Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
16 356 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock PCI Riser card (flexibilis, 7cm)

Delock PCI Riser card (flexibilis, 7cm)

Description In many computer cases with low height it is often not possible to vertically install an interface card. The Delock ... &bull, Riser card Package &bull, Delock poly bag
>
ár:
11 714 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
DELOCK Media Converter 100Base-FX SC SM 1310 nm 20 km

DELOCK Media Converter 100Base-FX SC SM 1310 nm 20 ...

Termékleírás Ez a Delock Fast Ethernet Média Konvertert használhatja, hogy kibővítse hálózatát egy optikai ... o Táp o Használati utasítás Csomagolás o Fehér doboz Gyártó: Delock
>
ár:
14 320 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock média konverter 100Base-FX SC egyes mód, 1310 nm, 20 km

Delock média konverter 100Base-FX SC egyes mód, ...

Termékleírás Ez a Delock Fast Ethernet Média Konvertert használhatja, hogy kibővítse hálózatát egy optikai ...
>
ár:
14 120 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock 10GBase-LR SM 1310 nm  SFP+ modul

Delock 10GBase-LR SM 1310 nm SFP+ modul

This Delock SFP+ module can be used to expand your 10 Gigabit ...
>
ár:
43 435 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock PCI-E x4 - 2 portos M.2 NGFF IO vezérlő

Delock PCI-E x4 - 2 portos M.2 NGFF IO vezérlő

Description This PCI Express card by Delock expands your PC by two M.2 NGFF slots. You ...
>
ár:
23 923 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock PCI Riser card (90° bal 2U)

Delock PCI Riser card (90° bal 2U)

Description This riser card allows you to connect your PCI card ... Express x4 slot Package content &bull, Riser card Package &bull, Delock poly bag
>
ár:
5 778 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock PCI Riser card (90°° bal)

Delock PCI Riser card (90°° bal)

Description This riser card allows you to connect your PCI card ... Express x1 slot Package content &bull, Riser card Package &bull, Delock poly bag
>
ár:
6 074 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock 24 portos Cat.6 fekete 19' RJ45 Patch Panel

Delock 24 portos Cat.6 fekete 19' RJ45 Patch Panel

Description This Patch Panel by Delock can be mounted in a 19&Prime, rack. At the ...
>
ár:
26 798 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock 24 portos fekete 19' RJ45 Patch Panel

Delock 24 portos fekete 19' RJ45 Patch Panel

Description This Patch Panel by Delock can be mounted in a 19&Prime, rack. At the ...
>
ár:
35 880 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock 24 portos Cat.6 szürke 19' RJ45 Patch Panel

Delock 24 portos Cat.6 szürke 19' RJ45 Patch ...

Description This Patch Panel by Delock can be mounted in a 19&Prime, rack. At the ...
>
ár:
26 798 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock PCMCIA adapter 2 x serial

Delock PCMCIA adapter 2 x serial

Ez a Delock PCMCIA adapter kibővíti a notebookot 2db soros port-tal. Ezáltal ...
>
ár:
19 860 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Media átalakító 100Base-FX SC SM 1310 nm 20 km (86215)

Delock Media átalakító 100Base-FX SC SM 1310 nm ...

Delock Media átalakító 100Base-FX SC SM 1310 nm 20 km (86215)
>
ár:
14 121 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Media átalakító 100Base-FX SCmm 1310 nm 2 km (86216)

Delock Media átalakító 100Base-FX SCmm 1310 nm ...

Delock Media átalakító 100Base-FX SCmm 1310 nm 2 km (86216)
>
ár:
18 535 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock 19″ kábel Management Panel grey (42116)

Delock 19″ kábel Management Panel grey (42116)

Delock 19″ kábel Management Panel grey (42116)
>
ár:
5 276 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock 19″ kábel Management Panel black (42496)

Delock 19″ kábel Management Panel black (42496)

Delock 19″ kábel Management Panel black (42496)
>
ár:
5 276 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Rack Mounting Set 20 pieces (42420)

Delock Rack Mounting Set 20 pieces (42420)

Delock Rack Mounting Set 20 pieces (42420)
>
ár:
3 358 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Media átalakító 100Base-FX SC SM 1310 nm 30 km compact (86443)

Delock Media átalakító 100Base-FX SC SM 1310 nm ...

Delock Media átalakító 100Base-FX SC SM 1310 nm 30 km compact (86443)
>
ár:
44 732 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Media átalakító 100Base-FX SCmm 1310 nm 2 km compact (86444)

Delock Media átalakító 100Base-FX SCmm 1310 nm ...

Delock Media átalakító 100Base-FX SCmm 1310 nm 2 km compact (86444)
>
ár:
40 023 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock 10″ kábel Management Panel grey (43341)

Delock 10″ kábel Management Panel grey (43341)

Delock 10″ kábel Management Panel grey (43341)
>
ár:
4 317 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock 10″ kábel Management Panel black (43342)

Delock 10″ kábel Management Panel black (43342)

Delock 10″ kábel Management Panel black (43342)
>
ár:
4 317 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock SFP modul 1000Base-LX SM 1310 nm DDM (86189)

Delock SFP modul 1000Base-LX SM 1310 nm DDM ...

Delock SFP modul 1000Base-LX SM 1310 nm DDM (86189)
>
ár:
12 366 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock SFP modul 1000Base-LX SM 1310 nm (86187)

Delock SFP modul 1000Base-LX SM 1310 nm (86187)

Delock SFP modul 1000Base-LX SM 1310 nm (86187)
>
ár:
8 558 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Media átalakító 1000Base-LX SC SM 1310 nm 10 km compact (86441)

Delock Media átalakító 1000Base-LX SC SM 1310 ...

Delock Media átalakító 1000Base-LX SC SM 1310 nm 10 km compact (86441)
>
ár:
40 173 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Media átalakító 1000Base-X SFP to SFP (86203)

Delock Media átalakító 1000Base-X SFP to SFP ...

Delock Media átalakító 1000Base-X SFP to SFP (86203)
>
ár:
39 552 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock SFP+ modul 10GBase-LR SM 1310 nm (86171)

Delock SFP+ modul 10GBase-LR SM 1310 nm (86171)

Delock SFP+ modul 10GBase-LR SM 1310 nm (86171)
>
ár:
40 709 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DeLOCK mini SAS 36pin > 4x SAS 29pin elosztó kábel

DeLOCK mini SAS 36pin > 4x SAS 29pin elosztó ...

TipusSASHossz50 cmCsatlakozómini SAS 36 pinCsatlakózó 24x SAS 29 pin + molexSzinpiros feketeAlkalmazásElosztó, átalakító
>
ár:
7 860 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
14 980 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Raid vezérlő kártya 2db IDE porttal - 70098

Delock Raid vezérlő kártya 2db IDE porttal - ...

Raid vezérlő kártya 2db IDE porttal - 70098
>
ár:
7 287 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
1 232 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Legnépszerűbb keresések
polc
Delta
LogiLink
Electronics
TPM
Amtech
Module
Sin
kapalogep
230V
dac
kábelrendező
Lanberg
állítható
CAT
Panduit
SAS
Hartyán
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom