Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
StarTech 1M USB 3.0 VERLAENGERUNGSKABEL USB 3 KABEL VERLAENGERUNG ST/ST (USB3SEXT1MBK)

StarTech 1M USB 3.0 VERLAENGERUNGSKABEL USB 3 ...

StarTech.com USB Data Transfer Cable - 1 m - 1 Pack - 1 x Type A Male USB - 1 x Type A Female USB -
>
ár:
2 639 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 1M USB 2.0 A AUF A KABEL / ANSCHLUSSKABEL - ST/ST - SCHWARZ (USB2AA1M)

StarTech 1M USB 2.0 A AUF A KABEL / ANSCHLUSSKABEL ...

StarTech.com USB Data Transfer Cable - 1 m - Shielding - 1 Pack - 1 x Type A Male USB - 1 x Type A Male USB - Black
>
ár:
1 143 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 1M USB 2.0 VERLAENGERUNGSKABEL A AUF A - STECKER/BUCHSE -WEISS (USBEXTPAA1MW)

StarTech 1M USB 2.0 VERLAENGERUNGSKABEL A AUF A - ...

StarTech.com USB Data Transfer Cable - 1 m - Shielding - 1 Pack - 1 x Type A Male USB - 1 x Type A Female USB - White
>
ár:
1 952 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 1M SERIELL DB9 RS-232 NULLMODEMKABEL - SCHWARZ - ST/BU (SCNM9FM1MBK)

StarTech 1M SERIELL DB9 RS-232 NULLMODEMKABEL - ...

StarTech.com Serial Data Transfer Cable - 1 m - Shielding - 1 Pack - 1 x DB-9 Male Serial - 1 x DB-9 Female Serial - Black
>
ár:
1 290 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 1M USB 3.0 VERLENGERUNGSKABEL USB 3 KABEL VERLAENGERUNG ST/ST (USB3SEXT1M)

StarTech 1M USB 3.0 VERLENGERUNGSKABEL USB 3 KABEL ...

StarTech.com USB Data Transfer Cable - 1 m - 1 Pack - 1 x Type A Male USB - 1 x Type A Female USB -
>
ár:
2 630 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 1M HIGH-SPEED-HDMI-KABEL MIT ETHERNET - HDMI AUF HDMI MICRO (HDADMM1M)

StarTech 1M HIGH-SPEED-HDMI-KABEL MIT ETHERNET - ...

StarTech.com HDMI A/V Cable for Audio/Video Device, TV, Cellular Phone - 1 m - 1 Pack - 1 x HDMI Mal
>
ár:
3 556 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 1M EXTERNES MINI SAS KABEL - SFF-8088 AUF SFF-8088 - ST/ST (ISAS88881)

StarTech 1M EXTERNES MINI SAS KABEL - SFF-8088 AUF ...

StarTech.com SAS Data Transfer Cable for Network Device, Hard Drive - 1 m - 1 Pack - 1 x SFF-8088 Mi
>
ár:
19 837 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 1M MULTIMODE 62,5/125 DUPLEX LWL-PATCHKABEL - LC-SC (FIBLCSC1)

StarTech 1M MULTIMODE 62,5/125 DUPLEX ...

StarTech.com Fibre Optic Network Cable for Network Device - 1 m - 2 x LC Male Network - 2 x SC Male Network - Orange
>
ár:
3 985 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 1M USB 2.0 AUF MINI USB KABEL - A AUF MINI B - ST/ST (USB2HABM1M)

StarTech 1M USB 2.0 AUF MINI USB KABEL - A AUF ...

StarTech.com USB Data Transfer Cable for Camera, Camcorder, PDA - 1 m - Shielding - 1 Pack - 1 x Type A Male USB - 1 x Mini Type B Male USB - Black
>
ár:
1 143 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 1M USB 2.0 KABEL A AUF MICRO USB B - WEISS (USBPAUB1MW)

StarTech 1M USB 2.0 KABEL A AUF MICRO USB B - ...

StarTech.com USB Data Transfer Cable for Cellular Phone, Camera, Hard Drive, Tablet PC - 1 m - Shielding - 1 Pack - 1 x Type A Male USB - 1 x Type B Male Micro USB - White
>
ár:
2 087 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 1M USB A AUF MINI B USB KABEL ABGEWINKELT - ST/ST (USBAMB1MU)

StarTech 1M USB A AUF MINI B USB KABEL ABGEWINKELT ...

StarTech.com USB Data Transfer Cable for Camera, Hard Drive, Cellular Phone, GPS Receiver - 1 m - Shielding - 1 Pack - 1 x Type A Male USB - 1 x Type B Male Mini USB - Black
>
ár:
1 201 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 1M DUAL LINK DVI KABEL DVI-D MONITORKABEL - ST/ST (DVIDDMM1M)

StarTech 1M DUAL LINK DVI KABEL DVI-D MONITORKABEL ...

StarTech.com DVI Video Cable for Video Device, Projector, TV, Monitor - 1 m - 1 Pack - 1 x DVI-D (Du
>
ár:
3 048 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 1M MULTIMODE 62.5/125 DUPLEX LWL/ GLASFASERKABEL - LC/LC (FIBLCLC1)

StarTech 1M MULTIMODE 62.5/125 DUPLEX LWL/ ...

StarTech.com Fibre Optic Network Cable for Network Device - 1 m - 2 x LC Male Network - 2 x LC Male Network - Orange
>
ár:
4 093 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 1M HIGH-SPEED HDMI KABEL MIT ETHERNET - ST/ST (HDMM1MHS)

StarTech 1M HIGH-SPEED HDMI KABEL MIT ETHERNET - ...

StarTech.com HDMI A/V Cable for Audio/Video Device, Gaming Console, TV, Projector - 1 m - 1 Pack - 1 x HDMI Male Digital Audio/Video - 1 x HDMI Male Digital Audio/Video - Black
>
ár:
2 540 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 1M USB 2.0 AUF 30PIN APPLE IPAD IPHONE/ IPOD KABEL ABGEWINKELT (USB2ADC1MD)

StarTech 1M USB 2.0 AUF 30PIN APPLE IPAD IPHONE/ ...

StarTech.com USB/Proprietary Data Transfer Cable for Tablet PC, Notebook - 1 m - 1 Pack - 1 x Type A
>
ár:
2 921 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 1M USB 2.0 A AUF B KABEL RECHTS GEWINKELT (USBAB1MR)

StarTech 1M USB 2.0 A AUF B KABEL RECHTS GEWINKELT ...

StarTech.com USB Data Transfer Cable for Printer, Scanner, Hard Drive - 1 m - Shielding - 1 Pack - 1 x Type A Male USB - 1 x Type B Male USB - Black
>
ár:
1 427 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 1M ZERTIFIZIERTES USB 3.0 SUPERSPEED KABEL A AUF MICRO B (USB3CAUB1M)

StarTech 1M ZERTIFIZIERTES USB 3.0 SUPERSPEED ...

StarTech.com USB Data Transfer Cable for Card Reader, Storage Enclosure, Video Device - 1 m - Shielding - 1 Pack - 1 x Type A Male USB - 1 x Type B Male Micro USB - Black
>
ár:
3 815 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 1M USB 2.0 A AUF B KABEL LINKS GEWINKELT - ST/ST (USBAB1ML)

StarTech 1M USB 2.0 A AUF B KABEL LINKS GEWINKELT ...

StarTech.com USB Data Transfer Cable for Printer, Scanner, Hard Drive - 1 m - Shielding - 1 Pack - 1 x Type A Male USB - 1 x Type B Male USB - Nickel Plated - Black
>
ár:
1 524 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 1M USB 2.0 AUF 30PIN APPLE IPAD IPHONE/ IPOD KABEL ABGEWINKELT (USB2ADC1MD)

StarTech 1M USB 2.0 AUF 30PIN APPLE IPAD IPHONE/ ...

StarTech.com USB/Proprietary Data Transfer Cable for iPad, iPod, iPhone - 1 m - 1 Pack - 1 x Type A
>
ár:
3 574 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 1M DISPLAYPORT KABEL (ST/ST) - DP KABEL MIT VERRIEGELUNG (DISPL1M)

StarTech 1M DISPLAYPORT KABEL (ST/ST) - DP KABEL ...

StarTech.com DisplayPort A/V Cable for Audio/Video Device - 1 m - Shielding - 1 Pack - 1 x DisplayPort Male Digital Audio/Video - 1 x DisplayPort Male Digital Audio/Video - Black
>
ár:
5 452 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 1M USB 3.0 SUPERSPEED KABEL A/ B RECHTS GEWINKELT - SCHWARZ (USB3SAB1MRA)

StarTech 1M USB 3.0 SUPERSPEED KABEL A/ B RECHTS ...

StarTech.com USB Data Transfer Cable for Notebook, Network Device, Printer, Modem, Hard Drive - 1 m - Shielding - 1 Pack - 1 x Type A Male USB - 1 x Type B Male USB - Black
>
ár:
2 696 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 1M LC AUF ST LWL GLASFASERKABEL MULTIMODE DUPLEX PATCHKABEL (50FIBLCST1)

StarTech 1M LC AUF ST LWL GLASFASERKABEL MULTIMODE ...

StarTech.com Fibre Optic Network Cable for Network Device - 1 m - 1 Pack - 2 x LC Male Network - 2 x
>
ár:
4 188 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 1M HIGHSPEED USB 2.0 A AUF B KABEL - ST/ST (USB2HAB1M)

StarTech 1M HIGHSPEED USB 2.0 A AUF B KABEL - ...

StarTech.com USB Data Transfer Cable for Printer, Scanner, Hard Drive - 1 m - 1 x Type A Male USB -
>
ár:
1 143 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 1m CAT5e Patch kábel, fekete (45PAT1MBK)

StarTech 1m CAT5e Patch kábel, fekete (45PAT1MBK)

1 m Black Cat5e Snagless RJ45 UTP Patch Cable - 1m Patch Cord
>
ár:
687 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 1m CAT6 Patch kábel, narancs (N6PATC1MOR)

StarTech 1m CAT6 Patch kábel, narancs ...

1m Orange Gigabit Snagless RJ45 UTP Cat6 Patch Cable - 1 m Patch Cord
>
ár:
889 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 1m CAT5e Patch kábel, kék (45PAT1MBL)

StarTech 1m CAT5e Patch kábel, kék (45PAT1MBL)

1 m Blue Cat5e Snagless RJ45 UTP Patch Cable - 1m Patch Cord
>
ár:
687 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 1m CAT5e Patch kábel, szürke (45PAT1MGR)

StarTech 1m CAT5e Patch kábel, szürke ...

1 m Gray Cat5e Snagless RJ45 UTP Patch Cable - 1m Patch Cord
>
ár:
685 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom