Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Raidsonic ICY BOX IB-168SK-B HDD 3.5' SATA mobil rack fekete

Raidsonic ICY BOX IB-168SK-B HDD 3.5' SATA mobil ...

... x 149 x 42 súly: 305 gIB-168SK-B Icy Box Storage Bay Adapter
>
ár:
10 843 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
DisplayPort monitor kábel, 2 m, v1.1, MANHATTAN (KMA393799)

DisplayPort monitor kábel, 2 m, v1.1, MANHATTAN ...

... , digitális audio / vizuális jelakár 1080p felbontássalPlug and Play box-to-box alkalmazásokABS csatlakozó, törésgátlóélettartam garanciadb=1 dbsúly=0 kgmárka=MANHATTANrendelési ...
>
ár:
3 275 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
DisplayPort monitor kábel, 3 m, v1.1, MANHATTAN (KMA393805)

DisplayPort monitor kábel, 3 m, v1.1, MANHATTAN ...

... , digitális audio / vizuális jelakár 1080p felbontássalPlug and Play box-to-box alkalmazásokABS csatlakozó, törésgátlóélettartam garanciadb=1 dbsúly=0 kgmárka=MANHATTANrendelési ...
>
ár:
3 924 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Digital IP PS/2 8 portos 1U KVM switch

StarTech Digital IP PS/2 8 portos 1U KVM switch

... 4.2 kg [9.3 lb] What's in the Box Included in Package 1 - SV841HDIE  , 1 - Mounting Brackets   ...
>
ár:
299 121 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech HDMI M/M video jelkábel 0.3m 4K fekete

StarTech HDMI M/M video jelkábel 0.3m 4K fekete

... ) Weight 1.8 oz [50 g] What's in the Box Included in Package 1 - 0.3m High Speed HDMI® ...
>
ár:
4 863 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock 4 portos DVI splitter

Delock 4 portos DVI splitter

Description This Delock DVI splitter can be used to split the ... , DVI Splitter&bull, Power supply&bull, User manual Package &bull, Box
>
ár:
26 288 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech LC M/M adatkábel 5m Multimode 62.5/125 Duplex narancssárga

StarTech LC M/M adatkábel 5m Multimode 62.5/125 ...

... 0.1 lb [0.1 kg] What's in the Box Included in Package 1 - 5m Multimode 62.5/125 Duplex ...
>
ár:
8 697 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech LC M/M adatkábel 3m Multimode 62.5/125 Duplex narancssárga

StarTech LC M/M adatkábel 3m Multimode 62.5/125 ...

... ) Weight 0.1 lb [0 kg] What's in the Box Included in Package 1 - 3m Multimode 62.5/125 Duplex ...
>
ár:
7 040 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech USB A -> USB B M/M adatkábel 10m aktív fekete

StarTech USB A -> USB B M/M adatkábel 10m aktív ...

... 1.1 lb [0.5 kg] What's in the Box Included in Package 1 - 10m/30ft High Speed Certified USB 2 ...
>
ár:
10 968 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech DVI-D M/M video jelkábel 2m fekete

StarTech DVI-D M/M video jelkábel 2m fekete

... 0.2 kg [0.4 lb] What's in the Box Included in Package 1 - 2m DVI-D Dual Link Digital ...
>
ár:
5 637 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech HDMI Ethernet M/M video jelkábel 1m 4K fekete

StarTech HDMI Ethernet M/M video jelkábel 1m 4K ...

... ) Weight 100 g [3.5 oz] What's in the Box Included in Package 1 - 1m High Speed HDMI®, Cable ...
>
ár:
4 637 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Toslink Standard M/M audio kábel 4.6m fekete

StarTech Toslink Standard M/M audio kábel 4.6m ...

... ) Weight 26 g [0.9 oz] What's in the Box Included in Package 1 - 15 ft Toslink Digital Optical SPDIF ...
>
ár:
4 108 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock MHL -> HDMI 4K M/F adapter 0.2m RCP Premium fekete

Delock MHL -> HDMI 4K M/F adapter 0.2m RCP Premium ...

... , Adapter MHL >, HDMI&bull, User manual Package &bull, Retail Box
>
ár:
11 092 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock Twinax QSFP+ M/M adatkábel 3m fekete

Delock Twinax QSFP+ M/M adatkábel 3m fekete

Description This Twinax Cable is used to connect devices to a ... QSFP+ slot Package content &bull, Twinax Cable Package &bull, White Box
>
ár:
50 454 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock USB A -> 3db USB A 1db USB mini B 5pin M/F adatkábel fekete

Delock USB A -> 3db USB A 1db USB mini B 5pin M/F ...

Description This flexible Cable Hub expands your PC or notebook externally ... Package content &bull, Cable HUB USB 2.0 Package &bull, Retail Box
>
ár:
4 533 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock 10' Keystone Patch Panel 12 Port  fekete

Delock 10' Keystone Patch Panel 12 Port fekete

Description This Patch Panel by Delock can be mounted in a ... , Covers and stickers for the name plate Package &bull, White Box
>
ár:
4 554 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock RJ45 CAT5e UTP fali doboz 2 port fehér

Delock RJ45 CAT5e UTP fali doboz 2 port fehér

Description This surface mounted box by Delock can be used as a modular outlet on ...
>
ár:
4 184 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock ZIF -> SD Card M/F adapter

Delock ZIF -> SD Card M/F adapter

Description This internal converter can be connected to a ZIF port ... , ZIF to SD converter&bull, ZIF cable Package &bull, Retail Box
>
ár:
10 556 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock USB A F/F izolátor 5kV fekete

Delock USB A F/F izolátor 5kV fekete

Description The Delock USB converter separates the electrical connection between Host- ... , Mounting set for DIN rail&bull, User manual Package &bull, Box
>
ár:
35 718 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock Displayport mini -> VGA M/F adapter 0.2m passzív fekete

Delock Displayport mini -> VGA M/F adapter 0.2m ...

Description&nbs$1, $2his adapter enables you to connect e.g. a ... , Adapter mini Displayport to VGA&nbs$1, $2ackage ,&bull, Retail Box ,
>
ár:
8 710 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock mini PCI-E x1 -> 4 portos soros port IO vezérlő

Delock mini PCI-E x1 -> 4 portos soros port IO ...

Description This miniPCIe adapter by Delock expands your system either by ... cable&bull, Driver CD&bull, User manual Package &bull, Retail Box
>
ár:
27 246 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock 4 portos VGA switch  manuális

Delock 4 portos VGA switch manuális

Description This VGA switch by Delock is a manually bidirectional switch ... content &bull, Switch bidirectional&bull, User manual Package &bull, Retail Box
>
ár:
5 778 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Displayport -> DVI-I M/F adapter 0.1m fekete

StarTech Displayport -> DVI-I M/F adapter 0.1m ...

... ) Weight 0.1 lb [0 kg] What's in the Box Included in Package 1 - DisplayPort to DVI Converter
>
ár:
7 152 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech HDMI -> Displayport F/F adapter aktív fekete

StarTech HDMI -> Displayport F/F adapter aktív ...

... 0.4 lb [0.2 kg] What's in the Box Included in Package 1 - HDMI to DisplayPort converter  , 1 ...
>
ár:
41 842 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Displayport mini -> DVI-D M/M video jelkábel 1.8m fekete

StarTech Displayport mini -> DVI-D M/M video ...

... ) Weight 3.2 oz [90 g] What's in the Box Included in Package 1 - 6 ft Mini DisplayPort to DVI ...
>
ár:
13 270 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Displayport mini -> DVI-I M/F adapter 0.15m fekete

StarTech Displayport mini -> DVI-I M/F adapter ...

... ) Weight 0.1 lb [0 kg] What's in the Box Included in Package 1 - Mini-DisplayPort to DVI Converter   ...
>
ár:
7 364 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech HDMI micro D -> VGA M/F adapter 0.2m fekete

StarTech HDMI micro D -> VGA M/F adapter 0.2m ...

... ) Weight 1.2 oz [33 g] What's in the Box Included in Package 1 - Micro HDMI®, to VGA Converter ...
>
ár:
15 957 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech HDMI -> DVI-D M/F adapter 0.2m fekete

StarTech HDMI -> DVI-D M/F adapter 0.2m fekete

... 0.1 lb [0.1 kg] What's in the Box Included in Package 1 - 8in HDMI®, to DVI-D ...
>
ár:
5 708 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech HDMI -> VGA M/F adapter 0.2m fekete

StarTech HDMI -> VGA M/F adapter 0.2m fekete

... ) Weight 0.1 lb [0 kg] What's in the Box Included in Package 1 - HDMI®, to VGA Converter Adapter
>
ár:
14 888 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech DVI-D M/M video jelkábel 7m Dual Link fekete

StarTech DVI-D M/M video jelkábel 7m Dual Link ...

... ) Weight 710 g [25.1 oz] What's in the Box Included in Package 1 - 7m DVI-D Dual Link Cable ...
>
ár:
13 768 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Legnépszerűbb keresések
kabel
hdmi
TESZTER
USB
audio
RCA
sarokcsiszoló
Engel
headset
spirál
adapter
hangfal
HAMA
telefon
Delock
Koax
BitFenix
OPTIKAI
Lan
sas
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom