Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
APC PM8-GR túlfeszültségvédő elosztó, 1,8 méteres, 8 DIN

APC PM8-GR túlfeszültségvédő elosztó, 1,8 ...

PM8-GR túlfeszültségvédő elosztó, 1,8 méteres, 8 DIN
>
ár:
9 539 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC Essential SurgeArrest 1 2 db USB töltőporttal

APC Essential SurgeArrest 1 2 db USB ...

... tesztek meggyőzhetik arról; hogy az APC túlfeszültség elleni védelmével biztonságban tudhatja ... meggyőzhetik arról; hogy az APC túlfeszültség elleni védelmével biztonságban tudhatja ...
>
ár:
7 480 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC PM5-GR

APC PM5-GR

... tesztek meggyőzhetik arról, hogy az APC túlfeszültség elleni védelmével biztonságban tudhatja ... még nem járt le, az APC ingyenesen kicseréli a meghibásodott SurgeArrest berendezést ...
>
ár:
4 670 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC PM8-GR

APC PM8-GR

... tesztek meggyőzhetik arról, hogy az APC túlfeszültség elleni védelmével biztonságban tudhatja ... még nem járt le, az APC ingyenesen kicseréli a meghibásodott SurgeArrest berendezést ...
>
ár:
9 740 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC PM6-GR Essential SurgeArrest

APC PM6-GR Essential SurgeArrest

... tesztek meggyőzhetik arról, hogy az APC túlfeszültség elleni védelmével biztonságban tudhatja ... még nem járt le, az APC ingyenesen kicseréli a meghibásodott SurgeArrest berendezést ...
>
ár:
6 650 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC PM6U-GR Essential SurgeArres túlfeszültségvédő 6 aljzat + 2 USB 1,8 méter

APC PM6U-GR Essential SurgeArres ...

... tesztek meggyőzhetik arról, hogy az APC túlfeszültség elleni védelmével biztonságban tudhatja ... még nem járt le, az APC ingyenesen kicseréli a meghibásodott SurgeArrest berendezést ...
>
ár:
10 620 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC PM5U-GR Essential SurgeArres túlfeszültségvédő 5 aljzat + 2xUSB 1,8 méter

APC PM5U-GR Essential SurgeArres ...

... tesztek meggyőzhetik arról, hogy az APC túlfeszültség elleni védelmével biztonságban tudhatja ... még nem járt le, az APC ingyenesen kicseréli a meghibásodott SurgeArrest berendezést ...
>
ár:
8 340 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC PM5-GR túlfeszültség-védő-elosztó (PM5-GR)

APC PM5-GR túlfeszültség-védő-elosztó ...

... színben. Ez már az új fejlesztés, új design, megerősített kapcsoló.APC élettartam garancia! Amennyiben villám által vagy bármi más okból tönkremegy ...
>
ár:
4 978 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
KELine E2000/APC-E2000/APC, monomódusú, green

KELine E2000/APC-E2000/APC, monomódusú, green

KELine E2000/APC-E2000/APC, monomódusú, green-Garancia: 20 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
4 506 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC Line-R 1200VA feszültségstabilizátor

APC Line-R 1200VA feszültségstabilizátor

Gyári cikkszám: LE1200I • Garancia (hó): 24Gyártói link: http://www.apc.com/resource/include/techspec_index.cfm?base_sku=le1200iSorosNem USBNem RJ11 Tel/faxNem
>
ár:
19 844 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
APC PM8-GR túlfeszültségvédő elosztó, 1,8 méteres, 8 DIN (PM8-GR)

APC PM8-GR túlfeszültségvédő elosztó, 1,8 ...

Gyártó: APC by Schneider ElectricTermékosztály: ElosztókKimeneti csatlakozó típusa:
>
ár:
9 834 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
APC 940-0020 DB9 kommunikációs kábel

APC 940-0020 DB9 kommunikációs kábel

940-0020 DB9 kommunikációs kábel
>
ár:
11 537 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC Essential SurgeArrest (5 aljzat) - PM5-GR

APC Essential SurgeArrest (5 aljzat) - PM5-GR

Essential SurgeArrest (5 aljzat) - PM5-GR
>
ár:
4 652 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC PM5-GR Surge Arrest

APC PM5-GR Surge Arrest

PM5-GR - túlfeszültségvédő, 5 csatlakozóval, 1,8m kábellel, Túlfeszültségvédő. Fejlett áramhullámlökés elleni védelem számítógépek és otthoni elektronikai berendezések részére
>
ár:
4 500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC PM5-GR túlfeszültség védő

APC PM5-GR túlfeszültség védő

Kimeneti Csatlakozóaljzatok száma: 5Névleges bemeneti feszültség: 230VBemenő teljesítmény: 2300 WattBemeneti frekvencia: 50 HzKábelhossz: 1,83 méterMaximális bemeneti áramerősség: ...
>
ár:
5 080 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
APC Essential SurgeArrest 5 outlets 230V

APC Essential SurgeArrest 5 outlets 230V

Fejlett áramhullámlökés elleni védelem számítógépek és otthoni elektronikai berendezések részére 1,8 méteres elforgatható kábellel.-Garancia: Élettartam-Szállítás: Délig megrendelt ...
>
ár:
5 895 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC Essential SurgeArrest 5 outlets with 5V, 2.4A 2 port USB charger 230V 

APC Essential SurgeArrest 5 outlets with 5V, 2.4A ...

Fejlett áramhullámlökés elleni védelem számítógépek és otthoni elektronikai berendezések részére 1,8 méteres elforgatható kábellel.-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön ...
>
ár:
9 825 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC Essential SurgeArrest 8 outlets 230V

APC Essential SurgeArrest 8 outlets 230V

Fejlett áramhullámlökés elleni védelem számítógépek és otthoni elektronikai berendezések részére 1,8 méteres elforgatható kábellel.-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön ...
>
ár:
12 812 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC Essential SurgeArrest 1 outlet with Phone Protection 230V

APC Essential SurgeArrest 1 outlet with Phone ...

Fejlett áramhullámlökés elleni védelem számítógépek és otthoni elektronikai berendezések részére telefonvonali védelemel.-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak ...
>
ár:
6 118 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC PM5-GR Surge Arrest

APC PM5-GR Surge Arrest

PM5-GR - túlfeszültségvédő, 5 csatlakozóval, 1,8m kábellel, Túlfeszültségvédő. Fejlett áramhullámlökés elleni védelem számítógépek és otthoni elektronikai berendezések részére
>
ár:
4 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
6 751 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
7 544 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
6 584 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC PM8-GR túlfeszültségvédő 8 aljzat 1,8m

APC PM8-GR túlfeszültségvédő 8 aljzat 1,8m

Gyártó:APCJelleg:túlfeszültségvédőAljzatok száma:8 dbAdatvonal védelem:NincsCoax (RF) port:Nem
>
ár:
10 110 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC Essential SurgeArrest túlfeszültségvédő 6 aljzat + koax,telefon 1,8m

APC Essential SurgeArrest túlfeszültségvédő 6 ...

Gyártó:APCJelleg:túlfeszültségvédőAljzatok száma:6 dbAdatvonal védelem:Telefon (RJ-11)Coax (RF) port:Igen
>
ár:
9 310 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC Essential SurgeArrest 5 aljzat + Koax aljzat 1,8 méter

APC Essential SurgeArrest 5 aljzat + Koax aljzat ...

Kimeneti csatlakozó típusaSchukoAljzatok száma5 dbTápkábel hossza1.83 mBeépített RJ-11 telefonvonal szűrőNemBeépített RJ-45 adat vonal szűrőNemBeépített AV jelszűrőIgenNévleges ...
>
ár:
6 850 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
APC Line-R 1200 Power Conditioner

APC Line-R 1200 Power Conditioner

Automatikus feszültségszabályozás (AVR) Brownout correction Overvoltage Correction Status Indicator LED's Átmeneti túlfeszültség-védelem Fő tulajdonságokbemeneti ...
>
ár:
19 680 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC SM 9/125 G652D 2m

Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC SM 9/125 ...

... érintiTovábbi információkFibre type:9/125Standard fiber: G652DKind of connection: SC/APC - SC/APCShell: LSZHCable diameter: 3.0 mmDamping:Return loss: >60dbReinforcing ...
>
ár:
2 370 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
11 415 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 166 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
kabel
TESZTER
USB
spirál
hangfal
telefon
RCA
Koax
bm-10
Oehlbach
Acoustic
Ellenállás
Kanthal
GEMBIRD
sli
intel
noname
samsung
sarokcsiszoló
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom