Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Delock SAS + Molex  SATA 50 cm

Delock SAS + Molex SATA 50 cm

Delock SAS 29pin + Molex 1x SATA (SFF 8482 1x SATA) 50 ...
>
ár:
1 949 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock 4xSATA RAID

Delock 4xSATA RAID

A Delock SATA PCI kártya 4 belső SATA porttal bővíti a számítógépét, ...
>
ár:
9 610 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Media konverter 100Base-FX SC SM 1310 nm 20 km (86215)

Delock Media konverter 100Base-FX SC SM 1310 nm 20 ...

Leírás This Delock Fast Ethernet Media Converter can be used to expand your network by an optical fiber interface.Műszaki adatok
>
ár:
14 111 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Media konverter 100Base-FX SC SM 1310 nm 30 km kompakt (86443)

Delock Media konverter 100Base-FX SC SM 1310 nm 30 ...

Leírás This Delock Fast Ethernet Media Converter can be used to expand a network with an optical fiber interface.The compact dimensionsal
>
ár:
28 205 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Media konverter 100Base-FX SC MM 1310 nm 2 km kompakt (86444)

Delock Media konverter 100Base-FX SC MM 1310 nm 2 ...

Leírás This Delock Fast Ethernet Media Converter can be used to expand a network with an optical fiber interface. The compact dimensions allow a space-saving installation.
>
ár:
25 170 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock 10″ kábel Management Panel, szürke (43341)

Delock 10″ kábel Management Panel, szürke ...

Leírás This Cable Management Panel by Delock can be mounted in a 10″ rack. With the D-ring hooks the patch cords can be neatly routed horizontally.
>
ár:
2 653 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock 10″ kábel Management Panel, fekete (43342)

Delock 10″ kábel Management Panel, fekete ...

Leírás This Cable Management Panel by Delock can be mounted in a 10″ rack. With the D-ring hooks the patch cords can be neatly routed horizontally.
>
ár:
2 653 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock SFP modul 1000Base-LX SM 1310 nm DDM (86189)

Delock SFP modul 1000Base-LX SM 1310 nm DDM ...

Leírás Ezzel a Delock SFP modul segítségével egy Gigabit switch bővíthető egy szabad SFP bővítőhellyel egy optikai szálas csatolófelületen keresztül.
>
ár:
12 373 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock SFP modul 1000Base-LX SM 1310 nm (86187)

Delock SFP modul 1000Base-LX SM 1310 nm (86187)

Leírás Ezzel a Delock SFP modul segítségével egy Gigabit switch bővíthető egy szabad SFP bővítőhellyel egy optikai szálas csatolófelületen keresztül.
>
ár:
8 032 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Media konverter 1000Base-LX SC SM 1310 nm 10 km kompakt (86441)

Delock Media konverter 1000Base-LX SC SM 1310 nm ...

Leírás This Delock Gigabit Ethernet Media Converter can be used to expand your network by an optical fiber interface. The compact dimensions allow a space-saving installation
>
ár:
42 315 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Media konverter 1000Base-X SFP > SFP (86203)

Delock Media konverter 1000Base-X SFP > SFP ...

Leírás This Gigabit Ethernet Media Converter by Delock can be used to connect different optical media. For example, multimode fiber can be converted to singlemode fiber. In t
>
ár:
25 808 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock SFP+ modul 10GBase-LR SM 1310 nm (86171)

Delock SFP+ modul 10GBase-LR SM 1310 nm (86171)

Leírás Ezzel a Delock SFP+ modul segítségével egy 10 Gigabit switch bővíthető egy szabad SFP+ bővítőhellyel egy optikai szálas csatolófelületen keresztül.
>
ár:
28 021 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock 10″ kábel Management Panel universal, fekete (43343)

Delock 10″ kábel Management Panel universal, ...

Leírás This Cable Management Panel by Delock can be mounted in a 10″ rack. With the flexibly arrangeable D-ring hooks the patch cords can be neatly routed horizontally or v
>
ár:
2 274 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock 10″ kábel Management Panel universal, szürke (43344)

Delock 10″ kábel Management Panel universal, ...

Leírás This Cable Management Panel by Delock can be mounted in a 10″ rack. With the flexibly arrangeable D-ring hooks the patch cords can be neatly routed horizontally or v
>
ár:
2 274 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock 19″ kábel Management Panel universal, fekete (43345)

Delock 19″ kábel Management Panel universal, ...

Leírás This Cable Management Panel by Delock can be mounted in a 19″ rack. With the flexibly arrangeable D-ring hooks the patch cords can be neatly routed horizontally or v
>
ár:
2 879 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock 19″ kábel Management Panel universal, szürke (43346)

Delock 19″ kábel Management Panel universal, ...

Leírás This Cable Management Panel by Delock can be mounted in a 19″ rack. With the flexibly arrangeable D-ring hooks the patch cords can be neatly routed horizontally or v
>
ár:
2 879 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Media konverter 10GBase-R SFP+ > SFP+ (86445)

Delock Media konverter 10GBase-R SFP+ > SFP+ ...

Leírás This 10 Gigabit Ethernet Media Converter by Delock can be used to connect different optical media. For example, multimode fiber can be converted to singlemode fiber. I
>
ár:
119 011 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock 86210 RJ45 CAT6 Keystone árnyékolt toldó modul

Delock 86210 RJ45 CAT6 Keystone árnyékolt toldó ...

1Toldó22 x RJ45 female - mama árnyékolt3Árnyékolt
>
ár:
1 460 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock PCIe-Riser-Karte x1 > PCI 32-Bit mit Kabel 13cm

Delock PCIe-Riser-Karte x1 > PCI 32-Bit mit Kabel ...

Termékleírás Ez az emelőkártya lehetővé teszik hogy csatlakoztasson egy PCI 32Bit 5 V kártyát az alaplapja PCI Express x1 nyílásához. A flexibilis kábel lehetővé teszi a ...
>
ár:
24 770 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
14 519 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 367 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Legnépszerűbb keresések
LGA
xeon
TPM
Rack
Sin
doboz
szekrény
Supermicro
iLO
álló
raid
Intel
fali
DELL
Kosáranya
Excel
alumínium
nagy
Rittal
Poweredge
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom