Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
79 233 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Asus PEB-10G/57840-2S 10GbE SFP+ hálózati adapter

Asus PEB-10G/57840-2S 10GbE SFP+ hálózati ...

... üvegszálas megoldások is kiépíthetők az SFP+ LR és SFP+ SR optikai modulok használatával; ... passzív; csavart érpáros vezetékekkel. Az SFP+ üvegszálas megoldás a nagyobb távolságú ...
>
ár:
67 210 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
43 586 396 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Level One SFP CONVERTER 10/100/1000BASE-T-1000BASE-X - GVT-2000

Level One SFP CONVERTER ...

SFP CONVERTER 10/100/1000BASE-T-1000BASE-X - GVT-2000
>
ár:
15 893 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco MGBSX1 Mini-GBIC SFP

Cisco MGBSX1 Mini-GBIC SFP

... . Kiegészítő üvegszáloptikás csatlakozás a könnyen telepíthető SFP (Small Form-Factor Pluggable) jelerősítővel. Az SFP-jelerősítővel a kapcsolók gigabites hálózati sebességgel ...
>
ár:
32 470 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver - MGBLX1

Cisco Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP ...

Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver - MGBLX1
>
ár:
76 060 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
LINKEASY Mini GE média konverter, 10/100/1000BaseT - MMC-GE-SFP

LINKEASY Mini GE média konverter, ...

Mini GE média konverter, 10/100/1000BaseT - MMC-GE-SFP
>
ár:
10 866 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Linksys MGBSX1 Mini-GBIC SFP transceiver

Linksys MGBSX1 Mini-GBIC SFP transceiver

MGBSX1 Mini-GBIC SFP transceiver
>
ár:
30 288 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
UBiQUiTi UF-MM-1G - 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode)

UBiQUiTi UF-MM-1G - 1.25Gbps SFP SX-LC ...

UF-MM-1G - 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode)
>
ár:
6 726 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
14 399 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Lenovo Blade 1000BSX SFP Transceiver

Lenovo Blade 1000BSX SFP Transceiver

 SFP (mini-GBIC) - 1000Base-SX - Gigabites Ethernet
>
ár:
63 180 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco MGBSX1 1000Mbps SFP modul (MGBSX1)

Cisco MGBSX1 1000Mbps SFP modul (MGBSX1)

... x 1000Base-SX LANThis easy-to-install Mini-GBIC (or SFP) module provides a simple way to add Gigabit functionality to ...
>
ár:
33 810 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP copper module

MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP copper module

... egy olyan modul, amit SFP portba illesztve egy hagyományos réz ... ethernet portot kapunk.Kompatibilis a legtöbb Gigabit SFP porttal ellátott eszközzel.Hatótávolság: 100 mCsatlakozó ...
>
ár:
9 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
72 610 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco 100 Base-BX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco 100 Base-BX Mini-GBIC SFP Transceiver

100 Base-BX Mini-GBIC SFP Transceiver-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
89 290 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver

100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
35 711 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco 100 Base-LX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco 100 Base-LX Mini-GBIC SFP Transceiver

100 Base-LX Mini-GBIC SFP Transceiver-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
68 133 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP ...

Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
52 583 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP ...

Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP Transceiver-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
120 717 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP ...

Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
105 167 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP ...

Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver-Garancia: 5 év-Szállítás: Délig megrendelt termék másnapra. Délután ...
>
ár:
81 351 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP ...

Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
31 270 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver (MGBLX1)

Cisco Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP ...

Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver
>
ár:
74 060 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HPE 4Gb Short Wave B-series FC SFP 1 Pk

HEWLETT PACKARD HPE 4Gb Short Wave B-series FC SFP ...

HPE 4Gb Short Wave B-series FC SFP 1 Pk
>
ár:
43 830 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco GIGABIT 1000BASE-LH LC SFP TRANSCEIVER F/ SR2024/SR224G (MGBLH1)

Cisco GIGABIT 1000BASE-LH LC SFP TRANSCEIVER F/ ...

Linksys Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver
>
ár:
56 730 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Cisco MGBLH1 Gigabit LH Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco MGBLH1 Gigabit LH Mini-GBIC SFP Transceiver

TípusMiniGBIC (SFP) 1000Base-LH (LC)További információkOptikai szál maximális távolsága(1300nm TYP., ...
>
ár:
58 540 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP Multi-Mode Fiber

Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP Multi-Mode Fiber

Tulajdonságok:2 db, 1.25 Gbps SFP multi módusú fiber maximum 550 méterre.
>
ár:
7 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
37 434 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
53 500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
10G
10GB
500Mbit
intel
sfp
Ethernet
Realtek
FIBER
RJ45
BlackBerry
300Mbit
150Mbit
WiFi
PCI
USB
PCI-E
stick
PCIe
2.0
1.1
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom