Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF and SMF, 1300-nm wavelength, extended operating temperature range and DOM support, dual LC/PC connector Cisco GLC-LH-SMD

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF and ...

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF and SMF, 1300-nm wavelength, ... ME 3400/3600X/3800X/4900/6500 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF and SMF, 1300-nm wavelength, ...
>
ár:
152 659 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL SFP-SR 10G Short Range Fibre Transceiver (LC)

ZyXEL SFP-SR 10G Short Range Fibre Transceiver ...

SFP10G-S$1, $2FP Plus Transceiver(300m)
>
ár:
54 790 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL SFP-SR 10G Short Range Fibre Transceiver (LC) (SFP10G-SR-ZZ0101F)

ZyXEL SFP-SR 10G Short Range Fibre Transceiver ...

SFP10G-S$1, $2FP Plus Transceiver(300m)
>
ár:
54 690 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km

D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km

10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km, Without DDM-Garancia: 2 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
155 484 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco X2 10GBASE-T Pluggable Transceiver Opened - X2-10GB-T=

Cisco X2 10GBASE-T Pluggable Transceiver Opened - ...

X2 10GBASE-T Pluggable Transceiver Opened - X2-10GB-T=
>
ár:
138 631 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 6x open 10-GbE X2 transceiver slots Hewlett Packard Enterprise ProCurve 6410-6XG cl Managed L2 Rack (1U) Grey J8474A

HP 6x open 10-GbE X2 transceiver slots Hewlett ...

HP 6x open 10-GbE X2 transceiver slots Hewlett Packard Enterprise ProCurve 6410-6XG cl Managed L2 Rack ( ...
>
ár:
2 120 265 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HP MDS 9000 8Gb FC SFP+ Short Range Transceiver

HEWLETT PACKARD HP MDS 9000 8Gb FC SFP+ Short ...

HP MDS 9000 8Gb FC SFP+ Short Range Transceiver
>
ár:
104 040 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Copper RJ45 SFP Transceiver Module - HP 453154-B21 Compatible (453154B21ST)

Startech Gigabit Copper RJ45 SFP Transceiver ...

Startech Gigabit Copper RJ45 SFP Transceiver Module - HP 453154-B21 Compatible (453154B21ST)
>
ár:
41 052 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit RJ45 Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatible (J8177CST)

Startech Gigabit RJ45 Copper SFP Transceiver ...

Startech Gigabit RJ45 Copper SFP Transceiver Module - HP J8177C Compatible (J8177CST)
>
ár:
31 009 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
STARTECH Gigabit Copper RJ45 SFP Transceiver Module - HP 453154-B21 Compatible
>
ár:
42 160 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco Compatible Gigabit RJ45 Copper SFP Transceiver Module - Mini-GBIC with Digital Diagnostics Monitoring (SFPC1110)

Startech Cisco Compatible Gigabit RJ45 Copper SFP ...

Startech Cisco Compatible Gigabit RJ45 Copper SFP Transceiver Module - Mini-GBIC with Digital Diagnostics Monitoring (SFPC1110)
>
ár:
25 420 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit RJ45 Copper SFP Transceiver Module - Cisco GLC-T Compatible (GLCTST)

Startech Gigabit RJ45 Copper SFP Transceiver ...

Startech Gigabit RJ45 Copper SFP Transceiver Module - Cisco GLC-T Compatible (GLCTST)
>
ár:
25 490 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit RJ45 Copper SFP Transceiver Module - Juniper EX-SFP-1GE-T Compatible - 100m (EXSFP1GETST)

Startech Gigabit RJ45 Copper SFP Transceiver ...

Startech Gigabit RJ45 Copper SFP Transceiver Module - Juniper EX-SFP-1GE-T Compatible - 100m (EXSFP1GETST)
>
ár:
24 578 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit RJ45 Copper SFP Transceiver Module - HP JD089B Compatible - 100m (JD089BST)

Startech Gigabit RJ45 Copper SFP Transceiver ...

Startech Gigabit RJ45 Copper SFP Transceiver Module - HP JD089B Compatible - 100m (JD089BST)
>
ár:
23 675 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Zyxel SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data (91-010-204001B)

Zyxel SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), ...

SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data
>
ár:
25 200 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Assmann PLANET SFP-Port 100Base-FX Transceiver, Multimode (1310nm) -2km

Assmann PLANET SFP-Port 100Base-FX Transceiver, ...

Hálózati eszköz típus: TransceiverVezetékes hálózat: NincsWi-Fi protokoll : NincsPower over Ethernet (PoE) : NemRackbe szerelhető : Igen
>
ár:
13 240 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco GE SFP,LC connector LX/LH transceiver (GLC-LH-SM)

Cisco GE SFP,LC connector LX/LH transceiver ...

Cisco GLC-LH-SM SFP (mini-GBIC) - 1 x 1000Base-LX/LHThe Cisco GLC-LH-SM is an industry-standard
>
ár:
229 387 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode, 850nm, 550m

Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX ...

Gyártó szimbóluma545006TerméknévIntel
>
ár:
11 563 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) /506724/

Intellinet Transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX ...

Tulajdonságok: Típus: MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC) Single-Mode Adatátviteli sebesség: 1000 Mb/s Hatótávolság: akár 20 km (9/125 µm kábel) Hullámhossz: 1310 nm
>
ár:
11 905 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) /545006/

Intellinet Transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX ...

Tulajdonságok: Típus: MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC) 1 db 1000Base-SX multi-mode Fiber LC duplex port 550 m-ig (50/125 µm kábelezés) vagy 220 m (62.5/125 µm kábelezés) Hullámhossz ...
>
ár:
11 230 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
14 721 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
12 852 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) /545006/

Intellinet Transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX ...

Tulajdonságok:Típus: MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC) 1 db 1000Base-SX multi-mode Fiber LC duplex port550 m-ig (50/125 Âľm kábelezés) vagy 220 m (62.5/125 Âľm kábelezés)Hullámhossz: ...
>
ár:
11 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) /506724/

Intellinet Transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX ...

Tulajdonságok:Típus: MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC) Single-ModeAdatátviteli sebesség: 1000 Mb/s Hatótávolság: akár 20 km (9/125 Âľm kábel)Hullámhossz: 1310 nm
>
ár:
12 290 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech.com Gigabit RJ45 Copper SFP Transceiver LC /SFPC1110/

Startech.com Gigabit RJ45 Copper SFP Transceiver ...

Tulajdonságok:Portok: 1 x RJ-45 FemaleSzabványok: IEEE 802.3 10BASE-T, IEEE 802.3ab 1000BASE-T, IEEE 802.3u 100BASE-TX Hatótávolság: 100 mMaximális adatátvitel: 1.25 Gbps Méretek: ...
>
ár:
28 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode, 850nm, 550m (545006)

Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX ...

Gyártó: Intellinet Network Solutions; Termékosztály: Switch kiegészítők; Típus: MiniGBIC (SF
>
ár:
12 192 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Transceiver MiniGBIC/SFP 1000Base-T (RJ45) Gigabit /523882/

Intellinet Transceiver MiniGBIC/SFP 1000Base-T ...

Tulajdonságok:Az Intellinet Gigabit RJ45 Copper SFP optikai adó-vevő modul az MSA (Multi-Source Agreement) szabványoknak való megfelelésre épül, és költséghatékony módon kínál egy ...
>
ár:
13 890 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
7 710 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
16 797 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Legnépszerűbb keresések
switch
port
cisco
hdmi
optikai
poe
10GB
extender
WiFi
10|100|1000
netgear
catalyst-2960
wireless
rack
jeltovábbító
passziv
Gigabit
displayport
nyomtató
ZyXEL
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom