Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
PCI Express Gigabit hálózatikártya 1000 Mbit/s, LogiLink PC0029A

PCI Express Gigabit hálózatikártya 1000 Mbit/s, ...

... Gigabit hálózati kártya a számítógép PCI Express nyílásába történő beépítéshez. Támogatja ... teljes duplex módban. A legújabb PCI Express technológia. Második hálózati kártyaként ...
>
ár:
4 290 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
PCI I/O 1 párhuzamos portos kártya Gembird LPC-1

PCI I/O 1 párhuzamos portos kártya Gembird LPC-1

PCI I/O 1 párhuzamos portos kártya Gembird LPC1
>
ár:
3 285 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
PCI WiFi Adapter [300 Mbps] Netis WF-2113

PCI WiFi Adapter [300 Mbps] Netis WF-2113

... /128-bit WEP, WPA-PSK / WPA2-PSK (TKIP / AES) titkosítást.- PCI-e csatlakozó felület.- LED-es állapotjelzés.- 2 db, cserélhető külső antenna ...
>
ár:
3 120 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
PCI WiFi Adapter [150 Mbps] Netis WF-2117

PCI WiFi Adapter [150 Mbps] Netis WF-2117

... 150Mbps, 2.4GHz, PCI, külső cserélhető antenna. PCI csatlakozással rendelkező vezeték nélküli ... WPA2-PSK (TKIP / AES) titkosítást.- PCI 2.0 csatlakozó felület.- LED-es állapotjelzés ...
>
ár:
3 750 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
PCI WiFi Adapter [300 Mbps] Netis WF-2118

PCI WiFi Adapter [300 Mbps] Netis WF-2118

... , 2.4GHz, PCI, 2 db külső cserélhető antenna. PCI csatlakozással rendelkező vezeték nélküli ... WPA2-PSK (TKIP / AES) titkosítást.- PCI 2.0 csatlakozó felület.- LED-es állapotjelzés.- ...
>
ár:
4 810 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 350 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Startech PCI Express 10/100 Mbps Ethernet Fiber SFP PCIe Network Card Adapter NIC (PEX100SFP)

Startech PCI Express 10/100 Mbps Ethernet Fiber ...

Startech PCI Express 10/100 Mbps Ethernet Fiber SFP PCIe Network Card Adapter NIC (PEX100SFP)
>
ár:
39 567 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech PEX10000SFP - PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber hálózati kártya + Open SFP+ - PCIe x4 10Gb NIC SFP+ Adapter

Startech PEX10000SFP - PCI Express 10 Gigabit ...

Alapadatok Típus:bővítőkártyaCsatlakozó(k) Csatlakozó 1 1 - PCI Express x4 MCsatlakozó 2 1 - SFP+ Slot FGyártói link:LINK
>
ár:
89 650 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech PEX1000SFP2 - PCI Express Gigabit Ethernet Fiber hálózati kártya + Open SFP - PCIe SFP hálózati kártya adapter NIC

Startech PEX1000SFP2 - PCI Express Gigabit ...

Alapadatok Típus:bővítőkártyaCsatlakozó(k) Csatlakozó 1 1 - PCI Express x1 MCsatlakozó 2 1 - SFP Slot FGyártói link:LINK
>
ár:
59 010 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech PCI EXPRESS AUF 2 PCI & 2 PCIE ERWEITERUNGSGEHAEUSE (PEX2PCIE4L)

StarTech PCI EXPRESS AUF 2 PCI & 2 PCIE ...

Add Two PCI & Two PCI Express Expansion Card Slots to a Desktop or Laptop Computer System
>
ár:
143 789 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
STARTECH 2-Port 10G Fiber Network Card with Open SFP+ - PCIe (PEX20000SFPI)

STARTECH 2-Port 10G Fiber Network Card with Open ...

2 portos 10 gigabites hálókártya PCI Express csatlakozással. Hálózati eszköz típus: PCI Express kártyaVezetékes hálózat: 10 GigabitLAN portok száma: 2 dbWi-Fi ...
>
ár:
122 720 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
n.a. Mini PCIe PCIe adapterre

n.a. Mini PCIe PCIe adapterre

... -Express · Csatlakozó típus A (illetve bemenetek): Mini PCI-Express · Csatlakozó típus B (illetve kimenetek): PCIe · Csatoló kártya típus: Csatlakozó átalakító · Interfész kártya ...
>
ár:
5 490 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TG-3269 10/100/1000 PCI Hálózati kártya

TP-LINK TG-3269 10/100/1000 PCI Hálózati kártya

32 bites, gigabites PCI hálózati adapter, RealTek RTL8169SC, 10/100/1000 Mbps Auto-Negotiation RJ45 port, Auto MDI/MDX
>
ár:
3 000 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TG-3468 10/100/1000 PCI-E hálózati kártya

TP-LINK TG-3468 10/100/1000 PCI-E hálózati ...

32 bites, gigabites PCIe hálózati adapter, Realtek RTL8168B, 10/100/1000 Mbps Auto-Negotiation RJ45 ...
>
ár:
3 056 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock PCI Express kártya > Mini PCI Express + 3 RP-SMA port

Delock PCI Express kártya > Mini PCI Express + 3 ...

... -SMA port Termékleírás Ezzel a Delock PCI Express kártyával lehetősége nyílik Mini PCI Express kártya használatára PCI Express nyílásban. Köszönhetően a 3 előre ...
>
ár:
11 630 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock mini PCI-E x1 -> PCI Riser card (5V, 13cm flexibilis kábel, bal)

Delock mini PCI-E x1 -> PCI Riser card (5V, 13cm ...

Description This riser card allows you to connect two PCI 32 Bit 5 V cards to the Mini PCI ... System requirements &bull, One free Mini PCI Express interface Package content &bull, ...
>
ár:
23 165 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock mini PCI-E x1 -> PCI-E x1 Riser card (9cm, bal)

Delock mini PCI-E x1 -> PCI-E x1 Riser card (9cm, ...

... Description This riser card allows you to connect your PCI Express x1 card to the mini PCI ...  ,  ,'> &bull, Mini PCI Express to PCI Express x1 &bull, With flexible cable ...
>
ár:
13 245 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock mini PCI-E x1 -> PCI-E x1 Riser card (13cm, bal)

Delock mini PCI-E x1 -> PCI-E x1 Riser card (13cm, ...

Description This riser card allows you to connect your PCI Express x1 card to the mini PCI ... Specification &bull, Connector: Mini PCI Express >, PCI Express x1&bull, With flexible ...
>
ár:
14 626 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Startech PCI1PEX1 - PCI -> PCI Express adapter kártya

Startech PCI1PEX1 - PCI -> PCI Express adapter ...

Alapadatok Típus:bővítőkártyaCsatlakozó(k) Csatlakozó 1 1 - PCI / PCI-X (Universal 3.3 & 5V; 32-bit) MCsatlakozó 2 1 - PCI Express x1 Slot FGyártói link:LINK
>
ár:
15 430 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock mini PCI-E x1 half-size > full-size mini PCI-E x1 adapter

Delock mini PCI-E x1 half-size > full-size mini ...

... ,  ,'>Description ,  ,'> Connect your half-size Mini PCI Express to this ... requirement  ,'>&bull, PC with a free Mini PCI Express slot  ,'> ,  ,'>  , ...
>
ár:
5 585 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock PCI Express x1 > PCI card 32bit (89223)

Delock PCI Express x1 > PCI card 32bit (89223)

Delock PCI Express x1 > PCI card 32bit (89223)
>
ár:
13 755 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 1 Port PCI Express PCIe Gigabit NIC Server Adapter Network Card - Low Profile (ST1000SPEX2L)

Startech 1 Port PCI Express PCIe Gigabit NIC ...

Startech 1 Port PCI Express PCIe Gigabit NIC Server Adapter Network Card - Low Profile (ST1000SPEX2L)
>
ár:
10 631 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Dual Port PCI Express Gigabit Ethernet PCIe Network Card Adapter - PoE/PSE (ST2000PEXPSE)

Startech Dual Port PCI Express Gigabit Ethernet ...

Startech Dual Port PCI Express Gigabit Ethernet PCIe Network Card Adapter - PoE/PSE (ST2000PEXPSE)
>
ár:
49 316 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 1 Port PCI Express PCIe Gigabit Network Server Adapter NIC Card - Dual Profile (ST1000SPEX2)

Startech 1 Port PCI Express PCIe Gigabit Network ...

Startech 1 Port PCI Express PCIe Gigabit Network Server Adapter NIC Card - Dual Profile (ST1000SPEX2)
>
ár:
10 567 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech PCI Express (PCIe) Gigabit Ethernet Multimode SC Fiber Network Card Adapter NIC - 550m (PEX1000MMSC2)

Startech PCI Express (PCIe) Gigabit Ethernet ...

Startech PCI Express (PCIe) Gigabit Ethernet Multimode SC Fiber Network Card Adapter NIC - 550m (PEX1000MMSC2)
>
ár:
61 848 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber Network Card w/ Open SFP+ - PCIe x4 10Gb NIC SFP+ Adapter (PEX10000SFP)

Startech PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber ...

Startech PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber Network Card w/ Open SFP+ - PCIe x4 10Gb NIC SFP+ Adapter (PEX10000SFP)
>
ár:
93 407 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Dual Port PCI Express (PCIe x4) Gigabit Ethernet Server Adapter Network Card - Intel i350 NIC (ST2000SPEXI)

Startech Dual Port PCI Express (PCIe x4) Gigabit ...

Startech Dual Port PCI Express (PCIe x4) Gigabit Ethernet Server Adapter Network Card - Intel i350 NIC (ST2000SPEXI)
>
ár:
49 483 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech ST2000SPEXI - Dual Port PCI Express (PCIe x4) Gigabit ethernet adapter kártya - Intel i350 NIC

Startech ST2000SPEXI - Dual Port PCI Express (PCIe ...

Alapadatok Típus: bővítőkártyaCsatlakozó(k) Csatlakozó 1 1 - PCI Express x4 MCsatlakozó 2 2 - RJ-45 FGyártói link:LINK
>
ár:
47 500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech ST1000SPEX2L - 1 Port PCI Express PCIe Gigabit NIC szerver adapter hálózati kártya - Low Profile

Startech ST1000SPEX2L - 1 Port PCI Express PCIe ...

Alapadatok Típus:bővítőkártyaCsatlakozó(k) Csatlakozó 1 1 - PCI Express x1Csatlakozó 2 1 - RJ-45Gyártói link:LINK
>
ár:
10 380 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
10G
intel
sfp
10GB
10|100|1000
USB
PCI-E
MIMO
RJ45
hordozható
300Mb
FIBER
64-bit
PCI
USB-s
Broadcom
alakú
TL-WPA4226KIT
hálózati
túlfeszültség
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom