Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK Archer AC3200 Wireless Tri-Band Gigabit Router (ARCHER C3200)

TP-LINK Archer AC3200 Wireless Tri-Band Gigabit ...

... (600Mbps) és két 5 GHz (1300Mbps egyenként) hálózat adja össze Intelligens csatlakozás segíti készülékeket, hogy még gyorsabb elérésük legyen, kiosztva a ...
>
ár:
73 110 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Asus AC1750Mbps RT-AC52U B1 Router

Asus AC1750Mbps RT-AC52U B1 Router

... széles körén, például PC-ken, táblagépeken, PS3-on, XBoxon, és intelligens tévéken. A Download Master képes akkor is folytatni a fájlok ...
>
ár:
16 880 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-ER6020 SafeStream Gigabit Dual-WAN VPN Router

TP-LINK TL-ER6020 SafeStream Gigabit Dual-WAN VPN ...

... , PPPoE, PPTP, L2TP, Dual Access, BigPond ADVANCED FUNCTIONS Load Balance Intelligent Load Balance Policy Routing Protocol Binding Link Backup (Timing, Failover ...
>
ár:
40 350 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco RV042G-K9 Gigabit Dual WAN VPN Vezetékes Router

Cisco RV042G-K9 Gigabit Dual WAN VPN Vezetékes ...

... (ftp.abcdata.com.pl-ről letölthető QuickVPN kliens)Processzor típus.Intel IXP425 266 MHzDenial of Service támadások elleni védelem (DoS)Ping ...
>
ár:
46 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ASUS RT-AC52U WLAN Router

ASUS RT-AC52U WLAN Router

... széles körén, például PC-ken, táblagépeken, PS3-on, XBoxon, és intelligens tévéken. A Download Master képes akkor is folytatni a fájlok ...
>
ár:
17 650 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ASUS RT-AC68U AC1900Mbps Gigabit Wireless router

ASUS RT-AC68U AC1900Mbps Gigabit Wireless router

... szakadnak meg a letöltések. Megnövelt jelerősség és -stabilitásAz ASUS AiRadar intelligens módon erősíti meg a vezeték nélküli jeleket a hullámformálási technológiájával ...
>
ár:
48 590 Ft
szállítási díj:
550 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Cisco RV042G Dual Gigabit WAN VPN Router

Cisco RV042G Dual Gigabit WAN VPN Router

... (ftp.abcdata.com.pl-ről letölthető QuickVPN kliens)Processzor típus.Intel IXP425 266 MHzDenial of Service támadások elleni védelem (DoS)Ping ...
>
ár:
48 710 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ASUS RT-AC87U WLAN router

ASUS RT-AC87U WLAN router

... biztosítva a lehető legjobb internetelérést. .AiRadar hullámformálás Az ASUS AiRadar intelligens módon erősíti meg a vezeték nélküli jeleket univerzális 802.11ac ...
>
ár:
60 670 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ISR4321/K9 Cisco ISR 4321 - Router - GigE - WAN ports: 2 - rack-mountable

ISR4321/K9 Cisco ISR 4321 - Router - GigE - WAN ...

... Integrated Services Routers (ISRs) form an intelligent WAN platform that delivers the performance, ... With new levels of built-in intelligent network capabilities and convergence, it ...
>
ár:
313 331 Ft
szállítási díj:
1 095 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ASUS RT-N66W

ASUS RT-N66W

... technológiával Az ASUS Ai Radar intelligens módon erősíti a vezeték nélküli eszközök ... .Online 30 másodperc alatt Az intelligens; automatikus felismerést kínáló megoldással az RT ...
>
ár:
44 050 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-ER6020 SafeStream Gigabit Dual-WAN VPN Router

TP-LINK TL-ER6020 SafeStream Gigabit Dual-WAN VPN ...

... , PPPoE, PPTP, L2TP, Dual Access, BigPond ADVANCED FUNCTIONS Load Balance: Intelligent Load Balance Policy Routing Protocol Binding Link Backup (Timing, Failover ...
>
ár:
46 615 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-ER6020 SafeStream™ Gigabit Dual-WAN VPN Router

TP-LINK TL-ER6020 SafeStream™ Gigabit Dual-WAN ...

... csatorna, 16 PPTP VPN csatorna és 16 L2TP VPN csatorna, intelligens terheléselosztás, Link Backup, IM/P2P alkalma
>
ár:
51 120 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link mydlink Smart Home HD Starter Kit (DCH-100KT)

D-Link mydlink Smart Home HD Starter Kit ...

... : 802.11b/g/n vezeték nélküli csatlakozás WPA/WPA2 titkosítással Intelligens távvezérlés Push üzenetek Túlmelegedés elleni védelem Méret: 96,5 x ...
>
ár:
30 575 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-ER6020 SafeStream? Gigabit Dual-WAN VPN Router (TL-ER6020)

TP-LINK TL-ER6020 SafeStream? Gigabit Dual-WAN VPN ...

... csatorna, 16 PPTP VPN csatorna és 16 L2TP VPN csatorna, intelligens terheléselosztás, Link Backup, I
>
ár:
44 729 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Lark Ultimate 11i Intel Win

Lark Ultimate 11i Intel Win

... Ultimate 11i Intel WinGyártóLark EuropeTermékosztályTabletekAlap ... memória2 GBMemória kártya olvasóIgenProcesszorProcesszor osztályIntel Atom Quad Core Processzor ...
>
ár:
67 889 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
CISCO1941-SEC/K9 Cisco 1941 Security Bundle - Router 1941 Security Bundle w/ SEC license PAK, 2x Gigabit Ethernet, 2 EHWIC slots, 1 ISM slot, 256MB CF, 512MB DRAM, IP Base license

CISCO1941-SEC/K9 Cisco 1941 Security Bundle - ...

... savings and network agility through the intelligent integration of market leading security, ... and network agility through the intelligent integration of market leading security, ...
>
ár:
365 413 Ft
szállítási díj:
1 095 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Powerbase C-735U multi funkciós akkumulátor töltő

Powerbase C-735U multi funkciós akkumulátor ...

... található LCD kijelzővel, nyomon követhetjük az aktuális akkumulátorok töltését. Intelligens töltési folyamat elektronikával ellátva. A töltés befejeztével a mikroprocesszornak ...
>
ár:
6 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet MiniGBIC SFP 1000Base-T RJ-45 modul

Intellinet MiniGBIC SFP 1000Base-T RJ-45 modul

TípusMiniGBIC (SFP) 1000Base-T (RJ-45)További információkBármilyen, SFP slottal rendelkező, Gigabit Ethernet switch-el használhatóBármilyen, MSA-val kompatibilis SFP Cisco porttal ...
>
ár:
13 100 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet 10/100/1000Base-T 1000Base-LX 20km Média konverter

Intellinet 10/100/1000Base-T 1000Base-LX 20km ...

Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1GigabitEthernet 1000BaseLX - SCHálózati protokoll és a csatlakozó típusa 2GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45Kábelezés típusaEgymódusú ...
>
ár:
24 870 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet MiniGBIC/SFP adó/vevő 1000BaseSX (LC)

Intellinet MiniGBIC/SFP adó/vevő 1000BaseSX (LC)

TípusMiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC)További információk1 db 1000Base-SX multi-mode Fiber LC duplex port550 m-ig (50/125 µm kábelezés) vagy 220 m (62.5/125 µm kábelezés)Hullámhossz: ...
>
ár:
10 530 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 2530-48G-PoE+-2SFP+ Switch J9853A HP

HP 2530-48G-PoE+-2SFP+ Switch J9853A HP

... and can be manages with the HP Intelligent Management Center (IMC) for a single view ... Series can be seamlessly managed with HP Intelligent Management Center (IMC) to provide end- ...
>
ár:
588 020 Ft
szállítási díj:
1 095 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ASUS DSL-AC56U

ASUS DSL-AC56U

... biztonsági programot telepíteni (ilyenek pl. az okostévék; játékkonzolok és más; intelligens otthoni berendezések); úgyhogy a tulajdonosuk nyugodtan alhat. ..ASUS AiCloud – az ...
>
ár:
46 940 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ASUS USB-AC56 Wireless USB Adapter

ASUS USB-AC56 Wireless USB Adapter

... háromdimenziós, „tri-gate” tranzisztortechnológia csökkentette a tápellátási igényeket, vagyis az Intel Xeon E5-2600 v2 processzorokkal felszerelt ASUS vállalati termékek minden ...
>
ár:
19 270 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link DIR-826L Cloud Gigabit Wireless Router N600

D-Link DIR-826L Cloud Gigabit Wireless Router N600

... és 802.11a hálózati eszközökkel. Intelligens forgalomszabályozás A legtöbb otthoni ... esetben megszakadást eredményez. A D-Link intelligens QoS technológiája elemzi a vezetékes és ...
>
ár:
12 960 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Synology RT1900ac

Synology RT1900ac

... engedélyezett tartalmakat; és weboldalak ezreit blokkolhatja hatékonyan néhány egyszerű kattintással. .Intelligens webes szűrés Míg a hagyományos routerek URL-címen alapuló webes ...
>
ár:
54 310 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Umax 11,6" VisionBook 11Wi Pro 32GB WiFi Tablet Fekete

Umax 11,6" VisionBook 11Wi Pro 32GB WiFi Tablet ...

... 11,6 "IPS 1366 x 768 pixelkapacitív multitouchProcesszor:Intel Atom Z8300 x5 Cherry Trail 1,44 GHz ... (max. 1,84GHz)Grafika:Intel HD grafikus (GEN 8)Memória:2 gigabájt ...
>
ár:
65 890 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Umax VisionBook 11 Wi Pro 11,6" 32GB WiFi Tablet Fekete

Umax VisionBook 11 Wi Pro 11,6" 32GB WiFi Tablet ...

... 11,6 "IPS 1366 x 768 pixelkapacitív multitouchProcesszor:Intel Atom Z8300 x5 Cherry Trail 1,44 GHz ... (max. 1,84GHz)Grafika:Intel HD grafikus (GEN 8)Memória:2 gigabájt ...
>
ár:
64 980 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Umax 11.6 VisionBook 11Wi Pro 32GB WiFi - Fekete

Umax 11.6 VisionBook 11Wi Pro 32GB WiFi - Fekete

... Z8300 x5 1.44GHz CPU - Integrált 8. gen. Intel HD Graphics - 2GB DDR3L memória, 32GB ROM - WiFi 802.11b/ ...
>
ár:
63 430 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HPNW HP 2530-48G-PoE+ Switch J9772A HP  2530-48G-PoE +  switch

HPNW HP 2530-48G-PoE+ Switch J9772A HP ...

... use and deploy, and can be manages with the HP Intelligent Management Center (IMC) for a single view of your entire ...
>
ár:
373 393 Ft
szállítási díj:
1 095 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
2530-24G-PoE+ - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 MB DDR3, 2.3 µs, 56 Gbps, 3950g, Black HP J9773A

2530-24G-PoE+ - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 ...

... use and deploy, and can be manages with the HP Intelligent Management Center (IMC) for a single view of your entire ...
>
ár:
235 208 Ft
szállítási díj:
1 095 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Legnépszerűbb keresések
router
sim
mbps
igen
HotSpot
GHz
10|100|1000
netgear
asus
Mifi
wifi
2.4
cisco
linksys
b|g|n|ac
vpn
tenda
konnektor
300
vezetékes
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom