Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Cisco 24x100Mbps+2xSFP Switch (SF112-24-EU )

Cisco 24x100Mbps+2xSFP Switch (SF112-24-EU )

24xport, Fémház, 24x10/100, 2xSFP Portok száma24 dbFémházIgen10/100Mbit portok száma24 dbEgyéb2xSFP
>
ár:
44 462 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG350-28-K9 28 port Gigabit Managed Switch (SG350-28-K9-EU)

Cisco SG350-28-K9 28 port Gigabit Managed Switch ...

28xport, Fémház, 28xGigabit, Portok száma28 dbFémházIgenGigabit portok száma28 dbMenedzselhetõIgenRackNem
>
ár:
139 875 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG350-10-K9-EU 10 port Gigabit Managed Switch

Cisco SG350-10-K9-EU 10 port Gigabit Managed ...

10xport, Fémház, 8xGigabit, 2xSFP, Portok száma10 dbFémházIgenGigabit portok száma8 dbEgyéb2xSFPMenedzselhetõIgenRackNem
>
ár:
76 249 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG350-52P 52 port Gigabit LAN 2x Gigabit SFP 2x SFP/RJ45 Combo port L3 Managed PoE Switch (SG350-52P-K9-EU)

Cisco SG350-52P 52 port Gigabit LAN 2x Gigabit SFP ...

52xport, Fémház, 52xGigabit, 2xSFP PoE, , Portok száma52 dbFémházIgenGigabit portok száma52 dbEgyéb2xSFP PoEMenedzselhetõIgenRackIgen
>
ár:
407 512 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG350-28-K9 28 port Gigabit PoE Managed Switch (SG350-28P-K9-EU)

Cisco SG350-28-K9 28 port Gigabit PoE Managed ...

28xport, Fémház, 28xGigabit, PoE, Portok száma28 dbFémházIgenGigabit portok száma28 dbEgyébPoEMenedzselhetõIgenRackNem
>
ár:
204 495 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG250-08HP 8port GbE LAN Smart Management Switch (SG250-08HP-K9-EU)

Cisco SG250-08HP 8port GbE LAN Smart Management ...

8xport, Fémház, 8xGigabit, , Portok száma8 dbFémházIgenGigabit portok száma8 dbMenedzselhetõIgenRackIgen
>
ár:
68 008 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG250-10P 8port GbE LAN 2x GbE SFP PoE Smart menedzselhetõ switch (SG250-10P-K9)

Cisco SG250-10P 8port GbE LAN 2x GbE SFP PoE Smart ...

8xport, Fémház, 8xGigabit, 2xSFP, Portok száma8 dbFémházIgenGigabit portok száma8 dbEgyéb2xSFPMenedzselhetõIgenRackNem
>
ár:
65 392 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG250-18 16port GbE LAN 2x GbE SFP Smart menedzselhetõ Switch (SG250-18-K9-EU)

Cisco SG250-18 16port GbE LAN 2x GbE SFP Smart ...

16xport, Fémház, 16xGigabit, 2xSFP, Portok száma16 dbFémházIgenGigabit portok száma16 dbEgyéb2xSFPMenedzselhetõIgenRackNem
>
ár:
80 213 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG350-10MP 10-port Gigabit PoE Managed Switch (SG350-10MP-K9-EU)

Cisco SG350-10MP 10-port Gigabit PoE Managed ...

10xport, 2xSFP, Portok száma10 dbFémházNemEgyéb2xSFPMenedzselhetõIgenRackNem
>
ár:
101 391 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SF220-24 24-Port 10/100 Smart Switch (SF220-24-K9-EU)

Cisco SF220-24 24-Port 10/100 Smart Switch ...

24xport, Fémház, 24x10/100 Portok száma24 dbFémházIgen10/100Mbit portok száma24 db
>
ár:
49 315 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG110-16 16-Port Gigabit Switch (SG110-16-EU)

Cisco SG110-16 16-Port Gigabit Switch ...

16xport, Fémház, 16xGigabit Portok száma16 dbFémházIgenGigabit portok száma16 db
>
ár:
42 579 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG250-26 24port GbE LAN 2x GbE SFP Smart menedzselhetõ switch (SG250-26-K9-EU)

Cisco SG250-26 24port GbE LAN 2x GbE SFP Smart ...

24xport, Fémház, 24xGigabit, 2xSFP, Portok száma24 dbFémházIgenGigabit portok száma24 dbEgyéb2xSFPMenedzselhetõIgenRackNem
>
ár:
96 067 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG350-10P-K9-EU 10 port Gigabit PoE Managed Switch

Cisco SG350-10P-K9-EU 10 port Gigabit PoE Managed ...

10xport, Fémház, 8xGigabit, PoE, Portok száma10 dbFémházIgenGigabit portok száma8 dbEgyébPoEMenedzselhetõIgenRackNem
>
ár:
81 939 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SLM248GT-EU 48-port Managed Switch

Cisco SLM248GT-EU 48-port Managed Switch

48xport, 48x10/100 48 portos Smart menedzselhető 10/100-as switch, 2 kombó optikai porttal - 48 10/100 RJ45 port - 2 megosztott miniGBIC/SFP port - egyszerű menedzselés - QoS - 802 ...
>
ár:
101 919 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG110-16HP 16-Port PoE Gigabit Switch

Cisco SG110-16HP 16-Port PoE Gigabit Switch

Menedzsment funkciókSwitch típusa  Unmanaged  Kapcsoló réteg  L2  Szolgáltatási minőség (QoS) támogatásIgenÖsszekapcsolhatóságBasic switching RJ-45 Ethernet ports quantity  16   ...
>
ár:
67 890 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco ISR 4221 - IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ag, IEEE 802.3, IEEE 802.3ah - BGP, EIGRP, OSPF, RIP, RIP-2 - 3DES, 128 bites AES, 256 bites AES, DES, MD5, RSA, SHA -256 - 8000

Cisco ISR 4221 - IEEE 802.1Q, IEEE 802.1ag, IEEE ...

... ’s branch offices need. The Cisco 4000 Family Integrated Services Router ( ... mission-critical business. Cisco Converged Branch InfrastructureThe Cisco 4000 Series ISRs consolidate ...
>
ár:
200 890 Ft
szállítási díj:
2 524 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco SF200-24 24-Port 10/100 Smart Switch

Cisco SF200-24 24-Port 10/100 Smart Switch

SF200-24 24-Port 10/100 Smart Switch-Garancia: 90nap-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással
>
ár:
94 822 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SF200-48P 48-Port 10/100 PoE Smart Switch

Cisco SF200-48P 48-Port 10/100 PoE Smart Switch

SF200-48P 48-Port 10/100 PoE Smart Switch-Garancia: 90nap-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással
>
ár:
334 679 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
12 360 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco kompatibilis 10G SFP + SR 850nm LC 300m MMF a Rapidcon cégtől

Cisco kompatibilis 10G SFP + SR 850nm LC 300m MMF ...

Cisco kompatibilis 10G SFP+ SR 850nm LC 300m MMF  by Rapidcon
>
ár:
10 548 Ft
szállítási díj:
2 524 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco SF350-48 - Felügyelt - L2 / L3 - Gyors Ethernet (10/100)

Cisco SF350-48 - Felügyelt - L2 / L3 - Gyors ...

... As a managed network solution, the Cisco 350 Series provides the performance and advanced ... download software updates, go to www.cisco.com/cisco/web/download/index.html. - Telephone ...
>
ár:
117 982 Ft
szállítási díj:
2 524 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG500XG halmozott kezelt kapcsoló 16 portos 8 portos 10G réz + 8 alkatrész - kapcsoló - rézhuzal

Cisco SG500XG halmozott kezelt kapcsoló 16 portos ...

... total flexibility without sacrificing manageability. Cisco switches use common chipsets/software ... solution without compromising performance. Cisco 500 Series switches feature: ...
>
ár:
859 005 Ft
szállítási díj:
2 524 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG220-50P 50P Gigabit PoE Smart + kapcsoló - SG220-50P - 50x RJ-45 Gigabit Ethernet - 2x Gigabit RJ45 / SFP kombó

Cisco SG220-50P 50P Gigabit PoE Smart + kapcsoló ...

... scenarios include: Secured desktop connectivity. Cisco 220 Series Switches can quickly and ... and throughput. Unified communications. The Cisco 220 Series Switches provide QoS ...
>
ár:
227 558 Ft
szállítási díj:
2 524 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco WS-C2960X-24PS-L Cisco Catalyst 2960-X felügyelt L2 / L3 gigabites Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) fekete kapcsoló

Cisco WS-C2960X-24PS-L Cisco Catalyst 2960-X ...

... for deployments that incorporate Cisco IP phones, Cisco Aironet wireless access points ... range of Cisco and third-party collectors. Cisco Catalyst SmartOperations Cisco Catalyst ...
>
ár:
441 283 Ft
szállítási díj:
2 524 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco C3850-NM-4-1G = - Gyors Ethernet, Gigabit Ethernet - 10 100 100 000 10000 Mbit / s - 1000BASE-T, 100BASE-T, 10BASE-T - Cisco Catalco 3850 C3850-NM-4-1G

Cisco C3850-NM-4-1G = - Gyors Ethernet, Gigabit ...

... x Gigabit Ethernet network module for Cisco Catalyst 3850 - Spare Cisco C3850-NM-4-1G=. Ethernet interface ... ,100BASE-T,10BASE-T. Compatibility: Cisco Catalyst 3850 C3850-NM-4-1G=
>
ár:
71 709 Ft
szállítási díj:
2 524 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco NIM-1GE-CU-SFP = - Gigabites Ethernet - 1000 Mbit / s - SFP - Cisco 4000 - 0 - 40 ° C - -40 - 70 ° C NIM-1GE-CU-SFP

Cisco NIM-1GE-CU-SFP = - Gigabites Ethernet - 1000 ...

... dual-mode GE/SFP - Network Interface Module Cisco NIM-1GE-CU-SFP=. Ethernet interface type: ... /s. Fiber optic connector: SFP. Compatibility: Cisco 4000. Dimensions (WxDxH): 89 x 184 x ...
>
ár:
159 799 Ft
szállítási díj:
2 524 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco 10 portos gigabites intelligens kapcsoló PoE - kapcsoló - 1 Gbps

Cisco 10 portos gigabites intelligens kapcsoló ...

... include: High-speed desktop connectivity. Cisco 200 Series switches can quickly and ... voice deployment: Using a combination of Cisco Discovery Protocol, LLDP-MED, Auto Smartports ...
>
ár:
119 541 Ft
szállítási díj:
2 524 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
AIR-CAP1602I-E-K9 Cisco Aironet 1602i vezérlőalapú Cisco Aironet 1602I 300Mbit / s Power over Ethernet (PoE) WLAN hozzáférési pont - Cisco Refresh vagy W.

AIR-CAP1602I-E-K9 Cisco Aironet 1602i ...

... requirements or dependencies. More efficient use of mobile device batteries. Cisco CleanAir Express Spectrum Intelligence Identifies, classifies and provides automatic remedial ...
>
ár:
138 628 Ft
szállítási díj:
2 524 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco Catalyst 2960S 48 GigE PoE 370W 4 x SFP LAN bázis - Router - 1 Gbps

Cisco Catalyst 2960S 48 GigE PoE 370W 4 x SFP LAN ...

... Limited lifetime hardware warranty The Cisco Borderless Network Architecture delivers the ... traditional network management capabilities. Cisco EnergyWise’s management interfaces allow ...
>
ár:
981 229 Ft
szállítási díj:
2 524 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco CS-C2960-24PC-S - Felügyelt - L2 - Gyors Ethernet (10/100) - Power over Ethernet (PoE) - Rack-Einbau - 1U

Cisco CS-C2960-24PC-S - Felügyelt - L2 - Gyors ...

... of devices, making it simpler than traditional network management capabilities. Cisco EnergyWise’s management interfaces allow facilities and network management applications ...
>
ár:
235 490 Ft
szállítási díj:
2 524 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Legnépszerűbb keresések
Gigabit Cisco
catalyst-2960 Cisco
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom