Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-R600VPN SafeStream Broadband VPN  router

TP-Link TL-R600VPN SafeStream Broadband VPN ...

... . (209*126*26 mm) Power Supply Internal Universal Power SupplyAC100-240V~ 50/60Hz Input PERFORMANCE Concurrent Session 10000 NAT Throughput 120Mbps ...
>
ár:
24 184 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech RJ45 -> HDMI F/F extender Receiver for ST12MHDLAN!!! fekete

StarTech RJ45 -> HDMI F/F extender Receiver for ...

... Polarity Positive Input Current 0.4 A Input Voltage 100 ~ 240 AC Output Current 2 A Output Voltage 5 DC Plug ...
>
ár:
164 326 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech HDMI -> RJ45 F/F extender Receiver for ST12MHDLAN!!! fekete

StarTech HDMI -> RJ45 F/F extender Receiver for ...

... Polarity Positive Input Current 0.4 A Input Voltage 100 ~ 240 AC Output Current 2 A Output Voltage 5 DC Plug ...
>
ár:
90 517 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km extender

StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km ...

... Tip Polarity Positive Input Current 0.36A Input Voltage 110 ~ 240 AC Output Current 1.6 A Output Voltage 12 DC ...
>
ár:
130 473 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

... Tip Polarity Positive Input Current 1 A Input Voltage 100 ~ 240 AC Output Current 2 A Output Voltage 5 DC Plug ...
>
ár:
46 111 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Apple iPad Pro 256GB Wifi 9.7

Apple iPad Pro 256GB Wifi 9.7

... 1080p felbontás 120 képkocka/​másodperc sebességgel, 720p felbontás 240 képkocka/​másodperc sebességgel)Time-lapse videó képstabilizálássalMoziminőségű videostabilizálásHáromszoros ...
>
ár:
218 890 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Apple iPad Pro 128GB Wifi 9.7

Apple iPad Pro 128GB Wifi 9.7

... 1080p felbontás 120 képkocka/​másodperc sebességgel, 720p felbontás 240 képkocka/​másodperc sebességgel)Time-lapse videó képstabilizálássalMoziminőségű videostabilizálásHáromszoros ...
>
ár:
186 890 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Apple iPad Pro 32GB 4G+Wifi 9.7

Apple iPad Pro 32GB 4G+Wifi 9.7

... 1080p felbontás 120 képkocka/​másodperc sebességgel, 720p felbontás 240 képkocka/​másodperc sebességgel)Time-lapse videó képstabilizálássalMoziminőségű videostabilizálásHáromszoros ...
>
ár:
183 890 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Cisco 24-port 10/100 Stackable Managed Switch with Gigabit Uplinks

Cisco 24-port 10/100 Stackable Managed Switch with ...

24-port 10/100 Stackable Managed Switch with Gigabit Uplinks-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
195 413 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 2530-24G-PoE+-2SFP+ - 24 RJ-45 10/100/1000 PoE+, 2 SFP+ 1000/10000 SFP+, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 256 MB DDR3, 65.4 Mpps, 88 Gb/s, 195 W PoE, 3.9 kg HP J9854A

HP 2530-24G-PoE+-2SFP+ - 24 RJ-45 10/100/1000 ...

HP 2530-24G-PoE+-2SFP+ - 24 RJ-45 10/100/1000 PoE+, 2 SFP+ 1000/10000 ... algorithms: 802.1x RADIUS, SSL/TLS HP 2530-24G-PoE+-2SFP+ - 24 RJ-45 10/100/1000 PoE+, 2 SFP+ 1000/10000 ...
>
ár:
335 002 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Ferrari 599 GTO 1/24 távirányítós autó - Mondo

Ferrari 599 GTO 1/24 távirányítós autó - ...

Jellemzői: - 1/24-es méretarány - teljes kormányozhatóság - beltéri játékra ajánlott - 40Mhz-es frekvencia ...
>
ár:
5 907 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 24-port 1GbE SFP MACsec v3 zl2 Module J9988A

HP 24-port 1GbE SFP MACsec v3 zl2 Module J9988A

HP 24-port 1GbE SFP MACsec v3 zl2 Module J9988A Hewlett Packard Enterprise J9988A. Colour of product: Silver
>
ár:
477 060 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 24-port 10/100/1000BASE-T MACsec v3 zl2 Module J9987A

HP 24-port 10/100/1000BASE-T MACsec v3 zl2 Module ...

HP 24-port 10/100/1000BASE-T MACsec v3 zl2 Module J9987A Hewlett Packard ...
>
ár:
424 053 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ADSL2/2+ modem,WiFi router,splitter,AnnexA,24/1Mbps,4 LAN,300Mbps,2 db cserélhető antenna.

ADSL2/2+ modem,WiFi ...

Vezetékes ADSL2+ modem és vezeték nélküli router. A beépített varázsló segítségével, egyszerűen és biztonságosan kapcsolódhat az internethez. A vezeték nélküli routerrel könnyen ...
>
ár:
10 474 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

NETIS DL-4322D ADSL2/2+ modem,WiFi ...

... 802.3 és IEE 802.3u szabványoknak. - Letöltési sebesség: maximum 24 Mbps,
>
ár:
9 906 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

NETIS DL-4323 ADSL2/2+ modem,WiFi router,AnnexA, ...

Vezetékes ADSL, ADSL2 és ADSL2+ modem és vezeték nélküli router. A beépített varázsló segítségével, egyszerűen és biztonságosan kapcsolódhat az internethez. A vezeték nélküli ...
>
ár:
8 058 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ASUS USB-N14/EU Vezeték nélküli 300Mbps USB adapter

ASUS USB-N14/EU Vezeték nélküli 300Mbps USB ...

... : 150Mbps (Max) / Rx: 150Mbps (Max) 802.11g:54/48/36/24/18/12/9/6Mbps 802.11b:11/5.5/2 ... 2.6.28-11), Ubuntu 8.04( kernel : 2.6.24-24)
>
ár:
7 620 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 2530-24G (J9776A)

HP 2530-24G (J9776A)

24 RJ-45 autosensing 10/100/1000 ports(IEEE 802.3 Type ...
>
ár:
222 098 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1016-12S-1S Router

MikroTik CCR1016-12S-1S Router

... Jack 2 802.3af support No Supported input voltage 24 V - 24 V PoE in No PoE out No Voltage Monitor ... ,721. 9 4,695. 0 19,230. 7 15,244. 5 7,805. 2 Bridging 25 bridge filter rules 1 ...
>
ár:
209 170 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 2530-24G-2SFP+ Switch Hewlett Packard Enterprise 2530-24G-2SFP+ (J9856A)

HP 2530-24G-2SFP+ Switch Hewlett Packard ...

HP 2530-24G-2SFP+ - 24 RJ-45 10/100/1000, 2 SFP+ 1000/10000 SFP+, ... . Security algorithms: 802.1x RADIUS, SSL/TLS HP 2530-24G-2SFP+ - 24 RJ-45 10/100/1000, 2 SFP+ 1000/10000 SFP+, ...
>
ár:
222 628 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
NET ASUS RT-AC68U WLAN Router 1300Mbps (802.11ac)

NET ASUS RT-AC68U WLAN Router 1300Mbps (802.11ac)

... , 2, 5.5, 6, 9, 11, 12, 18, 24, 36, 48, 54, 600, 1300 Mbit/s Ethernet LAN ( ... 4G Tûzfalas védelem: SPI, DOS AC input voltage: 110-240 V Frekvenciasáv: 2.4 & 5 GHz : Y Gyors áttekintõ ...
>
ár:
54 482 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
NET ASUS DSL-AC56U AC1200 VDSL Modem

NET ASUS DSL-AC56U AC1200 VDSL Modem

... QoS) tá: Y AC input voltage: 110-240 V Detachable antenna(s): Y Gyors áttekintõ útmutató: ... Y Mac operating systems supporte: Y Tápegység: 24 W WPS push button: Y USB-csatlakozók ...
>
ár:
44 239 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TRENDnet TEW-813DRU AC1200 Dual Band WI-FI router

TRENDnet TEW-813DRU AC1200 Dual Band WI-FI router

... max.)/-73 dBm (typical) @ 54 Mbps 802.11b: FCC: 24 dBm (max.), ETSI: 17 dBm (max.)/-84 dBm (typical ... 55 dBm (typical) @ 867 Mbps Power Input: 100 – 240 V AC, 50 - 60 Hz, 0.6 A Output ...
>
ár:
19 385 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Satlink WS6980 HD DVB-S/S2/T/T2/C antennajel mérő műszer

Satlink WS6980 HD DVB-S/S2/T/T2/C antennajel ...

... AV és HDMI kimenet 5/12/24 V kimeneti tápfeszültség Eletronikus iránytű rövidzár ... 79.5dBm (MAX)  ANT támogatottság 5V, 12V/24V Imax 100mA  Demoduláció típusa  QPSK,16QAM.64QAM, ...
>
ár:
150 876 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Micsoda előadás! ( min.2 ját.) OR047 - Orchard

Micsoda előadás! ( min.2 ját.) OR047 - Orchard

Játékfarm szállítási információk  A játék célja Legyél Te az első aki eléri végső csillagot. Legyél Te a sztár! Ajánlott életkor: 5 éves kortól Játékosok száma: 2-4 játékos részére ...
>
ár:
7 660 Ft
szállítási díj:
790 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 6 nap
Kiemelt Ajánlat

Panasonic ablakérzékelő (KX-HNS101FXW)

... , Mélység: 22 mm, Szín: Fehér, Súly: 39 g, Gyártói garancia: 24 hónap, Cikkszám:
>
ár:
9 999 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL SFP-SX-D 1000Mbps SFP modul

ZyXEL SFP-SX-D 1000Mbps SFP modul

Tulajdonságok:LC csatlakozó felület850 nm hullámhossz550 méteres hatótávolságTömeg: 24 g
>
ár:
20 290 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ASUS PCE-N10/EU vezeték nélküli PCIExpress hálózati kártya

ASUS PCE-N10/EU vezeték nélküli PCIExpress ...

... hálózatra való könnyű csatlakozásSebesség:801.11g: 6, 9, 12, 18, 24, 36, 48, 54Mbps802.11b: 1, 2, 5.5, 11Mbps802.11n ...
>
ár:
6 290 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Tenda Wireless Router W308R 300M

Tenda Wireless Router W308R 300M

... Temperature0 °CMinimum Operating Humidity10 %Warranty Products returnableYesWarranty Term (month)24 month(s)Warranty validation CriteriaSerial NumberPack Weight Brutto (kg)0 ...
>
ár:
5 790 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
2530-24G-PoE+ - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 MB DDR3, 2.3 µs, 56 Gbps, 3950g, Black HP J9773A

2530-24G-PoE+ - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 ...

... 3950g, Black HP J9773A Hewlett Packard Enterprise 2530-24G-PoE+, BladeSystem. Basic switching RJ-45 ... Ethernet ports quantity: 28, 24, 28. Supported data transfer rates: 10/100 ...
>
ár:
254 432 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Legnépszerűbb keresések
router
sim
mbps
igen
GHz
10|100|1000
netgear
asus
wifi
HotSpot
2.4
cisco
linksys
b|g|n|ac
vpn
Mifi
tenda
konnektor
zyxel
300
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom