Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Gigabyte GC-TPM 2.0 (Trusted Platform Module) Gigabyte alaplapokhoz (GC-TPM 2.0)

Gigabyte GC-TPM 2.0 (Trusted Platform Module) ...

A platformmegbízhatósági modul (TPM) egy olyan lapka, amelynek megléte esetén számos fejlett b
>
ár:
5 131 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Gigabyte GC-TPM 1.0 (Trusted Platform Module) Gigabyte alaplapokhoz (GC-TPM 1.0)

Gigabyte GC-TPM 1.0 (Trusted Platform Module) ...

A platformmegbízhatósági modul (TPM) egy olyan lapka, amelynek megléte esetén számos fejlett b
>
ár:
2 210 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Gigabyte GC-A2WAYSLIL RGB SLI híd (GC-A2WAYSLIL RGB)

Gigabyte GC-A2WAYSLIL RGB SLI híd (GC-A2WAYSLIL ...

SLI kapcsolat stíllusosan! A legújabb GTX 10 sorozatú grafikus kártyákhoz optimalizált; 16;8 millió színben változtatható világítást nyújtó SLI híd.
>
ár:
2 845 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
GIGABYTE GC-M2-U2-MINISAS

GIGABYTE GC-M2-U2-MINISAS

Szerver tartozék típus : Egyéb Provides support for Intel 2.5" 750-seriesNVMe SSD (SFF-8639) Enjoy PCIe 3.0 Gen3x4 bandwidth without populating a PCIe Lan Server NVMe performance ...
>
ár:
7 350 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com ST1000SPEXD4 Gigabit Ethernet Card

StarTech.com ST1000SPEXD4 Gigabit Ethernet Card

... Server Network Adapter Card - PCIe NICPackaged Quantity:1Product Type:Gigabit Ethernet CardAdditional Product SpecificationsInterfaces/PortsHost Interface:PCI Express x1Total ...
>
ár:
31 620 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MINI PCIE Gigabit network Card - ST1000SMPEX

Startech MINI PCIE Gigabit network Card - ...

MINI PCIE GIGABIT NETWORK CARDPortok: 1Interfész: RJ45 (Gigabit Ethernet)Busz típusa: Mini PCI ExpressCard Type: BeágyazottIpari szabványok: IEEE ...
>
ár:
16 932 Ft
szállítási díj:
1 190 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com ST4000PEXPSE Gigabit Ethernet Card

StarTech.com ST4000PEXPSE Gigabit Ethernet Card

... StarTech.comProduct Name:4 Port Gigabit Power over Ethernet PCIe ... PCI Express NICPackaged Quantity:1Product Type:Gigabit Ethernet CardInterfaces/PortsHost Interface:PCI Express ...
>
ár:
97 180 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
165 315 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
QNAP Dual-port Gigabit Network Expansion Card for TS-870U-RP/879U-RP/EC879U-RP/1270U-RP/1279U-RP/EC1279U-RP/1679U-RP/EC1

QNAP Dual-port Gigabit Network Expansion Card for ...

Termék színe : Sárga Kompatibilitás : PC Súly : 200 g Szélesség : 120 mm Mélység : 195 mm Magasság : 32 mm Befogadó csatlakozó : PCI-E Belsõ : Y Maximális adatátviteli sebessé : ...
>
ár:
34 373 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Manhattan Gigabit network card USB 3.0 10/100/1000 Mbps

Manhattan Gigabit network card USB 3.0 10/100/1000 ...

Gyártó szimbóluma506847TerméknévManha
>
ár:
8 831 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
13 990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
12 228 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
13 930 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
9 510 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

>
ár:
0 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
7 591 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
23 191 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
35 302 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
8 984 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
9 601 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
C8R09A HP Enterprise Modular Smart Array 2040 SAN Controller MSA 2040 disk array Fibre Channel, Serial Attached SCSI (SAS) Controller - 0.6 MB/s SAS1, SAS2

C8R09A HP Enterprise Modular Smart Array 2040 SAN ...

... , 3, 5, 6, 10, 50 - 10 Gigabit Ethernet, 16Gb Fibre Channel, 8Gb Fibre Channel, Gigabit Ethernet, iSCSI - for Modular Smart Array 2040 ...
>
ár:
1 206 734 Ft
szállítási díj:
1 165 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Asus ESC8000 G4 4U rack szerver

Asus ESC8000 G4 4U rack szerver

... 2 x M.2)Remote Management Controller:Gigabit Ethernet (1 x RJ-45)Video ... Form Factor: IntegratedLAN Chipset: Intel i210ATLAN: Gigabit EthernetNumber of 2.5-inch Hot-Swap Drive ...
>
ár:
1 799 510 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com SFP (mini-GBIC) - 1 x 1000Base-LH

StarTech.com SFP (mini-GBIC) - 1 x 1000Base-LH

... StarTech.comProduct Name:1.25 Gbps Gigabit 1310nm GBIC SM LC Fiber SFP ... -LHData Transfer Rate:1.25 Gbps Gigabit EthernetPhysical CharacteristicsForm Factor:Hot-pluggableDimensions:14 ...
>
ár:
35 460 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Delock SFP modul 1000Base-LX SM 1310 nm DDM (86189)

Delock SFP modul 1000Base-LX SM 1310 nm DDM ...

Leírás Ezzel a Delock SFP modul segítségével egy Gigabit switch bővíthető egy szabad SFP bővítőhellyel egy optikai szálas csatolófelületen keresztül.
>
ár:
12 373 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
LGA
xeon
TPM
doboz
Modul
Sin
Rack
termosztát
iLO
Honda
fali
Storage
polc
Motor
szekrény
Intel
Module
fül
Rackbe
rail
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom