Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
HP Ethernet 10Gb 2-port NC550SFP - 581201-B21

HP Ethernet 10Gb 2-port NC550SFP - 581201-B21

ET NIC HP Ethernet 10Gb 2-port NC550SFP 581201-B21
>
ár:
45 761 Ft
szállítási díj:
1 190 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ASUS PEB-10G/57840-2T 10 Gb/s PCI-E hálózati kártya

ASUS PEB-10G/57840-2T 10 Gb/s PCI-E hálózati ...

Tulajdonságok:Az ASUS PEB-10G/57840-2T sorozat úgy készült; hogy a nagyteljesítményű; 10 Gb/s sebességű kapcsolati technológiát használja ki a megnövekedett adatátviteli igények ...
>
ár:
83 390 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
15 249 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech PEX10000SFP - PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber hálózati kártya + Open SFP+ - PCIe x4 10Gb NIC SFP+ Adapter

Startech PEX10000SFP - PCI Express 10 Gigabit ...

Alapadatok Típus:bővítőkártyaCsatlakozó(k) Csatlakozó 1 1 - PCI Express x4 MCsatlakozó 2 1 - SFP+ Slot FGyártói link:LINK
>
ár:
84 840 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti UF-MM-10G 10Gbps SFP+ Multi-Mode Fiber

Ubiquiti UF-MM-10G 10Gbps SFP+ Multi-Mode Fiber

Tulajdonságok:2 db, 10 Gbps SFP+ multi módusú fiber maximum 300 méterre.
>
ár:
14 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
20 444 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber Network Card w/ Open SFP+ - PCIe x4 10Gb NIC SFP+ Adapter (PEX10000SFP)

Startech PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber ...

OverviewThe PEX10000SFP 10 Gigabit Fiber Network Card is a cost-effective solution that delivers fast and reliable 10 Gbps network access at longer distances than copper-based ...
>
ár:
83 889 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DELL Broadcom 57810 DP 10Gb BT Belső Ethernet

DELL Broadcom 57810 DP 10Gb BT Belső Ethernet

DELL Broadcom 57810 DP 10Gb BT. Belső, Kapcsolódási technológia: Vezetékes, Host csatlakozófelület: PCI, Csatlakozófelület: Ethernet. Termék színe: Fekete, Zöld
>
ár:
153 290 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Intel X520 SERVER ADAPTER- SR2 DUAL PORT 10G SR2 LC FIBER PCIE BULK LAN Adapters - NICs (PCI, PC Card, USB, ...)

Intel X520 SERVER ADAPTER- SR2 DUAL PORT 10G SR2 ...

Csatlakozó : Ethernet RJ-45 Sebesség : 10 Gb/s Kapcsolódási technológia : Wired Befogadó csatlakozó : PCI-E Maximális adatátviteli sebessé : 10000 Mbit/s Teljes kétoldalú : Y Plug ...
>
ár:
217 117 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Dell Broadcom 57810 DP 10Gb BT Converged Network Adapter - kit (540-11151-11)

Dell Broadcom 57810 DP 10Gb BT Converged Network ...

Broadcom 57810 DP 10Gb BT Converged Network Adapter - kit
>
ár:
146 253 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ASUS PEB-10G/57840-2S 10 Gb/s PCI-E hálózati kártya

ASUS PEB-10G/57840-2S 10 Gb/s PCI-E hálózati ...

Tulajdonságok:Sebesség: 10 Gigabit/s EthernetI/O port: SFP+; dual portVezérlő: BCM 57840SCsatlakozó: LC Fiber OpticInterfész: PCI-E Gen3 x8Támogatott kábel típusok: SMF akár 10km- ...
>
ár:
72 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
73 936 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech 1-Port PCIe 10GBase-T / NBASE-T Ethernet Network Card (ST10GSPEXNB)

Startech 1-Port PCIe 10GBase-T / NBASE-T Ethernet ...

OverviewThis 5-speed network adapter card offers versatile and cost-efficient network connectivity. It lets you add an Ethernet port to your server or desktop computer and access ...
>
ár:
115 354 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
39 859 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
195 035 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Hálózat - Hálózati kártya INTEL (PCI Express, Ethernet, 10 Gigabit Ethernet, 2 ports) Bulk

Hálózat - Hálózati kártya INTEL (PCI Express, ...

... 2.0 SupportCertificationsFCC A, UL, CE, VCCI, BSMI, CTICK, KCCEthernet 10GBASE-T Connector TypeRJ-45Software IncludedDriversRequires Operating SystemMicrosoft Windows Server 2008 ...
>
ár:
170 590 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti UF-MM-10G 10Gbps SFP+ SR-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 300m - 2-Pack

Ubiquiti UF-MM-10G 10Gbps SFP+ SR-LC (Multi-Mode ...

Gyártó szimbólumaUF-MM-10GTerméknévUb
>
ár:
17 069 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
INTEL Ethernet Converged Network Adapter X540-T1 Bulk

INTEL Ethernet Converged Network Adapter X540-T1 ...

Csatlakozó : Ethernet RJ-45 Sebesség : 10 Gb/s Kapcsolódási technológia : Wired Befogadó csatlakozó : PCI-E Csatlakozók : Ethernet Belsõ : Y Ethernet LAN (RJ-45) portok me : 1 ...
>
ár:
160 301 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
39 227 756 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 1 Port PCI Express 10 Gigabit Ethernet Network Card - PCIe x4 10Gb NIC (ST10000SPEX)

Startech 1 Port PCI Express 10 Gigabit Ethernet ...

OverviewThe ST10000SPEX PCI Express 10 Gbps Network Card lets you add a 10-Gigabit Ethernet port to your server or high-powered workstation through a PCI Express x4 (or higher) ...
>
ár:
108 486 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Dell Broadcom 57810 DP 10Gb BT Converged Network Adapter  kit - 540-11151

Dell Broadcom 57810 DP 10Gb BT Converged Network ...

Broadcom 57810 DP 10Gb BT Converged Network Adapter - kit
>
ár:
160 224 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
85 860 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
39 227 756 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
98 721 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
39 227 756 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
39 227 756 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
39 227 756 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
39 227 756 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
39 227 756 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
10GB Ethernet
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom
<