Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Delock PCI-E x8 -> PCI-E x16 Riser card

Delock PCI-E x8 -> PCI-E x16 Riser card

Description The PCI Express extension riser card by Delock enables you to extend a PCI Express card. Just ... content &bull, PCIe - Extension Riser Card Package &bull, Delock poly bag
>
ár:
9 286 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock SFP modul 1000Base-LX SM 1310 nm DDM (86189)

Delock SFP modul 1000Base-LX SM 1310 nm DDM ...

Delock SFP modul 1000Base-LX SM 1310 nm DDM (86189)
>
ár:
13 058 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock SFP modul 1000Base-LX SM 1310 nm (86187)

Delock SFP modul 1000Base-LX SM 1310 nm (86187)

Delock SFP modul 1000Base-LX SM 1310 nm (86187)
>
ár:
9 220 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Media átalakító 100Base-FX SC SM 1310 nm 20 km (86215)

Delock Media átalakító 100Base-FX SC SM 1310 nm ...

Delock Media átalakító 100Base-FX SC SM 1310 nm 20 km (86215)
>
ár:
14 410 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock SFP+ modul 10GBase-LR SM 1310 nm (86171)

Delock SFP+ modul 10GBase-LR SM 1310 nm (86171)

Delock SFP+ modul 10GBase-LR SM 1310 nm (86171)
>
ár:
41 930 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Media átalakító 100Base-FX SCmm 1310 nm 2 km (86216)

Delock Media átalakító 100Base-FX SCmm 1310 nm ...

Delock Media átalakító 100Base-FX SCmm 1310 nm 2 km (86216)
>
ár:
18 363 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Media átalakító 1000Base-LX SC SM 1310 nm 10 km compact (86441)

Delock Media átalakító 1000Base-LX SC SM 1310 ...

Delock Media átalakító 1000Base-LX SC SM 1310 nm 10 km compact (86441)
>
ár:
41 377 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock 19″ kábel Management Panel grey (42116)

Delock 19″ kábel Management Panel grey (42116)

Delock 19″ kábel Management Panel grey (42116)
>
ár:
5 706 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock 19″ kábel Management Panel black (42496)

Delock 19″ kábel Management Panel black (42496)

Delock 19″ kábel Management Panel black (42496)
>
ár:
5 706 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Rack Mounting Set 20 pieces (42420)

Delock Rack Mounting Set 20 pieces (42420)

Delock Rack Mounting Set 20 pieces (42420)
>
ár:
3 769 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Media átalakító 100Base-FX SC SM 1310 nm 30 km compact (86443)

Delock Media átalakító 100Base-FX SC SM 1310 nm ...

Delock Media átalakító 100Base-FX SC SM 1310 nm 30 km compact (86443)
>
ár:
44 732 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Media átalakító 100Base-FX SCmm 1310 nm 2 km compact (86444)

Delock Media átalakító 100Base-FX SCmm 1310 nm ...

Delock Media átalakító 100Base-FX SCmm 1310 nm 2 km compact (86444)
>
ár:
40 023 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock PCI-E x8 Riser card (flexibilis, 7cm)

Delock PCI-E x8 Riser card (flexibilis, 7cm)

Description This Delock riser card allows you to connect your PCI Express x8 ... Express x8 slot Package content &bull, Riser card Package &bull, Delock poly bag  ,
>
ár:
14 552 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock PCI-E x8 Riser card (90°, 7cm flexibilis kábellel)

Delock PCI-E x8 Riser card (90°, 7cm flexibilis ...

Description In many computer cases with low height it is often not possible to vertically install an interface card. The Delock ... , Riser card  , Package &bull, Delock poly bag
>
ár:
12 062 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock média konverter 100Base-FX SC egyes mód, 1310 nm, 20 km

Delock média konverter 100Base-FX SC egyes mód, ...

Termékleírás Ez a Delock Fast Ethernet Média Konvertert használhatja, hogy kibővítse hálózatát egy optikai ...
>
ár:
14 020 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock Keystone foglalat DIN sínhez

Delock Keystone foglalat DIN sínhez

Termékleírás Ezt a Delock Keystone tartót DIN sínre illesztheti. Szabványosított méretének köszönhetően könnyedén illesztheti ...
>
ár:
810 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Keystone rögzítő DIN sínre, árnyékolt

Delock Keystone rögzítő DIN sínre, árnyékolt

Termékleírás Ez a Delock Keystone tartó DIN sínre szerelhető. Szabványosított méretének köszönhetően könnyedén könnyedén ...
>
ár:
1 070 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock 10GBase-LR SM 1310 nm  SFP+ modul

Delock 10GBase-LR SM 1310 nm SFP+ modul

This Delock SFP+ module can be used to expand your 10 Gigabit ...
>
ár:
43 808 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock PCI-E x4 - 2 portos M.2 NGFF IO vezérlő

Delock PCI-E x4 - 2 portos M.2 NGFF IO vezérlő

Description This PCI Express card by Delock expands your PC by two M.2 NGFF slots. You ...
>
ár:
24 122 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock PCI-E x8 Riser card (90° bal)

Delock PCI-E x8 Riser card (90° bal)

Description This riser card allows you to connect your PCI Express ... PCI Express slot Package content &bull, Riser card Package &bull, Delock poly bag
>
ár:
6 979 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock SAS mini SFF-8087 4 Molex Power 4pin -> 4 SAS SFF 8482 M/M adatkábel 0.5m

Delock SAS mini SFF-8087 4 Molex Power 4pin -> 4 ...

Description This mini SAS cable to 4x SAS 29pin with 50cm ... , Mini SAS cable ,  ,'> ,  ,'>  , Package &bull, Delock poly bag
>
ár:
10 357 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock 24 portos fekete 19' RJ45 Patch Panel

Delock 24 portos fekete 19' RJ45 Patch Panel

Description This Patch Panel by Delock can be mounted in a 19&Prime, rack. At the ...
>
ár:
36 179 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock 24 portos Cat.6 szürke 19' RJ45 Patch Panel

Delock 24 portos Cat.6 szürke 19' RJ45 Patch ...

Description This Patch Panel by Delock can be mounted in a 19&Prime, rack. At the ...
>
ár:
27 034 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock 24 portos Cat.6 fekete 19' RJ45 Patch Panel

Delock 24 portos Cat.6 fekete 19' RJ45 Patch Panel

Description This Patch Panel by Delock can be mounted in a 19&Prime, rack. At the ...
>
ár:
27 034 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock 12 portos fekete 10' RJ45 Patch Panel

Delock 12 portos fekete 10' RJ45 Patch Panel

Description This Patch Panel by Delock can be mounted in a 10&Prime, rack. At the ...
>
ár:
13 904 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
DeLOCK mini SAS 36pin > 4x SAS 29pin elosztó kábel

DeLOCK mini SAS 36pin > 4x SAS 29pin elosztó ...

TipusSASHossz50 cmCsatlakozómini SAS 36 pinCsatlakózó 24x SAS 29 pin + molexSzinpiros feketeAlkalmazásElosztó, átalakító
>
ár:
7 700 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
14 980 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Keystone foglalat házakhoz

Delock Keystone foglalat házakhoz

Termékleírás Ez a Delcok Keystone tartó házakba vagy tokokba szerelhető. Szabvány méretének köszönhetően egyszerűen illeszthető Keystone modulhoz. Specifikáció o Egy Keystone Port ...
>
ár:
630 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Keystone rögzítő 1 Port D-típusú nyílással

Delock Keystone rögzítő 1 Port D-típusú ...

Ez a Keystone tartó berögzíthető panelokba vagy vájatokba egy D-típusú nyílással az XLR jacknek. Az általános méretei miatt egy Keystone modul könnyen bepattintással rögzíthető. ...
>
ár:
810 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Keystone rögzítő 3 Portos asztalba építhető 60 mm fehér

Delock Keystone rögzítő 3 Portos asztalba ...

Ez a Keystone rögzítő telepíthető egy előre kivágott nyílásba az asztalon, és kábeleket vezethetsz át rajta, mint monitor, billentyű, és egér kábeleit. Az általános szabványméretei ...
>
ár:
2 670 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
polc
Delta
LSI
Storage
Legrand
Asus
110
CONTEG
dac
TPM
Álló
Module
Falra
LogiLink
Electronics
Equip
Panduit
18U
Szekr.
19"
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom