Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Bortartály rozsdamentes 1000 l-es 3 csappal (P1000L3)

Bortartály rozsdamentes 1000 l-es 3 csappal ...

​A Bortartály rozsdamentes 1000 l-es 3 csappal esztétikus, magas minőségű, saválló csapokkal felszerelt tartály. Alkalmasak borok és különböző gyümölcslevek ...
>
ár:
222 490 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Ferplast Bluwave Szűrő Alkatrész Szűrő Kosár Hosszú BW03 (368620)

Ferplast Bluwave Szűrő Alkatrész Szűrő Kosár ...

Ferplast Bluwave 03 Belsőszűrő Szivacstartó Kosár A Ferplast Bluwave 03 készülék ritkán tönkremenő, eltünő, eltörő alkatrésze, mely a szivacsot hivatott fogni, ...
>
ár:
290 Ft
szállítási díj:
900 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 10 nap
Kiemelt Ajánlat
E/8900 Express lágyforrasztó fej E/4558-hoz

E/8900 Express lágyforrasztó fej E/4558-hoz

Az E/8900 Lágyforrasztó fej az E/4558 cikkszámú termékhez csatlakoztatható.
>
ár:
1 490 Ft
szállítási díj:
790 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Ferplast Bluwave Szűrő Alkatrész Szűrő Kosár Rövid BW03 (368621)

Ferplast Bluwave Szűrő Alkatrész Szűrő Kosár ...

Ferplast Bluwave 03 Belsőszűrő Szivacstartó Kosár A Ferplast Bluwave 03 készülék ritkán tönkremenő, eltünő, eltörő alkatrésze, mely a szivacsot hivatott fogni, ...
>
ár:
390 Ft
szállítási díj:
900 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 10 nap
Kiemelt Ajánlat
E/4716 Express festék leégető fej

E/4716 Express festék leégető fej

A E/4716 Express festék leégető fej szélessége 70 mm. Csatlakozó külső átmérője 14 mm, belső átmérője 12 mm. Alkalmazható festék eltávolításra, műanyagpadló ...
>
ár:
4 490 Ft
szállítási díj:
790 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Pegasus Mmm! Társasjáték

Pegasus Mmm! Társasjáték

Ha nincs otthon a macska, cincognak az egerek, szokták mondani, ám a Mmm! esetében az a bizonyos macska mégiscsak figyel! A Mmm! játékot 2016-ban jelölték a "Kinderspiel ...
>
ár:
6 000 Ft
szállítási díj:
890 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Ferplast Bluwave Szűrő Alkatrész Szűrő Kosár Hosszú BW05 (368611)

Ferplast Bluwave Szűrő Alkatrész Szűrő Kosár ...

Ferplast Bluwave 05 Belsőszűrő Szivacstartó Kosár A Ferplast Bluwave 05 készülék ritkán tönkremenő, eltűnő, eltörő alkatrésze, mely a szivacsot hivatott fogni, ...
>
ár:
540 Ft
szállítási díj:
900 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 10 nap
Kiemelt Ajánlat
Bortartály rozsdamentes 320 l-es csappal (P320)

Bortartály rozsdamentes 320 l-es csappal (P320)

​A Bortartály rozsdamentes 320 l-es esztétikus, magas minőségű, saválló csappal felszerelt tartály. Alkalmasak borok és különböző gyümölcslevek tárolására. A ...
>
ár:
86 250 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Ferplast Bluwave Szűrő Alkatrész Szűrő Kosár BW-07-09 (368622)

Ferplast Bluwave Szűrő Alkatrész Szűrő Kosár ...

Ferplast Bluwave 07/09 Belsőszűrő Szivacstartó Kosár A Ferplast Bluwave 07/09 készülék ritkán tönkremenő, eltünő, eltörő alkatrésze, mely a szivacsot hivatott ...
>
ár:
1 150 Ft
szállítási díj:
900 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 10 nap
Kiemelt Ajánlat
Bortartály rozsdamentes 180 l-es csappal (P180)

Bortartály rozsdamentes 180 l-es csappal (P180)

​A Bortartály rozsdamentes 180 l-es esztétikus, magas minőségű, saválló csappal felszerelt tartály. Alkalmasak borok és különböző gyümölcslevek tárolására. A ...
>
ár:
62 250 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Ferplast Bluwave Szűrő Alkatrész Szűrő Ház BW 05 (368612)

Ferplast Bluwave Szűrő Alkatrész Szűrő Ház ...

Ferplast Bluwave 05 belső szűrő ház: Elrepedt, eltört, vagy épp eldeformálódott? Ne vegyen új készüléket, rendelje meg a Ferplast Bluwave 05 akváriumi belső ...
>
ár:
1 190 Ft
szállítási díj:
900 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 10 nap
Kiemelt Ajánlat
E/4558 Express lágyforrasztó

E/4558 Express lágyforrasztó

Az E/4558 Express lágyforrasztó teljes hossza 220 mm. A gázfogyasztása 25 g/h. 70 g Cu heggyel felszerelt. Rézvezeték lágyforrasztás Ø 2 mm. Acéllemez ...
>
ár:
10 690 Ft
szállítási díj:
790 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Ferplast Bluwave Szűrő Alkatrész Szűrő Ház BW 07-09 (368613)

Ferplast Bluwave Szűrő Alkatrész Szűrő Ház ...

Ferplast Bluwave 07/09 belső szűrő ház: Elrepedt, eltört, vagy épp eldeformálódott? Ne vegyen új készüléket, rendelje meg a Ferplast Bluwave 07/09 akváriumi belső ...
>
ár:
1 450 Ft
szállítási díj:
900 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 10 nap
Kiemelt Ajánlat
E/4541 Express forrasztó 11,5 mm

E/4541 Express forrasztó 11,5 mm

Az ​E/4541 Express forrasztó koncentrált; szúró lánggal működő égőszár. Ideális precíziós munkákhoz. A teljes hossza 110 mm. A ...
>
ár:
8 290 Ft
szállítási díj:
790 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Ferplast Bluwave Szűrő Alkatrész Szűrő Tartó Klipsz (365790)

Ferplast Bluwave Szűrő Alkatrész Szűrő Tartó ...

Ferplast Bluwave Szűrő Tartó Klipsz: A Ferplast Bluwave 03; 05; 07, 09 belső akváriumi szűrőkhöz kapható felakasztó klipsz, mely megakadályozza a szűrő mélybe ...
>
ár:
290 Ft
szállítási díj:
900 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Krómozott fix kézisúlyzó 10kg

Krómozott fix kézisúlyzó 10kg

Krómozott fix 1 db 10 kg-os kézisúlyzó egykezes gyakorlatokhoz.
>
ár:
12 800 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Mércés, műanyag ételdoboz hengeres  0,6 l (302)

Mércés, műanyag ételdoboz hengeres 0,6 l ...

A mércés, műanyag hengeres ételdoboz űrtartalma 0,6 liter. Az átmérője 105 mm, magassága 100 mm. Használható -40°C és +110°C közötti ...
>
ár:
320 Ft
szállítási díj:
790 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Krómozott fix kézisúlyzó 8kg

Krómozott fix kézisúlyzó 8kg

Krómozott fix 1 db 8 kg-os kézisúlyzó egykezes gyakorlatokhoz.
>
ár:
10 240 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Krómozott fix kézisúlyzó 9kg

Krómozott fix kézisúlyzó 9kg

Krómozott fix 1 db 9 kg-os kézisúlyzó egykezes gyakorlatokhoz.
>
ár:
11 520 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK MC100CM Multimode 100Base-FX (SC) Media Converter Full-D

TP-LINK MC100CM Multimode 100Base-FX (SC) Media ...

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. Max. 2 km MM optikai linkhez, half/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! SM optikai kábellel a ...
>
ár:
9 750 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear 16-PORT 10GB PLUS SWITCH WEB MANAGED PLUS

Netgear 16-PORT 10GB PLUS SWITCH WEB MANAGED PLUS

Funkciók:Puffer memória: 2 MBAdatátvitel: 10 Gbit/sSávszélesség: 320 Gbit/sPrioritás HACS, Tags: 8MAC-cím adatbázis mérete: 16KMulticast csoportok: 128VLAN: 128Jumbo ...
>
ár:
416 300 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
D-Link DGS-1024D Gigabit Switch

D-Link DGS-1024D Gigabit Switch

- Energiatakarékos mód akár 20%-kal kevesebb energiafogyasztással* - 16 Gigabit Ethernet port - Rackbe szerelő szettel együtt B24 portos Gigabit switch/B Az asztali ...
>
ár:
33 150 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SF200-24 24port FE LAN, 2x SFP menedzselhető rack switch

Cisco SF200-24 24port FE LAN, 2x SFP ...

24 portos Smart menedzselhető 10/100-as switch és 2 kombó optikai porttal - 24 10/100 RJ45 port - 2 megosztott miniGBIC/SFP port - egszerű menedzselés - QoS - 802.1x - VLAN - ...
>
ár:
68 790 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Optikai Elosztó HQSSOPTSW1 3 port manual switch

Optikai Elosztó HQSSOPTSW1 3 port manual switch

Optikai Elosztó HQSSOPTSW1 3 port manual switch
>
ár:
2 480 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Dahua PFS3006-4ET-60 PoE switch, 1x 10/100(HighPoE/PoE+/PoE)+3x 10/100(PoE+/PoE) + 2x 10/100 uplink, 60W, 51VDC

Dahua PFS3006-4ET-60 PoE switch, 1x ...

Dahua PFS3006-4ET-60 PoE switch
>
ár:
11 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link Switch 24x1000Mbps + 2x1000/SFP DGS-1100-26MP Smart PoE (24 port PoE) (DGS-1100-26MP)

D-Link Switch 24x1000Mbps + 2x1000/SFP ...

A D-Link Smart Swich sorozata egy rugalmas, flexibilis megoldás 24 Gigabites porttal. Rendelkezik SFP modulok fogadására alkalmas helyekkel, így az optikai kapcsolatok ...
>
ár:
143 645 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
22 473 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
10 160 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
IP-COM Single-Mode Optikai Modul LC 1km (G311SM)

IP-COM Single-Mode Optikai Modul LC 1km (G311SM)

1000Base-SX egyfunkciós SFP optikai diszpécser.autó észleli az SFP optikai modult.
>
ár:
8 103 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Valueline 2-utas optikai elosztó

Valueline 2-utas optikai elosztó

Az optikai jelelosztó lehetővé teszi, hogy egy optikai jelet két jelvevő vagy jelrögzítő fogadjon. A termék műszaki adatai:Csatlakozó A Toslink FemaleCsatlakozó B 2x ...
>
ár:
1 650 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
port
cisco
hdmi
optikai
poe
10GB
extender
WiFi
catalyst-2960
USB
nyomtató
10|100|1000
Aten
switch
rack
passziv
wireless
Gigabit
Device
elosztó
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom