Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional HDMI jel továbbító adó-vevő szett Digitus HDMI Extender

Digitus Professional HDMI jel továbbító ...

DIGITUS HDMI extender max. 50 m hálózati kábelen keresztül.A Cat ...
>
ár:
32 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HDMI splitter, HDMI jel közösítő 5 bemenet/1 kimenet Digitus DS-45300

HDMI splitter, HDMI jel közösítő 5 bemenet/1 ...

DIGITUS DS-45300 AUTO HDMI 5IN/1OUT SWITCHTöbb kapcsolási mód: intelligens ...
>
ár:
15 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional SFP adó-vevő modul 100 Mbit/s 20000 m Digitus DN-81104

Digitus Professional SFP adó-vevő modul 100 ...

... vezetékekhez alkalmasEgyszerű plug and play telepítésA Digitus® Mini GBIC (SFP) adó-vevő ... átalakító, vagy más megoldásról: a Digitus modulok nagy választéka rugalmas alkalmazást tesz ...
>
ár:
11 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
VGA - PS2 2 portos átalakító Digitus switch

VGA - PS2 2 portos átalakító Digitus switch

PS2 KVM switch, 2 portos, DigitusFelbontás max. 1920 x 1440Egyszerűen felszerelhetőPS/2 készülékekhez és VGA monitorokhozEz a switch a legalkalmasabb arra, hogy 2 számítógépet ...
>
ár:
7 490 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional SFP adó-vevő modul 1000 Mbit/s 20000 m Digitus DN-81001

Digitus Professional SFP adó-vevő modul 1000 ...

... biztonság09/125µm singlemode üvegszálas (optikai) vezetékekhez alkalmasBiztonságos gyorscsatlakozó mechanizmusA Digitus® Mini GBIC (SFP) adó-vevő modulok nagyon jó minőségűek és ...
>
ár:
9 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional SFP adó-vevő modul 1000 Mbit/s 80000 m Digitus DN-81002

Digitus Professional SFP adó-vevő modul 1000 ...

... singlemode üvegszálas (optikai) vezetékekhez alkalmasA Digitus® Mini GBIC (SFP) adó-vevő ... átalakító, vagy más megoldásról: a Digitus modulok nagy választéka rugalmas alkalmazást tesz ...
>
ár:
32 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional SFP adó-vevő modul 1000 Mbit/s 20000 m Digitus DN-81004

Digitus Professional SFP adó-vevő modul 1000 ...

... következő ellenoldali modulhoz alkalmas: DN-81003A Digitus® Mini GBIC (SFP) adó-vevő ... /átalakító, vagy más megoldásról: a Digitus modulok nagy választéka rugalmas alkalmazást tesz ...
>
ár:
27 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional SFP adó-vevő modul 1000 Mbit/s 20000 m Digitus DN-81003

Digitus Professional SFP adó-vevő modul 1000 ...

... veszteség elleni biztonságBiztonságos gyorscsatlakozó mechanizmusA Digitus® Mini GBIC (SFP) adó ... , vagy más megoldásról: a Digitus modulok nagy választéka rugalmas alkalmazást ...
>
ár:
10 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional SFP adó-vevő modul 1000 Mbit/s 550 m Digitus DN-81000

Digitus Professional SFP adó-vevő modul 1000 ...

... üvegszálas (optikai) kábelhezBiztonságos gyorscsatlakozó mechanizmusA Digitus® Mini GBIC (SFP) adó ... , vagy más megoldásról: a Digitus modulok nagy választéka rugalmas alkalmazást ...
>
ár:
8 490 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional VGA váltó, 4 számítógép, 1 monitor, Digitus DS-45100-1

Digitus Professional VGA váltó, 4 ...

VGA váltó, 4 számítógép, 1 monitor, Digitus DS-45100-1 Ideális tantermekbe, műhelyekbe, továbbképző termekbe stb.A ...
>
ár:
15 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Professional DIGITUS 8-port PoE Midspan, 802.3af

DIGITUS Professional DIGITUS 8-port PoE Midspan, ...

Reduce cabling for Wireless APs, IP Phone and any PoE-ready deviceDIGITUS Fast Ethernet PoE Mid-Span, 802.3af, 16-port RJ45, 8-pair PoE, Full Powered Rack Mount, 130W
>
ár:
59 470 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional Beépíthető 8 portos KVM switch, beépített 43,2 cm (17&quot ) TFT monitorral Digitus DS-72002GE

Digitus Professional Beépíthető 8 portos KVM ...

undefinedMűszaki adatok: Audio fejhallgató: Nem · Audio mikrofon: Nem · Kapcsolható PC-k száma: 8 · Méret, hossz: 42 mm · Méret, magasság: 446 mm · Méret, szélesség: 636 mm · ...
>
ár:
349 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional Beépíthető 1 portos KVM switch, beépített 48,3cm (19&quot ) TFT monitorral Digitus DS-72011GE

Digitus Professional Beépíthető 1 portos KVM ...

undefinedMűszaki adatok: Audio fejhallgató: Nem · Audio mikrofon: Nem · Kapcsolható PC-k száma: 1 · Méret, hossz: 42 mm · Méret, magasság: 446 mm · Méret, szélesség: 636 mm · ...
>
ár:
329 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional Beépíthető 16 portos KVM switch, beépített 48,3cm (19&quot ) TFT monitorral Digitus DS-72013GE

Digitus Professional Beépíthető 16 portos KVM ...

undefinedMűszaki adatok: Audio fejhallgató: Nem · Audio mikrofon: Nem · Kapcsolható PC-k száma: 16 · Méret, hossz: 42 mm · Méret, magasság: 446 mm · Méret, szélesség: 636 mm · ...
>
ár:
399 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional 19&quot  Rack szekrénybe építhető 24 portos switch, RJ45 CAT 5e elosztó patchpanel Digitus DN-91524S 1 HE

Digitus Professional 19" Rack szekrénybe ...

Patch panel, Cat 5e, 48,3 cm (19"), DigitusJellemzők: 5. kategória, ISO/EEC 11801, EIA/TIA-586 B/TSB 40 szerint · Acél árnyékolás és ház · LSA- csatlakozási technika, színkódolt ...
>
ár:
16 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus MINI USB-KVM SWITCH WITH DVI 1 USER 2 PCS (DS-11802-1)

Digitus MINI USB-KVM SWITCH WITH DVI 1 USER 2 PCS ...

Digitus DS-11802-1 KVM Switchbox - 2 Computer(s) - 1920 x 1080 - 2 x USB - 1 x DVI
>
ár:
19 533 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS 43.2 cm (17") TFT Billentyűzet és touchpad konzol

DIGITUS 43.2 cm (17") TFT Billentyűzet és ...

Digitus Console 43,2cm (17") TFT, US keyboard, Single Port ,touchpad, 1U RAL 9005 black color
>
ár:
217 750 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Digitus CONSOLE WITH (19 ZOLL) TFT INTEGRIERTER 8-PORT KVM SWITCH US (DS-72012US)

Digitus CONSOLE WITH (19 ZOLL) TFT INTEGRIERTER ...

Digitus Console 48.3 cm ( 19") TFT, US keyboard, KVM 8-Port, touchpad, 1U RAL 9005 black color
>
ár:
318 821 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
7 442 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 353 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
23 089 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus FAST ETHERN.MEDIA CONV RJ45/ST 2 KM (DN-82010-1)

Digitus FAST ETHERN.MEDIA CONV RJ45/ST 2 KM ...

The Media Converters from DIGITUS are the ideal solution for the migration of Copper and Fiber Netwo
>
ár:
15 342 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 785 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS USB 2.0 Sharing Switch

DIGITUS USB 2.0 Sharing Switch

DIGITUS USB 2.0 Sharing SwitchUSB 1.1 és USB 2.0 csatlakozó ...
>
ár:
7 490 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Ethernet USB 2.0 adapter

Digitus Ethernet USB 2.0 adapter

LAN hálózati architektúraés EthernetetKülső csatlakozó1x RJ-45 (FastEthernet 10/100)Busz csatlakozó típusaUSB 2.0Hálózati ébresztés funkcióNemOperációs rendszerLinuxMac OS ...
>
ár:
4 340 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Digitus HDMI Matrix Switch, 4 x 2-Port

Digitus HDMI Matrix Switch, 4 x 2-Port

A berendezés típusaSwitchVideó bemenetek száma4Videó kimenetek száma2Felbontás1920 x 1080 pixelAudiójel váltásNemRS-232 átkapcsolásNemVideó csatlakozóHDMIAudió ...
>
ár:
23 230 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
7 518 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
9 627 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus DS-11802-1 KVM Switchbox

Digitus DS-11802-1 KVM Switchbox

Brand Name:DigitusProduct Model:DS-11802-1Product Name:DS-11802-1 KVM SwitchProduct Type:KVM SwitchboxTechnical InformationNumber of Computers Supported:2VideoMaximum Video ...
>
ár:
19 440 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Digitus Fast Ethernet N-Way 8-port desktop switch (DN-50022/A-DN-50022)

Digitus Fast Ethernet N-Way 8-port desktop switch ...

Gyártó: DIGITUSTermékosztály: SWITCH - nem menedzselhetőLAN hálózati architektúra:
>
ár:
4 674 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
switch
port
cisco
hdmi
10|100|1000
optikai
kvm
poe
extender
10GB
WiFi
netgear
Aktiv
wireless
Gigabit
Catalyst
passziv
eloszto
ASUS
catalyst-2960
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom