Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TG-3468 10/100/1000 PCIE Hálózati Kártya

TP-LINK TG-3468 10/100/1000 PCIE Hálózati ...

10/100/1000M PCI-E kártyaKompatibilis a IEEE 802.3/802.3u/802.3ab szabvánnyal.
>
ár:
3 171 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TG-3269 10/100/1000 PCI Hálózati Kártya

TP-LINK TG-3269 10/100/1000 PCI Hálózati Kártya

10/100/1000M PCI kártyaKompatibilis a IEEE 802.3/802.3u/802.3ab szabvánnyal.
>
ár:
2 864 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ASUS PEB-10G/57811-1S 10 Gb/s PCI-E hálózati kártya

ASUS PEB-10G/57811-1S 10 Gb/s PCI-E hálózati ...

... /O port: SFP+; single portVezérlő: BCM 57811SCsatlakozó: LC Fiber OpticInterfész: PCI-E Gen2 x8Támogatott kábel típusok: SMF akár 10km-ig (LR); MMF ...
>
ár:
51 890 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech.com 1 portos Gigabit PCI Hálózati kártya /ST1000BT32/

Startech.com 1 portos Gigabit PCI Hálózati ...

Tulajdonságok Csatlakozás: PCI / PCI-X (5 / 3.3V)Csatlakozók: 1 x RJ45 (Gigabit Ethernet) ...
>
ár:
5 390 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber Network Card w/ Open SFP+ - PCIe x4 10Gb NIC SFP+ Adapter (PEX10000SFP)

Startech PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber ...

Startech PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber Network Card w/ Open SFP+ - PCIe x4 10Gb NIC SFP+ Adapter (PEX10000SFP)
>
ár:
79 140 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ASUS PEB-10G/57840-2S 10 Gb/s PCI-E hálózati kártya

ASUS PEB-10G/57840-2S 10 Gb/s PCI-E hálózati ...

... /O port: SFP+; dual portVezérlő: BCM 57840SCsatlakozó: LC Fiber OpticInterfész: PCI-E Gen3 x8Támogatott kábel típusok: SMF akár 10km-ig (LR); MMF ...
>
ár:
74 090 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
PCI Kártya Serial Port normal

PCI Kártya Serial Port normal

... létre két extra, külső soros portot számítógépén ezzel a belső PCI kártyával. Ideális, amikor extra készülékeket kell vezérelnie RS232 csatlakoztatással. • 32 ...
>
ár:
4 146 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 1 Port PCI Express 10 Gigabit Ethernet Network Card - PCIe x4 10Gb NIC (ST10000SPEX)

Startech 1 Port PCI Express 10 Gigabit Ethernet ...

Startech 1 Port PCI Express 10 Gigabit Ethernet Network Card - PCIe x4 10Gb NIC (ST10000SPEX)
>
ár:
102 344 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech PCI Express Gigabit Ethernet Fiber Network Card w/ Open SFP - PCIe SFP Network Card Adapter NIC (PEX1000SFP2)

Startech PCI Express Gigabit Ethernet Fiber ...

Startech PCI Express Gigabit Ethernet Fiber Network Card w/ Open SFP - PCIe SFP Network Card Adapter NIC (PEX1000SFP2)
>
ár:
58 164 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech PCIE GIGABIT LAN NETZWERKKARTE PCI EXPRESS SCHNITTSTELLENKARTE (PEX100S)

StarTech PCIE GIGABIT LAN NETZWERKKARTE PCI ...

StarTech.com Fast Ethernet Card - PCI Express - 1 x Network (RJ-45) Add a 10/100Mbps Ethernet port t
>
ár:
6 579 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech PEX1000SFP2 - PCI Express Gigabit Ethernet Fiber hálózati kártya + Open SFP - PCIe SFP hálózati kártya adapter NIC

Startech PEX1000SFP2 - PCI Express Gigabit ...

Alapadatok Típus:bővítőkártyaCsatlakozó(k) Csatlakozó 1 1 - PCI Express x1 MCsatlakozó 2 1 - SFP Slot FGyártói link:LINK
>
ár:
58 820 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech PEX10000SFP - PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber hálózati kártya + Open SFP+ - PCIe x4 10Gb NIC SFP+ Adapter

Startech PEX10000SFP - PCI Express 10 Gigabit ...

Alapadatok Típus:bővítőkártyaCsatlakozó(k) Csatlakozó 1 1 - PCI Express x4 MCsatlakozó 2 1 - SFP+ Slot FGyártói link:LINK
>
ár:
79 800 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK HÁLÓKÁRTYA TG-3468 10/1000 PCI-E

TP-LINK HÁLÓKÁRTYA TG-3468 10/1000 PCI-E

Garancia: 60 Hónap 10/100/1000M PCI-E kártya Kompatibilis a IEEE 802.3/802.3u/802.3ab szabvánnyal.
>
ár:
3 241 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock Gigabit PCI-E Gigabit Hálozati kártya

Delock Gigabit PCI-E Gigabit Hálozati kártya

... -64, Novell, Linux ex 2.4 • PC szabad PCIe Slot-tal Csomag tartalma • PCI Express kártya • Telepítő CD • Használati útmutató Csomagolás • Bliszteres
>
ár:
6 100 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP Link TL-WN781ND 150M Wireless PCI-E kártya (TL-WN781ND)

TP Link TL-WN781ND 150M Wireless PCI-E kártya ...

... Adapter. Sávszélesség: 150 Mbit/s. Összekapcsolhatóság: vezeték nélküli, PCI-E, -. Hálózat: 2.4 - 2.4835 GHz, Atheros. Biztonság: 64-bit ...
>
ár:
3 277 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP LINK TP-LINK TG-3468 Gigabit PCI-E 1X

TP LINK TP-LINK TG-3468 Gigabit PCI-E 1X

TP-LINK TG-3468 Típus Belső Interfész PCI-E Vezeték nélküli Nem LAN   ... Hálózati kártyaPCI- Express x1 csatlakozó10/100/1000M PCI -E kártyaKompatibilis a IEEE 802.3/802.3u/802 ...
>
ár:
3 459 Ft
szállítási díj:
1 094 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
STARTECH 2-Port 10G Fiber Network Card with Open SFP+ - PCIe (PEX20000SFPI)

STARTECH 2-Port 10G Fiber Network Card with Open ...

2 portos 10 gigabites hálókártya PCI Express csatlakozással. Hálózati eszköz típus: PCI Express kártyaVezetékes hálózat: 10 GigabitLAN portok száma: 2 dbWi-Fi ...
>
ár:
120 780 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech PCIe 10 Gigabit Ethernet hálózati kártya (ST10000SPEX)

StarTech PCIe 10 Gigabit Ethernet hálózati ...

... ST10000SPEX PCIe 10 Gigabit Ethernet kártya lehetővé teszi, hogy hozzáadj egy 10 Gigabites Ethernet csatlakozást a szerveredhez, vagy munkaállomásodhoz egy 4x PCIe ...
>
ár:
106 401 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech.com 1 portos Gigabit PCIe Server Adapter /ST1000SPEX2/

Startech.com 1 portos Gigabit PCIe Server Adapter ...

Tulajdonságok Csatlakozás: PCI Express x1Csatlakozók: 1 x RJ45 (Gigabit Ethernet) Lapkakészlet: Realtek RTL8111E
>
ár:
11 690 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-WN851ND WiFi PCI 300M MIMO

TP-LINK TL-WN851ND WiFi PCI 300M MIMO

Interface: 32bit PCI Antenna Type: Omni Directional, Detachable (RPSMA) Antenna Gain: 2x2dBi Wireless ...
>
ár:
4 936 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP BROADCOM NETXTREME GIGAB ETH PCIE

HP BROADCOM NETXTREME GIGAB ETH PCIE

HP BROADCOM NETXTREME GIGAB ETH PCIE-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
17 737 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TnB PCI-E Vezetékes hálózati Adapter RÉZ 1000Mbps 32-bit (TG-3468)

TnB PCI-E Vezetékes hálózati Adapter RÉZ ...

10/100/1000M PCI-E kártya Kompatibilis a IEEE 802.3/802.3u/802.3ab szabvánnyal.
>
ár:
4 775 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Startech Mini PCI Express Gigabit Ethernet Network Adapter NIC Card (ST1000SMPEX)

Startech Mini PCI Express Gigabit Ethernet Network ...

Startech Mini PCI Express Gigabit Ethernet Network Adapter NIC Card (ST1000SMPEX)
>
ár:
27 090 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TG-3468 Vezetékes 10/100/1000Mbit PCI-E adapter

TP-Link TG-3468 Vezetékes 10/100/1000Mbit PCI-E ...

... RJ-45 (GigabitEthernet 10/100/1000)Busz csatlakozó típusa1 x PCI-EHálózati ébresztés funkcióNemOperációs rendszerMicrosoft Windows 98 SEMicrosoft Windows MeMicrosoft Windows ...
>
ár:
3 650 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intel Pro/1000 GT Desktop Bulk PCI 10/100/1000Mbps hálózati kártya

Intel Pro/1000 GT Desktop Bulk PCI 10/100/1000Mbps ...

Intel Pro/1000 GT Desktop PCI Gigabit hálókártya
>
ár:
13 508 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Intel PRO/1000 PT QUAD PORT LOW PROFILE SERVER ADAPTER PCIE (EXPI9404PTL)

Intel PRO/1000 PT QUAD PORT LOW PROFILE SERVER ...

Intel PRO/1000 PRO/1000 PT Gigabit Ethernet Card - PCI Express 4 Port - 10/100/1000Base-T - Internal
>
ár:
150 089 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link Archer T6E AC1300 Wireless Dual Band PCI-E Adapter

TP-Link Archer T6E AC1300 Wireless Dual Band PCI-E ...

Archer T6E AC1300 Wireless Dual Band PCI-E Adapter
>
ár:
14 042 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
62 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Legnépszerűbb keresések
10G
PCI-E
10GB
WiFi
intel
RJ45
500Mbit
USB
10|100|1000
adapter
Asus
sfp
PCI
300Mbit
500Mbps
BlackBerry
Pro
Gigabit
Card
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom