Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
11 220 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
15 636 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
16 700 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
9 300 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
9 953 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK MC200CM Multimode GbE Media Converter

TP-LINK MC200CM Multimode GbE Media Converter

1000 Mbps RJ45 – 1000 Mbps többszörös üzemmódú SC száloptika-átalakító, Full-duplex, akár 550 m, kapcsoló tápegység, keretbe szerelhető-Garancia: 5 év-Szállítás: Délig megrendelt ...
>
ár:
15 057 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link MC200CM Gigab. ethernet média converter

TP-Link MC200CM Gigab. ethernet média converter

Támogatott szabványok: IEEE 802.3 ab/IEEE 802.3 zMax. távolság (Cat.5): 100m1000M SC port1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
>
ár:
12 790 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link MC110CS Fast ethernet média converter

TP-Link MC110CS Fast ethernet média converter

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 2 km SM optikai linkhe$1, $2ull/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1550nm, Rx 1310nm 1 10/100M RJ45 port + 1 ...
>
ár:
9 090 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link MC100CM Fast ethernet média converter

TP-Link MC100CM Fast ethernet média converter

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. Max. 2 km MM optikai linkhez, half/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! SM optikai kábellel a termékcsalád más ...
>
ár:
9 090 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link MC210CS Fast ethernet média converter

TP-Link MC210CS Fast ethernet média converter

Támogatott szabványok: IEEE 802.3 ab/IEEE 802.3 z Csatlakozó: 1 SC fiber optic; 1 RJ45 jack Max. távolság (Cat.5):100m Max. távolság (Single-mode Fiber Optic): 15km
>
ár:
13 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link MC112CS Fast ethernet média converter

TP-Link MC112CS Fast ethernet média converter

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhe$1, $2ull/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1310nm, Rx 1550nm 1 10/100M RJ45 port + 1 ...
>
ár:
9 790 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter

TP-Link MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter

Gyári cikkszám: MC200CM • Garancia (hó): 24Gyártói link: http://www.tp-link.com/products/productDetails.asp?class==MC200CM
>
ár:
15 609 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
17 800 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
11 200 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
9 413 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10/100 Multi Mode Fiber Ethernet Media Converter SC 2 km (MCM110SC2EU)

Startech 10/100 Multi Mode Fiber Ethernet Media ...

OverviewThe MCM110SC2EU 10/100 Multi Mode Fiber Ethernet Media Converter (SC, 2 km) creates a cost-effective Ethernet-fiber link, ...
>
ár:
22 621 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10/100 Multi Mode Fiber Copper Fast Ethernet Media Converter ST 2 km (MCM110ST2EU)

Startech 10/100 Multi Mode Fiber Copper Fast ...

OverviewThe MCM110ST2EU 10/100 Multi Mode ST Fiber Ethernet Media Converter (2 km) creates a cost-effective Ethernet to fiber link, ...
>
ár:
20 569 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 1000 Mbps Gigabit Single-Mode Fiber Ethernet Media Converter SC 15km (MCMGBSC15)

Startech 1000 Mbps Gigabit Single-Mode Fiber ...

OverviewThe MCMGBSC15 Ethernet Media Converter converts transparently to/from 1000Base-T Ethernet signals and 1000Base- ...
>
ár:
62 713 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10/100 Fiber to Ethernet Media Converter Multi Mode SC 2 km (MCM110SC2)

Startech 10/100 Fiber to Ethernet Media Converter ...

OverviewThe MCM110SC2 10/100 Multi Mode Fiber Ethernet Media Converter SC 2 km creates an economical, cost-effective Ethernet-fiber ...
>
ár:
23 936 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10/100 Multi Mode Fiber Copper Fast Ethernet Media Converter ST 2 km (MCM110ST2)

Startech 10/100 Multi Mode Fiber Copper Fast ...

OverviewThe MCM110ST2 10/100 Multi Mode ST Fiber Ethernet Media Converter (2 km) creates a cost-effective Ethernet to fiber link, ...
>
ár:
23 936 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10/100 Multi Mode Fiber to Ethernet Media Converter SC 2km with PoE (MCM110SC2P)

Startech 10/100 Multi Mode Fiber to Ethernet Media ...

OverviewThe MCM110SC2P 10/100 Multi Mode Fiber to Ethernet Media Converter supports a maximum fiber cable distance of 2km, ensuring a ...
>
ár:
53 946 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
8 000 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
11 582 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
11 582 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Media Converter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm (506519)

Intellinet Media Converter 10/100Base-TX RJ45 / ...

Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1: FastEthernet 100BaseTX - RJ45Hálózati proto
>
ár:
17 094 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
EXTRALINK SEDIR FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER 1X SFP 1000M 1X RJ45 1000M

EXTRALINK SEDIR FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER 1X ...

Gyártó szimbólumaex.3296TerméknévEXTR
>
ár:
8 250 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK MC200CM Media Converter

TP-LINK MC200CM Media Converter

* Works at 1000Mbps in Full-Duplex mode for both TX port and FX port * Supports auto MID/MID-X for TX port * Provides switch configuration of Force /Auto transfer mode for FX port ...
>
ár:
15 241 Ft
szállítási díj:
1 190 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
16 740 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom
<