Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
StarTech HDMI -> RJ45 F/F extender 4k, max 100m fekete

StarTech HDMI -> RJ45 F/F extender 4k, max 100m ...

This HDBaseT extender Kit, extends HDMI up to 330 feet (100 Meters) over a single CAT5e or CAT6 cable. The extender supports Ultra HD and Full HD resolutions (4K / 1080p) with ...
>
ár:
146 404 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
18 721 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
9 412 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
12 760 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock 2 portos KVM switch

Delock 2 portos KVM switch

Description This Delock KVM switch is a convenient solution for connecting one monitor, beamer etc. to two computer. Furthermore the two USB ports enable you to connect a mouse and ...
>
ár:
15 099 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech DisplayPort 4K 2 portos USB KVM switch

StarTech DisplayPort 4K 2 portos USB KVM switch

Audio No Cables Included Yes Daisy-Chain No KVM Ports 2 Multi-Monitor No PC Interface USB PC Video ...
>
ár:
39 141 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 2 portos KVM switch

StarTech 2 portos KVM switch

Hardware Audio No Cables Included Yes Daisy-Chain No KVM Ports 2 Multi-Monitor No PC Interface USB ...
>
ár:
17 028 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Triple DVI Monitor 2 portos KVM switch

StarTech Triple DVI Monitor 2 portos KVM switch

The SV231TDVIUA 2-Port Triple Monitor DVI USB KVM Switch allows 2 PCs (each with 3 DVI video outputs) to share monitors, 1 microphone and set of speakers, 1 keyboard and 1 mouse, ...
>
ár:
137 194 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
77 573 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
101 469 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
51 587 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
47 392 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
81 058 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
73 217 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
146 404 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Dual DisplayPort 2 portos USB KVM switch

StarTech Dual DisplayPort 2 portos USB KVM switch

Audio Yes Cables Included No Daisy-Chain No KVM Ports 2 Multi-Monitor Yes PC Interface USB PC Video ...
>
ár:
101 221 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Multi Mode SC 2km media konverter

StarTech Multi Mode SC 2km media konverter

Hardware PoE No WDM No Performance Auto MDIX Yes Fiber Operating Mode Half/Full-Duplex Fiber Type Multi Mode ...
>
ár:
30 881 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech SFP+ M/M adatkábel 3m 10GBE TWINAX fekete

StarTech SFP+ M/M adatkábel 3m 10GBE TWINAX ...

Cable Jacket Type PVC - Polyvinyl Chloride Performance Impedance 100 Ohm Connector(s) Connector A 1 - SFP+ Latching Plug Connector ...
>
ár:
37 212 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
104 954 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti ES-48-500W 48-ports 2xSFP+ & 2xSFP Gigabit PoE switch 24V/48V 802.3af

Ubiquiti ES-48-500W 48-ports 2xSFP+ & 2xSFP ...

Powerful Enterprise Switch Models The EdgeSwitch&trade, delivers the forwarding capacity to simultaneously process traffic on all ports at line rate without any packet ...
>
ár:
277 589 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
38 171 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
36 913 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
170 300 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
11 813 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech HDMI 2 portos USB KVM switch

StarTech HDMI 2 portos USB KVM switch

Audio Yes Cables Included No Daisy-Chain No KVM Ports 2 Multi-Monitor No PC Interface USB PC Video ...
>
ár:
64 754 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-SG2008 switch

TP-Link TL-SG2008 switch

HARDWARE FEATURES Standards and Protocols IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3a$1, $2EEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1$1, $2EEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE ...
>
ár:
22 815 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Cisco Compatible miniGBIC modul

StarTech Cisco Compatible miniGBIC modul

The SFPGLCSXMMST Cisco®, Compatible Gigabit Fiber SFP Transceiver Module MM LC - 550m (1804 ft) is built to comply with MSA (Multi-Sourcing Agreement) standards to offer a ...
>
ár:
22 219 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
11 391 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
105 950 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK Switch 8x1000Mbps+2 SFP port L2 Menedzselhető

TP-LINK Switch 8x1000Mbps+2 SFP port L2 ...

8 x 10/100/1000Mbps RJ45 Ports2 x 1000Mbps SFP Slots1 x Console Port10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)100BASE-TX/1000Base-T: UTP ...
>
ár:
49 300 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 4 nap
Legnépszerűbb keresések
switch
port
cisco
hdmi
10|100|1000
optikai
kvm
poe
extender
10GB
WiFi
netgear
Aktiv
wireless
rack
eloszto
Gigabit
Catalyst
passziv
ASUS
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom