Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
StarTech portable travel WI-FI router

StarTech portable travel WI-FI router

... - Wireless N (IEEE 802.11n) External Ports 1 - RJ-45 Female  , 1 - USB Mini-B ... Requirements USB wall charger or available USB port  , Wired network connection Indicators LED ...
>
ár:
10 587 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Router, vezeték nélküli, 300Mbps, TP-LINK TL-WR841N (TLWR841N)

Router, vezeték nélküli, 300Mbps, TP-LINK ...

... 5dBi Fix Omni (irányfüggetlen) antennaUSB port: nemWiFi Sebesség: 300 MbpsLAN portok sebessége: 10/100 Mb/sLAN portok száma (RJ-45): 4 dbWiFi Szabványok támogatása: 802 ...
>
ár:
5 916 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

... RJ-45 Female  , 1 - Fiber Optic LC Duplex Female Indicators LED Indicators 1 - Power  , 1 - Fiber Port ... Link/Act  , 1 - Copper Port Link/Act  , 1 ...
>
ár:
46 610 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech RJ45 -> HDMI F/F extender Receiver for ST12MHDLAN!!! fekete

StarTech RJ45 -> HDMI F/F extender Receiver for ...

... through an unmanaged or managed Gigabit LAN portal. You can connect one or multiple ... - HDMI (19 pin) Female  , 1 - RJ-45 Female Indicators LED Indicators 1 - Link OK / POWER ...
>
ár:
166 861 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km extender

StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km ...

... ~44MHz Connector(s) Local Unit Connectors 1 - RJ-45 Female 2 - Type F (RF Coax) Female ... Remote Unit Connectors 1 - RJ-45 Female 2 - Type F (RF Coax) Female Special ...
>
ár:
132 571 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

... ) Local Unit Connectors 1 - Fiber Optic LC Duplex Female 1 - RJ-45 Female Power Center Tip Polarity Positive Input Current 0.36A ...
>
ár:
75 056 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
NET TP-LINK TL-WR1043ND 300mbps Wireless LAN Router, 3x3MIMO, 4 port Gigabit Fiber Power

NET TP-LINK TL-WR1043ND 300mbps Wireless LAN ...

Lan portok száma (RJ-45): 4 db WiFi Sebesség: 450 Mbps WiFi Szabványok támogatása: 802.11 b, 802.11 g, 802.11 n USB port: Igen LAN portok sebessége: 10/100/1000 Mb/s
>
ár:
11 528 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
NETIS E1+ WIFI REPEATER, 300 MBPS + RJ-45 Kék

NETIS E1+ WIFI REPEATER, 300 MBPS + RJ-45 Kék

... network from a DSL or cable modem. With portable design; it's a perfect choice for ... AES) Hardware Interface 1* 10/100Mbps Ethernet port Buttons WPS Range Extender mode: WPS/Default ...
>
ár:
4 520 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
NETIS E1+ WIFI REPEATER, 300 MBPS + RJ-45 Zöld

NETIS E1+ WIFI REPEATER, 300 MBPS + RJ-45 Zöld

... network from a DSL or cable modem. With portable design; it's a perfect choice for ... AES) Hardware Interface 1* 10/100Mbps Ethernet port Buttons WPS Range Extender mode: WPS/Default ...
>
ár:
4 520 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
NETIS E1+ WHITE WIFI REPEATER, 300 MBPS + RJ-45

NETIS E1+ WHITE WIFI REPEATER, 300 MBPS + RJ-45

... network from a DSL or cable modem. With portable design; it's a perfect choice for ... AES) Hardware Interface 1* 10/100Mbps Ethernet port Buttons WPS Range Extender mode: WPS/Default ...
>
ár:
4 920 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 2530-24G-PoE+-2SFP+ - 24 RJ-45 10/100/1000 PoE+, 2 SFP+ 1000/10000 SFP+, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 256 MB DDR3, 65.4 Mpps, 88 Gb/s, 195 W PoE, 3.9 kg HP J9854A

HP 2530-24G-PoE+-2SFP+ - 24 RJ-45 10/100/1000 ...

... support: IEEE 802.3 Ethernet. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000). ... TLS HP 2530-24G-PoE+-2SFP+ - 24 RJ-45 10/100/1000 PoE+, 2 SFP+ 1000 ...
>
ár:
335 002 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
D-Link Wireless N ADSL2+ Router, 4 Port 10/100 Switch (Annex B and Annex J) with

D-Link Wireless N ADSL2+ Router, 4 Port 10/100 ...

Wireless N ADSL2+ Router, 4 Port 10/100 Switch(Annex B and Annex J) with ... /100BASE-TX MDI/MDIX RJ-45 ports, Built-in 802.11n Wireless LAN Access Point, .USB 2.0 port, 802.11b/g/n ...
>
ár:
20 030 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-SF1008D 8 port switch

TP-LINK TL-SF1008D 8 port switch

A 8 portos TP-Link TL-SF1008D switch elterjedt a kis ... , vagy cross kábel problémája. Mind a nyolc RJ 45 10/100Mb port használja az Auto MDI/MDIXet technológiát Külső tápegység ...
>
ár:
2 910 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 24-port 10/100/1000BASE-T MACsec v3 zl2 Module J9987A

HP 24-port 10/100/1000BASE-T MACsec v3 zl2 Module ...

HP 24-port 10/100/1000BASE-T MACsec v3 zl2 ... , Silver, Wired Hewlett Packard Enterprise J9987A. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Colour of ...
>
ár:
424 053 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Sweex Wireless-G Router + 4 port 10/100 switch

Sweex Wireless-G Router + 4 port 10/100 switch

... + 4 port 10/100 switch:   A csomag tartalma: - Vezeték nélküli szélessávú router, 54 Mbps - 5 dB-es Antenna - Adapter - RJ-45 UTP Ethernet ...
>
ár:
9 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet MiniGBIC SFP 1000Base-T RJ-45 modul

Intellinet MiniGBIC SFP 1000Base-T RJ-45 modul

... -T (RJ-45)További információkBármilyen, SFP slottal rendelkező, Gigabit Ethernet switch-el használhatóBármilyen, MSA-val kompatibilis SFP Cisco porttal használhatóKompatibilis ...
>
ár:
13 070 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
2530-24G-PoE+ - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 MB DDR3, 2.3 µs, 56 Gbps, 3950g, Black HP J9773A

2530-24G-PoE+ - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 ...

... 2530-24G-PoE+, BladeSystem. Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 28, 24, 28. Supported ... EN, UL 2530-24G-PoE+ - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 ...
>
ár:
254 432 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
2530-48G - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 MB DDR3, 2.3 µs, 104 Gbps, 3080g, Black HP J9775A

2530-48G - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, ...

... Enterprise 2530-48G, BladeSystem. Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 52, 48, 52. Supported ... , EN, UL 2530-48G - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 ...
>
ár:
276 907 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
NET CISCO RV215W Wireless-N VPN Firewall 3G/4G Support

NET CISCO RV215W Wireless-N VPN Firewall 3G/4G ...

Lan portok száma (RJ-45): 4 db WiFi Sebesség: 54 Mbps WiFi Szabványok támogatása: 802.11 b, 802.11 g, 802.11 n USB port: Igen LAN portok sebessége: 10/100 Mb/s
>
ár:
27 555 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

NETIS GP-8501G 1 portos optikai jelátviteli ...

... . - 1 db SC/APC GPON port csatlakozás. - 1 db LAN port (10/100/1000Mbps, Auto MDI/MDIX), RJ-45 csatlakozás. - Központi hullámhossz: TX: 1310nm ...
>
ár:
19 494 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-ER6020 SafeStream Gigabit Dual-WAN VPN Router

TP-LINK TL-ER6020 SafeStream Gigabit Dual-WAN VPN ...

... Gigabit WAN ports 2 Gigabit LAN ports 1 Gigabit LAN/DMZ port 1 Console Port (RJ-45 On ... MAC Address Switch Setting Port Mirror Rate Control Port Config Port VLAN WAN Connection Type ...
>
ár:
40 750 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-ER6020 SafeStream Gigabit Dual-WAN VPN Router

TP-LINK TL-ER6020 SafeStream Gigabit Dual-WAN VPN ...

... Gigabit WAN ports 2 Gigabit LAN ports 1 Gigabit LAN/DMZ port 1 Console Port (RJ-45 On ... MAC Address Switch Setting Port Mirror Rate Control Port Config Port VLAN WAN Connection Type ...
>
ár:
46 349 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
NET ASUS RT-AC68U WLAN Router 1300Mbps (802.11ac)

NET ASUS RT-AC68U WLAN Router 1300Mbps (802.11ac)

... .11 n USB port: Igen LAN portok sebessége: 10/100 ... Ethernet LAN (RJ-45) portok me: 4 WAN-connection: Ethernet (RJ-45) Hálózati szabvány: ... operating systems suppor: Y Dual-band: ...
>
ár:
52 073 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-ER5120 Vezetékes Giabit LoadBalance Router

TP-Link TL-ER5120 Vezetékes Giabit LoadBalance ...

... WAN/LAN Ports1 Fixed 10/100/1000Mbps LAN/DMZ Port1 Console Port (RJ-45 On RS232) ... LAN/DMZ MAC Address Switch Setting Port MirrorRate ControlPort ConfigPort VLANWAN Connection Type ...
>
ár:
62 060 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-ER5120

TP-LINK TL-ER5120

... MDI/MDIX), RJ-45 csatlakozás. - 1 db LAN/DMZ port (10/100/1000M, Auto MDI/MDIX), RJ-45 csatlakozás. - 1 db RS232 konzol csatlakozó, RJ-45 csatlakozás ...
>
ár:
74 290 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-ER6020

TP-LINK TL-ER6020

... MDI/MDIX), RJ-45 csatlakozás. - 1 db LAN/DMZ port (10/100/1000M, Auto MDI/MDIX), RJ-45 csatlakozás. - 1 db RS232 konzol csatlakozó, RJ-45 csatlakozás ...
>
ár:
56 890 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-ER6120

TP-LINK TL-ER6120

... MDI/MDIX), RJ-45 csatlakozás. - 1 db LAN/DMZ port (10/100/1000M, Auto MDI/MDIX), RJ-45 csatlakozás. - 1 db RS232 konzol csatlakozó, RJ-45 csatlakozás ...
>
ár:
90 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK ROUTER VEZETÉK NÉLKÜLI C7 AC-1750 ARCHER DUAL BAND GIGABIT

TP-LINK ROUTER VEZETÉK NÉLKÜLI C7 AC-1750 ...

... port: Igen Gyártó: TP LINK WiFi Sebesség: 1300Mbps LAN portok sebessége: 10/100/1000 Mb/s LAN portok száma (RJ-45 ... gigabites Ethernet 1 WAN port és 4 LAN port, Wi-Fi be-/ ...
>
ár:
37 272 Ft
szállítási díj:
1 290 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
NET Zyxel SBG3500-NB Annex-B Wireless N Fiber WAN Small Business Router

NET Zyxel SBG3500-NB Annex-B Wireless N Fiber WAN ...

Lan portok száma (RJ-45): 4 dbWiFi Sebesség: 300 MbpsWiFi Szabványok támogatása: 802.11 b; 802.11 g; 802.11 nUSB port: IgenLAN portok sebessége: 10 ...
>
ár:
52 050 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom