Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
StarTech RJ45 -> HDMI F/F extender Receiver for ST12MHDLAN!!! fekete

StarTech RJ45 -> HDMI F/F extender Receiver for ...

... through an unmanaged or managed Gigabit LAN portal. You can connect one or multiple ... UTP or better Daisy-Chain Yes Ports 1 Rack-Mountable Yes Performance Audio Specifications Stereo ...
>
ár:
164 901 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1036-12G-4S L6 36xCore 1.2GHz 4GB RAM, 12xGig LAN, 4xSFP, Rack 19'

MikroTik CCR1036-12G-4S L6 36xCore 1.2GHz 4GB RAM, ...

... szavatossági időGyártó: MikroTik, Termékosztály: Router/Internet gateway (advanced), WAN port: RJ45/SFP, LAN port: 12x 10/100/1000BaseT (RJ45), 4x MiniGBIC (SFP), Beépített ...
>
ár:
283 765 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1036-12G-4S L6 36xCore 1.2GHz 16GB RAM, 12xGig LAN, 4xSFP, Rack 19'

MikroTik CCR1036-12G-4S L6 36xCore 1.2GHz 16GB ...

... szavatossági időGyártó: MikroTik, Termékosztály: Router/Internet gateway (advanced), WAN port: RJ45/SFP, LAN port: 12x 10/100/1000BaseT (RJ45), 4x MiniGBIC (SFP), Beépített ...
>
ár:
336 470 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
30 580 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

... supports standalone operation; or installation into the 20 Slot; 2U Rackmount Chassis (ETCHS2U); as well as a replaceable SFP slot. Backed ...
>
ár:
71 818 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-ER6020 SafeStream Gigabit Dual-WAN VPN Router

TP-LINK TL-ER6020 SafeStream Gigabit Dual-WAN VPN ...

... 2 Gigabit WAN ports 2 Gigabit LAN ports 1 Gigabit LAN/DMZ port 1 Console Port (RJ-45 ... Resource CD Power Cord Ground Cable Rack-mount Kit Installation Guide System Requirements ...
>
ár:
33 080 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-ER5120 Vezetékes Giabit LoadBalance Router

TP-Link TL-ER5120 Vezetékes Giabit LoadBalance ...

... Port3 Free Changeable 10/100/1000Mbps WAN/LAN Ports1 Fixed 10/100/1000Mbps LAN/DMZ Port1 Console Port ... in.(440x220x44 mm)19-inch Standard Rack-Mount Width, 1U HeightPower Supply ...
>
ár:
42 610 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-ER6020 SafeStream Gigabit Dual-WAN VPN Router

TP-LINK TL-ER6020 SafeStream Gigabit Dual-WAN VPN ...

... 2 Gigabit WAN ports 2 Gigabit LAN ports 1 Gigabit LAN/DMZ port 1 Console Port (RJ-45 ... Resource CD Power Cord Ground Cable Rack-mount Kit Installation Guide System Requirements ...
>
ár:
46 615 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1036-12G-4S L6 36xCore 1.2GHz 4GB RAM, 12xGig LAN, 4xSFP, Rack 19"

MikroTik CCR1036-12G-4S L6 36xCore 1.2GHz 4GB RAM, ...

... idõ Gyártó: MikroTik; Termékosztály: Router/Internet gateway (advanced); WAN port: RJ45/SFP; LAN port: 12x 10/100/1000BaseT (RJ45), 4x MiniGBIC (SFP); Beépített ...
>
ár:
290 322 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1016-12S-1S Router

MikroTik CCR1016-12S-1S Router

... ports and one SFP+ port for 10G connectivity. It is available in a 1U rackmount ... ports 12 SFP+ ports 1 USB slot type microUSB type AB Serial port RS232 Included parts IEC cord Rack ...
>
ár:
219 500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
JL386A HP 2530-48G-PoE+ Switch J9772A HP 2530-48G-PoE + switch

JL386A HP 2530-48G-PoE+ Switch J9772A HP ...

... complete portfolio of choices for increased small business flexibility. It consists of six rack-mountable models including 8G-, 24G- and 48G-port with ...
>
ár:
264 192 Ft
szállítási díj:
1 102 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 2530-24G-PoE+-2SFP+ - 24 RJ-45 10/100/1000 PoE+, 2 SFP+ 1000/10000 SFP+, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 256 MB DDR3, 65.4 Mpps, 88 Gb/s, 195 W PoE, 3.9 kg HP J9854A

HP 2530-24G-PoE+-2SFP+ - 24 RJ-45 10/100/1000 ...

... 24, and 48 port models available with Gigabit or Fast Ethernet ports, optional PoE+ and ... Flexible deployment with wall, table, and rack mounting options. Single View of the Network ...
>
ár:
390 581 Ft
szállítási díj:
1 102 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL USG310 Network Security/Firewall Appliance

ZyXEL USG310 Network Security/Firewall Appliance

... /PortsTotal Number of Ports:8DSL Port:NoUSB:YesModem:NoPoE (RJ-45) Port:NoManagement Port ... Power SupplyPhysical CharacteristicsForm Factor:Rack-mountableDesktopHeight:44 mmWidth:430 ...
>
ár:
499 560 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 2530-48G-PoE+-2SFP+ Switch J9853A HP

HP 2530-48G-PoE+-2SFP+ Switch J9853A HP

... 24, and 48 port models available with Gigabit or Fast Ethernet ports, optional PoE+ and ... Flexible deployment with wall, table, and rack mounting options. Single View of the Network ...
>
ár:
591 790 Ft
szállítási díj:
1 102 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-Link Router - TL-R480T+ (100Mbps, 1WAN+1LAN+3WAN/LAN port, Rackbe szerelhető)

TP-Link Router - TL-R480T+ (100Mbps, ...

2 WAN portos + 3 LAN portos Enterprise Router Kicsi és közepes irodai illetve internet kávézokba. Támogatja a portok tükrözéset, a forgalom beállítását külön-külön ...
>
ár:
20 368 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Draytek Vigor 2925ac WI-FI router

Draytek Vigor 2925ac WI-FI router

... Multi-NAT, DMZ Host, Port-redirection and Open Port Object-based Firewall, Object IPv6 ... Fi Multimedia) SSID VLAN Grouping with LAN Port (Port-based VLAN) 11. VoIP Protocol: SIP ...
>
ár:
110 338 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco SF302-08 8 LAN 10/100Mbps, 1 miniGBIC menedzselhető rack switch (SRW208G-K9-G5)

Cisco SF302-08 8 LAN 10/100Mbps, 1 miniGBIC ...

... , 8 UTP, 1 miniGBIC és 1 konzol porttal. Felismeri az egyenes vagy kereszt (Cross-link ... ) kábelt (MDI/MDI-X). Minden porton automatikusan felismeri a sebességet és a half/full ...
>
ár:
58 437 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Netgear ProSafe WC9500 Wireless LAN Controller

Netgear ProSafe WC9500 Wireless LAN Controller

... PortsNetwork (RJ-11):NoPoE (RJ-45) Port:NoVGA:NoHDMI:NoAudio Line Out:NoSerial Port:YesUSB:YesPowerline:NoManagement Port ... SupplyPhysical CharacteristicsCompatible Rack Unit:1UForm ...
>
ár:
1 501 310 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Draytek VIGOR 2912 router

Draytek VIGOR 2912 router

... NAT Sessions 2. Firewall Multi-NAT, DMZ Host, Port-Redirection and Open Port Object-based Firewall MAC Address Filter SPI (Stateful Packet ...
>
ár:
38 938 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB2011iL-RM L4 64MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, Rack 19", 1 port with PoE (RB2011iL-RM)

MikroTik RB2011iL-RM L4 64MB RAM, 5xLAN, 5xGig ...

Gyártó: MikroTikTermékosztály: Router/Internet gateway (advanced)WAN port: RJ45LA
>
ár:
30 573 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ZYXEL SBG3500-NB00 WIRELESS N FIBER WAN SMALL BUSINESS GATEWAY (SBG3500-NB00-EU01V1F)

ZYXEL SBG3500-NB00 WIRELESS N FIBER WAN SMALL ...

... Antenna2 x External) - 300 Mbps Wireless Speed - 4 x Network Port - 2 x Broadband Port - USB - Gigabit Ethernet - Yes Desktop, Rack-mountable
>
ár:
52 498 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB2011UiAS-RM Router

MikroTik RB2011UiAS-RM Router

... egy 10 portos rack-be szerelhető, MikroTik eszköz. 5 Gigabites és 5 Fast Ethernet porttal rendelkezik, ... 64 MB Beépített SDRAM memória: 128 MB Portok: 5 x 10/100BaseTX (RJ45), 5 x ...
>
ár:
36 060 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik RB2011iL-RM L4 64MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, Rack 19", 1 port with PoE

Mikrotik RB2011iL-RM L4 64MB RAM, 5xLAN, 5xGig ...

... MHzCPU magok száma1RAM mérete64 MBArchitektúraMIPS-BE10/100 Ethernet portok510/100/1000 Ethernet portok5Power Jack1PoE outIgenSupported input voltage8 V - 30 VPoE inIgenOperating ...
>
ár:
28 940 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik RB2011iL-RM 10 portos Router

Mikrotik RB2011iL-RM 10 portos Router

... kedvező árú rackbe szerelhető multiport készülék; amelyet beltéri használatra terveztek; 5 Gigabit sebességü; és 5 darab Fast Ethernet sebességű porttal rendelkezik. Az ...
>
ár:
30 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Funwerk BINTEC R1202 (5510000210) - Szürke/Piros

Funwerk BINTEC R1202 (5510000210) - Szürke/Piros

Rackbe szerelhető 5 gigabit portos VPN Gateway. Hálózati eszköz típus: EgyébVezetékes hálózat: GigabitLAN portok száma: 5 dbWi-Fi protokoll : NincsPower over Ethernet (PoE) :  ...
>
ár:
161 680 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1036-12G-4S L6 36xCore 1.2GHz 4GB RAM, 12xGig LAN, 4xSFP, Rack 19 (CCR1036-12G-4S)

MikroTik CCR1036-12G-4S L6 36xCore 1.2GHz 4GB RAM, ...

Gyártó: MikroTikTermékosztály: Router/Internet gateway (advanced)WAN port: RJ45/SFP
>
ár:
266 624 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1016-12G L6 16xCore 1.2GHz 2GB RAM, 12xGig LAN, Rack 19, LCD (CCR1016-12G)

MikroTik CCR1016-12G L6 16xCore 1.2GHz 2GB RAM, ...

Gyártó: MikroTikTermékosztály: Router/Internet gateway (advanced)WAN port: RJ45LA
>
ár:
181 492 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK Router SafeStream™ Gigabit Dual-WAN VPN - TL-ER6020

TP-LINK Router SafeStream™ Gigabit Dual-WAN VPN ...

... WAN port, 2 db gigabites LAN port, 1 db gigabites LAN/DMZ port és 1 db konzol port Támogatott ... 7.1 x 1.7in.)13 inches, szabványos rack-szélesség, 1(R)U magasság Flash 16MB DRAM ...
>
ár:
50 794 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Funkwerk R1202 VPN GATEWAY 19IN ISDN-S0 10 IPSEC 4+1GB EHT HW-ENCR (5510000210)

Funkwerk R1202 VPN GATEWAY 19IN ISDN-S0 10 IPSEC ...

Bintec R1202 Router - 6 Ports - Rack-mountableThe bintec R1202 is a powerful and, thanks to its
>
ár:
173 330 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik 1U rackmount, 5xEthernet, 5xGigabit Ethernet, PoE out on port 10, 600MHz CPU, 64MB RAM, RouterOS L4 (RB2011iL-RM)

MikroTik 1U rackmount, 5xEthernet, 5xGigabit ...

MikroTik 1U rackmount, 5xEthernet, 5xGigabit Ethernet, PoE out on port 10, 600MHz CPU, 64MB RAM, RouterOS L4 (RB2011iL-RM)
>
ár:
34 077 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom