Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional SFP adó-vevő modul 100 Mbit/s 20000 m Digitus DN-81104

Digitus Professional SFP adó-vevő modul 100 ...

... vezetékekhez alkalmasEgyszerű plug and play telepítésA Digitus® Mini GBIC (SFP) adó-vevő ... átalakító, vagy más megoldásról: a Digitus modulok nagy választéka rugalmas alkalmazást tesz ...
>
ár:
11 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional HDMI jel továbbító adó-vevő szett Digitus HDMI Extender

Digitus Professional HDMI jel továbbító ...

DIGITUS HDMI extender max. 50 m hálózati kábelen keresztül.A Cat ...
>
ár:
32 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional SFP adó-vevő modul 1000 Mbit/s 20000 m Digitus DN-81001

Digitus Professional SFP adó-vevő modul 1000 ...

... biztonság09/125µm singlemode üvegszálas (optikai) vezetékekhez alkalmasBiztonságos gyorscsatlakozó mechanizmusA Digitus® Mini GBIC (SFP) adó-vevő modulok nagyon jó minőségűek és ...
>
ár:
9 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HDMI splitter, HDMI jel közösítő 5 bemenet/1 kimenet Digitus DS-45300

HDMI splitter, HDMI jel közösítő 5 bemenet/1 ...

DIGITUS DS-45300 AUTO HDMI 5IN/1OUT SWITCHTöbb kapcsolási mód: intelligens ...
>
ár:
15 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional SFP adó-vevő modul 1000 Mbit/s 80000 m Digitus DN-81002

Digitus Professional SFP adó-vevő modul 1000 ...

... singlemode üvegszálas (optikai) vezetékekhez alkalmasA Digitus® Mini GBIC (SFP) adó-vevő ... átalakító, vagy más megoldásról: a Digitus modulok nagy választéka rugalmas alkalmazást tesz ...
>
ár:
32 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional SFP adó-vevő modul 1000 Mbit/s 20000 m Digitus DN-81004

Digitus Professional SFP adó-vevő modul 1000 ...

... következő ellenoldali modulhoz alkalmas: DN-81003A Digitus® Mini GBIC (SFP) adó-vevő ... /átalakító, vagy más megoldásról: a Digitus modulok nagy választéka rugalmas alkalmazást tesz ...
>
ár:
27 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional SFP adó-vevő modul 1000 Mbit/s 20000 m Digitus DN-81003

Digitus Professional SFP adó-vevő modul 1000 ...

... veszteség elleni biztonságBiztonságos gyorscsatlakozó mechanizmusA Digitus® Mini GBIC (SFP) adó ... , vagy más megoldásról: a Digitus modulok nagy választéka rugalmas alkalmazást ...
>
ár:
10 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional SFP adó-vevő modul 1000 Mbit/s 550 m Digitus DN-81000

Digitus Professional SFP adó-vevő modul 1000 ...

... üvegszálas (optikai) kábelhezBiztonságos gyorscsatlakozó mechanizmusA Digitus® Mini GBIC (SFP) adó ... , vagy más megoldásról: a Digitus modulok nagy választéka rugalmas alkalmazást ...
>
ár:
8 490 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional VGA váltó, 4 számítógép, 1 monitor, Digitus DS-45100-1

Digitus Professional VGA váltó, 4 ...

VGA váltó, 4 számítógép, 1 monitor, Digitus DS-45100-1 Ideális tantermekbe, műhelyekbe, továbbképző termekbe stb.A ...
>
ár:
15 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional Beépíthető 8 portos KVM switch, beépített 43,2 cm (17&quot ) TFT monitorral Digitus DS-72002GE

Digitus Professional Beépíthető 8 portos KVM ...

undefinedMűszaki adatok: Audio fejhallgató: Nem · Audio mikrofon: Nem · Kapcsolható PC-k száma: 8 · Méret, hossz: 42 mm · Méret, magasság: 446 mm · Méret, szélesség: 636 mm · ...
>
ár:
349 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional Beépíthető 1 portos KVM switch, beépített 48,3cm (19&quot ) TFT monitorral Digitus DS-72011GE

Digitus Professional Beépíthető 1 portos KVM ...

undefinedMűszaki adatok: Audio fejhallgató: Nem · Audio mikrofon: Nem · Kapcsolható PC-k száma: 1 · Méret, hossz: 42 mm · Méret, magasság: 446 mm · Méret, szélesség: 636 mm · ...
>
ár:
329 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
24 portos N-Way Ethernet elosztó switch, Digitus DN-60021

24 portos N-Way Ethernet elosztó switch, Digitus ...

24 portos N-Way Ethernet switch, Digitus DN-60021Beépített tápegységAutomatikus MDI/MDI-X funkció20/200Mbit teljes duplex ...
>
ár:
28 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS USB 2.0 Sharing Switch

DIGITUS USB 2.0 Sharing Switch

DIGITUS USB 2.0 Sharing SwitchUSB 1.1 és USB 2.0 csatlakozó ...
>
ár:
7 490 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HDMI jel erősítő, jel továbbító, jelszint állítással Digitus Professional Repeater

HDMI jel erősítő, jel továbbító, jelszint ...

DIGITUS HDMI High Speed RepeaterHDMI High Speed Repeater max. 35 m- ...
>
ár:
10 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
USB hub PS2 kapcsolható 4-es elosztó, switch Digitus DC-12201

USB hub PS2 kapcsolható 4-es elosztó, switch ...

KVM switch, 4 portos, Digitus DC-12201Eletronikus átkapcsoló 4 számítógéphezMonitor, billentyűzet, egér átkapcsolásaPS/2 vagy ...
>
ár:
39 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional Beépíthető 16 portos KVM switch, beépített 48,3cm (19&quot ) TFT monitorral Digitus DS-72013GE

Digitus Professional Beépíthető 16 portos KVM ...

undefinedMűszaki adatok: Audio fejhallgató: Nem · Audio mikrofon: Nem · Kapcsolható PC-k száma: 16 · Méret, hossz: 42 mm · Méret, magasság: 446 mm · Méret, szélesség: 636 mm · ...
>
ár:
399 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
USB hub PS2 elosztó, switch Digitus DC-11201

USB hub PS2 elosztó, switch Digitus DC-11201

DC-11201 2 Port KVM-Switch, USB hub-bal, Digitus Elektronikus átkapcsoló 2 számítógép számáraMonitor, billentyűzet, egér átkapcsolásaPS/2- vagy ...
>
ár:
22 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
USB hub PS2 kapcsolható 8-as elosztó, switch Digitus DC-13201

USB hub PS2 kapcsolható 8-as elosztó, switch ...

KVM switch, 8 portos, Digitus DS-13201 Max. 2048 x 1536 pixelEletronikus átkapcsoló 8 számítógéphezBeszerelhető ...
>
ár:
86 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional 19&quot  Rack szekrénybe építhető 24 portos switch, RJ45 CAT 5e elosztó patchpanel Digitus DN-91524S 1 HE

Digitus Professional 19" Rack szekrénybe ...

Patch panel, Cat 5e, 48,3 cm (19"), DigitusJellemzők: 5. kategória, ISO/EEC 11801, EIA/TIA-586 B/TSB 40 szerint · Acél árnyékolás és ház · LSA- csatlakozási technika, színkódolt ...
>
ár:
16 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Ethernet kábel elosztó, 3 csatlakkozós nyomtató elosztó Digitus Port

Ethernet kábel elosztó, 3 csatlakkozós ...

Fast Ethernet nyomtatószerver, 3 portos, DigitusPort Ezzel a Digitus multifunkciós nyomtatószerverrel max. 3 nyomtatót lehet a meglévő hálózatba kötni. ...
>
ár:
29 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
7 366 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 734 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus MINI USB-KVM SWITCH WITH DVI 1 USER 2 PCS (DS-11802-1)

Digitus MINI USB-KVM SWITCH WITH DVI 1 USER 2 PCS ...

Digitus DS-11802-1 KVM Switchbox - 2 Computer(s) - 1920 x 1080 - 2 x USB - 1 x DVI
>
ár:
20 066 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
21 946 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus CONSOLE WITH (19 ZOLL) TFT INTEGRIERTER 8-PORT KVM SWITCH US (DS-72012US)

Digitus CONSOLE WITH (19 ZOLL) TFT INTEGRIERTER ...

Digitus Console 48.3 cm ( 19") TFT, US keyboard, KVM 8-Port, touchpad, 1U RAL 9005 black color
>
ár:
313 588 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS 43.2 cm (17") TFT Billentyűzet és touchpad konzol

DIGITUS 43.2 cm (17") TFT Billentyűzet és ...

Digitus Console 43,2cm (17") TFT, US keyboard, Single Port ,touchpad, 1U RAL 9005 black color
>
ár:
215 600 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional DIGITUS PoE Splitter, 802.3at

DIGITUS Professional DIGITUS PoE Splitter, 802.3at

Integrates Power over Ethernet technology to legacy network devicesDIGITUS PoE+ PD Splitter, 10/100/1000 Mbps, Input: 802.3af/at PoE, Output: 5 / 7.5 / 9 / 12V Incl. DC 2.5mm Jack/ ...
>
ár:
17 240 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS KVM cable PS/2 for KVM consoles 5,0 m

DIGITUS KVM cable PS/2 for KVM consoles 5,0 m

Gyártó szimbólumaDS-19233TerméknévDIG
>
ár:
4 062 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Console with 43.2 cm (17'') TFT, Keyboard & Touchpad

DIGITUS Console with 43.2 cm (17'') TFT, ...

Gyártó szimbólumaDS-72001USTerméknévD
>
ár:
260 385 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional VGA UTP Extender Set

DIGITUS Professional VGA UTP Extender Set

Gyártó szimbólumaDS-53400TerméknévDIG
>
ár:
29 093 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
switch
port
cisco
10|100|1000
hdmi
optikai
kvm
poe
extender
10GB
WiFi
netgear
10GBASE-T
UBiQUiTi
Catalyst
wireless
D-Link
Aktiv
Gigabit
GS1900-8HP
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom