Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Linksys TP-LINK Wireless N PCI-Express hálózati Adapter 150Mbps

Linksys TP-LINK Wireless N PCI-Express hálózati ...

TP-LINK 150Mbps Wireless PCI Epress Adapter. Sávszélesség: 150 Mbit/s. Összekapcsolhatóság: vezeték nélküli, PCI-E, -. Hálózat: 2.4 - 2.4835 GHz, Atheros. Biztonság: ...
>
ár:
3 823 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 4 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK Wireless N PCI-Express hálózati Adapter 300Mbps

TP-LINK Wireless N PCI-Express hálózati Adapter ...

TP-LINK 300Mbps Wireless PCI Epress Adapter. Sávszélesség: 300 Mbit/s. Összekapcsolhatóság: vezeték nélküli, PCI-E, -. Hálózat: 2.4 - 2.4835 GHz, Atheros. Biztonság: ...
>
ár:
6 654 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 4 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK Wireless N PCI hálózati Adapter 300Mbps 2x2Mimo, WN851ND

TP-LINK Wireless N PCI hálózati Adapter 300Mbps ...

300M sebességű PCI wireless kártya kiterjesztett hatótávolsággal, kizárólag számítógépekbe. Alkalmas két vagy több ...
>
ár:
6 654 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK PCI Vezetékes hálózati Adapter RÉZ 100Mbps 32bit

TP-LINK PCI Vezetékes hálózati Adapter RÉZ ...

The TP-LINK TF-3239DL Fast Ethernet Adapter is a highly integrated and cost-effective Fast Ethernet Adapter that provides 32-bit performance, PCI bus ...
>
ár:
2 259 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 4 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK Wireless N PCI hálózati Adapter 150Mbps

TP-LINK Wireless N PCI hálózati Adapter 150Mbps

150M sebességű PCI wireless kártya kiterjesztetthatótávolsággal, kizárólag számítógépekbe.Alkalmas két vagy több számítógép ...
>
ár:
4 825 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 4 nap
Kiemelt Ajánlat
PCI Kártya Serial Port normal

PCI Kártya Serial Port normal

... létre két extra, külső soros portot számítógépén ezzel a belső PCI kártyával. Ideális, amikor extra készülékeket kell vezérelnie RS232 csatlakoztatással. • 32 ...
>
ár:
3 973 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 350 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Startech PEX10000SFP - PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber hálózati kártya + Open SFP+ - PCIe x4 10Gb NIC SFP+ Adapter

Startech PEX10000SFP - PCI Express 10 Gigabit ...

Alapadatok Típus:bővítőkártyaCsatlakozó(k) Csatlakozó 1 1 - PCI Express x4 MCsatlakozó 2 1 - SFP+ Slot FGyártói link:LINK
>
ár:
91 240 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 1 Port PCI Express PCIe Gigabit NIC Server Adapter Network Card - Low Profile (ST1000SPEX2L)

Startech 1 Port PCI Express PCIe Gigabit NIC ...

Startech 1 Port PCI Express PCIe Gigabit NIC Server Adapter Network Card - Low Profile (ST1000SPEX2L)
>
ár:
16 536 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech PCI Express (PCIe) Gigabit Ethernet Multimode SC Fiber Network Card Adapter NIC - 550m (PEX1000MMSC2)

Startech PCI Express (PCIe) Gigabit Ethernet ...

Startech PCI Express (PCIe) Gigabit Ethernet Multimode SC Fiber Network Card Adapter NIC - 550m (PEX1000MMSC2)
>
ár:
62 662 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber Network Card w/ Open SFP+ - PCIe x4 10Gb NIC SFP+ Adapter (PEX10000SFP)

Startech PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber ...

Startech PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber Network Card w/ Open SFP+ - PCIe x4 10Gb NIC SFP+ Adapter (PEX10000SFP)
>
ár:
148 616 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech ST10000SPEX - 1 Port PCI Express 10 Gigabit Ethernet hálózati kártya - PCIe x4 10Gb NIC

Startech ST10000SPEX - 1 Port PCI Express 10 ...

Alapadatok Típus: hálózati adapter kártyaCsatlakozó(k) Csatlakozó 1 1 - PCI Express x4 MCsatlakozó 2 1 - RJ-45 FGyártói link:LINK
>
ár:
103 780 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 2-Port 10G Fiber Network Card with Open SFP+ - PCIe, Intel Chip (PEX20000SFPI)

Startech 2-Port 10G Fiber Network Card with Open ...

Startech 2-Port 10G Fiber Network Card with Open SFP+ - PCIe, Intel Chip (PEX20000SFPI)
>
ár:
129 120 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock mini PCI-E x1 -> PCI Riser card (5V, 13cm flexibilis kábel, bal)

Delock mini PCI-E x1 -> PCI Riser card (5V, 13cm ...

Description This riser card allows you to connect two PCI 32 Bit 5 V cards to the Mini PCI ... System requirements &bull, One free Mini PCI Express interface Package content &bull, ...
>
ár:
22 965 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock mini PCI-E x1 -> PCI-E x1 Riser card (9cm, bal)

Delock mini PCI-E x1 -> PCI-E x1 Riser card (9cm, ...

... Description This riser card allows you to connect your PCI Express x1 card to the mini PCI ...  ,  ,'> &bull, Mini PCI Express to PCI Express x1 &bull, With flexible cable ...
>
ár:
13 146 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock mini PCI-E x1 -> PCI-E x1 Riser card (13cm, bal)

Delock mini PCI-E x1 -> PCI-E x1 Riser card (13cm, ...

Description This riser card allows you to connect your PCI Express x1 card to the mini PCI ... Specification &bull, Connector: Mini PCI Express >, PCI Express x1&bull, With flexible ...
>
ár:
14 515 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock mini PCI-E x1 half-size > full-size mini PCI-E x1 adapter

Delock mini PCI-E x1 half-size > full-size mini ...

... ,  ,'>Description ,  ,'> Connect your half-size Mini PCI Express to this ... requirement  ,'>&bull, PC with a free Mini PCI Express slot  ,'> ,  ,'>  , ...
>
ár:
5 553 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Startech PCI1PEX1 - PCI -> PCI Express adapter kártya

Startech PCI1PEX1 - PCI -> PCI Express adapter ...

Alapadatok Típus:bővítőkártyaCsatlakozó(k) Csatlakozó 1 1 - PCI / PCI-X (Universal 3.3 & 5V; 32-bit) MCsatlakozó 2 1 - PCI Express x1 Slot FGyártói link:LINK
>
ár:
15 450 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock emelőkártya Mini PCI Express > 2 x PCI 32 Bit 5 V flexibilis kábellel, 13 cm, balos

Delock emelőkártya Mini PCI Express > 2 x PCI 32 ...

... az emelőkártya lehetővé teszi hogy két PCI 32 Bit 5 V kártyát csatlakoztasson a Mini PCI Express nyíláshoz. A flexibilis kábel lehetővé ...
>
ár:
22 350 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 1 Port PCI Express PCIe Gigabit Network Server Adapter NIC Card - Dual Profile (ST1000SPEX2)

Startech 1 Port PCI Express PCIe Gigabit Network ...

Startech 1 Port PCI Express PCIe Gigabit Network Server Adapter NIC Card - Dual Profile (ST1000SPEX2)
>
ár:
10 505 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech PCI Express 10/100 Mbps Ethernet Fiber SFP PCIe Network Card Adapter NIC (PEX100SFP)

Startech PCI Express 10/100 Mbps Ethernet Fiber ...

Startech PCI Express 10/100 Mbps Ethernet Fiber SFP PCIe Network Card Adapter NIC (PEX100SFP)
>
ár:
39 937 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 4 Port PCI Express (PCIe) SuperSpeed USB 3.0 Card Adapter w/ 2 Dedicated 5Gbps Channels - UASP - SATA / LP4 Power (PEXUSB3S42V)

Startech 4 Port PCI Express (PCIe) SuperSpeed USB ...

Startech 4 Port PCI Express (PCIe) SuperSpeed USB 3.0 Card Adapter w/ 2 Dedicated 5Gbps Channels - UASP - SATA / LP4 Power (PEXUSB3S42V)
>
ár:
31 599 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Dual Port PCI Express Gigabit Ethernet PCIe Network Card Adapter - PoE/PSE (ST2000PEXPSE)

Startech Dual Port PCI Express Gigabit Ethernet ...

Startech Dual Port PCI Express Gigabit Ethernet PCIe Network Card Adapter - PoE/PSE (ST2000PEXPSE)
>
ár:
50 133 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 2 Port PCI Express / PCI-e Parallel Adapter Card – IEEE 1284 with Low Profile Bracket (PEX2PECP2)

Startech 2 Port PCI Express / PCI-e Parallel ...

Startech 2 Port PCI Express / PCI-e Parallel Adapter Card – IEEE 1284 with Low Profile Bracket (PEX2PECP2)
>
ár:
20 331 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 1 Port PCI Express 10 Gigabit Ethernet Network Card - PCIe x4 10Gb NIC (ST10000SPEX)

Startech 1 Port PCI Express 10 Gigabit Ethernet ...

Startech 1 Port PCI Express 10 Gigabit Ethernet Network Card - PCIe x4 10Gb NIC (ST10000SPEX)
>
ár:
171 879 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Dual Port PCI Express (PCIe x4) Gigabit Ethernet Server Adapter Network Card - Intel i350 NIC (ST2000SPEXI)

Startech Dual Port PCI Express (PCIe x4) Gigabit ...

Startech Dual Port PCI Express (PCIe x4) Gigabit Ethernet Server Adapter Network Card - Intel i350 NIC (ST2000SPEXI)
>
ár:
50 133 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech PCI Express Gigabit Ethernet Fiber Network Card w/ Open SFP - PCIe SFP Network Card Adapter NIC (PEX1000SFP2)

Startech PCI Express Gigabit Ethernet Fiber ...

Startech PCI Express Gigabit Ethernet Fiber Network Card w/ Open SFP - PCIe SFP Network Card Adapter NIC (PEX1000SFP2)
>
ár:
98 706 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 4 Port PCI Express (PCIe) SuperSpeed USB 3.0 Card Adapter w/ 4 Dedicated 5Gbps Channels - UASP - SATA / LP4 Power (PEXUSB3S44V)

Startech 4 Port PCI Express (PCIe) SuperSpeed USB ...

Startech 4 Port PCI Express (PCIe) SuperSpeed USB 3.0 Card Adapter w/ 4 Dedicated 5Gbps Channels - UASP - SATA / LP4 Power (PEXUSB3S44V)
>
ár:
37 120 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech PEX1PCI1 - PCI Express -> PCI adapter kártya

Startech PEX1PCI1 - PCI Express -> PCI adapter ...

... :adapterkártyaCsatlakozó(k) Csatlakozó 11 - PCI Express x1 MCsatlakozó 21 - LP4 (4 pin; Molex Large Drive Power) M1 - PCI (5V; 32-bit) Slot ...
>
ár:
15 700 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
10G
intel
PCI-E
10GB
500Mbit
300Mb
64-bit
WiFi
Broadcom
FIBER
Gigabit
Dual
hűtő
300Mbit
SONY
Samsung
NAS
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom