Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Startech.com 1 portos Gigabit PCIe Server Adapter, low profile /ST1000SPEX2L/

Startech.com 1 portos Gigabit PCIe Server Adapter, ...

Tulajdonságok Csatlakozás: PCI Express x1Csatlakozók: 1 x RJ45 (Gigabit Ethernet) Lapkakészlet: Realtek RTL8111E
>
ár:
10 890 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP LINK MC210CS Fast ethernet média converter

TP LINK MC210CS Fast ethernet média converter

Támogatott szabványok: IEEE 802.3 ab/IEEE 802.3 z Csatlakozó: 1 SC fiber optic; 1 RJ45 jack Max. távolság (Cat.5):100m Max. távolság (Single-mode Fiber Optic): 15km
>
ár:
13 090 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TG-3468 10/100/1000 PCI-E hálózati kártya

TP-LINK TG-3468 10/100/1000 PCI-E hálózati ...

... bites, gigabites PCIe hálózati adapter, Realtek RTL8168B, 10/100/1000 Mbps Auto-Negotiation RJ45 port, Auto MDI/MDIX-Garancia: 3 év-Szállítás: Délig megrendelt ...
>
ár:
3 056 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Assmann ADAPTOR DB9 RJ45 MODULAR DB9 M RJ45 F átalakító (AK-610517-000-I)

Assmann ADAPTOR DB9 RJ45 MODULAR DB9 M RJ45 F ...

Assmann ADAPTOR DB9 RJ45 MODULAR DB9 M RJ45 F átalakító
>
ár:
589 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Sharkoon USB3.0 Aluminium HUB +RJ45, 3port USB3.0 + 1port RJ45, fekete - 4044951016983

Sharkoon USB3.0 Aluminium HUB +RJ45, 3port USB3.0 ...

Sharkoon USB Hub - Aluminium Hub +RJ45 (Fekete 3port USB3.0 + 1port RJ45)
>
ár:
7 358 Ft
szállítási díj:
1 190 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Edimax USB 2.0 to 10/100Mbps (RJ45) Fast Ethernet Nano Adapter (EU-4208)

Edimax USB 2.0 to 10/100Mbps (RJ45) Fast Ethernet ...

LAN hálózati architektúraFastEthernetKülső csatlakozó1 x RJ45 (hálózati kártya)1 x USB 2.0Busz csatlakozó típusaN/AHálózati ébresztés ...
>
ár:
3 830 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Legrand túlfeszültségvédett csatlakozóaljzat+ 2x RJ45

Legrand túlfeszültségvédett csatlakozóaljzat+ ...

... található 2xRJ45 (IN és OUT) aljzattal. Az aljzat ADSL kompatibilis RJ45/RJ11 csatlakoztatási lehetőséggel. Ideális otthonokba, irodákba, szállodákba, utazáshoz. Egy eszközzel ...
>
ár:
5 690 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Logilink UA0144B USB 2.0 to Fast Ethernet RJ45 Adapter (UA0144B)

Logilink UA0144B USB 2.0 to Fast Ethernet RJ45 ...

USB 2.0 - RJ45 10/100 MBit/s kábel, 0.15m.
>
ár:
3 010 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
44 490 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / ...

... gTovábbi információkAdatátviteli sebessés: 100 Mb/s1 db 10/100Base-TX RJ45 port, maximális távolság 100 mRJ45 port Auto MDI/MDI-X ...
>
ár:
14 180 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / ...

... gTovábbi információkAdatátviteli sebessés: 100 Mb/s1 db 10/100Base-TX RJ45 port, maximális távolság 100 mRJ45 port Auto MDI/MDI-X ...
>
ár:
15 280 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Gigabit Media konverter - DN-82120-1

Digitus Gigabit Media konverter - DN-82120-1

... : DN-82120-1, Felület: n.a., Csatlakozás: 1x RJ45 10/100/1000, Támogatott szabvány: IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802. ... : max. 500 m, Egyéb: 95x70x26mm, 200g, 1x RJ45, 1x SC duplex
>
ár:
26 811 Ft
szállítási díj:
1 190 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Tomato USB 3.0 RJ45 Ethernet Gigabit LAN adapter

Tomato USB 3.0 RJ45 Ethernet Gigabit LAN adapter

 USB 3.0 RJ45 Ethernet Gigabit LAN adapter LAN csatlakozóval nem rendelkező laptopok, netbook- ...
>
ár:
3 990 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 4 nap
Kiemelt Ajánlat
Edimax USB 2.0 to 10/100Mbps (RJ45) Fast Ethernet Nano Adapter (EU-4208)

Edimax USB 2.0 to 10/100Mbps (RJ45) Fast Ethernet ...

LAN hálózati architektúraFastEthernetKülső csatlakozó1 x RJ45 (hálózati kártya)1 x USB 2.0Busz csatlakozó típusaN/AHálózati ébresztés ...
>
ár:
3 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech USB3.0 10/100/1000Mbps hálózati adapter

StarTech USB3.0 10/100/1000Mbps hálózati adapter

... to Gigabit Ethernet Adapter adds a single RJ45 Ethernet port to a USB-enabled computer ... .3az; IEEE 802.1q VLAN tagging Interface RJ45 (Gigabit Ethernet) Ports 1 Performance Auto MDIX ...
>
ár:
11 873 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Intel X540-T2 Ethernet Server RJ45 PCI-E BULK - X540T2BLK

Intel X540-T2 Ethernet Server RJ45 PCI-E BULK - ...

INTEL ETHERNET X540-T2 SERVER RJ45 PCI-E BULK
>
ár:
210 847 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech USB3.0 10/100/1000Mbps hálózati adapter fekete

StarTech USB3.0 10/100/1000Mbps hálózati adapter ...

... Gigabit Ethernet Network Adapter adds a single RJ45 Ethernet port to a USB-enabled computer ... IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az Interface RJ45 (Gigabit Ethernet) Ports 1 Performance Auto MDIX ...
>
ár:
11 657 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Intellinet média konverter SFP /507028/

Intellinet média konverter SFP /507028/

... Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1: Ethernet 10BaseT - RJ45, FastEthernet 100BaseTX - RJ45, GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 2 ...
>
ár:
16 290 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
LENOVO szerver LAN - 1Gb 2-port RJ45 LOM (ThinkSystem) (7ZT7A00544)

LENOVO szerver LAN - 1Gb 2-port RJ45 LOM ...

szerver LAN - 1Gb 2-port RJ45 LOM (ThinkSystem)
>
ár:
17 845 Ft
Készletinfó: Raktáron
Legnépszerűbb keresések
10G
intel
10GB
Realtek
sfp
64-bit
PCI-E
USB
Ethernet
wifi
10|100|1000
RJ45
500Mbit
hálózati
TG-3269
Gigabit
PCE
kártya
TAROT
300Mbit
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom