Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ASUS PEB-10G/57840-2T 10 Gb/s PCI-E hálózati kártya

ASUS PEB-10G/57840-2T 10 Gb/s PCI-E hálózati ...

Tulajdonságok:Az ASUS PEB-10G/57840-2T sorozat úgy készült; hogy a nagyteljesítményű; 10 Gb/ ...
>
ár:
68 490 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ASUS PEB-10G/57811-1S 10 Gb/s PCI-E hálózati kártya

ASUS PEB-10G/57811-1S 10 Gb/s PCI-E hálózati ...

Tulajdonságok:Sebesség: 10 Gigabit/s EthernetI/O port: SFP+; single portVezérlő: BCM 57811SCsatlakozó: LC Fiber OpticInterfész: PCI-E Gen2 x8Támogatott kábel típusok: SMF akár 10km ...
>
ár:
46 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Hálózat - Hálózati kártya INTEL X540-T1 (Ethernet, 10GBase-T, 10 Gigabit Ethernet, 1 ports) Bulk

Hálózat - Hálózati kártya INTEL X540-T1 ...

... ), IEEE 802.1Q(VLAN), IEEE 802.3adNetworking FeaturesAuto-NegotiationCertificationsRoHSEthernet 10GBASE-T Connector TypeRJ-45Requires Operating SystemMicrosoft Windows Server 2008 ...
>
ár:
117 980 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Asus PEB-10G/57840-2S 10GbE SFP+ hálózati adapter

Asus PEB-10G/57840-2S 10GbE SFP+ hálózati ...

10GbE SFP+ hálózati adapterAz ASUS PEB-10G/57840-2S úgy készült; ... megoldások az eltérő adatközponti alkalmazásokhozAz ASUS PEB-10G/57840-2S Ethernet adapter rugalmas; méretezhető; ...
>
ár:
67 210 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
StarTech 1 csatlakozós 10G Ethernet hálózati kártya (ST10000SPEXI)

StarTech 1 csatlakozós 10G Ethernet hálózati ...

Frissítse a kiszolgálóját vagy munkaállomását 10G hálózattal rézszálon keresztül egy 10GBase-T/NBASE-T RJ45 port hozzáadásával!
>
ár:
112 542 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intel X520 SERVER ADAPTER- SR2 DUAL PORT 10G SR2 LC FIBER PCIE BULKIN (E10G42BFSRBLK)

Intel X520 SERVER ADAPTER- SR2 DUAL PORT 10G SR2 ...

Intels new family of Intel® Ethernet X520 Server Adapters are the most flexible and scalable Ethern
>
ár:
164 589 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech PEX10000SFP - PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber hálózati kártya + Open SFP+ - PCIe x4 10Gb NIC SFP+ Adapter

Startech PEX10000SFP - PCI Express 10 Gigabit ...

Alapadatok Típus:bővítőkártyaCsatlakozó(k) Csatlakozó 1 1 - PCI Express x4 MCsatlakozó 2 1 - SFP+ Slot FGyártói link:LINK
>
ár:
84 380 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
79 112 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Startech USB Card 3.1 Dual Port PCIe 10Gbit/S - PEXUSB312A2

Startech USB Card 3.1 Dual Port PCIe 10Gbit/S - ...

USB Card 3.1 Dual Port PCIe 10Gbit/S - PEXUSB312A2
>
ár:
13 877 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
43 586 396 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Asus PEB-10G/57811-1S 10GbE SFP+ hálózati adapter

Asus PEB-10G/57811-1S 10GbE SFP+ hálózati ...

10GbE SFP+ hálózati adapterAz ASUS PEB-10G/57811-1S úgy készült; ... megoldások az eltérő adatközponti alkalmazásokhozAz ASUS PEB-10G/57811-1S Ethernet adapter rugalmas; méretezhető; ...
>
ár:
46 610 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ASUS PEB-10G/57840-2T PCI-E hálózati kártya (PEB-10G/57840-2T)

ASUS PEB-10G/57840-2T PCI-E hálózati kártya ...

10GBase-T hálózati adapterAz ASUS PEB-10G/57840-2T sorozat úgy készült; hogy a nagyteljes
>
ár:
74 143 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ASUS PEB-10G/57840-2T

ASUS PEB-10G/57840-2T

... szimulációkhoz és professzionális modellezéshez .Költséghatékony 10GBase-T megoldás Az ASUS PEB-10G/57840-2T Ethernet adapter költséghatékony 10GBase-T megoldás; amellyel csavart ...
>
ár:
73 020 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 2-Port 10G Fiber Network Card with Open SFP+ - PCIe, Intel Chip (PEX20000SFPI)

Startech 2-Port 10G Fiber Network Card with Open ...

Startech 2-Port 10G Fiber Network Card with Open SFP+ - PCIe, Intel Chip (PEX20000SFPI)
>
ár:
121 113 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ASUS PEB-10G/57840-2S 10 Gb/s PCI-E hálózati kártya

ASUS PEB-10G/57840-2S 10 Gb/s PCI-E hálózati ...

Tulajdonságok:Sebesség: 10 Gigabit/s EthernetI/O port: SFP+; dual portVezérlő: BCM 57840SCsatlakozó: LC Fiber OpticInterfész: PCI-E Gen3 x8Támogatott kábel típusok: SMF akár 10km- ...
>
ár:
66 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti UF-MM-10G 10Gbps SFP+ Multi-Mode Fiber

Ubiquiti UF-MM-10G 10Gbps SFP+ Multi-Mode Fiber

Tulajdonságok:2 db, 10 Gbps SFP+ multi módusú fiber maximum 300 méterre.
>
ár:
14 290 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 2-Port 10G Fiber Network Card with Open SFP+ - PCIe - PEX20000SFPI

Startech 2-Port 10G Fiber Network Card with Open ...

2-Port 10G Fiber Network Card with Open SFP+ - PCIe - PEX20000SFPI
>
ár:
132 231 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intel X520 SERVER ADAPTER- SR2 DUAL PORT 10G SR2 LC FIBER PCIE BULK LAN Adapters - NICs (PCI, PC Card, USB, ...)

Intel X520 SERVER ADAPTER- SR2 DUAL PORT 10G SR2 ...

Kapcsolódási technológia : Wired Befogadó csatlakozó : PCI-E Maximális adatátviteli sebessé : 10000 Mbit/s Teljes kétoldalú : Y Plug and Play : Y Üzemi hõmérséklettartomány (T- : 0 ...
>
ár:
193 648 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
45 890 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
66 227 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti UF-MM-10G 10Gbps SFP+ SR-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 300m - 2-Pack

Ubiquiti UF-MM-10G 10Gbps SFP+ SR-LC (Multi-Mode ...

Gyártó szimbólumaUF-MM-10GTerméknévUb
>
ár:
14 889 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
15 073 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
UBIQUITI UF-MM-10G Multi-Mode Fiber

UBIQUITI UF-MM-10G Multi-Mode Fiber

10 Gbps SFP multi módusú fiber maximum 300 méterre.
>
ár:
14 500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
STARTECH 2-Port 10G Fiber Network Card with Open SFP+ - PCIe (PEX20000SFPI)

STARTECH 2-Port 10G Fiber Network Card with Open ...

2 portos 10 gigabites hálókártya PCI Express csatlakozással. Hálózati eszköz típus: PCI Express kártyaVezetékes hálózat: 10 GigabitLAN portok száma: 2 dbWi-Fi protokoll :  ...
>
ár:
125 470 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
162 060 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
159 330 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intel Ethernet Converged Network Adapter X540-T2

Intel Ethernet Converged Network Adapter X540-T2

Az Intel® Ethernet Converged Network Adapter X540-T2 a legújabb innováció az Intel által 10 Gigabit Ethernet felé vezető úton a szerverpiacon. Ez az adapter a legújabb Intel X540 ...
>
ár:
175 290 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intel ETHERNET X540-T2 SERVER RJ45 PCI-E BULK (X540T2BLK)

Intel ETHERNET X540-T2 SERVER RJ45 PCI-E BULK ...

Hálózat - Hálózati kártya INTEL (PCI Express, Ethernet, 10 Gigabit Ethernet, 2 ports) Bulk
>
ár:
185 649 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber Network Card w/ Open SFP+ - PCIe x4 10Gb NIC SFP+ Adapter (PEX10000SFP)

Startech PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber ...

Startech PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber Network Card w/ Open SFP+ - PCIe x4 10Gb NIC SFP+ Adapter (PEX10000SFP)
>
ár:
80 744 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
10GB
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom