Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Eureka XXL Towing cable for T-34/85 Mod.1944 Zavod 112 Tank

Eureka XXL Towing cable for T-34/85 Mod.1944 Zavod ...

Towing cable for T-34/85 Mod.1944 Zavod 112 Tank Vontatókábel a második világháborús szovjet tankokhoz Készlet tartalma: 2 db rézkábel 4 db gyanta szem
>
ár:
1 090 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Szürke kötött rózsaszín virágos sapka

Szürke kötött rózsaszín virágos sapka

Szürke kötött rózsaszín virágos sapka. A sapka alján két kis bojt található. A kis bojtok előre helyezhetők. A bojt szürke színű. Az oldalán nagy ...
>
ár:
3 390 Ft
szállítási díj:
670 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
25pdr Field Gun and Quad makett Airfix A01305

25pdr Field Gun and Quad makett Airfix A01305

25Por Field Gun and Morris quad harckocsi makett AirFix A01305 Makett méretarány: 1/76 Makett méretek: hosszúság: 161mm Makett alkatrészek száma: 71 db A 25 fontos ...
>
ár:
2 500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
German Medium Tank Pz-4 AUSF.D tank makett Zvezda 6151

German Medium Tank Pz-4 AUSF.D tank makett Zvezda ...

German Medium Tank Pz-4 AUSF.D tank makett Zvezda 6151 Makett méretarány: 1/100 Méretek: hosszúság: 57 mm Makett alkatrészek száma: 8 db Ragasztást NEM igénylő ...
>
ár:
1 090 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
German flamethrower tank Pz.Kfw III tank makett Zvezda 6162

German flamethrower tank Pz.Kfw III tank makett ...

German flamethrower tank Pz.Kfw III tank makett Zvezda 6162 Makett méretarány: 1/100 Méretek: hosszúság: 62 mm Makett alkatrészek száma: 10 db Ragasztást NEM igénylő ...
>
ár:
1 090 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Strandkézilabda III. -  PLASTO HIPERSOFT

Strandkézilabda III. - PLASTO HIPERSOFT

Extra rugalmas műanyagból készült; 360 gramm súlyú; 18 cm átmérőjű; szelepes (fújható) sportlabda. Magyar termék!
>
ár:
1 795 Ft
szállítási díj:
1 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Soviet Light Tant T-60 tank makett Zvezda 6258

Soviet Light Tant T-60 tank makett Zvezda 6258

Soviet Light Tant T-60 tank makett Zvezda 6258 Makett méretarány: 1/100 Ragasztást NEM igénylő makett.
>
ár:
1 090 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Focilabda, 5-ös PLASTO HIPERSOFT

Focilabda, 5-ös PLASTO HIPERSOFT

Anyaga: extra rugalmas műanyag, átmérője: 22 cm. Fújható (szelepes), 400 gramm súlyú. Erős kopásállósággal rendelkezik, kiváló alternatívája lehet a hagyományos ...
>
ár:
1 850 Ft
szállítási díj:
1 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Mistel 1. Ju-88 A-4 with BF 109F katonai repülő makett Italeri 0072

Mistel 1. Ju-88 A-4 with BF 109F katonai repülő ...

Mistel 1. Ju-88 A-4 with BF 109F katonai repülő makett Italeri 0072 Makett méretarány: 1/72 Méretek: hosszúság: 199 mm Ragasztást és festést igénylő makett. A ...
>
ár:
5 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Eureka XXL Towing cable for T-34/85 Mod.1945 and post-war variants

Eureka XXL Towing cable for T-34/85 Mod.1945 and ...

Towing cable for T-34/85 Mod.1945 and post-war variants Vontatókábel a második világháborús szovjet T34/85 1945-ös és a háború utáni változataihoz Készlet tartalma: 2 ...
>
ár:
830 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Eureka XXL Towing cable for T-34/76 Mod.1942 Zavod 112 Tank

Eureka XXL Towing cable for T-34/76 Mod.1942 Zavod ...

Towing cable for T-34/76 Mod.1942 Zavod 112 Tank Vontatókábel a második világháborús szovjet tankokhoz Készlet tartalma: 2 db rézkábel 4 db gyanta szem
>
ár:
1 090 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-SG5412F - 12 portos optikai, Gigabit

TP-LINK TL-SG5412F - 12 portos optikai, Gigabit

TL-SG5412F - 12 portos optikai, Gigabit
>
ár:
106 267 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 350 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Rexdigital HDMI elosztó hub 1080P splitter switch

Rexdigital HDMI elosztó hub 1080P splitter switch

Specifikáció/tulajdonságok:- 3 bemeneti és 1 kimeneti HDMI-csatlakozó- Gomb állítja, hogy melyik bemenet jelét továbbítsa a kimeneti csatlakozóra- Állapotjelző piros ...
>
ár:
1 750 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Optikai Elosztó HQSSOPTSW1 3 port manual switch

Optikai Elosztó HQSSOPTSW1 3 port manual switch

Optikai Elosztó HQSSOPTSW1 3 port manual switch
>
ár:
2 377 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG300-28MP 26-port 10/100/1000 (POE+) 2 x Kombi-Gigabit-SFP SG300-28MP-K9-EU

Cisco SG300-28MP 26-port 10/100/1000 (POE+) 2 x ...

SG300-28MP 26-port 10/100/1000 (POE+) 2 x Kombi-Gigabit-SFP SG300-28MP-K9-EU SG300-28MP -L3, Managed, 26x 10/100/1000 + 2x combo Gigabit SFP, Desktop, Rack-mountable, PoE+, EU ...
>
ár:
297 485 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
APPROX 3 portos HDMI Switch 1080P távirányítóval - APPC29

APPROX 3 portos HDMI Switch 1080P ...

3 portos HDMI Switch 1080P távirányítóval - APPC29
>
ár:
3 832 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
133 303 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Logilink Mini HDMI 3-az-1ben Switch, erősítővel

Logilink Mini HDMI 3-az-1ben Switch, erősítővel

Ez a (HD0006) HDMI mini switch nem csak az ismerős, gombnyomásra-váltó funkcióval rendelkezik, de intelligens is. Ez az erősítővel rendelkező HDMI mini switch több ...
>
ár:
5 640 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK MC100CM Multimode 100Base-FX (SC) Media Converter Full-D

TP-LINK MC100CM Multimode 100Base-FX (SC) Media ...

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. Max. 2 km MM optikai linkhez, half/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! SM optikai kábellel a ...
>
ár:
10 250 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ATEN VanCryst Cat5 HDMI Extender VE800A (VE800A-AT-G)

ATEN VanCryst Cat5 HDMI Extender VE800A ...

FoglalatCsatoló felület :HDMIMaximális hatótávolság (m): 40LAN kábel szab
>
ár:
27 610 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
NET CISCO SRW2008 (SG 300-10) 1000Mbps SWITCH 8 port

NET CISCO SRW2008 (SG 300-10) 1000Mbps SWITCH 8 ...

Típus: Vezetékes Sebesség: 10/100/1000 Mb/s Portok: 8 db
>
ár:
70 006 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HDMI Extender HDMI Input - 2x RJ45 Female Black

HDMI Extender HDMI Input - 2x RJ45 Female Black

Növelje HDMI kábele hatótávját 60 méterrel normál UTP cat 5e kábel használata mellett. • Csatlakozók: Továbbító 1x bemenet HDMI alj2x RJ45 kimenetVevõ 2x RJ45 ...
>
ár:
15 434 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear XS708E-200NES - 8 portos

Netgear XS708E-200NES - 8 portos

XS708E-200NES - 8 portos
>
ár:
260 873 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech HDMI -> RJ45 F/F extender 4k, max 100m fekete

StarTech HDMI -> RJ45 F/F extender 4k, max 100m ...

This HDBaseT extender Kit, extends HDMI up to 330 feet (100 Meters) over a single CAT5e or CAT6 cable. The extender supports Ultra HD and Full HD resolutions (4K / 1080p) with ...
>
ár:
146 404 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional SFP adó-vevő modul 100 Mbit/s 20000 m Digitus DN-81104

Digitus Professional SFP adó-vevő modul 100 ...

Mini GBIC (SFP) modul, 155 Gb/s, 20km, Digitus DN-81104Jó minőség és a legjobb veszteség elleni biztonságMax. 20 km-es hatótávhoz09/125µm singlemode üvegszálas ...
>
ár:
11 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link Switch 10x1000Mbps + 2xSFP DGS-1100-10MP Smart PoE (8 port PoE) (DGS-1100-10MP)

D-Link Switch 10x1000Mbps + 2xSFP DGS-1100-10MP ...

A D-Link Smart Swich sorozata egy rugalmas, flexibilis megoldás 10 Gigabites porttal. Rendelkezik SFP modulok fogadására alkalmas helyekkel, így az optikai kapcsolatok ...
>
ár:
71 857 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional HDMI jel továbbító adó-vevő szett Digitus HDMI Extender

Digitus Professional HDMI jel továbbító ...

DIGITUS HDMI extender max. 50 m hálózati kábelen keresztül.A Cat 5 HDMI extender egy adó- és egy vevőegységből áll. Videó felbontás 1080p-igMax. 50 m hosszabbításig. ...
>
ár:
32 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Approx APPC29 3 portos HDMI switch

Approx APPC29 3 portos HDMI switch

Típus: HDMI Switch, Bemenet: 3 x HDMI 1.3, Kimenet: 1 x HDMI 1.3, Maximális felbontás: 1920x1200, Sávszélesség: 2.5 Gbps
>
ár:
3 814 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Legnépszerűbb keresések
switch
port
cisco
10|100|1000
hdmi
optikai
kvm
poe
extender
10GB
WiFi
netgear
10GBASE-T
UBiQUiTi
Catalyst
Aktiv
wireless
D-Link
DVI
GS1900-8HP
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom