Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
HP Cisco Catalyst 2960-Plus switch, 48 x 10/100 Ethernet Ports, 2 SFP + 2 1000BASE-T Uplinks, LAN Lite, 370 W PoE WS-C2960+48PST-S

HP Cisco Catalyst 2960-Plus switch, 48 x 10/100 ...

Cisco Catalyst 2960-Plus switch, 48 x 10/100 Ethernet Ports, 2 ... Uplinks, LAN Lite, 370 W PoE WS-C2960+48PST-S Cisco Catalyst 2960-Plus. Switch type: Managed, Switch layer: L2. Basic ...
>
ár:
524 598 Ft
szállítási díj:
1 095 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco SF200-24 24port LAN 10/100Mbps, 2port GbE SFP Smart menedzselhető rack switch

Cisco SF200-24 24port LAN 10/100Mbps, 2port GbE ...

24 portos Smart menedzselhető 10/100-as switch és 2 kombó optikai porttal - 24 10/100 RJ45 port - 2 megosztott miniGBIC/SFP port - egszerű menedzselés - QoS - 802.1x - VLAN - ...
>
ár:
55 210 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco 48-Port Gig with 4-Port 10-Gigabit Stackable Managed Switch

Cisco 48-Port Gig with 4-Port 10-Gigabit Stackable ...

48-Port Gig with 4-Port 10-Gigabit Stackable Managed Switch-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
1 050 319 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco J9983A Hewlett Packard Enterprise 1820-24G-PoE+ (185W) Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grey HP 1820-24G-PoE+ (185W) Switch

Cisco J9983A Hewlett Packard Enterprise ...

Hewlett Packard Enterprise 1820-24G-PoE+ (185W), Managed, L2, ... IEEE 802.3u, 100BASE-LX, 100BASE-SX, 1000BASE-X Hewlett Packard Enterprise 1820-24G-PoE+ (185W). Switch type: Managed, ...
>
ár:
119 704 Ft
szállítási díj:
1 095 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP IMC MVM Cisco Device E-LTU

HP IMC MVM Cisco Device E-LTU

HP IMC MVM Cisco Device E-LTU-Garancia: Nincs-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
10 226 764 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco WS-C2960X-24PS-L Cisco Catalyst 2960-X Managed L2/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black switch

Cisco WS-C2960X-24PS-L Cisco Catalyst 2960-X ...

... , Flash 128MB, PoE 370W, LAN Base Cisco Catalyst 2960-X, SNMPv3, IEEE 802.1ab ... L2/L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), APM86392 Cisco Catalyst 2960-X. Switch type: Managed, Switch ...
>
ár:
443 115 Ft
szállítási díj:
1 095 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco Catalyst 2960-Plus switch, 48 x 10/100 Ethernet Ports, 2 SFP + 2 1000BASE-T Uplinks, LAN Base, 370 W PoE WS-C2960+48PST-L

Cisco Catalyst 2960-Plus switch, 48 x 10/100 ...

... Base, 370 W PoE WS-C2960+48PST-L Cisco Catalyst 2960-Plus, IEEE 802.1p, IEEE ... L2, Fast Ethernet (10/100), Black, 50/60 Hz Cisco Catalyst 2960-Plus. Switch type: Managed, Switch layer ...
>
ár:
672 023 Ft
szállítási díj:
1 095 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 530SFP Adapter

HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 530SFP ...

HP Ethernet 10Gb 2-port 530SFP Adapter
>
ár:
179 960 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 656596-B21 Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530T Internal Ethernet 10000Mbit/s

HP 656596-B21 Hewlett Packard Enterprise Ethernet ...

... .3,IEEE 802.3a$1, $2EEE 802.3a$1, $2EEE 802.3u Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530T. Connectivity technology: Wired, Host ...
>
ár:
167 166 Ft
szállítási díj:
1 095 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG110D-05 5port GbE LAN nem menedzselhető asztali switch

Cisco SG110D-05 5port GbE LAN nem menedzselhető ...

- Kapacitás: 10Gbps - 5 Gigabit port - Asztali kivitel
>
ár:
15 850 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
SG500X-24-K9-G5 Cisco Small Business SG500X-24 24 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+

SG500X-24-K9-G5 Cisco Small Business SG500X-24 24 ...

... 1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ The Cisco SG500X-24 is a 24-port stackable managed ... with a choice of management tools. The Cisco SG500X-24 provides the ideal technology foundation at ...
>
ár:
310 811 Ft
szállítási díj:
1 095 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP JG941A FlexNetwork 5130 48G POE+ 2SFP+ 2XGT (370W)  Hewlett Packard Enterprise FlexNetwork 5130 48G POE+ 2SFP+ 2XGT (370W), Managed, Gigabit Ethernet (10/100/1000), RJ-45, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u, 1U, Black

HP JG941A FlexNetwork 5130 48G POE+ 2SFP+ 2XGT ...

... Enhanced Quality of Service The Cisco Catalyst 2960-X series switches ... range of Cisco and third-party collectors. Cisco Catalyst SmartOperations Cisco Catalyst SmartOperations ...
>
ár:
840 029 Ft
szállítási díj:
1 095 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG110-24 10/100/1000

Cisco SG110-24 10/100/1000

Cisco SG110-24 24-Port Gigabit Switch + 2 Mini GBIC Ports ...
>
ár:
51 471 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SF200-24P 24 LAN 10/100Mbps, 2 miniGBIC Smart menedzselhető PoE switch

Cisco SF200-24P 24 LAN 10/100Mbps, 2 miniGBIC ...

24 portos Smart menedzselhető 10/100-as switch 2 kombó optikai porttal - 24 10/100 RJ45 port - 2 megosztott miniGBIC/SFP port - egszerű menedzselés - QoS - 802.1x - VLAN - Spanning ...
>
ár:
110 780 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SF100D-08P-EU - 8 port 10/100Mbps

Cisco SF100D-08P-EU - 8 port 10/100Mbps

SF100D-08P-EU - 8 port 10/100Mbps
>
ár:
33 995 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SF300-24 24 LAN 10/100Mbps 4 miniGBIC menedzselhető rack switch /SRW224G4-K9-EU/

Cisco SF300-24 24 LAN 10/100Mbps 4 miniGBIC ...

24 10/100Mbps, 4 10/100/1000MBps és egy mini-GBIC bővíthető portos 19”-os rackbe építhető switch. Felismeri az egyenes vagy kereszt (Cross-link) kábelt (MDI/MDI-X). Konfigurálást ...
>
ár:
61 030 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP J9990A network switch 20-port 10/100/1000BASE-T PoE+ / 4-port 1G/10GbE SFP+ J9990A

HP J9990A network switch 20-port 10/100/1000BASE-T ...

... + / 4-port 1G/10GbE SFP+ J9990A Hewlett Packard Enterprise J9990A, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Silver Hewlett Packard Enterprise J9990A. Basic switching RJ-45 Ethernet ...
>
ár:
501 917 Ft
szállítási díj:
1 095 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 1420-24G-2Sfp+ 10Gbe Switch

HP 1420-24G-2Sfp+ 10Gbe Switch

HP 1420-24G-2S Switch-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
120 284 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
NET CISCO 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module MMF/SMF 1310nm DOM

NET CISCO 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module ...

Kompatibilis termékek: Catalyst Express 500/520\nCisco ME 3400/3600X/3800X/4900/6500\nCatalyst 2940/2950/2960/2960-S/2960-C/2970/2975\nCatalyst 3560/3560-E/3560-X/3560-C Maximális ...
>
ár:
191 378 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
NET CISCO SG300-28MP 10/100/1000 PoE Switch

NET CISCO SG300-28MP 10/100/1000 PoE Switch

10G support: N Címtábla mérete: 16384 bejegyzés( Hálózati szabvány: IEEE 802.1D, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3af, IEEE ...
>
ár:
328 270 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco Cisco SG500-28P 28-port Gigabit POE Stackable Managed Switch

Cisco Cisco SG500-28P 28-port Gigabit POE ...

Cisco SG500-28P 28-port Gigabit POE Stackable Managed Switch-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
450 064 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco 2911 Security Bundle w/SEC license PAK CISCO2911-SEC/K9 CISCO New

Cisco 2911 Security Bundle w/SEC license PAK ...

3 x RJ-45, 2 x USB, 512MB DDR2 Cisco CISCO2911-SEC/K9 Cisco 2911. Ethernet LAN data rates: 10, 100, 1000 Mbit/s ... steel 3 x RJ-45, 2 x USB, 512MB DDR2 Cisco CISCO2911-SEC/K9
>
ár:
613 221 Ft
szállítási díj:
1 095 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 2530-48-PoE+ Switch HP J9778A Hewlett Packard Enterprise 2530-48-PoE+. Switch J9778A

HP 2530-48-PoE+ Switch HP J9778A Hewlett Packard ...

... -PoE+ Switch HP J9778A Hewlett Packard Enterprise 2530-48-PoE+. Switch layer: L2, Switch type: Managed. ... ): 6.6 µs. Colour of product: Grey, Form factor: 1U HP 2530-48-PoE+ Switch ...
>
ár:
268 389 Ft
szállítási díj:
1 095 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG110D-08HP 8-Port PoE Gigabit Desktop Switch

Cisco SG110D-08HP 8-Port PoE Gigabit Desktop ...

Cisco SG110D-08HP 8-Port PoE Gigabit Desktop Switch-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
68 683 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG500-28 28-port Gigabit Stackable Managed Switch

Cisco SG500-28 28-port Gigabit Stackable Managed ...

Cisco SG500-28 28-port Gigabit Stackable Managed Switch-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
332 661 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG500-52 52-port Gigabit Stackable Managed Switch

Cisco SG500-52 52-port Gigabit Stackable Managed ...

Cisco SG500-52 52-port Gigabit Stackable Managed Switch-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
632 285 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG500-52P 52-port Gigabit POE Stackable Managed Switch

Cisco SG500-52P 52-port Gigabit POE Stackable ...

Cisco SG500-52P 52-port Gigabit POE Stackable Managed Switch-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
907 450 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Hewlett Packard JC102B HP Switch 1000Mbit, 4xTP + 24xSFP+-Slot, 5820-24XG-SFP+,  Network - active components JC102B  HP Switch 1000Mbit, 4xTP + 24xSFP+-Slot, 5820-24XG-SFP+, JC102B

Hewlett Packard JC102B HP Switch 1000Mbit, 4xTP + ...

Hewlett Packard Enterprise 5820-24XG-SFP+, IEEE 802. ... Managed, L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), 1U, Grey Hewlett Packard Enterprise 5820-24XG-SFP+. Switch type: Managed, Switch ...
>
ár:
4 620 158 Ft
szállítási díj:
1 095 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco C3850-NM-4-10G network switch module C3850-NM-4-10G

Cisco C3850-NM-4-10G network switch module ...

... 10 Gigabit Ethernet network module for Cisco Catalyst 3850 Cisco C3850-NM-4-10G, 10 ... 100BASE-T, 10BASE-T, 10GBASE-T, Cisco Catalyst 3850 Cisco C3850-NM-4-10G. Ethernet interface ...
>
ár:
600 621 Ft
szállítási díj:
1 095 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco Catalyst 2960-X, 24 x 10/100/1000 Ethernet, 2 x SFP+ switch WS-C2960X-24TD-L

Cisco Catalyst 2960-X, 24 x 10/100/1000 Ethernet, ...

... x SFP+ switch WS-C2960X-24TD-L Cisco Catalyst 2960-X, IEEE 802.1ab, ... L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), APM86392, Black Cisco Catalyst 2960-X. Switch type: Managed, Switch layer ...
>
ár:
527 958 Ft
szállítási díj:
1 095 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom