Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
10 803 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Chieftec RSR-260 Univerzális kihúzható sín

Chieftec RSR-260 Univerzális kihúzható sín

RSR-260 Univerzális kihúzható sín
>
ár:
21 755 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
QNAP A03 rack szekrény sín (RAIL-A03-57)

QNAP A03 rack szekrény sín (RAIL-A03-57)

Az A03-57-es sínnel stabilan szerelhet rackszekrényekbe QNAP hálózati adattároló rendszereket.
>
ár:
45 009 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Fujitsu Rack sín - S26361-F2735-L285

Fujitsu Rack sín - S26361-F2735-L285

Rack sín - S26361-F2735-L285
>
ár:
43 233 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
21 610 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Codegen Rack sín 4U-500-hoz

Codegen Rack sín 4U-500-hoz

-Codegen 4U-500 Rack Rail Kit (Teleszkópos 4U Rack Sínkészlet)
>
ár:
9 970 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
RITTAL NT fali rack 12U 600x450, üvegajtóval

RITTAL NT fali rack 12U 600x450, üvegajtóval

... 12U 600x450, üvegajtóval, oldallap leszerelhető, 1 pár 19"-os rögzítő sín, szürke színű, RAL7035-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak ...
>
ár:
36 339 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
CHIEFTEC Univerzális kihúzható sín, 80cm szekrény ( )

CHIEFTEC Univerzális kihúzható sín, 80cm ...

Dimension ( Length): 26" (approx. 66cm)Compatibility: 2U - 5U 19" IPC-SeriesPackaging Unit
>
ár:
24 384 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Chieftec RSR-260 19" sín rack szekrényhez 66cm

Chieftec RSR-260 19" sín rack szekrényhez 66cm

66cm kihúzva: 130cmkompatibilis: 2U - 5U 19" rack házhoz
>
ár:
19 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Qnap Rack Sín RAIL-C01

Qnap Rack Sín RAIL-C01

Egyéb740 x 90 x 40 mm, 1, 8 Kg, kompatibilis TS-410U, 419U, 439U, 459U, 459U+, 469U, 470U VS-4008, 4012, 4016U-RP-PRO VS-4108, 4112, 4116U-RP PRO+ modellekkel.
>
ár:
13 790 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
6 990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
Manhattan INTELLINET PDU 12x SCHUKO 0U 1,6m kapcsolós Fekete

Manhattan INTELLINET PDU 12x SCHUKO 0U 1,6m ...

... , egyfázisú áramkörökben. Helytakarékos 0U kialakításának köszönhetően vertikálisan rögzíthető a rack sínre, így helyet spórolhat, miközben 12 AC csatlakozó áll rendelkezésére.
>
ár:
9 720 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
QNAP RAIL-B02 rackszekrény sín TVS-471U és más 2U méretű készülékekhez (RAIL-B02)

QNAP RAIL-B02 rackszekrény sín TVS-471U és más ...

Az A03-57-es sínnel stabilan szerelhet rackszekrényekbe QNAP hálózati adattároló rendszereket.
>
ár:
21 158 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock LX SM 1310 nm DDM SFP modul

Delock LX SM 1310 nm DDM SFP modul

Description This Delock SFP module can be used to expand ... free SFF slot by an optical fiber interface. Specification • For Single-Mode-Fiber, 1310 nm wavelength • Up to 20 km with ...
>
ár:
11 516 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Delock 10GBase-LR SM 1310 nm SFP+ modul

Delock 10GBase-LR SM 1310 nm SFP+ modul

... free SFP slot by an optical fiber interface. Specification • For Single-Mode-Fiber, 1310 nm wavelength• Up to 10 km with ...
>
ár:
38 280 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Adaptec 6805 PCI-E x8 1 8 portos SAS/SATA RAID vezérlõ Single pack

Adaptec 6805 PCI-E x8 1 8 portos SAS/SATA RAID ...

... )• Cables: Two mSASx4-4SATA x1-SB (2272300-R), 0.7m • *Singles do not contain cable Warranty 3 years Management Utilities Adaptec ...
>
ár:
171 968 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
34 598 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
SuperMicro rack ház 2U /CSE-823TQ-653LPB/

SuperMicro rack ház 2U /CSE-823TQ-653LPB/

... " E-ATX és 12" x 10" ATX Processzor támogatás: dual, single Intel / AMD processzorok Bővítőhelyek: 7 x low-profile full-length ...
>
ár:
143 070 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
SuperMicro rack ház 2U /CSE-825TQ-563LPB/

SuperMicro rack ház 2U /CSE-825TQ-563LPB/

... " E-ATX és 12" x 10" ATX Processzor támogatás: dual, single Intel / AMD processzorok Bővítőhelyek: 7 x low-profile full-length ...
>
ár:
152 525 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
SuperMicro rack ház 3U /CSE-833T-653B/

SuperMicro rack ház 3U /CSE-833T-653B/

... alaplap méret: 12" x 13" E-ATX Processzor támogatás: dual, single Intel / AMD processzorok Hot-swap: 8 x 3.5" SATA ...
>
ár:
176 125 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ADAPTEC ASR-6405 SGL SATA/SAS RAID 4 portos kártya PCIE

ADAPTEC ASR-6405 SGL SATA/SAS RAID 4 portos ...

Az SGL (Single) verziós csomagolás nem tartalmaz kábeleket!
>
ár:
135 670 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Conteg Álló rack hátsó sín RSL-80 - RSL-LV-42/80

Conteg Álló rack hátsó sín RSL-80 - ...

Álló rack hátsó sín RSL-80 - RSL-LV-42/80
>
ár:
28 499 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Chieftec RSR-260 19" rack szekrényhez sín

Chieftec RSR-260 19" rack szekrényhez sín

TípusTípus:Rack sín 66cm kihúzva: 130cm kompatibilis: 2U - 5U 19" rack házhoz  
>
ár:
18 740 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
RITTAL PS SZEREL?SÍN, 23X73 MM, 695 MM, 4 DB/CS, 800 MM SZÉLES/MAGAS/MÉLY

RITTAL PS SZEREL?SÍN, 23X73 MM, 695 MM, 4 DB/CS, ...

RITTAL PS SZEREL?SÍN, 23X73 MM, 695 MM, 4 DB/CS, 800 MM SZÉLES/MAGAS/MÉLY-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
19 716 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
RITTAL TS BELS? SZEREL?SÍN, 800 MM,4 DB/CS.

RITTAL TS BELS? SZEREL?SÍN, 800 MM,4 DB/CS.

RITTAL TS BELS? SZEREL?SÍN, 800 MM,4 DB/CS.-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
21 104 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netrack fali szekrény, 19", 4.5U/240 mm - szénfekete, üveg ajtó

Netrack fali szekrény, 19", 4.5U/240 mm - ...

... kábel-lyuk takarók1 pár 19"-os rack sín - állíthatóOpcionálisan szerelhető kiegészítő 19"-os rack sín párFöldelő tüske a padló- vagy tető laponLyukak ...
>
ár:
15 960 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Synology RKS1314 x 1U-2U Rail kit kihúzható sín

Synology RKS1314 x 1U-2U Rail kit kihúzható sín

RKS1314 x 1U-2U Rail kit kihúzható sín
>
ár:
23 660 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netrack 019-060-240-011 19" 6U Fali Rack Szekrény Szürke

Netrack 019-060-240-011 19" 6U Fali Rack Szekrény ...

... kábel-lyuk takarók1 pár 19"-os rack sín - állíthatóOpcionálisan szerelhető kiegészítő 19"-os rack sín párFöldelő tüske a padló- vagy tető laponLyukak ...
>
ár:
17 230 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
QNAP RAIL-B02 Rack sín

QNAP RAIL-B02 Rack sín

Rack sín 2U magas QNAP NASokhoz
>
ár:
18 368 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Gembird Railings for 19' 19CC-4U-R kihúzható rack sín szett

Gembird Railings for 19' 19CC-4U-R kihúzható ...

TípusServerMéret427 x 450 x 177 mmEgyébA szett tartalma 1-1 jobb és baloldali tartó sín
>
ár:
10 320 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Legnépszerűbb keresések
polc
Sin
xeon
LGA
Supermicro
Rack
Delta
szekrény
X-Tech
TPM
Legrand
asus
álló
CONTEG
OCUK
fali
Dell
állvány
porszivo
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom