Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
StarTech mini PCI-E x1 1+2 portos FireWire A FireWire B IO vezérlő

StarTech mini PCI-E x1 1+2 portos FireWire A ...

... form factor or embedded systems. The PCIe FireWire card provides two FireWire-800 ... slot System and Cable Requirements Available Mini PCI Express expansion slot (full length) ...
>
ár:
30 433 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock mini PCI-E x1 -> PCI Riser card (5V, 13cm flexibilis kábel, bal)

Delock mini PCI-E x1 -> PCI Riser card (5V, 13cm ...

Description This riser card allows you to connect two PCI 32 Bit 5 V cards to the Mini PCI ... System requirements &bull, One free Mini PCI Express interface Package content &bull, ...
>
ár:
22 069 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock mini PCI-E x1 -> PCI-E x1 Riser card (9cm, bal)

Delock mini PCI-E x1 -> PCI-E x1 Riser card (9cm, ...

... Description This riser card allows you to connect your PCI Express x1 card to the mini PCI ...  ,  ,'> &bull, Mini PCI Express to PCI Express x1 &bull, With flexible cable ...
>
ár:
12 697 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock mini PCI-E x1 -> PCI-E x1 Riser card (13cm, bal)

Delock mini PCI-E x1 -> PCI-E x1 Riser card (13cm, ...

Description This riser card allows you to connect your PCI Express x1 card to the mini PCI ... Specification &bull, Connector: Mini PCI Express >, PCI Express x1&bull, With flexible ...
>
ár:
14 153 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock mini PCI-E x1 half-size > full-size mini PCI-E x1 adapter

Delock mini PCI-E x1 half-size > full-size mini ...

... ,  ,'>Description ,  ,'> Connect your half-size Mini PCI Express to this ... requirement  ,'>&bull, PC with a free Mini PCI Express slot  ,'> ,  ,'>  , ...
>
ár:
5 411 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Intel Pro/1000 GT Desktop PCI Gigabit hálókártya (PWLA8391GTLBLK) Bulk

Intel Pro/1000 GT Desktop PCI Gigabit ...

Tulajdonságok:- PC csatlakozók: PCIe- LAN sebesség: 10 Mbit (IEEE 802.3), 100 Mbit (IEEE 802.3u), 1000 Mbit (IEEE 802.3ab)
>
ár:
14 153 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Intel Pro/1000 GT Desktop Bulk PCI 10/100/1000Mbps hálózati kártya

Intel Pro/1000 GT Desktop Bulk PCI 10/100/1000Mbps ...

Intel Pro/1000 GT Desktop PCI Gigabit hálókártya
>
ár:
13 768 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
2 736 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 199 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
6 837 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 707 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
23 624 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
68 488 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Startech PCI Express Gigabit Ethernet Fiber Network Card w/ Open SFP - PCIe SFP Network Card Adapter NIC (PEX1000SFP2)

Startech PCI Express Gigabit Ethernet Fiber ...

Startech PCI Express Gigabit Ethernet Fiber Network Card w/ Open SFP - PCIe SFP Network Card Adapter NIC (PEX1000SFP2)
>
ár:
98 706 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock PCI Express kártya > 1 x Párhuzamos

Delock PCI Express kártya > 1 x Párhuzamos

Akciónk a készlet erejéig érvényes! Delock PCI Express kártya -> lpt (Db25)
>
ár:
8 988 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock PCI Express Kártya > 2 x Külső USB 3.0

Delock PCI Express Kártya > 2 x Külső USB 3.0

... , ahol az 5Gbps-nél nagyobb adatátviteli sebesség nem elérhető • PCI Express x1 • PCI Express 2.0 Rendszerkövetelmények • Windows XP/XP-64/Vista ...
>
ár:
7 581 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock PCI-Express > 2x USB 3.0

Delock PCI-Express > 2x USB 3.0

... : USB 3.0 +5V/900mA, USB 2.0 +5V/500mA • PCI Express x1 szabvány • Támogatja PCI Express 2.0 szabványt Rendszerkövetelmények • Windows XP/XP ...
>
ár:
7 290 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TG-3269 10/100/1000 PCI

TP-LINK TG-3269 10/100/1000 PCI

TPLINK TG3269 10/100/1000 PCI
>
ár:
3 335 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech PCI Express 10/100 Mbps Ethernet Fiber SFP PCIe Network Card Adapter NIC (PEX100SFP)

Startech PCI Express 10/100 Mbps Ethernet Fiber ...

Startech PCI Express 10/100 Mbps Ethernet Fiber SFP PCIe Network Card Adapter NIC (PEX100SFP)
>
ár:
39 567 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech PEX10000SFP - PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber hálózati kártya + Open SFP+ - PCIe x4 10Gb NIC SFP+ Adapter

Startech PEX10000SFP - PCI Express 10 Gigabit ...

Alapadatok Típus:bővítőkártyaCsatlakozó(k) Csatlakozó 1 1 - PCI Express x4 MCsatlakozó 2 1 - SFP+ Slot FGyártói link:LINK
>
ár:
91 290 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
STARTECH 2-Port 10G Fiber Network Card with Open SFP+ - PCIe (PEX20000SFPI)

STARTECH 2-Port 10G Fiber Network Card with Open ...

2 portos 10 gigabites hálókártya PCI Express csatlakozással. Hálózati eszköz típus: PCI Express kártyaVezetékes hálózat: 10 GigabitLAN portok száma: 2 dbWi-Fi ...
>
ár:
124 960 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech PEX1000SFP2 - PCI Express Gigabit Ethernet Fiber hálózati kártya + Open SFP - PCIe SFP hálózati kártya adapter NIC

Startech PEX1000SFP2 - PCI Express Gigabit ...

Alapadatok Típus:bővítőkártyaCsatlakozó(k) Csatlakozó 1 1 - PCI Express x1 MCsatlakozó 2 1 - SFP Slot FGyártói link:LINK
>
ár:
60 090 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
INTEL Gigabit Pro/1000 CT Desktop Adapter PCI-E bulk

INTEL Gigabit Pro/1000 CT Desktop Adapter PCI-E ...

... Mb/s Port szám: 1 db Csatlakozó: PCI express Kapcsolódási technológia: Wired Befogadó csatlakozó: PCI-E Maximális adatátviteli sebessé: 1000 Mbit/s Támogatott ...
>
ár:
11 990 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
HP BROADCOM NETXTREME GIGAB ETH PCIE

HP BROADCOM NETXTREME GIGAB ETH PCIE

HP BROADCOM NETXTREME GIGAB ETH PCIE-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
17 737 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ASUS PCE-AC56 wireless adapter

ASUS PCE-AC56 wireless adapter

... AC56 egy 802.11ac szabványú Wi-Fi PCI Express adapter; amellyel az asztali gépet ... . .Azonnali Wi-Fi bővítés asztali gépekhez PCI Express csatolójával a PCE-AC56 bármely alaplapba ...
>
ár:
19 270 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 101 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 230 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Startech 100Mbps PCI Multi Mode ST Fiber Ethernet NIC Network Adapter 2km (PCI100MMST)

Startech 100Mbps PCI Multi Mode ST Fiber Ethernet ...

Startech 100Mbps PCI Multi Mode ST Fiber Ethernet NIC Network Adapter 2km (PCI100MMST)
>
ár:
51 308 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intel PRO/1000 GT DESKTOP ADAPTER SGL PORT RJ45 PCI RETAIL (PWLA8391GT)

Intel PRO/1000 GT DESKTOP ADAPTER SGL PORT RJ45 ...

Intel PRO/1000 GT Gigabit Ethernet Card - PCI - 1 Port - 10/100/1000Base-T - InternalNow you can maximize system ...
>
ár:
14 199 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TG-3468 Vezetékes 10/100/1000Mbit PCI-E adapter

TP-Link TG-3468 Vezetékes 10/100/1000Mbit PCI-E ...

- 10/100/1000 PCI-E adapter - PCIe 1.0a - 1 Lan port - WOL - DOS/Win98SE/Me/2000/XP/Vista/Linux/Novell Netware TP-LINK TG-3468 Gigabit PCI-E Hálózati kártya
>
ár:
3 290 Ft
szállítási díj:
1 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
10G
usb
RJ45
intel
10GB
sfp
PCI-E
WIKI
TP-Link
10|100|1000
ZTE
PlayStation
SFF
Haffner
Villanyóra
töltő
szivargyújtó
Apple
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom