Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Startech 1 Port PCI Express 10 Gigabit Ethernet Network Card - PCIe x4 10Gb NIC (ST10000SPEX)

Startech 1 Port PCI Express 10 Gigabit Ethernet ...

Startech 1 Port PCI Express 10 Gigabit Ethernet Network Card - PCIe x4 10Gb NIC (ST10000SPEX)
>
ár:
104 376 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber Network Card w/ Open SFP+ - PCIe x4 10Gb NIC SFP+ Adapter (PEX10000SFP)

Startech PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber ...

Startech PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber Network Card w/ Open SFP+ - PCIe x4 10Gb NIC SFP+ Adapter (PEX10000SFP)
>
ár:
80 711 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ASUS PEB-10G/57840-2T 10 Gb/s PCI-E hálózati kártya

ASUS PEB-10G/57840-2T 10 Gb/s PCI-E hálózati ...

Tulajdonságok:Az ASUS PEB-10G/57840-2T sorozat úgy készült; hogy a nagyteljesítményű; 10 Gb/s sebességű kapcsolati technológiát használja ki a megnövekedett adatátviteli igények ...
>
ár:
74 090 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech két 10GB Ethernet csatlakozós PCIe hálózati kártya (ST20000SPEXI)

StarTech két 10GB Ethernet csatlakozós PCIe ...

Adjon hozzá két 10 Gigabit Ethernet csatlakozót egy klienshez, kiszolgálóhoz vagy munkaállomáshoz egy PCI Express bővítőhelyen keresztül.
>
ár:
143 204 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech PEX10000SFP - PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber hálózati kártya + Open SFP+ - PCIe x4 10Gb NIC SFP+ Adapter

Startech PEX10000SFP - PCI Express 10 Gigabit ...

Alapadatok Típus:bővítőkártyaCsatlakozó(k) Csatlakozó 1 1 - PCI Express x4 MCsatlakozó 2 1 - SFP+ Slot FGyártói link:LINK
>
ár:
81 000 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech ST10000SPEX - 1 Port PCI Express 10 Gigabit Ethernet hálózati kártya - PCIe x4 10Gb NIC

Startech ST10000SPEX - 1 Port PCI Express 10 ...

Alapadatok Típus: hálózati adapter kártyaCsatlakozó(k) Csatlakozó 1 1 - PCI Express x4 MCsatlakozó 2 1 - RJ-45 FGyártói link:LINK
>
ár:
104 850 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
164 421 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
121 355 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech USB Card 3.1 Dual Port PCIe 10Gbit/S - PEXUSB312A2

Startech USB Card 3.1 Dual Port PCIe 10Gbit/S - ...

USB Card 3.1 Dual Port PCIe 10Gbit/S - PEXUSB312A2
>
ár:
13 857 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 1 Port PCI Express 10 Gigabit Ethernet Network Card - ST10000SPEX

Startech 1 Port PCI Express 10 Gigabit Ethernet ...

1 Port PCI Express 10 Gigabit Ethernet Network Card - ST10000SPEX
>
ár:
113 753 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech PCIe 10 Gigabit Ethernet hálózati kártya (ST10000SPEX)

StarTech PCIe 10 Gigabit Ethernet hálózati ...

A ST10000SPEX PCIe 10 Gigabit Ethernet kártya lehetővé teszi, hogy hozzáadj egy 10 Gigabites Ethernet csatlakozást a szerveredhez, vagy munkaállomásodhoz egy 4x PCIe csatlakozón át ...
>
ár:
105 640 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
160 980 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Startech.com 2 portos 10Gigabit PCIe Hálózati kártya /ST20000SPEXI/

Startech.com 2 portos 10Gigabit PCIe Hálózati ...

Tulajdonságok: Támogatott szabványok: IEEE 802.3an (10GBASE-T), IEEE 802.3ab (1GBASE-T), IEEE 802.3u (100BASE- ...
>
ár:
148 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Hálózat - Hálózati kártya INTEL X540-T1 (Ethernet, 10GBase-T, 10 Gigabit Ethernet, 1 ports) Bulk

Hálózat - Hálózati kártya INTEL X540-T1 ...

... ), IEEE 802.1Q(VLAN), IEEE 802.3adNetworking FeaturesAuto-NegotiationCertificationsRoHSEthernet 10GBASE-T Connector TypeRJ-45Requires Operating SystemMicrosoft Windows Server 2008 ...
>
ár:
125 400 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
127 603 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
131 191 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
126 314 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech.com 4 portos 10Gigabit PCIe Hálózati kártya /PEX10GSFP4I/

Startech.com 4 portos 10Gigabit PCIe Hálózati ...

Tulajdonságok:Ez az SFP+ szerver hálózati kártya megbízható, nagy teljesítményű hálózati kapcsolatot biztosít, négy nyitott SFP+ bővítőhely hozzáadásával a kiszolgálóhoz vagy a ...
>
ár:
172 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
276 266 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ASUS PEB-10G/57840-2T

ASUS PEB-10G/57840-2T

... nagymértékben egyszerűsíti az átállást a 10GbE technológiára; és a költséghatékony ... szimulációkhoz és professzionális modellezéshez .Költséghatékony 10GBase-T megoldás Az ASUS PEB- ...
>
ár:
82 730 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DELL szerver vezetékes hálózati adapter (540-BBDX)

DELL szerver vezetékes hálózati adapter ...

Broadcom 57810 10Gb DA/SFP+, Dual Port, LP.
>
ár:
127 711 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
NET ASUS 10GBase-T hálózati adapter

NET ASUS 10GBase-T hálózati adapter

Sebesség: 10 Gb/s Port szám: 2 db Csatlakozó: RJ-45 LAN
>
ár:
95 553 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
UBIQUITI UF-MM-10G Multi-Mode Fiber

UBIQUITI UF-MM-10G Multi-Mode Fiber

10 Gbps SFP multi módusú fiber maximum 300 méterre.
>
ár:
14 790 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intel X540-T2 Ethernet Converged Network Adapter X540-T2 X540T2

Intel X540-T2 Ethernet Converged Network Adapter ...

Intel X540-T2, X540, Wired, PCI-E, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad, Ethernet, RJ-45 Category-6 up to 55 m; Category-6A up to 100 m Intel X540-T2 Ethernet ...
>
ár:
202 899 Ft
szállítási díj:
1 102 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intel ETHERNET X710DA2BLK SVR SINGLE BULK (X710DA2BLK)

Intel ETHERNET X710DA2BLK SVR SINGLE BULK ...

Intel 10Gigabit Ethernet Card for Server - PCI Express 3.0 x8 - 2 Port(s) - Optical Fiber, Twinaxial - Bulk
>
ár:
109 957 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
DELL szerver vezetékes hálózati adapter (540-BBDR)

DELL szerver vezetékes hálózati adapter ...

Intel X520 DP 10GbE DA/SFP+ Server Adapter, PCIe x8 Full Height- Kit
>
ár:
172 314 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Intel ETHERNET X710DA4FHBLK SVR SINGLE BULK (X710DA4FHBLK)

Intel ETHERNET X710DA4FHBLK SVR SINGLE BULK ...

Intel 10Gigabit Ethernet Card for Server - PCI Express 3.0 x8 - 4 Port(s) - Optical Fiber, Twinaxial - Bulk
>
ár:
153 137 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
INTEL X710-DA4 FH (X710DA4FHBLK)

INTEL X710-DA4 FH (X710DA4FHBLK)

Intel 10Gigabit Ethernet Card for Server - PCI Express 3.0 x8 - 4 Port(s) - Optical Fiber, Twinaxial - Bulk.
>
ár:
146 450 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
STARTECH 2-Port PCI Express 10GBase-T Ethernet Network Card (ST20000SPEXI)

STARTECH 2-Port PCI Express 10GBase-T Ethernet ...

2 portos 10 Gigabit hálózati kártya PCI Express csatlakozással. Hálózati eszköz típus: PCI Express kártyaVezetékes hálózat: 10 GigabitLAN portok száma: 2 dbWi-Fi protokoll :  ...
>
ár:
142 430 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
10GB Ethernet
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom