Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
8 711 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
10 866 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm ...

... -SX (LC)További információkS-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up ... CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
7 240 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC switch

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC switch

... -SX (LC)További információkS-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up ... CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
5 700 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) for Mikrotik

MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) for ...

... információkS35/53LC20D is a pair of SFP transceivers, 1.25G Single Mode optical SFP modulewith a LC connector, 1310nm/1550nm ... are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
22 970 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 310 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm ...

Gyártó szimbólumaMT S-85DLC05DTerméknév
>
ár:
6 198 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 045 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
7 134 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (Multi-Mode) 850nm 550m DDM

ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (Multi-Mode) ...

Gyártó szimbólumaex.2190TerméknévExtr
>
ár:
3 500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (Multi-Mode) 850nm 550m DDM

ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (Multi-Mode) ...

TípusSFP modulTovábbi információk1.25G550M DDM850NM
>
ár:
5 090 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-3553LC20D

MikroTik S-3553LC20D

... információkS35/53LC20D is a pair of SFP transceivers, 1.25G Single Mode optical SFP modulewith a LC connector, 1310nm/1550nm ... are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
23 190 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1009-7G-1C-PC Cloud Core Router

MikroTik CCR1009-7G-1C-PC Cloud Core Router

... RJ45 port1 db RJ45 Combo-port (SFP/Ethernet): 100BASE-LX / 100BASE-SX / 100BASE-BX és 1,25G SFP támogatás1 db USB port (microUSB)RS232 ...
>
ár:
130 890 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom