Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 812 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 987 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech PCI Express Gigabit Ethernet Fiber Network Card w/ Open SFP - PCIe SFP Network Card Adapter NIC (PEX1000SFP2)

Startech PCI Express Gigabit Ethernet Fiber ...

... computer directly to a fiber optic network using the Gigabit SFP of your choice.This Gigabit fiber ca
>
ár:
75 724 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cudy SFP modul - SM100MA-05 - 155Mb/s SFP, 850nm MM, 0.55km, 14.5dB

Cudy SFP modul - SM100MA-05 - 155Mb/s SFP, 850nm ...

Gyártó: CUDYSebesség: 155Mb/s
>
ár:
446 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Digitus Gigabit Ethernet Media Converter, SFP DN-82130

Digitus Gigabit Ethernet Media Converter, SFP ...

SFP Open Slot, without SFP Module
>
ár:
18 800 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
CISCO SFP Switch Modul MGBSX1 MINI-GBIC SFP TRANSCEIVER

CISCO SFP Switch Modul MGBSX1 MINI-GBIC SFP ...

CISCO SFP Switch Modul MGBSX1 MINI-GBIC SFP TRANSCEIVER Hivatalos magyarországi forgalmazótól.
>
ár:
38 290 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Cudy SFP modul - SM100SB-20B - 155M SFP Bi-di, 155Mb/s,1550Tx/1310Rx FP 20km, 20dB

Cudy SFP modul - SM100SB-20B - 155M SFP Bi-di, ...

Gyártó: CUDYSebesség: 155Mb/s
>
ár:
446 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
DIGITUS Single Port 10G SFP PCIe Network Card (DN-10161)

DIGITUS Single Port 10G SFP PCIe Network Card ...

... your workstation directly to your 10G fiber optic networkUse the SFP+ tranceiver of your choice
>
ár:
58 842 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Gigabit Ethernet Media Converter, SFP DN-82130

Digitus Gigabit Ethernet Media Converter, SFP ...

SFP Open Slot, without SFP Module
>
ár:
19 000 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Industrial Gigabit Ethernet Media Converter, SFP DN-652103

Digitus Industrial Gigabit Ethernet Media ...

SFP Open Slot, without SFP Module
>
ár:
25 700 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Industrial Gigabit Ethernet Media Converter, SFP DN-652103

Digitus Industrial Gigabit Ethernet Media ...

SFP Open Slot, without SFP Module
>
ár:
26 000 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
CUDY Switch SFP Modul 155Mb/s, 850nm  MM, 0.55km, 14.5dB, SM100MA-05

CUDY Switch SFP Modul 155Mb/s, 850nm MM, 0.55km, ...

... -05 Copper Small Form Pluggable (SFP) transceivers are based on the SFP Multi Source Agreement (MSA) . ... in IEEE Std 802.3. SFP-100BASE-T uses the SFP's RX_LOS pin for link indication ...
>
ár:
490 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
CUDY Switch SFP Modul 155Mb/s Bi-di, 1550Tx/1310Rx FP 20km, 20dB, SM100SB-20B

CUDY Switch SFP Modul 155Mb/s Bi-di, 1550Tx/1310Rx ...

... 20 Copper Small Form Pluggable (SFP) transceivers are based on the SFP Multi Source Agreement (MSA). They ... features. The 1000BASE-T uses the SFP's RX_LOS pin for link indication. If ...
>
ár:
490 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Cisco MGBSX1 1000Mbps SFP modul

Cisco MGBSX1 1000Mbps SFP modul

SFP portba helyezhetõ SX optikai modul. Sávszélesség: 1Gbps. - LC optikai csatlakozó ...
>
ár:
40 830 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco MGBSX1 1000Mbps SFP modul (MGBSX1)

Cisco MGBSX1 1000Mbps SFP modul (MGBSX1)

... x 1000Base-SX LANThis easy-to-install Mini-GBIC (or SFP) module provides a simple way to add Gigabit functionality to ...
>
ár:
36 957 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Cisco MGBSX1 Mini-GBIC SFP

Cisco MGBSX1 Mini-GBIC SFP

... . Kiegészítő üvegszáloptikás csatlakozás a könnyen telepíthető SFP (Small Form-Factor Pluggable) jelerősítővel. Az SFP-jelerősítővel a kapcsolók gigabites hálózati sebességgel ...
>
ár:
35 380 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco MGBSX1 Mini-GBIC SFP

Cisco MGBSX1 Mini-GBIC SFP

... . Kiegészítő üvegszáloptikás csatlakozás a könnyen telepíthető SFP (Small Form-Factor Pluggable) jelerősítővel. Az SFP-jelerősítővel a kapcsolók gigabites hálózati sebességgel ...
>
ár:
35 733 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Linksys MGBT1 Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver (MGBT1)

Linksys MGBT1 Gigabit Ethernet 1000 Base-T ...

Gigabit Mini-GBIC SFP Transceiver.
>
ár:
37 414 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Cudy SM100SB-20B SFP modul (SM100SB-20B)

Cudy SM100SB-20B SFP modul (SM100SB-20B)

Telekommunikációs stabilitás: A gyorsan csatlakoztatható Cudy SFP modulok mind telekommunikációs, mind adatkommunikációs alkalmazásokkal remekül használhatók.
>
ár:
1 168 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Cisco 100 Base-BX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco 100 Base-BX Mini-GBIC SFP Transceiver

100 Base-BX Mini-GBIC SFP Transceiver-Garancia: 90nap-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással
>
ár:
101 878 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver

100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver-Garancia: 90nap-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással
>
ár:
41 336 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco 100 Base-LX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco 100 Base-LX Mini-GBIC SFP Transceiver

100 Base-LX Mini-GBIC SFP Transceiver-Garancia: 90nap-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással
>
ár:
77 728 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP ...

Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver-Garancia: 90nap-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással
>
ár:
60 847 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP ...

Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP Transceiver-Garancia: 90nap-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással
>
ár:
137 732 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP ...

Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver-Garancia: 90nap-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással
>
ár:
119 994 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP ...

Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP Transceiver-Garancia: 90nap-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással
>
ár:
92 820 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP ...

Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver-Garancia: 90nap-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással
>
ár:
36 182 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
sfp PCI
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom