Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Delock Átalakító, USB 3.1-es Micro-B-csatlakozóhüvely > 1 x SATA / 1 x M.2 aljzat B nyílással / 1 x

Delock Átalakító, USB 3.1-es ...

Garancia: 4 HónapLeírás Ez a Delock átalakító lehetové teszi, hogy egy SATA SSD-t vagy HDD-t, egy 2280, 2260, 2242 és 2230 formátumú M.2 SATA SSD-t, illetve egy fél méretu vagy ...
>
ár:
30 132 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ASUS PEB-10G/57811-1S 10 Gb/s PCI-E hálózati kártya

ASUS PEB-10G/57811-1S 10 Gb/s PCI-E hálózati ...

Tulajdonságok:Sebesség: 10 Gigabit/s EthernetI/O port: SFP+; single portVezérlő: BCM 57811SCsatlakozó: LC Fiber OpticInterfész: PCI-E Gen2 x8Támogatott kábel típusok: SMF akár 10km ...
>
ár:
51 890 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber Network Card w/ Open SFP+ - PCIe x4 10Gb NIC SFP+ Adapter (PEX10000SFP)

Startech PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber ...

Startech PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber Network Card w/ Open SFP+ - PCIe x4 10Gb NIC SFP+ Adapter (PEX10000SFP)
>
ár:
141 270 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ASUS PEB-10G/57840-2S 10 Gb/s PCI-E hálózati kártya

ASUS PEB-10G/57840-2S 10 Gb/s PCI-E hálózati ...

Tulajdonságok:Sebesség: 10 Gigabit/s EthernetI/O port: SFP+; dual portVezérlő: BCM 57840SCsatlakozó: LC Fiber OpticInterfész: PCI-E Gen3 x8Támogatott kábel típusok: SMF akár 10km- ...
>
ár:
74 090 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 1 Port PCI Express 10 Gigabit Ethernet Network Card - PCIe x4 10Gb NIC (ST10000SPEX)

Startech 1 Port PCI Express 10 Gigabit Ethernet ...

Startech 1 Port PCI Express 10 Gigabit Ethernet Network Card - PCIe x4 10Gb NIC (ST10000SPEX)
>
ár:
103 768 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
118 760 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech ST10000SPEX - 1 Port PCI Express 10 Gigabit Ethernet hálózati kártya - PCIe x4 10Gb NIC

Startech ST10000SPEX - 1 Port PCI Express 10 ...

Alapadatok Típus: hálózati adapter kártyaCsatlakozó(k) Csatlakozó 1 1 - PCI Express x4 MCsatlakozó 2 1 - RJ-45 FGyártói link:LINK
>
ár:
104 000 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Apple F29SANL220M0000 - SANLINK2 hálózati adapter (Thunderbolt, 10GB Ethernet)

Apple F29SANL220M0000 - SANLINK2 hálózati ...

Alapadatok Típus: Promise SANLINK2 hálózati adapterKialakítás: külsőAdatátviteli sebesség: 10 GB Csatlakozó 1 Thunderbolt  Portok: 2 x 10GBase-T
>
ár:
161 420 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech két 10GB Ethernet csatlakozós PCIe hálózati kártya (ST20000SPEXI)

StarTech két 10GB Ethernet csatlakozós PCIe ...

Adjon hozzá két 10 Gigabit Ethernet csatlakozót egy klienshez, kiszolgálóhoz vagy munkaállomáshoz egy PCI Express bővítőhelyen keresztül.
>
ár:
140 945 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
128 666 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
53 928 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
76 468 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech PCIe 10 Gigabit Ethernet hálózati kártya (ST10000SPEX)

StarTech PCIe 10 Gigabit Ethernet hálózati ...

A ST10000SPEX PCIe 10 Gigabit Ethernet kártya lehetővé teszi, hogy hozzáadj egy 10 Gigabites Ethernet csatlakozást a szerveredhez, vagy munkaállomásodhoz egy 4x PCIe csatlakozón át ...
>
ár:
107 036 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Hálózat - Hálózati kártya INTEL X540-T1 (Ethernet, 10GBase-T, 10 Gigabit Ethernet, 1 ports) Bulk

Hálózat - Hálózati kártya INTEL X540-T1 ...

... ), IEEE 802.1Q(VLAN), IEEE 802.3adNetworking FeaturesAuto-NegotiationCertificationsRoHSEthernet 10GBASE-T Connector TypeRJ-45Requires Operating SystemMicrosoft Windows Server 2008 ...
>
ár:
130 230 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech 1 Port PCI Express 10 Gigabit Ethernet Network Card - ST10000SPEX

Startech 1 Port PCI Express 10 Gigabit Ethernet ...

1 Port PCI Express 10 Gigabit Ethernet Network Card - ST10000SPEX
>
ár:
113 668 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intel E10G41BFSR - 10Gigabit Ethernet Network Adapter

Intel E10G41BFSR - 10Gigabit Ethernet Network ...

E10G41BFSR - 10Gigabit Ethernet Network Adapter
>
ár:
166 493 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech.com 2 portos 10Gigabit PCIe Hálózati kártya /ST20000SPEXI/

Startech.com 2 portos 10Gigabit PCIe Hálózati ...

Tulajdonságok: Támogatott szabványok: IEEE 802.3an (10GBASE-T), IEEE 802.3ab (1GBASE-T), IEEE 802.3u (100BASE- ...
>
ár:
146 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech.com 2 portos 10Gigabit PCIe Hálózati kártya /PEX20000SFPI/

Startech.com 2 portos 10Gigabit PCIe Hálózati ...

Tulajdonságok: Támogatott szabványok: IEEE 802.3ae (10GBASE-LR/SR only), IEEE 802.3aq (10GBASE-LRM) Lapkakészlet: Intel 82599 Támogatott operációs rendszerek: WindowsÂŽ 10 ...
>
ár:
126 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Hálózat - Hálózati kártya INTEL (PCI Express, Ethernet, 10 Gigabit Ethernet, 2 ports) Bulk

Hálózat - Hálózati kártya INTEL (PCI Express, ...

... 2.0 SupportCertificationsFCC A, UL, CE, VCCI, BSMI, CTICK, KCCEthernet 10GBASE-T Connector TypeRJ-45Software IncludedDriversRequires Operating SystemMicrosoft Windows Server 2008 ...
>
ár:
194 420 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Hálózat - Hálózati kártya INTEL (PCI Express, Ethernet, 10 Gigabit Ethernet, 2 ports) Bulk

Hálózat - Hálózati kártya INTEL (PCI Express, ...

... 2.0 SupportCertificationsFCC A, UL, CE, VCCI, BSMI, CTICK, KCCEthernet 10GBASE-T Connector TypeRJ-45Software IncludedDriversRequires Operating SystemMicrosoft Windows Server 2008 ...
>
ár:
193 850 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
230 422 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
226 418 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ASUS PEB-10G/57840-2T

ASUS PEB-10G/57840-2T

... nagymértékben egyszerűsíti az átállást a 10GbE technológiára; és a költséghatékony ... szimulációkhoz és professzionális modellezéshez .Költséghatékony 10GBase-T megoldás Az ASUS PEB- ...
>
ár:
93 100 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
NET ASUS 10GBase-T hálózati adapter

NET ASUS 10GBase-T hálózati adapter

Sebesség: 10 Gb/s Port szám: 2 db Csatlakozó: RJ-45 LAN
>
ár:
99 051 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Intel X540-T1 SERVER RJ45 PCI-E SINGLE PORT BULK (X540T1BLK)

Intel X540-T1 SERVER RJ45 PCI-E SINGLE PORT BULK ...

Intel X540-T1 10Gigabit Ethernet Card for PC - PCI Express x8 - 1 Port(s) - 1 x Network (RJ-45) - Twisted Pair - Full-height, Low-profile - Bulk
>
ár:
130 531 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intel Ethernet Converged Network Adapter X540-T2

Intel Ethernet Converged Network Adapter X540-T2

Az Intel® Ethernet Converged Network Adapter X540-T2 a legújabb innováció az Intel által 10 Gigabit Ethernet felé vezető úton a szerverpiacon. Ez az adapter a legújabb Intel X540 ...
>
ár:
194 170 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intel X540-T2 Ethernet Converged Network Adapter X540-T2 X540T2

Intel X540-T2 Ethernet Converged Network Adapter ...

Intel X540-T2, X540, Wired, PCI-E, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad, Ethernet, RJ-45 Category-6 up to 55 m; Category-6A up to 100 m Intel X540-T2 Ethernet ...
>
ár:
207 786 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
INTEL Ethernet Converged Network Adapter X550-T1 Single Bulk X550T1BLK

INTEL Ethernet Converged Network Adapter X550-T1 ...

Networking TypeNetwork AdapterLocal Area Network Architecture10GBase-TInterfaceEthernetRequires Expansion Slot StandardPCI Express 3.0 x4Networking Form FactorPlug- ...
>
ár:
119 410 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intel Ethernet Converged Network Adapter X550-T1, 5 Pack (X550T1BLK)

Intel Ethernet Converged Network Adapter X550-T1, ...

Hálózati kártya Típusa: hálózati adapter10GBase-TInterfész: EthernetSzük
>
ár:
122 128 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Intel Ethernet Converged Network Adapter X550-T2, 5 Pack (X550T2BLK)

Intel Ethernet Converged Network Adapter X550-T2, ...

Hálózati kártya Típusa: hálózati adapter10GBase-TInterfész: EthernetSzük
>
ár:
143 739 Ft
Készletinfó: Raktáron
Legnépszerűbb keresések
10G
PCI-E
10GB
WiFi
intel
PCI
RJ45
300Mbit
64-bit
Linux
Realtek
USB
10|100|1000
band
adapter
Gigabit
Dual
Asus
dupla
USB-N13
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom