Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Delock Átalakító, USB 3.1-es Micro-B-csatlakozóhüvely > 1 x SATA / 1 x M.2 aljzat B nyílással / 1 x

Delock Átalakító, USB 3.1-es ...

Garancia: 4 HónapLeírás Ez a Delock átalakító lehetové teszi, hogy egy SATA SSD-t vagy HDD-t, egy 2280, 2260, 2242 és 2230 formátumú M.2 SATA SSD-t, illetve egy fél méretu vagy ...
>
ár:
29 599 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Startech PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber Network Card w/ Open SFP+ - PCIe x4 10Gb NIC SFP+ Adapter (PEX10000SFP)

Startech PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber ...

Startech PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber Network Card w/ Open SFP+ - PCIe x4 10Gb NIC SFP+ Adapter (PEX10000SFP)
>
ár:
79 645 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Dell Broadcom 57810 DP 10Gb DA/SFP+ LP - BC57810DPDA/SFP+LP

Dell Broadcom 57810 DP 10Gb DA/SFP+ LP - ...

Broadcom 57810 DP 10Gb DA/SFP+ LP - BC57810DPDA/SFP+LP
>
ár:
116 205 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
118 760 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech PEX10000SFP - PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber hálózati kártya + Open SFP+ - PCIe x4 10Gb NIC SFP+ Adapter

Startech PEX10000SFP - PCI Express 10 Gigabit ...

Alapadatok Típus:bővítőkártyaCsatlakozó(k) Csatlakozó 1 1 - PCI Express x4 MCsatlakozó 2 1 - SFP+ Slot FGyártói link:LINK
>
ár:
80 770 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech ST10000SPEX - 1 Port PCI Express 10 Gigabit Ethernet hálózati kártya - PCIe x4 10Gb NIC

Startech ST10000SPEX - 1 Port PCI Express 10 ...

Alapadatok Típus: hálózati adapter kártyaCsatlakozó(k) Csatlakozó 1 1 - PCI Express x4 MCsatlakozó 2 1 - RJ-45 FGyártói link:LINK
>
ár:
104 250 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 1 Port PCI Express 10 Gigabit Ethernet Network Card - PCIe x4 10Gb NIC (ST10000SPEX)

Startech 1 Port PCI Express 10 Gigabit Ethernet ...

Startech 1 Port PCI Express 10 Gigabit Ethernet Network Card - PCIe x4 10Gb NIC (ST10000SPEX)
>
ár:
102 997 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
128 666 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
53 928 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
76 468 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
ASUS PEB-10G/57811-1S 10 Gb/s PCI-E hálózati kártya

ASUS PEB-10G/57811-1S 10 Gb/s PCI-E hálózati ...

Tulajdonságok:Sebesség: 10 Gigabit/s EthernetI/O port: SFP+; single portVezérlő: BCM 57811SCsatlakozó: LC Fiber OpticInterfész: PCI-E Gen2 x8Támogatott kábel típusok: SMF akár 10km ...
>
ár:
51 890 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ASUS PEB-10G/57840-2S 10 Gb/s PCI-E hálózati kártya

ASUS PEB-10G/57840-2S 10 Gb/s PCI-E hálózati ...

Tulajdonságok:Sebesség: 10 Gigabit/s EthernetI/O port: SFP+; dual portVezérlő: BCM 57840SCsatlakozó: LC Fiber OpticInterfész: PCI-E Gen3 x8Támogatott kábel típusok: SMF akár 10km- ...
>
ár:
74 090 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech két 10GB Ethernet csatlakozós PCIe hálózati kártya (ST20000SPEXI)

StarTech két 10GB Ethernet csatlakozós PCIe ...

Adjon hozzá két 10 Gigabit Ethernet csatlakozót egy klienshez, kiszolgálóhoz vagy munkaállomáshoz egy PCI Express bővítőhelyen keresztül.
>
ár:
148 034 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Dell PCI-e Vezetékes hálózati Adapter Broadcom 57810 DP 10Gb DA/SFP+

Dell PCI-e Vezetékes hálózati Adapter Broadcom ...

DELL PCI-e Vezetékes hálózati Adapter Broadcom 57810 DP 10Gb DA/SFP+ Converged Network Adapter, Low Profile
>
ár:
107 940 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Dell Broadcom 57810 DP 10Gb DA/SFP+ Converged Network Adapter, Low Profile (BC57810DPDA/SFP+LP)

Dell Broadcom 57810 DP 10Gb DA/SFP+ Converged ...

Broadcom 57810 DP 10Gb DA/SFP+ Converged Network Adapter, Low Profile - Kit
>
ár:
108 306 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech PCIe 10 Gigabit Ethernet hálózati kártya (ST10000SPEX)

StarTech PCIe 10 Gigabit Ethernet hálózati ...

A ST10000SPEX PCIe 10 Gigabit Ethernet kártya lehetővé teszi, hogy hozzáadj egy 10 Gigabites Ethernet csatlakozást a szerveredhez, vagy munkaállomásodhoz egy 4x PCIe csatlakozón át ...
>
ár:
107 925 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech.com 2 portos 10Gigabit PCIe Hálózati kártya /ST20000SPEXI/

Startech.com 2 portos 10Gigabit PCIe Hálózati ...

Tulajdonságok: Támogatott szabványok: IEEE 802.3an (10GBASE-T), IEEE 802.3ab (1GBASE-T), IEEE 802.3u (100BASE- ...
>
ár:
147 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech.com 1 portos 10Gigabit PCIe Hálózati kártya /PEX10000SFP/

Startech.com 1 portos 10Gigabit PCIe Hálózati ...

Tulajdonságok: Támogatott szabványok: IEEE 802.3ae (10GBASE-LR/SR only), IEEE 802.3aq (10GBASE-LRM) Lapkakészlet: Tehuti - TN4010 AMCC - QT2025 Támogatott operációs rendszerek ...
>
ár:
85 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech.com 2 portos 10Gigabit PCIe Hálózati kártya /PEX20000SFPI/

Startech.com 2 portos 10Gigabit PCIe Hálózati ...

Tulajdonságok: Támogatott szabványok: IEEE 802.3ae (10GBASE-LR/SR only), IEEE 802.3aq (10GBASE-LRM) Lapkakészlet: Intel 82599 Támogatott operációs rendszerek: WindowsÂŽ 10 ...
>
ár:
127 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Hálózat - Hálózati kártya INTEL X540-T1 (Ethernet, 10GBase-T, 10 Gigabit Ethernet, 1 ports) Bulk

Hálózat - Hálózati kártya INTEL X540-T1 ...

... ), IEEE 802.1Q(VLAN), IEEE 802.3adNetworking FeaturesAuto-NegotiationCertificationsRoHSEthernet 10GBASE-T Connector TypeRJ-45Requires Operating SystemMicrosoft Windows Server 2008 ...
>
ár:
131 780 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Hálózat - Hálózati kártya INTEL (PCI Express, Ethernet, 10 Gigabit Ethernet, 2 ports) Bulk

Hálózat - Hálózati kártya INTEL (PCI Express, ...

... 2.0 SupportCertificationsFCC A, UL, CE, VCCI, BSMI, CTICK, KCCEthernet 10GBASE-T Connector TypeRJ-45Software IncludedDriversRequires Operating SystemMicrosoft Windows Server 2008 ...
>
ár:
201 430 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Hálózat - Hálózati kártya INTEL (PCI Express, Ethernet, 10 Gigabit Ethernet, 2 ports) Bulk

Hálózat - Hálózati kártya INTEL (PCI Express, ...

... 2.0 SupportCertificationsFCC A, UL, CE, VCCI, BSMI, CTICK, KCCEthernet 10GBASE-T Connector TypeRJ-45Software IncludedDriversRequires Operating SystemMicrosoft Windows Server 2008 ...
>
ár:
201 030 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intel E10G41BFSR - 10Gigabit Ethernet Network Adapter

Intel E10G41BFSR - 10Gigabit Ethernet Network ...

E10G41BFSR - 10Gigabit Ethernet Network Adapter
>
ár:
167 881 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 1 Port PCI Express 10 Gigabit Ethernet Network Card - ST10000SPEX

Startech 1 Port PCI Express 10 Gigabit Ethernet ...

1 Port PCI Express 10 Gigabit Ethernet Network Card - ST10000SPEX
>
ár:
114 704 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

Dell Broadcom 57810 DP 10Gb DA/SFP+ Converged ...

Broadcom 57810 DP 10Gb DA/SFP+ Converged Network Adapter, Low Profile - Kit
>
ár:
108 360 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
231 861 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
224 177 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ASUS PEB-10G/57840-2T

ASUS PEB-10G/57840-2T

... nagymértékben egyszerűsíti az átállást a 10GbE technológiára; és a költséghatékony ... szimulációkhoz és professzionális modellezéshez .Költséghatékony 10GBase-T megoldás Az ASUS PEB- ...
>
ár:
93 100 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
NET ASUS 10GBase-T hálózati adapter

NET ASUS 10GBase-T hálózati adapter

Sebesség: 10 Gb/s Port szám: 2 db Csatlakozó: RJ-45 LAN
>
ár:
99 051 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Legnépszerűbb keresések
10G
PCI-E
10GB
500Mbit
WiFi
sfp
TP-Link
300Mb
intel
300Mbit
64-bit
RJ45
Linux
kijelzővel
PCI
10|100|1000
USB
Gigabit
Dual
lan
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom