Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
10 693 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
8 835 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
24 894 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik, 1,25G, 1000Base-T Copper RJ-45, SFP (S-RJ01)

MikroTik, 1,25G, 1000Base-T Copper RJ-45, SFP ...

MikroTik, 1,25G, 1000Base-T Copper RJ-45, SFP (S-RJ01)
>
ár:
8 486 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) for Mikrotik

MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) for ...

... információkS35/53LC20D is a pair of SFP transceivers, 1.25G Single Mode optical SFP modulewith a LC connector, ... -4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
22 800 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x;RB2011x;CCR

MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm ...

Gyártó: MikroTik, Termékosztály: Switch kiegészítők, Típus: MiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC) , További információk: S-31DLC20D is a 1.25G SFP transceiver with a 1310nm ...
>
ár:
7 381 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km ( Pair!)

MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) ...

Gyártó: MikroTik, Termékosztály: Switch kiegészítők, Típus: SFP modul, További információk: S35/53LC20D is a pair of SFP transceivers, 1.25G Single Mode optical SFP ...
>
ár:
21 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x;RB2011x;CCR

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm ...

Gyártó: MikroTik, Termékosztály: Switch kiegészítők, Típus: MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC) , További információk: S-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm ...
>
ár:
5 903 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm ...

... ) 1000Base-LX (LC)További információkS-31DLC20D is a 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, for ... 12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
9 630 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC switch

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC switch

... SFP) 1000Base-SX (LC)További információkS-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for ... 12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
5 940 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm ...

... SFP) 1000Base-SX (LC)További információkS-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for ... 12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
7 810 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik SFP modul 1.25G 1xLC (SM) 1310nm/15 - S-3553LC20D

MikroTik SFP modul 1.25G 1xLC (SM) 1310nm/15 - ...

SFP modul 1.25G 1xLC (SM) 1310nm/15 - S-3553LC20D
>
ár:
23 797 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik SFP modul 1.25G SX-LC - S-85DLC05D

MikroTik SFP modul 1.25G SX-LC - S-85DLC05D

SFP modul 1.25G SX-LC - S-85DLC05D
>
ár:
5 975 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km ( Pair!)

MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) ...

Gyártó szimbólumaMT S-3553LC20DTerméknév
>
ár:
26 092 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm ...

Gyártó szimbólumaMT S-31DLC20DTerméknév
>
ár:
8 784 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm ...

Gyártó szimbólumaMT S-85DLC05DTerméknév
>
ár:
6 510 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 730 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 663 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 538 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

MikroTik ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (MM) ...

Gyártó szimbólumaSFP YT-OC24-01Terméknév
>
ár:
5 167 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

MikroTik ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (SM) ...

Gyártó szimbólumaSFP YT-OC24-20Terméknév
>
ár:
6 201 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-3553LC20D (S-3553LC20D)

MikroTik S-3553LC20D (S-3553LC20D)

1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km DDM for Mikrotik
>
ár:
24 841 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-3553LC20D

MikroTik S-3553LC20D

... információkS35/53LC20D is a pair of SFP transceivers, 1.25G Single Mode optical SFP modulewith a LC connector, ... -4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
22 670 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom