Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
D-Link DSR-250N WI-FI router

D-Link DSR-250N WI-FI router

... Port 8x Gigabit LAN Port 1x RJ-45 (console) 1x USB2.0 System Performance1Firewall Throughput2: 45 ... limitation Bandwidth control (3 classes, port-based QoS) System managementWeb-based ...
>
ár:
71 056 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech portable travel WI-FI router

StarTech portable travel WI-FI router

... - Wireless N (IEEE 802.11n) External Ports 1 - RJ-45 Female  , 1 - USB Mini-B ... Requirements USB wall charger or available USB port  , Wired network connection Indicators LED ...
>
ár:
9 663 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

... RJ-45 Female  , 1 - Fiber Optic LC Duplex Female Indicators LED Indicators 1 - Power  , 1 - Fiber Port ... Link/Act  , 1 - Copper Port Link/Act  , 1 ...
>
ár:
44 758 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech RJ45 -> HDMI F/F extender Receiver for ST12MHDLAN!!! fekete

StarTech RJ45 -> HDMI F/F extender Receiver for ...

... through an unmanaged or managed Gigabit LAN portal. You can connect one or multiple ... - HDMI (19 pin) Female  , 1 - RJ-45 Female Indicators LED Indicators 1 - Link OK / POWER ...
>
ár:
164 901 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km extender

StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km ...

... ~44MHz Connector(s) Local Unit Connectors 1 - RJ-45 Female 2 - Type F (RF Coax) Female ... Remote Unit Connectors 1 - RJ-45 Female 2 - Type F (RF Coax) Female Special ...
>
ár:
129 595 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

... ) Local Unit Connectors 1 - Fiber Optic LC Duplex Female 1 - RJ-45 Female Power Center Tip Polarity Positive Input Current 0.36A ...
>
ár:
71 818 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
HP 2530-24G-PoE+-2SFP+ - 24 RJ-45 10/100/1000 PoE+, 2 SFP+ 1000/10000 SFP+, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 256 MB DDR3, 65.4 Mpps, 88 Gb/s, 195 W PoE, 3.9 kg HP J9854A

HP 2530-24G-PoE+-2SFP+ - 24 RJ-45 10/100/1000 ...

... IEEE 802.3 Ethernet. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000). ... ability to disable LEDs and enable port low power mode. Lifetime Warranty 2 ...
>
ár:
390 581 Ft
szállítási díj:
1 102 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
2530-24G-PoE+ - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 MB DDR3, 2.3 µs, 56 Gbps, 3950g, Black HP J9773A

2530-24G-PoE+ - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 ...

... 2530-24G-PoE+, BladeSystem. Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 28, 24, 28. Supported ... EN, UL 2530-24G-PoE+ - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 ...
>
ár:
236 716 Ft
szállítási díj:
1 102 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
D-Link Wireless N ADSL2+ Router, 4 Port 10/100 Switch (Annex B and Annex J) with

D-Link Wireless N ADSL2+ Router, 4 Port 10/100 ...

Wireless N ADSL2+ Router, 4 Port 10/100 Switch(Annex B and Annex J) with ... /100BASE-TX MDI/MDIX RJ-45 ports, Built-in 802.11n Wireless LAN Access Point, .USB 2.0 port, 802.11b/g/n ...
>
ár:
20 030 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 24-port 10/100/1000BASE-T MACsec v3 zl2 Module J9987A

HP 24-port 10/100/1000BASE-T MACsec v3 zl2 Module ...

HP 24-port 10/100/1000BASE-T MACsec ... , Silver, Wired Hewlett Packard Enterprise J9987A. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Colour of product ...
>
ár:
418 057 Ft
szállítási díj:
1 102 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-SF1008D 8 port switch

TP-LINK TL-SF1008D 8 port switch

A 8 portos TP-Link TL-SF1008D switch elterjedt a kis ... , vagy cross kábel problémája. Mind a nyolc RJ 45 10/100Mb port használja az Auto MDI/MDIXet technológiát Külső tápegység ...
>
ár:
2 811 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 1-Port Gigabit PoE Injector

D-Link 1-Port Gigabit PoE Injector

... Ethernet InjectorProduct Type:PoE InjectorInterfaces/PortsInput Ports:1 x RJ-45 10/100/1000Base-TOutput Ports:1 x RJ-45 10/100/1000Base-TMiscellaneousCertifications & Standards ...
>
ár:
9 550 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
2530-48G - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 MB DDR3, 2.3 µs, 104 Gbps, 3080g, Black HP J9775A

2530-48G - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, ...

... Enterprise 2530-48G, BladeSystem. Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 52, 48, 52. Supported ... , EN, UL 2530-48G - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 ...
>
ár:
240 943 Ft
szállítási díj:
1 102 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet MiniGBIC SFP 1000Base-T RJ-45 modul

Intellinet MiniGBIC SFP 1000Base-T RJ-45 modul

... -T (RJ-45)További információkBármilyen, SFP slottal rendelkező, Gigabit Ethernet switch-el használhatóBármilyen, MSA-val kompatibilis SFP Cisco porttal használhatóKompatibilis ...
>
ár:
13 230 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
NET CISCO RV215W Wireless-N VPN Firewall 3G/4G Support

NET CISCO RV215W Wireless-N VPN Firewall 3G/4G ...

Lan portok száma (RJ-45): 4 db WiFi Sebesség: 54 Mbps WiFi Szabványok támogatása: 802.11 b, 802.11 g, 802.11 n USB port: Igen LAN portok sebessége: 10/100 Mb/s
>
ár:
23 399 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat

NETIS GP-8501G 1 portos optikai jelátviteli ...

... ) támogatás. - 1 db SC/APC GPON port csatlakozás. - 1 db LAN port (10/100/1000Mbps, Auto MDI/MDIX), RJ-45 csatlakozás. - Központi hullámhossz: TX: 1310nm ...
>
ár:
19 494 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-ER6020 SafeStream Gigabit Dual-WAN VPN Router

TP-LINK TL-ER6020 SafeStream Gigabit Dual-WAN VPN ...

... Gigabit WAN ports 2 Gigabit LAN ports 1 Gigabit LAN/DMZ port 1 Console Port (RJ-45 On ... MAC Address Switch Setting Port Mirror Rate Control Port Config Port VLAN WAN Connection Type ...
>
ár:
33 080 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-ER5120 Vezetékes Giabit LoadBalance Router

TP-Link TL-ER5120 Vezetékes Giabit LoadBalance ...

... Port3 Free Changeable 10/100/1000Mbps WAN/LAN Ports1 Fixed 10/100/1000Mbps LAN/DMZ Port1 Console Port (RJ-45 ... Address Switch Setting Port MirrorRate ControlPort ConfigPort VLANWAN ...
>
ár:
42 610 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
NET Synology RT1900AC

NET Synology RT1900AC

Lan portok száma (RJ-45): 4 db WiFi Sebesség: 1900 Mbps WiFi Szabványok támogatása: 802. ... , 802.11 b, 802.11 g, 802.11 n USB port: Igen LAN portok sebessége: 10/100/1000 Mb/s
>
ár:
43 355 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-ER6020 SafeStream Gigabit Dual-WAN VPN Router

TP-LINK TL-ER6020 SafeStream Gigabit Dual-WAN VPN ...

... Gigabit WAN ports 2 Gigabit LAN ports 1 Gigabit LAN/DMZ port 1 Console Port (RJ-45 On ... MAC Address Switch Setting Port Mirror Rate Control Port Config Port VLAN WAN Connection Type ...
>
ár:
46 615 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DLINK D-Link DWR-921/E router (4G/LTE, 4x FastEthernet LAN, 2x LTE antenna, SIM card slot)

DLINK D-Link DWR-921/E router (4G/LTE, 4x ...

... vezeték nélküli hálózaton vagy a négy portnak köszönhetően hagyományos, vezetékes módon. A ... interfaces Four 10/100 Ethernet LAN ports WAN (RJ-45) port Two detachable 4G LTE / 3G ...
>
ár:
53 220 Ft
szállítási díj:
550 Ft
Készletinfó: Nem rendelhető!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-ER5120

TP-LINK TL-ER5120

... MDI/MDIX), RJ-45 csatlakozás. - 1 db LAN/DMZ port (10/100/1000M, Auto MDI/MDIX), RJ-45 csatlakozás. - 1 db RS232 konzol csatlakozó, RJ-45 csatlakozás. - DHCP ...
>
ár:
74 290 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-ER6020

TP-LINK TL-ER6020

... MDI/MDIX), RJ-45 csatlakozás. - 1 db LAN/DMZ port (10/100/1000M, Auto MDI/MDIX), RJ-45 csatlakozás. - 1 db RS232 konzol csatlakozó, RJ-45 csatlakozás. - DHCP ...
>
ár:
56 890 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-ER6120

TP-LINK TL-ER6120

... MDI/MDIX), RJ-45 csatlakozás. - 1 db LAN/DMZ port (10/100/1000M, Auto MDI/MDIX), RJ-45 csatlakozás. - 1 db RS232 konzol csatlakozó, RJ-45 csatlakozás. - DHCP ...
>
ár:
90 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
NET ASUS GT-AC5300 Tri-Band WLAN Router

NET ASUS GT-AC5300 Tri-Band WLAN Router

Lan portok száma (RJ-45): 8 db WiFi Sebesség: 5300 Mbps WiFi Szabványok támogatása: 802. ... , 802.11 b, 802.11 g, 802.11 n USB port: Igen LAN portok sebessége: 10/100/1000 Mb/s
>
ár:
155 289 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK ROUTER VEZETÉK NÉLKÜLI C7 AC-1750 ARCHER DUAL BAND GIGABIT

TP-LINK ROUTER VEZETÉK NÉLKÜLI C7 AC-1750 ...

... port: Igen Gyártó: TP LINK WiFi Sebesség: 1300Mbps LAN portok sebessége: 10/100/1000 Mb/s LAN portok száma (RJ-45 ... gigabites Ethernet 1 WAN port és 4 LAN port, Wi-Fi be-/ ...
>
ár:
37 272 Ft
szállítási díj:
1 290 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
NET ASUS DSL-AC56U AC1200 VDSL Modem

NET ASUS DSL-AC56U AC1200 VDSL Modem

... 802.11 i, 802.11 n USB port: Igen LAN portok sebessége: 10/100/1000 Mb/s Ethernet/LAN ... s: 300,867 Mbit/s Ethernet LAN (RJ-45) portok me: 5 Hálózati szabvány: IEEE 802.11a, ...
>
ár:
44 594 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link DSR-250N WI-FI router

D-Link DSR-250N WI-FI router

... Port 8x Gigabit LAN Port 1x RJ-45 (console) 1x USB2.0 System Performance1 Firewall Throughput2: 45 ... limitation Bandwidth control (3 classes, port-based QoS) System management Web- ...
>
ár:
70 485 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
NET ASUS RT-AC68U WLAN Router 1300Mbps (802.11ac)

NET ASUS RT-AC68U WLAN Router 1300Mbps (802.11ac)

... .11 n USB port: Igen LAN portok sebessége: 10/100/1000 ... Ethernet LAN (RJ-45) portok me: 4 WAN-connection: Ethernet (RJ-45) Hálózati szabvány: ... operating systems suppor: Y Dual-band: ...
>
ár:
45 296 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech portable travel WI-FI router

StarTech portable travel WI-FI router

... Wireless N (IEEE 802.11n) External Ports 1 - RJ-45 Female 1 - USB Mini-B (5 ... Requirements USB wall charger or available USB port Wired network connection Indicators LED Indicators ...
>
ár:
7 468 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom