored pigtails, SC OM3 50/125 µ, Simplex (DK-25221-02/3)

DIGITUS Professional colored pigtails, SC OM3 ...

Maximális gondoskodás: A szigorúan ellenőrzött gyártási folyamatokkal készült Digitus kábelek és átalakítók biztosítják mind a teljesítményt, mind az átviteli ...
>
ár:
12 699 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
106 497 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Gigabit Ethernet Media Converter, Singlemode, BiDi DN-82122

Digitus Gigabit Ethernet Media Converter, ...

Tx1310nm / Rx1550nm, SC connector, up to 20km
>
ár:
20 200 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti UF-SM-10G-S 10Gbps SFP+ Single-Mode Fiber

Ubiquiti UF-SM-10G-S 10Gbps SFP+ Single-Mode Fiber

Tulajdonságok:1 pár, 10 Gbps SFP+ single módusú fiber maximum 10 kilométerre.
>
ár:
58 880 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link MC111CS single-mode 100M fiber converter

TP-Link MC111CS single-mode 100M fiber converter

Terméktulajdonságok: Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhe$1, $2ull/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1550nm, ...
>
ár:
10 144 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti U Fiber Single-Mode BiDi 1Gbps SFP modul

Ubiquiti U Fiber Single-Mode BiDi 1Gbps SFP modul

LC csatlakozás, 1310/1550nm, Csak kettesével rendelhető!
>
ár:
9 299 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus FO A-I-DQ(ZN)BH 4E9/125µ, SM, OS2, 4 fibers

Digitus FO A-I-DQ(ZN)BH 4E9/125µ, SM, OS2, 4 ...

In/Outdoor, Unitube, LSZH, Dca, black, length 1m
>
ár:
250 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock kábel FireWire 9 pin dugó 90°, könyök screws > 6 pin dugó 3 m (83590)

Delock kábel FireWire 9 pin dugó 90°, könyök ...

Leírás Ezt a kábelt különféle, 6 érintkezős csatlakozóval rendelkező eszközökhöz, pl. videokamera, külső merevlemezház stb. csatlakoztathatja, valamint a szám?
>
ár:
6 761 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 9 Pin Serial Male to 10 Pin Motherboard Header LP Slot Plate (PLATE9MLP)

Startech 9 Pin Serial Male to 10 Pin Motherboard ...

OverviewThe PLATE9MLP 9pin Serial Male to 10pin Motherboard Header LP Slot Plate adds a DB9 serial port to the rear panel of small form factor/low profile computer, connecting to ...
>
ár:
1 020 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco QSFP-4X10G-AOC10M Compatible QSFP+ Active Optical Breakout Cable - 15 m (49 ft) (QSFP4X10AO15)

Startech Cisco QSFP-4X10G-AOC10M Compatible QSFP+ ...

OverviewThe SFP4X10AO15 is a Cisco QSFP-4X10G-AOC10M compatible optical quad small form-factor pluggable (QSFP+) breakout cable that is designed, programmed and tested to work with ...
>
ár:
340 702 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S kiegészítők (S-C49DLC40D)

MikroTik S kiegészítők (S-C49DLC40D)

Product specificationsDetailsProduct codeS-C49DLC40DSuggested price$49
>
ár:
17 439 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech HP 3CSFP91 Compatible SFP Tansceiver Module - 1000BASE-SX (3CSFP91ST)

Startech HP 3CSFP91 Compatible SFP Tansceiver ...

OverviewThe 3CSFP91ST is an HP 3CSFP91 compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with HP® brand switches and routers. It delivers ...
>
ár:
21 527 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional Splice cassette with 12 pigtails, pre-assembled, LC, OS2 (A-96933-02-UPC)

DIGITUS Professional Splice cassette with 12 ...

DescriptionFO splice cassette with 12 colored pigtails LC (UPC), SM OS2 09/125 µ, LSZH colored Pigtails; LSZHFast installation because of pre-assembled pigtailsThe pre-assembled ...
>
ár:
11 073 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Gardena Kiegészítő modul 2040

Gardena Kiegészítő modul 2040

GARDENA 4040 moduláris öntözésvezérlőhöz. Modulonként két 24 V öntözőszelep csatlakoztatható. Kültéri használatra. Egyszerű kábelkapcsolat a központhoz.
>
ár:
12 189 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
AMP Rágcsálóvédett, lazacsöves (zselés) kábel - 4 szál, OM2 (2000 m)

AMP Rágcsálóvédett, lazacsöves (zselés) ...

Rágcsálóvédett, lazacsöves (zselés) kábel - 4 szál, OM2-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással
>
ár:
909 617 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti RJ45 - SFP Transceiver Module, SFP to RJ45

Ubiquiti RJ45 - SFP Transceiver Module, SFP to ...

Ubiquiti RJ45 - SFP Transceiver Module, SFP to RJ45-Garancia: Jogszabály szerint:-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással
>
ár:
6 557 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
6 000 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Honeywell Bővítő modul HCE zónaszabályozóhoz HCS80

Honeywell Bővítő modul HCE zónaszabályozóhoz ...

A Honeywell bővítő modul HCE zónaszabályozóhoz csatlakoztatható. A HCS80 modullal 8 zónás vezérlővé bővítheti a HCE zónaszabályozót. Csak egy bővítő modullal ...
>
ár:
25 990 Ft
szállítási díj:
1 290 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
IC INTRACOM Intellinet Fiber optic patch kábel LC-LC duplex 3m 9/125 OS2 singlemode

IC INTRACOM Intellinet Fiber optic patch kábel ...

Gyártó szimbóluma303744TerméknévIntel
>
ár:
3 698 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
16 900 Ft
Készletinfó: Raktáron
Legnépszerűbb keresések
GSM
fiber
GPON
lte
adsl
CSATLAKOZÓ
kábel
soros
optikai
mod.
WiFi
Assmann
adapter
dugó
sfp
Trendnet
D-Link
DLINK
Cisco
Transceiver
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom