Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Delock PoE+ Media Converter 10/100/1000Base-T to SFP

Delock PoE+ Media Converter 10/100/1000Base-T to ...

... by Delock can be used. The RJ45 port supports Power over Ethernet according to ... 1000Base-X SFP module • Device with one free RJ45 portA csomag tartalma • PoE Media Converter • Power ...
>
ár:
35 713 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock USB3.0 10/100/1000Mbps hálózati adapter

Delock USB3.0 10/100/1000Mbps hálózati adapter

Description Expand your PC or notebook by one network interface via ... 3.0 type A male >, , 1 x LAN RJ45 female&bull, Chipset: Realtek&bull, Data transfer rate: , Ethernet ...
>
ár:
11 514 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech USB3.0 10/100/1000Mbps hálózati adapter

StarTech USB3.0 10/100/1000Mbps hálózati adapter

... to Gigabit Ethernet Adapter adds a single RJ45 Ethernet port to a USB-enabled computer ... .3az; IEEE 802.1q VLAN tagging Interface RJ45 (Gigabit Ethernet) Ports 1 Performance Auto MDIX ...
>
ár:
12 403 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech USB3.0 10/100/1000Mbps hálózati adapter Dual port

StarTech USB3.0 10/100/1000Mbps hálózati adapter ...

... external storage or other peripherals. Each RJ45 port supports 10/100/1000 Mbps Ethernet ... IEEE 802.3ab, IEEE 802.3az Interface RJ45 (Gigabit Ethernet) Ports 2 Performance Auto MDIX ...
>
ár:
24 747 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock USB3.0 10/100/1000Mbps hálózati adapter

Delock USB3.0 10/100/1000Mbps hálózati adapter

Description Expand your PC or notebook by two network connections via ... .0 type A male >, , 2 x Gigabit LAN RJ45 female , 1 x Micro USB type B female (power ...
>
ár:
16 772 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock USB3.0 10/100/1000Mbps hálózati adapter

Delock USB3.0 10/100/1000Mbps hálózati adapter

Description Expand your PC or notebook by one network interface via ... type A male , , , 1 x Gigabit LAN RJ45 female&bull, Data transfer rate: , , , Ethernet up ...
>
ár:
11 514 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock USB2.0 10/100Mbps hálózati adapter

Delock USB2.0 10/100Mbps hálózati adapter

Description Expand your PC or notebook by one network interface via ... 2.0 type A male >, , 1 x LAN RJ45 female&bull, Chipset: Realtek&bull, Data transfer rate: , Ethernet ...
>
ár:
6 883 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
LogiLink USB2.0 10/100Mbps hálózati adapter

LogiLink USB2.0 10/100Mbps hálózati adapter

Fast Ethernet USB 2.0 to RJ45 Adapter Connector 1: USB A male Connector 2: RJ 45 ...
>
ár:
6 647 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech PCI-E x4 10/100/1000Mbps hálózati kártya PSE / PoE

StarTech PCI-E x4 10/100/1000Mbps hálózati ...

... Priority Encoding and 802.3x Full Duplex Flow Control Interface RJ45 (Gigabit Ethernet) Port Style Integrated on Card Ports 4 Performance ...
>
ár:
104 266 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Tomato USB 3.0 RJ45 Ethernet Gigabit LAN adapter

Tomato USB 3.0 RJ45 Ethernet Gigabit LAN adapter

 USB 3.0 RJ45 Ethernet Gigabit LAN adapter LAN csatlakozóval nem rendelkező laptopok, netbook- ...
>
ár:
3 990 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 4 nap
Kiemelt Ajánlat
Intel X540-T1 SERVER RJ45 PCI-E SINGLE PORT BULK (X540T1BLK)

Intel X540-T1 SERVER RJ45 PCI-E SINGLE PORT BULK ...

Intel X540-T1 10Gigabit Ethernet Card for PC - PCI Express x8 - 1 Port(s) - 1 x Network (RJ-45) - Twisted Pair - Full-height, Low-profile - Bulk
>
ár:
130 658 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
König HQ USB2.0 - Ethernet adapter USB-RJ45 CMP-NWUSB20

König HQ USB2.0 - Ethernet adapter USB-RJ45 ...

... / ME / XP / MAC OS8.6 - 10/100 Mbps Auto-Negotiation RJ45 port - Driver CD mellékelve EAN-code: 5412810078479
>
ár:
4 489 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
König HQ USB2.0 - Ethernet adapter USB-RJ45 CMP-NWUSB20

König HQ USB2.0 - Ethernet adapter USB-RJ45 ...

... / ME / XP / MAC OS8.6 - 10/100 Mbps Auto-Negotiation RJ45 port - Driver CD mellékelve EAN-code: 5412810078479
>
ár:
4 660 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / ...

... gTovábbi információkAdatátviteli sebessés: 100 Mb/s1 db 10/100Base-TX RJ45 port, maximális távolság 100 mRJ45 port Auto MDI/MDI-X ...
>
ár:
15 150 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / ...

... mmTovábbi információkAdatátviteli sebessés: 100 Mb/s1 db 10/100Base-TX RJ45 port, maximális távolság 100 mRJ45 port Auto MDI/MDI-X ...
>
ár:
15 110 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / ...

... mmTovábbi információkAdatátviteli sebessés: 100 Mb/s1 db 10/100Base-TX RJ45 port, maximális távolság 100 mRJ45 port Auto MDI/MDI-X ...
>
ár:
16 270 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / ...

... gTovábbi információkAdatátviteli sebessés: 100 Mb/s1 db 10/100Base-TX RJ45 port, maximális távolság 100 mRJ45 port Auto MDI/MDI-X ...
>
ár:
16 320 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Sharkoon 3-Port USB3.0 Aluminium Hub + RJ45 Ethernet Adapter Silver

Sharkoon 3-Port USB3.0 Aluminium Hub + RJ45 ...

3xPort, USB 3.0, passzív, Aluminium, RJ45, Silver
>
ár:
9 475 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Sharkoon 3-Port USB3.0 Aluminium Hub + RJ45 Ethernet Adapter Black

Sharkoon 3-Port USB3.0 Aluminium Hub + RJ45 ...

3xPort, USB 3.0, passzív, Aluminium, RJ45, Black
>
ár:
9 475 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Sharkoon 3-Port USB3.0 Aluminium Hub + RJ45 Ethernet Adapter Silver 4044951016839

Sharkoon 3-Port USB3.0 Aluminium Hub + RJ45 ...

3xPort, USB 3.0, passzív, Aluminium, RJ45, Silver
>
ár:
10 000 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Sharkoon 3-Port USB3.0 Aluminium Hub + RJ45 Ethernet Adapter Black 4044951016983

Sharkoon 3-Port USB3.0 Aluminium Hub + RJ45 ...

3xPort, USB 3.0, passzív, Aluminium, RJ45, Black
>
ár:
10 000 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Sharkoon 3-Port USB3.0 Aluminium Hub + RJ45 Ethernet Adapter Silver 4044951016839

Sharkoon 3-Port USB3.0 Aluminium Hub + RJ45 ...

3xPort, USB 3.0, passzív, Aluminium, RJ45, Silver
>
ár:
9 300 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Sharkoon 3-Port USB3.0 Aluminium Hub + RJ45 Ethernet Adapter Black 4044951016983

Sharkoon 3-Port USB3.0 Aluminium Hub + RJ45 ...

3xPort, USB 3.0, passzív, Aluminium, RJ45, Black
>
ár:
9 300 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intel X540-T2 Ethernet Server RJ45 PCI-E BULK - X540T2BLK

Intel X540-T2 Ethernet Server RJ45 PCI-E BULK - ...

X540-T2 Ethernet Server RJ45 PCI-E BULK - X540T2BLK
>
ár:
214 244 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intel X540-T1 RJ45 ethernet szerver adapter

Intel X540-T1 RJ45 ethernet szerver adapter

LAN hálózati architektúra10GigabitEthernetRendeltetéseSzerverKülső csatlakozó1 x RJ45 (hálózati kártya)Busz csatlakozó típusaPCI-E 8xHálózati ébresztés funkcióNemOperációs ...
>
ár:
129 400 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Legrand túlfeszültségvédett csatlakozóaljzat+ 2x RJ45

Legrand túlfeszültségvédett csatlakozóaljzat+ ...

... található 2xRJ45 (IN és OUT) aljzattal. Az aljzat ADSL kompatibilis RJ45/RJ11 csatlakoztatási lehetőséggel. Ideális otthonokba, irodákba, szállodákba, utazáshoz. Egy eszközzel ...
>
ár:
5 270 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Edimax USB 2.0 to 10/100Mbps (RJ45) Fast Ethernet Nano Adapter (EU-4208)

Edimax USB 2.0 to 10/100Mbps (RJ45) Fast Ethernet ...

LAN hálózati architektúraFastEthernetKülső csatlakozó1 x RJ45 (hálózati kártya)1 x USB 2.0Busz csatlakozó típusaN/AHálózati ...
>
ár:
3 940 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet PCI Express 10/100/1000 Gigabit hálózati kártya RJ45

Intellinet PCI Express 10/100/1000 Gigabit ...

LAN hálózati architektúraGigabitEthernetRendeltetésePC számítógépKülső csatlakozóRJ45Busz csatlakozó típusa1 x PCI-EHálózati ébresztés funkcióIgenOperációs rendszerMicrosoft ...
>
ár:
5 440 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link DUB-E100 RJ45 - USB átalakító adapter

D-Link DUB-E100 RJ45 - USB átalakító adapter

Networking TypeNetwork AdapterLocal Area Network Architecture10Base-T/100Base-TXInterfaceUSB 2.0Networking Form FactorExternalNumber of Ports1Data Link Protocol SupportsFast ...
>
ár:
7 950 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Legnépszerűbb keresések
10G
PCI-E
10GB
WiFi
intel
PCI
RJ45
300Mbit
64-bit
USB
Linux
Realtek
10|100|1000
band
adapter
Gigabit
Dual
Asus
dupla
USB-N13
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom