Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
BestConnection ENW01 Gigabit Ethernet PCI-Express Card

BestConnection ENW01 Gigabit Ethernet PCI-Express ...

PCIE, 1xGigabitEgyéb1xGigabitTípusPCIE
>
ár:
2 461 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 353 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 451 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 724 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ASUS 10GBase-T PCIe Network Adapter XG-C100C

ASUS 10GBase-T PCIe Network Adapter XG-C100C

ASUS XG-C100C PCI Express 10-Gigabit Ethernet Fiber Network Adapter, backward compatible with 5/2.5/1 Gbps and 100Mbps
>
ár:
39 150 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Asus XG-C100F SFP+ PCIE 4X IEEE 802.3AN 10G BASE-TIN (90IG0490-MO0R00)

Asus XG-C100F SFP+ PCIE 4X IEEE 802.3AN 10G ...

Asus XG-C100F 10 Gigabites Ethernet kártya számítógéphez - PCI Express 3.0 x4 - 1 port (ok) - O
>
ár:
35 839 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TG-3468 Vezetékes 10/100/1000Mbit PCI-E adapter

TP-Link TG-3468 Vezetékes 10/100/1000Mbit PCI-E ...

... csatlakozó1x RJ-45 (GigabitEthernet 10/100/1000)Busz csatlakozó típusa1 x PCI-EHálózati ébresztés funkcióNemOperációs rendszerMicrosoft Windows 98 SEMicrosoft Windows MeMicrosoft ...
>
ár:
3 750 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Realtek RTL8111 PCI Express Gigabit Hálózati kártya

Realtek RTL8111 PCI Express Gigabit Hálózati ...

TípusVezetékesCsatlakozókPCIexSebesség10/100/1000MbpsAntennák számanincs (beépített)Extra TulajdonságokN/ASúly0.1 kg
>
ár:
3 360 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TG-3468 Vezetékes 10/100/1000Mbit PCI-E adapter

TP-Link TG-3468 Vezetékes 10/100/1000Mbit PCI-E ...

... csatlakozó1x RJ-45 (GigabitEthernet 10/100/1000)Busz csatlakozó típusa1 x PCI-EHálózati ébresztés funkcióNemOperációs rendszerMicrosoft Windows 98 SEMicrosoft Windows MeMicrosoft ...
>
ár:
3 660 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Tp-Link PCI Express Adapter Wireless Dual Band - AC1200 ArcherT4E

Tp-Link PCI Express Adapter Wireless Dual Band - ...

Típus PCI-e kártya Wifi Igen WIFI szabvány 802.11a;802.11ac;802. ...
>
ár:
12 430 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ASUS XG-C100F 10 Gb/s PCI-E hálózati kártya

ASUS XG-C100F 10 Gb/s PCI-E hálózati kártya

Tulajdonságok: Hálózati csatlakozás: SFP+ 10 Gigabit portSzabványok: IEEE 802.3ae 10GBASE-LR/SR, IEEE 802.1p, IEEE 802.1q Mérete: 11.33 x 12.05 x 2.159 cmTömege: 0,11 kg
>
ár:
35 290 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech PCI Express Gigabit Ethernet Fiber Network Card w/ Open SFP - PCIe SFP Network Card Adapter NIC (PEX1000SFP2)

Startech PCI Express Gigabit Ethernet Fiber ...

... Gigabit Fiber Network Card lets you connect a PCI Express-based computer directly to a fiber optic network using ...
>
ár:
64 570 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech két 10GB Ethernet csatlakozós PCIe hálózati kártya (ST20000SPEXI)

StarTech két 10GB Ethernet csatlakozós PCIe ...

Adjon hozzá két 10 Gigabit Ethernet csatlakozót egy klienshez, kiszolgálóhoz vagy munkaállomáshoz egy PCI Express bővítőhelyen keresztül.
>
ár:
141 630 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech.com 4 portos 10Gigabit PCIe Hálózati kártya /PEX10GSFP4I/

Startech.com 4 portos 10Gigabit PCIe Hálózati ...

Tulajdonságok:Ez az SFP+ szerver hálózati kártya megbízható, nagy teljesítményű hálózati kapcsolatot biztosít, négy nyitott SFP+ bővítőhely hozzáadásával a kiszolgálóhoz vagy a ...
>
ár:
168 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Asus PEB-10G/57840-2S, 2-port 10 Gigabit/s Ethernet SFP+ Network Adapter PCIe (90SC05V1-M0UAY0)

Asus PEB-10G/57840-2S, 2-port 10 Gigabit/s ...

Az ASUS PEB-10G/57840-2S úgy készült; hogy a nagyteljesítményű; 10 Gb/s sebességű kapcsolati technológiát használja ki a megnövekedett adatátviteli igények kiszolgálására.
>
ár:
72 657 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

NETIS AD-1103 Hálózati kártya, 32-bit PCI-e, ...

... és IEEE 802.3ab 1000BASE-T szabványok támogatása. - 32 bit PCI-e csatlakozó felület. - 10/100/1000 Mbps RJ-45 aljzat. - LED-es állapot visszajelzés ...
>
ár:
3 377 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber Network Card w/ Open SFP+ - PCIe x4 10Gb NIC SFP+ Adapter (PEX10000SFP)

Startech PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber ...

OverviewThe PEX10000SFP 10 Gigabit Fiber Network Card is a cost-effective solution that delivers fast and reliable 10 Gbps network access at longer distances than copper-based ...
>
ár:
87 859 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ASUS 10G PCIe Network Adapter, SFP+ XG-C100F

ASUS 10G PCIe Network Adapter, SFP+ XG-C100F

ASUS XG-C100F PCI Express 10-Gigabit SPF+ PCIe Network Adapter, Built-in QoS technolog$1, $2tylish built-in cooling
>
ár:
42 800 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Logilink Gyors Ethernet PCI hálózati kártya

Logilink Gyors Ethernet PCI hálózati kártya

Tulajdonságok ? Realtek RTL8139D Chipset ? PCI 32-bites (rev. 2.2) interfész ? Half és full duplex ...
>
ár:
1 980 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 1-Port PCIe 10GBase-T / NBASE-T Ethernet Network Card (ST10GSPEXNB)

Startech 1-Port PCIe 10GBase-T / NBASE-T Ethernet ...

OverviewThis 5-speed network adapter card offers versatile and cost-efficient network connectivity. It lets you add an Ethernet port to your server or desktop computer and access ...
>
ár:
73 609 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
38 966 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat

NETIS AD-1101 Hálózati kártya, 32-bit PCI, ...

... és IEEE 802.3u 100BASE-TX szabványok támogatása. - 32 bit PCI csatlakozó felület. - 10/100 Mbps RJ-45 aljzat. - LED-es állapot visszajelzés ...
>
ár:
1 450 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Gembird 1x PCMCIA bővítő kártya PCI /PCMCIA-PCI/

Gembird 1x PCMCIA bővítő kártya PCI ...

TulajdonságokCsatlakozás: PCICsatlakozó: 1x PCMCIATámogatott operációs rendszerek: Windows 98SE/ME/2000/XP/Vista82365SL & ExCA kompatibilisChipset: RICOH RSC485
>
ár:
10 290 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TF-3239DL 10/100 PCI Hálózati kártya

TP-LINK TF-3239DL 10/100 PCI Hálózati kártya

... . Kompatibilis a IEEE 802.3/802.3u szabvánnyal. 10/100M PCI hálózati interfészkártya, Realtek RTL8139D chip, RJ45 port, telepítő CD, értékesítési ...
>
ár:
1 641 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
STARTECH 2-Port 10G Fiber Network Card with Open SFP+ - PCIe (PEX20000SFPI)

STARTECH 2-Port 10G Fiber Network Card with Open ...

2 portos 10 gigabites hálókártya PCI Express csatlakozással. Hálózati eszköz típus: PCI Express kártyaVezetékes hálózat: 10 GigabitLAN portok száma: 2 dbWi-Fi ...
>
ár:
129 810 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intel X540-T1 Ethernet Network Adapter - Network Card - PCI-Express

Intel X540-T1 Ethernet Network Adapter - Network ...

... Intel X540-T1. Internal. Connectivity technology: Wired, Host interface: PCI Express, Interface: Ethernet. Maximum data transfer rate: 10000 Mbit/s ...
>
ár:
148 317 Ft
szállítási díj:
2 396 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ASUS PEB-10G/57840-2S 10 Gb/s PCI-E hálózati kártya

ASUS PEB-10G/57840-2S 10 Gb/s PCI-E hálózati ...

... /O port: SFP+; dual portVezérlő: BCM 57840SCsatlakozó: LC Fiber OpticInterfész: PCI-E Gen3 x8Támogatott kábel típusok: SMF akár 10km-ig (LR); MMF ...
>
ár:
77 690 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech.com 4 portos Gigabit PoE PCIe Hálózati kártya /ST4000PEXPSE/

Startech.com 4 portos Gigabit PoE PCIe Hálózati ...

Tulajdonságok Csatlakozás: PCI Express Csatlakozók: 4 x RJ45 (Gigabit Ethernet) PoELapkakészlet: Realtek - RTL8111E ...
>
ár:
101 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Asus PCE-AC56 WLAN hálózati adapter PCI

Asus PCE-AC56 WLAN hálózati adapter PCI

802.11ac kétsávos Wireless-AC1300 PCIe adapterAzonnali 802.11ac Wi-Fi bővítés az asztali géphez: nem ...
>
ár:
20 500 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Legnépszerűbb keresések
10G
10GB
Ethernet
PCI-E
USB
300Mbit
Realtek
64-bit
sfp
500Mbit
Linux
RJ45
Gigabit
FIBER
10|100|1000
PCI
dual
adapter
hálózati
Intel
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom