RJ45 hálózati kártya

Baseus Lite Series Ethernet adapter USB-A RJ45 LAN portra (100Mbps) Fekete

Baseus Lite Series Ethernet adapter USB-A RJ45 LAN ...

5 990 Ft

szállítási díj: 990 Ft

Telefonkiegészítő a képen látható állapotban. Sajnos nem tartozik a termékhez leírás, ezért ha kérdése van a termékkel kapcsolatban, kérem keressen bennünket elérhetőségeinken.

  • Gyártó: Baseus
Megnézem arrow_forward

MANHATTAN 506731 USB 2.0 Fast Ethernet Adapter

6 395 Ft

átalakító - USB2.0 - RJ45 (10/100, Fehér) Standards USB Specification ... -TX Fast Ethernet) General USB type-A connector RJ45 connector Certifications: FCC Class B, CE, RoHS LEDs ...

Megnézem arrow_forward
Delock USB 2.0 Ethernet LAN adapter (61147)

Delock USB 2.0 Ethernet LAN adapter (61147)

6 850 Ft

... adatokCsatlakozó: 1 x USB 2.0 A-típusú dugó > 1 x LAN RJ45

  • Gyártó: Delock
Megnézem arrow_forward
WI-TEK Médiakonverter készlet, gigabites Ethernet jelek átalakítása optikai jelekké

WI-TEK Médiakonverter készlet, gigabites ...

39 242 Ft

Ingyenes kiszállítás!

... szál, Full-duplex/félduplex átviteli mód, 1db 10/100Base-TX, RJ45, SC/FC optikai port, hullámhossz 850nm/1310nm/1550nm, külső adapteres ...

  • Gyártó: WI-TEK
Megnézem arrow_forward

MANHATTAN 506847 USB 3.0 Gigabit Adapter

11 212 Ft

... .3u (100Base-TX Fast Ethernet) General USB type-A connector RJ45 connector LEDs Link 10/100/1000 Mbps Power USB bus-powered Operating mode ...

Megnézem arrow_forward
Logilink UA0144B USB 2.0 to Fast Ethernet RJ45 Adapter

Logilink UA0144B USB 2.0 to Fast Ethernet RJ45 ...

5 500 Ft

USB, USB2.0

  • Gyártó: Logilink
Irány a bolt arrow_forward
Asus PCE-C2500 2.5GBase-T PCIe Network Adapter with backward compatibility of 2.5G/1G/100Mbps RJ45 port

Asus PCE-C2500 2.5GBase-T PCIe Network Adapter ...

14 500 Ft

PCI-e, 1xLAN port , LAN sebesség2,5 Gigabit

  • Gyártó: Asus
Irány a bolt arrow_forward
LogiLink USB 2.0 to Fast Ethernet RJ45 Adapter (UA0144B)

LogiLink USB 2.0 to Fast Ethernet RJ45 Adapter ...

2 911 Ft

setTimeout(function(){IcecatLive.getDatasheet("#IcecatLive",{"UserName":"logicit","Brand":"logilink","ProductCode":"UA0144B","Ty

  • Gyártó: Logilink
Irány a bolt arrow_forward
Manhattan Network card USB 2.0 10/100 Mbps RJ45

Manhattan Network card USB 2.0 10/100 Mbps RJ45

6 462 Ft

... .3u (100Base-TX Fast Ethernet) General USB type-A connector RJ45 connector Certifications: FCC Class B, CE, RoHS L

  • Gyártó: MANHATTAN
Irány a bolt arrow_forward
Legrand túlfeszültségvédett csatlakozóaljzat+ 2x RJ45

Legrand túlfeszültségvédett csatlakozóaljzat+ ...

5 870 Ft

... található 2xRJ45 (IN és OUT) aljzattal. Az aljzat ADSL kompatibilis RJ45/RJ11 csatlakoztatási lehetőséggel. Ideális otthonokba, irodákba, szállodákba, utazáshoz. Egy eszközzel ...

  • Gyártó: Legrand
Irány a bolt arrow_forward
Baseus lite sorozatú ethernet-adapter c típusú adapter rj45 lan-portra (1000mbps) wkqx000301 fekete

Baseus lite sorozatú ethernet-adapter c típusú ...

7 590 Ft

szállítási díj: 990 Ft

"Márka: Baseus Név: Baseus Lite sorozatú RJ45 LAN port Ethernet adapter Üzemi feszültség: 5V Üzemi áram: ~150mA ...

  • Gyártó: Baseus
Irány a bolt arrow_forward
Manhattan Intellinet PCI Express 10/100/1000 Gigabit hálózati kártya RJ45

Manhattan Intellinet PCI Express 10/100/1000 ...

6 568 Ft

  • Gyártó: MANHATTAN
Irány a bolt arrow_forward
Logilink UA0025C USB2.0 to RJ45 Fast Ethernet Adapter

Logilink UA0025C USB2.0 to RJ45 Fast Ethernet ...

5 000 Ft

USB

  • Gyártó: Logilink
Irány a bolt arrow_forward
Intellinet PCI Express 10/100/1000 Gigabit hálózati kártya RJ45

Intellinet PCI Express 10/100/1000 Gigabit ...

4 760 Ft

LAN hálózati architektúraGigabitEthernetRendeltetésePC számítógépKülső csatlakozóRJ45Busz csatlakozó típusa1 x PCI-EHálózati ébresztés funkcióIgenOperációs rendszerMicrosoft ...

  • Gyártó: Intellinet
Irány a bolt arrow_forward
Asus PCE-C2500 2.5GBase-T PCIe Network Adapter with backward compatibility of 2.5G/1G/100Mbps RJ45 port

Asus PCE-C2500 2.5GBase-T PCIe Network Adapter ...

13 500 Ft

PCI-e, 1xLAN port , LAN sebesség2,5 Gigabit

  • Gyártó: Asus
Irány a bolt arrow_forward
Supermicro Std LP 4-port GbE RJ45, Intel i350 (AOC-SGP-I4)

Supermicro Std LP 4-port GbE RJ45, Intel i350 ...

95 900 Ft

  • Gyártó: SUPERMICRO
Irány a bolt arrow_forward
Supermicro Std LP 2-port GbE RJ45, Intel i350 (AOC-SGP-I2)

Supermicro Std LP 2-port GbE RJ45, Intel i350 ...

45 900 Ft

  • Gyártó: SUPERMICRO
Irány a bolt arrow_forward
Logilink UA0144B USB 2.0 to Fast Ethernet RJ45 Adapter

Logilink UA0144B USB 2.0 to Fast Ethernet RJ45 ...

5 000 Ft

USB, USB2.0

  • Gyártó: Logilink
Irány a bolt arrow_forward
QNAP 2x 10GbE RJ45 PCIe hálózati kártya (QXG-10G2TB)

QNAP 2x 10GbE RJ45 PCIe hálózati kártya ...

76 140 Ft

Irány a bolt arrow_forward
QNAP QXG-10G2TB 2x 10GbE R-J45 bővítő kártya, PCIe

QNAP QXG-10G2TB 2x 10GbE R-J45 bővítő kártya, ...

81 999 Ft

  • Gyártó: QNAP
Irány a bolt arrow_forward
Qnap qxg-10g2tb 2x 10gbe r-j45 bővítő kártya, pcie

Qnap qxg-10g2tb 2x 10gbe r-j45 bővítő kártya, ...

84 290 Ft

szállítási díj: 990 Ft

  • Gyártó: Qnap
Irány a bolt arrow_forward
Broadcom NetXtreme BCM5719-4P 4x RJ45 Gigabit PCIe hálózati kártya OEM (BCM95719A1904AC)

Broadcom NetXtreme BCM5719-4P 4x RJ45 Gigabit PCIe ...

54 960 Ft

Irány a bolt arrow_forward
Broadcom NetXtreme BCM5720-2P 2x RJ45 Gigabit PCIe hálózati kártya OEM (BCM95720A2003AC)

Broadcom NetXtreme BCM5720-2P 2x RJ45 Gigabit PCIe ...

33 590 Ft

Irány a bolt arrow_forward
QNAP 2x 10GbE RJ45 PCIe hálózati kártya (QXG-10G2T-X710)

QNAP 2x 10GbE RJ45 PCIe hálózati kártya ...

143 290 Ft

Irány a bolt arrow_forward

Hálózati kártya újdonságok a depo.hu-n