Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Tomato USB 3.0 RJ45 Ethernet Gigabit LAN adapter

Tomato USB 3.0 RJ45 Ethernet Gigabit LAN adapter

 USB 3.0 RJ45 Ethernet Gigabit LAN adapter LAN csatlakozóval nem rendelkező laptopok, netbook- ...
>
ár:
3 990 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 4 nap
Kiemelt Ajánlat
Intel X540-T2 Ethernet Server RJ45 PCI-E BULK - X540T2BLK

Intel X540-T2 Ethernet Server RJ45 PCI-E BULK - ...

X540-T2 Ethernet Server RJ45 PCI-E BULK - X540T2BLK
>
ár:
224 142 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet PCI 10/100/1000 Gigabit hálózati kártya RJ45 (522328)

Intellinet PCI 10/100/1000 Gigabit hálózati ...

Gyártó: Intellinet Network SolutionsTermékosztály: Hálózati kártyaLAN hálózati ar
>
ár:
3 912 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-PA4010PKIT 500Mbps NANO Powerline adapter Kit

TP-Link TL-PA4010PKIT 500Mbps NANO Powerline ...

... ) kivitelben - 500Mbps adat sebességgel - 300 méter hatótávolsággal - Párosítás nyomógombbal - 1x RJ45 10/100 Mbps port - 128-bit AES adat védelem - Power-Saving ...
>
ár:
14 020 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
König HQ USB2.0 - Ethernet adapter USB-RJ45 CMP-NWUSB20

König HQ USB2.0 - Ethernet adapter USB-RJ45 ...

... / 2000 / ME / XP / MAC OS8.6 - 10/100 Mbps Auto-Negotiation RJ45 port - Driver CD mellékelve EAN-code: 5412810078479
>
ár:
4 710 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
König HQ USB2.0 - Ethernet adapter USB-RJ45 CMP-NWUSB20

König HQ USB2.0 - Ethernet adapter USB-RJ45 ...

... / 2000 / ME / XP / MAC OS8.6 - 10/100 Mbps Auto-Negotiation RJ45 port - Driver CD mellékelve EAN-code: 5412810078479
>
ár:
4 860 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / ...

... gTovábbi információkAdatátviteli sebessés: 100 Mb/s1 db 10/100Base-TX RJ45 port, maximális távolság 100 mRJ45 port Auto MDI/MDI-X ...
>
ár:
15 230 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / ...

... mmTovábbi információkAdatátviteli sebessés: 100 Mb/s1 db 10/100Base-TX RJ45 port, maximális távolság 100 mRJ45 port Auto MDI/MDI-X ...
>
ár:
15 230 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / ...

... mmTovábbi információkAdatátviteli sebessés: 100 Mb/s1 db 10/100Base-TX RJ45 port, maximális távolság 100 mRJ45 port Auto MDI/MDI-X ...
>
ár:
13 840 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / ...

... gTovábbi információkAdatátviteli sebessés: 100 Mb/s1 db 10/100Base-TX RJ45 port, maximális távolság 100 mRJ45 port Auto MDI/MDI-X ...
>
ár:
13 840 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Sharkoon 3-Port USB3.0 Aluminium Hub + RJ45 Ethernet Adapter Silver 4044951016839

Sharkoon 3-Port USB3.0 Aluminium Hub + RJ45 ...

3xPort, USB 3.0, passzív, Aluminium, RJ45, Silver
>
ár:
8 200 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Sharkoon 3-Port USB3.0 Aluminium Hub + RJ45 Ethernet Adapter Black 4044951016983

Sharkoon 3-Port USB3.0 Aluminium Hub + RJ45 ...

3xPort, USB 3.0, passzív, Aluminium, RJ45, Black
>
ár:
8 200 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Sharkoon 3-Port USB3.0 Aluminium Hub + RJ45 Ethernet Adapter Silver 4044951016839

Sharkoon 3-Port USB3.0 Aluminium Hub + RJ45 ...

3xPort, USB 3.0, passzív, Aluminium, RJ45, Silver
>
ár:
7 600 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Sharkoon 3-Port USB3.0 Aluminium Hub + RJ45 Ethernet Adapter Black 4044951016983

Sharkoon 3-Port USB3.0 Aluminium Hub + RJ45 ...

3xPort, USB 3.0, passzív, Aluminium, RJ45, Black
>
ár:
7 600 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Sharkoon 3-Port USB3.0 Aluminium Hub + RJ45 Ethernet Adapter Silver

Sharkoon 3-Port USB3.0 Aluminium Hub + RJ45 ...

3xPort, USB 3.0, passzív, Aluminium, RJ45, Silver
>
ár:
7 727 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Sharkoon 3-Port USB3.0 Aluminium Hub + RJ45 Ethernet Adapter Black

Sharkoon 3-Port USB3.0 Aluminium Hub + RJ45 ...

3xPort, USB 3.0, passzív, Aluminium, RJ45, Black
>
ár:
7 727 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet PCI Express 10/100/1000 Gigabit hálózati kártya RJ45

Intellinet PCI Express 10/100/1000 Gigabit ...

LAN hálózati architektúraGigabitEthernetRendeltetésePC számítógépKülső csatlakozóRJ45Busz csatlakozó típusa1 x PCI-EHálózati ébresztés funkcióIgenOperációs rendszerMicrosoft ...
>
ár:
5 180 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Powerline adapter, RJ45 LAN jeltovábbító 300 MBit/s LogiLink PL0013

Powerline adapter, RJ45 LAN jeltovábbító 300 ...

undefinedMűszaki adatok: Beépített dugalj: Nem · Hálózati eszköz típus: Powerline kezdő készlet · Interfész: LAN (alaplapi): 1 x · LAN átviteli sebesség: 500 Mbit/s · Powerline ...
>
ár:
29 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link DUB-E100 RJ45 - USB átalakító adapter

D-Link DUB-E100 RJ45 - USB átalakító adapter

Networking TypeNetwork AdapterLocal Area Network Architecture10Base-T/100Base-TXInterfaceUSB 2.0Networking Form FactorExternalNumber of Ports1Data Link Protocol SupportsFast ...
>
ár:
9 600 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
9 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Fast Ethernet média konverter, SC / RJ45

Digitus Fast Ethernet média konverter, SC / RJ45

Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1FastEthernet 100BaseTX - RJ45Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 2FastEthernet 100BaseFX - SCKábelezés típusa62.5/125 multimódusú ...
>
ár:
11 660 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intel PRO/1000 GT LOW PROFILE DESKTOP ADAPTER SGL PORT RJ45 PCI BULK (PWLA8391GTLBLK)

Intel PRO/1000 GT LOW PROFILE DESKTOP ADAPTER SGL ...

Gyártó: IntelTermékosztály: Hálózati kártyaLAN hálózati architektúra: GigabitEth
>
ár:
11 659 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intel GIGABIT CT DESKTOP ADAPTER SGL PORT RJ45 PCIE BULK (EXPI9301CTBLK)

Intel GIGABIT CT DESKTOP ADAPTER SGL PORT RJ45 ...

Intel EXPI9301CTBLK Gigabit Ethernet Card - PCI Express 1 Port - 10/100/1000Base-T - Internal - Full-heightThe Intel Gigabit CT Desktop Adapter uses auto-negotiation to ensure the ...
>
ár:
11 532 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Media Converter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm (506502)

Intellinet Media Converter 10/100Base-TX RJ45 / ...

Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1: FastEthernet 100BaseFX - SCHálózati protoko
>
ár:
17 526 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Media Converter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm (506519)

Intellinet Media Converter 10/100Base-TX RJ45 / ...

Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1: FastEthernet 100BaseTX - RJ45Hálózati proto
>
ár:
17 526 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link DUB-E100 RJ45 - USB átalakító adapter

D-Link DUB-E100 RJ45 - USB átalakító adapter

Networking TypeNetwork AdapterLocal Area Network Architecture10Base-T/100Base-TXInterfaceUSB 2.0Networking Form FactorExternalNumber of Ports1Data Link Protocol SupportsFast ...
>
ár:
8 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet PCI 10/100/1000 Gigabit hálózati kártya RJ45

Intellinet PCI 10/100/1000 Gigabit hálózati ...

LAN hálózati architektúraGigabitEthernetRendeltetésePC számítógépKülső csatlakozóRJ45Busz csatlakozó típusaPCIBusz sebesség /MHz/66Hálózati ébresztés funkcióIgenOperációs ...
>
ár:
3 580 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Legnépszerűbb keresések
10G
intel
PCI-E
10GB
500Mbit
300Mb
64-bit
WiFi
Broadcom
FIBER
10|100
hűtő
Approx
300Mbit
SONY
Samsung
NAS
220V
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom