Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
2 049 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 239 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 804 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Gigabit Ethernet to SFP Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Gigabit Ethernet to SFP Ethernet ...

This fiber media converter offers an easy, cost-effective way to extend your network over fiber, using the SFP of your choice. It converts a copper RJ45 Ethernet connection to ...
>
ár:
30 905 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
10 295 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
2 938 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 328 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
15 361 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock Sub-D 9pin F/F adapter

Delock Sub-D 9pin F/F adapter

Description This adapter by Delock can be connected to the Sub-D 9 pin male port of your device or system to use it as a null modem. Furthermore it converts a standard serial cable ...
>
ár:
2 185 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech LC -> SC  M/M adatkábel 2m Multimode 50/125 Duplex narancssárga

StarTech LC -> SC M/M adatkábel 2m Multimode ...

Hardware Fiber Size 50/125 Performance Fiber Classification OM2 Fiber Type Multi Mode Connector(s) Connector A 1 - ...
>
ár:
6 346 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
D-LINK DSL-321B ADSL2/2+ MODEM (ANN

D-LINK DSL-321B ADSL2/2+ MODEM (ANN

Modem, router Támogatott üzemmódok: G.DMT (hagyományos ADSL), G.Lite, T1.413, ADSL2, ADSL2+, Reach Extended és Double Upstream ADSL Maximális sebességek: 24Mbit / ...
>
ár:
7 180 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 4 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
201 042 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
18 073 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock Sub-D 9pin M/F adapter 90° fekete

Delock Sub-D 9pin M/F adapter 90° fekete

Description This serial adapter by Delock enables you to lead the female port of your serial device 90°, angled. Thus you can connect your serial cable without any problem in ...
>
ár:
2 578 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech LC -> ST M/M adatkábel 2m Multimode 50/125 Duplex narancssárga

StarTech LC -> ST M/M adatkábel 2m Multimode ...

Hardware Fiber Size 50/125 Fire Rating LSZH Rated (Low Smoke Zero Halogen) Performance Fiber Classification OM2 Fiber Type ...
>
ár:
6 343 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
27 495 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
10 594 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 033 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Pumpatömlő AV, átmérő 6mm

Pumpatömlő AV, átmérő 6mm

Autós pumpához tömlő (pl: 49900 vagy 49910 kódszámú termékekhez)A csatlakozási pontnál 6mm vastagságú.Anyaga: Gumi+textil
>
ár:
490 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech QSFP+ M/M adatkábel 2m 40GbE fekete

StarTech QSFP+ M/M adatkábel 2m 40GbE fekete

Hardware Cable Jacket Type PVC - Polyvinyl Chloride Performance Impedance 100 Ohm Connector(s) Connector A 1 - QSFP+ Latching Plug ...
>
ár:
35 581 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
36 229 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
259 667 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock Sub-D 9pin M/F adapter 270° fekete

Delock Sub-D 9pin M/F adapter 270° fekete

Description This serial adapter by Delock enables you to angle the female port of your serial device by 270°,. Thus you can connect your serial cable without any problem in case ...
>
ár:
2 571 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech miniGBIC 10/100/1000Mbps SFP Transceiver MM LC w/ DDM – 550m

StarTech miniGBIC 10/100/1000Mbps SFP Transceiver ...

The SFPGESST Cisco®, Compatible Gigabit Fiber SFP Transceiver Module MM LC - 550m (1804 ft) is built to comply with MSA (Multi-Sourcing Agreement) standards to offer a ...
>
ár:
23 612 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Pumpatömlő AV, átmérő 6mm

Pumpatömlő AV, átmérő 6mm

Autós pumpához tömlő (pl: 49900 vagy 49910 kódszámú termékekhez)A csatlakozási pontnál 6mm vastagságú.Anyaga: Gumi+textil Árgarancia Díjmentes összeszerelés, ...
>
ár:
490 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
181 875 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock Sub-D 9pin F/M adapter 90° fekete

Delock Sub-D 9pin F/M adapter 90° fekete

Description This serial adapter by Delock enables you to angle the female port of your serial device by 90°,. Thus you can connect your serial cable without any problem in case ...
>
ár:
2 483 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech miniGBIC 10/100/1000Mbps SFP Transceiver SM/MM LC - 10 km

StarTech miniGBIC 10/100/1000Mbps SFP Transceiver ...

The SFPGLCLHSMST Cisco Compatible Gigabit Fiber SFP Transceiver Module SM/MM&nbs$1, $2C is built to comply with MSA (Multi-Sourcing Agreement) standards to offer a cost-effective way ...
>
ár:
28 030 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
201 042 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock Sub-D 9pin -> 2db Sub-D 9pin M/F adapter 0.17m szürke

Delock Sub-D 9pin -> 2db Sub-D 9pin M/F adapter ...

Description This adapter by Delock can be connected to a free serial port of your system and provides two serial female ports for connection of different devices like e.g. printer, ...
>
ár:
2 364 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Legnépszerűbb keresések
modem
CryptoWorks
adsl
MC111CS
Annex
LEDmaster
nokia
ADSL2+
smardtv
GSM
üvegszálas
Intellinet
tartó
csatlakozó
adapter
koax
Wolf
sín
fésűs
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom