Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Asus XG-C100F SFP+ PCIE 4X IEEE 802.3AN 10G BASE-TIN (90IG0490-MO0R00)

Asus XG-C100F SFP+ PCIE 4X IEEE 802.3AN 10G ...

Asus XG-C100F 10 Gigabites Ethernet kártya számítógéphez - PCI Express 3.0 x4 - 1 port (ok) - O
>
ár:
34 990 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Startech PCI Express Gigabit Ethernet Fiber Network Card w/ Open SFP - PCIe SFP Network Card Adapter NIC (PEX1000SFP2)

Startech PCI Express Gigabit Ethernet Fiber ...

... computer directly to a fiber optic network using the Gigabit SFP of your choice.This Gigabit fiber ca
>
ár:
63 238 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

... offer a durable and convenient Ethernet-to-fiber solution; the Ethernet to LC Fiber converter features ... (ETCHS2U); as well as a replaceable SFP slot. Backed by a StarTech.com 2 ...
>
ár:
74 231 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
UBiQUiTi 48 ports Gigabit Ethernet 2 slots SFP and 2 SFP+ Switch

UBiQUiTi 48 ports Gigabit Ethernet 2 slots SFP and ...

Egyéb adatokMenedzselhetőIgenSFP port4Portok száma 48Áteresztő képesség 104,00 MppsSwitching kapacitás 140,0 Gbps
>
ár:
140 550 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber Network Card w/ Open SFP+ - PCIe x4 10Gb NIC SFP+ Adapter (PEX10000SFP)

Startech PCI Express 10 Gigabit Ethernet Fiber ...

... access at longer distances than copper-based networks. Using the SFP+ transce
>
ár:
86 046 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP ...

Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP Transceiver-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
120 717 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP ...

Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
105 167 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP ...

Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver-Garancia: 5 év-Szállítás: Délig megrendelt termék másnapra. Délután ...
>
ár:
81 351 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP ...

Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
31 270 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP ...

Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
52 583 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Asus PEB-10G/57840-2S 10GbE SFP+ hálózati adapter

Asus PEB-10G/57840-2S 10GbE SFP+ hálózati ...

... kiszolgálására. A PEB-10G/57840-2S Ethernet adapter használatával üvegszálas megoldások is kiépíthetők az SFP+ LR és SFP+ SR optikai modulok használatával; illetve ...
>
ár:
72 690 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Linksys MGBT1 Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver (MGBT1)

Linksys MGBT1 Gigabit Ethernet 1000 Base-T ...

Gigabit Mini-GBIC SFP Transceiver.
>
ár:
36 678 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
38 687 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
45 250 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
39 800 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
48 541 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
37 236 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
7 777 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
42 500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
48 500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
38 840 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Optikai hálózati bővítő PCIe kártya 1 port 10G SFP (PEX10000SRI)

Startech Optikai hálózati bővítő PCIe kártya ...

Bus Típusa PCI ExpressChipset ID Intel 82599Interfész Üvegszálas (10 Gigabit Ethernet)
>
ár:
156 312 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Synology E10G17-F2 SFP+ hálózati kártya hálózati adattárolókhoz

Synology E10G17-F2 SFP+ hálózati kártya ...

... sávszélességét a kétportos E10G17-F2 10 GbE SFP+ bővítőkártyával. A CPU-kiszervezést (RDMA over Ethernet funkciót) is támogató E10G17-T2 tökéletesen eleget ...
>
ár:
109 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech két 10G csatlakozós SFP+ hálózati kártya (PEX20000SFPI)

StarTech két 10G csatlakozós SFP+ hálózati ...

Adjon hozzá két 10 Gigabites Ethernet portot a számítógépéhez vagy a munkaállomásához - az Ön által választott SFP+ adóvevő segítségével
>
ár:
130 277 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
STARTECH 2-Port 10G Fiber Network Card with Open SFP+ - PCIe (PEX20000SFPI)

STARTECH 2-Port 10G Fiber Network Card with Open ...

... : 10 GigabitLAN portok száma: 2 dbWi-Fi protokoll : NincsPower over Ethernet (PoE) : NemRackbe szerelhető : Nem
>
ár:
129 790 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Synology E10G17-F2 10 Gigabit PCI-Ex8 2 Portos

Synology E10G17-F2 10 Gigabit PCI-Ex8 2 Portos

... a kétportos E10G17-F2 10 GbE SFP+ bővítőkártyával. A CPU-kiszervezést és az RDMA over Ethernet funkciót támogató1 E10G17-F2 segítségével a ...
>
ár:
109 579 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Synology E10G17-F2

Synology E10G17-F2

PCIE 2×10 Gbit/másodperc sebességű belső ethernet kártya az xs/xs+ sorozatú DiskStation és ... újabb operációs rendszer alatt használható. Támogatja az SFP+ Twinax kábeleket.
>
ár:
118 554 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
121 740 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Synology E10G17-F2 10 Gigabit PCI-Ex8 2 Portos

Synology E10G17-F2 10 Gigabit PCI-Ex8 2 Portos

... a kétportos E10G17-F2 10 GbE SFP+ bővítőkártyával. A CPU-kiszervezést és az RDMA over Ethernet funkciót támogató1 E10G17-F2 segítségével a ...
>
ár:
109 579 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom