Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
D-Link 8-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch including 2 Combo 1000BaseT/S

D-Link 8-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch ...

... Supported:2Management & ProtocolsManagement:D-Link Network Assistant Web-based ... SupplyPhysical CharacteristicsCompatible Rack Unit:1UForm Factor:Rack-mountableHeight:44 ...
>
ár:
43 820 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
D-Link DGS-1024D Gigabit Switch

D-Link DGS-1024D Gigabit Switch

... mód akár 20%-kal kevesebb energiafogyasztással* - 16 Gigabit Ethernet port - Rackbe szerelő szettel együtt 24 portos Gigabit switch Az asztali switch ...
>
ár:
30 800 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link DGS-1210-10P 10xPoE+2xGiga PoE Gigabit Switch Smart

D-Link DGS-1210-10P 10xPoE+2xGiga PoE Gigabit ...

TipusSwitch Rack 19' ManagedPort10x+2x(SFP)Gigabit ethernet10x + 2x SFPBővíthetőség2x SFPMenedzselésigenEgyéb10-Port ...
>
ár:
57 790 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link DGS-1210-52

D-Link DGS-1210-52

D-LINK DGS-1210-52 48 10/100/1000 Mbps BASE-TX ... hűtés Energiatakarékos funkciók Kábel diagnosztika, hurok detektálás 19" Rack-be szerelhető -5 - 50 C fok működési hőtartomány
>
ár:
109 101 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link DGS-1210-20

D-Link DGS-1210-20

D-LINK DGS-1210-20 16-Port 10/100/1000 Mbps ... alkatrész) Energiatakarékos funkciók Kábel diagnosztika, hurok detektálás 19" Rack-be szerelhető -5 - 50 C fok működési hőtartomány
>
ár:
45 830 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link DES-1210-08P

D-Link DES-1210-08P

D-LINK DES-1210-08P Web menedzselhető switch 802.3af ... energiatakarékos funkciók Kábel diagnosztika, hurok detektálás 7.5" Rack-be szerelhető 0 40 C fok működési hőtartomány
>
ár:
44 370 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 24-port  PoE 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T  SFP ports

D-Link 24-port PoE 10/100/1000 Base-T port with 4 ...

... :2Management & ProtocolsManageable:YesManagement:D-Link Network Assistant Web-based ... SupplyPhysical CharacteristicsCompatible Rack Unit:1UForm Factor:Rack-mountableHeight:44 ...
>
ár:
88 760 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
D-Link 10-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart Switch including 2 Combo 1000BaseT/SFP

D-Link 10-port 10/100/1000 Gigabit PoE Smart ...

General InformationManufacturer:D-Link Systems, IncManufacturer ... Source:Power SupplyPhysical CharacteristicsCompatible Rack Unit:1UForm Factor:Rack-mountableHeight:44 mmWidth:330 ...
>
ár:
54 290 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
D-Link DES-1024D 24-Portos 10/100Mbps Fast Ethernet Switch

D-Link DES-1024D 24-Portos 10/100Mbps Fast ...

General InformationManufacturer:D-Link Systems, IncManufacturer Part ... V ACPower Source:Power SupplyPhysical CharacteristicsForm Factor:Rack-mountableHeight:180.1 mmWidth:279.9 ...
>
ár:
12 330 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
D-LINK GO-SW-5G 5-port 10/100/1000 Gigabit Desktop Switch

D-LINK GO-SW-5G 5-port 10/100/1000 Gigabit Desktop ...

... : nem Auto MDI/MDX felismerés: igen Mirror Port / Roving: nem Rack-be szerelhető: Nem
>
ár:
4 820 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
D-Link DGS-3120-48PC/SI

D-Link DGS-3120-48PC/SI

... Engine, Network Access Protection (NAP), D-Link Green Technology; Power Over Ethernet (PoE ... , Mellékelt kábel: 1 db konzolkábel, Rack szerelő készlet szállítással, Tápegység: belső, ...
>
ár:
552 801 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link DGS-1210-28 24 10/100/1000 Base-T port with 4 x 1000Base-T /SFP ports

D-Link DGS-1210-28 24 10/100/1000 Base-T port with ...

General InformationManufacturer:D-Link Systems, IncManufacturer Part ... Power Supply:NoPhysical CharacteristicsCompatible Rack Unit:1UForm Factor:DesktopRack- ...
>
ár:
39 990 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
D-Link DGS-3120-24TC-SI

D-Link DGS-3120-24TC-SI

Gyártó: D-Link Termékosztály: SWITCH - menedzselhető LAN hálózati architektúra: GigabitEthernet ... maximális száma: 6 Számítógépház típusa: 1U Rack Maximális áramfelvétel: 41 Watt
>
ár:
188 040 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link DGS-1016D/E

D-Link DGS-1016D/E

... QoS) Kábelellenőrzési funkció 19"-es rackbe szerelhető szerelvényszett Green Ethernet funkció ... nélküli kivitel Kivitel asztali vagy rackbe Tápellátás: 230V~/50Hz/450VA Portszám ...
>
ár:
23 699 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link Switch 16x1000Mbps DGS-1016D

D-Link Switch 16x1000Mbps DGS-1016D

... váltás2Számítógépház típusaDesktopMaximális áramfelvétel28 WattAlapvető tartozékok19'' Rack szekrény szerelési konzolTovábbi információkGreenEthernet technológiaSzélesség280 ...
>
ár:
23 400 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link Switch 24x100Mbps DES-1024D

D-Link Switch 24x100Mbps DES-1024D

... váltás2Számítógépház típusaDesktopMaximális áramfelvétel10 WattAlapvető tartozékok19'' Rack szekrény szerelési konzolTápkábelTovábbi funkciókventilátor nélkül - csendesen ...
>
ár:
12 510 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link Switch 24x1000Mbps DGS-1024D

D-Link Switch 24x1000Mbps DGS-1024D

TipusSwitch Rack 19'Port24xGigabit ethernet24xBuffer memory500KB / EszközEgyébAuto MDI/MDIX alkalmazkodás a hálózati kábel típusához
>
ár:
30 530 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-LINK DES-1100-24 24-port 10/100 EasySmart Switch

D-LINK DES-1100-24 24-port 10/100 EasySmart Switch

Alapvető beállítási lehetőségek. 11" fémház. 16"-os rackbe szereléshez adapterrel. Ventilátor nélküli, csendes működés. Hibatűrés, hosszabb MTBF (Mean ...
>
ár:
20 860 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
D-LINK DES-1210-28P 24-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit

D-LINK DES-1210-28P 24-port 10/100 Smart Switch + ...

AzonosítóDES-1210-28PTipusSwitch Rack 19' ManagedPort24x+2x+2x(SFP)Fast ethernet24xGigabit ethernet2x / 2xSFPBuffer memory512KBBővíthetőség2x ...
>
ár:
69 240 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
D-Link DGS-1210-48 48 Ports Manageable Ethernet Switch

D-Link DGS-1210-48 48 Ports Manageable Ethernet ...

AzonosítóDGS-1210-48TipusSwitch Rack 19'Port48x+4x(SFP)Fast ethernetn.a.Gigabit ethernet48xBuffer memory1MB/ eszközBővíthetőség4x SFP miniGBICMenedzselésigenEgyébn.a.
>
ár:
114 290 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
D-Link GigabitEthernet 1000BaseT (RJ45)-1000BaseSX MM (SC-Duplex)-550m konverter

D-Link GigabitEthernet 1000BaseT (RJ45)-1000BaseSX ...

... .3x Flow Control protokoll támogatásaFüggetlen működés vagy DMC-1000 19'' Rack segítségévelA csomagban: külső 7.5, 1.5A hálózati tápegységMaximális optikai ...
>
ár:
51 490 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link DGS-1100-24 Gigabit Ethernet EasySmart switch

D-Link DGS-1100-24 Gigabit Ethernet EasySmart ...

TipusSwitch Rack 19' ManagedPort24xGigabit ethernet24xBuffer memory3,5MbMenedzselésigenEgyébQoS, VLAN, Energiatakarékos
>
ár:
36 540 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link DGS-1510-28P

D-Link DGS-1510-28P

... CLI Adaptív hűtés Energiatakarékos funkciók Kábel diagnosztika, hurok detektálás 19" Rack-be szerelhető -5-50 C fok működési hőtartomány
>
ár:
198 639 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link DES-1024D

D-Link DES-1024D

... -elosztóként alkalmazható. A mellékelt beépítőkészlet segítségével 19 colos házba vagy rack-be szerelhető.
>
ár:
12 341 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 16-port 10/100 Desktop Switch

D-Link 16-port 10/100 Desktop Switch

... (For uplink), Desktop Size, Rackmount Kit for Installation in 19" Rack supplied, Internal universal power supply 100-240V 0.06A-Garancia ...
>
ár:
11 410 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 16-port 10/100/1000 Gigabit Desktop Switch

D-Link 16-port 10/100/1000 Gigabit Desktop Switch

... grounding screw (back side), Rackmount Kit for Installation in 19" Rack supplied, Internal universal power supply 100-240V 0.20A-Garancia ...
>
ár:
27 995 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 24-port 10/100 Desktop Switch

D-Link 24-port 10/100 Desktop Switch

... 2 Queues, Desktop Size, Rackmount Kit for Installation in 19" Rack supplied, Internal universal power supply 100-240V 0.10A-Garancia ...
>
ár:
14 934 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 24-port 10/100/1000 Gigabit Desktop Switch

D-Link 24-port 10/100/1000 Gigabit Desktop Switch

... grounding screw (back side), Rackmount Kit for Installation in 19" Rack supplied, Internal universal power supply 100-240V 0.40A-Garancia ...
>
ár:
36 287 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link DGS-1100-24 Gigabit EasySmart switch

D-Link DGS-1100-24 Gigabit EasySmart switch

- Alapvető funkciók és kis hálózatok - 11"-os fémházas. 19"-os rackbe is beépíthető - VLAN támogatás forgalom szegmentáció részére - AutoSurveillance VLAN könnyen ...
>
ár:
38 730 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link DGS-1210-28P

D-Link DGS-1210-28P

... CLI Adaptív hűtés Energiatakarékos funkciók Kábel diagnosztika, hurok detektálás 19" Rack-be szerelhető -5 - 50 C fok működési hőtartomány
>
ár:
95 550 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom