Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
StarTech Cisco Compatible 10GBase-SR SFP+ Fiber Transceiver 300m SFP+ modul

StarTech Cisco Compatible 10GBase-SR SFP+ Fiber ...

... networking device with an MSA or Cisco compliant 10GbE SFP+ port. Delivering ... Requirements System and Cable Requirements MSA or Cisco compliant SFP+ port Environmental Humidity 30~ ...
>
ár:
124 623 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Cisco Catalyst 3850 2 x 10GE Network Module C3850-NM-2-10G- CISCO

Cisco Catalyst 3850 2 x 10GE Network Module ...

... 10 Gigabit Ethernet network module for Cisco Catalyst 3850 Cisco C3850-NM-2-10G, 10 ... 100BASE-T, 10BASE-T, 10GBASE-T, Cisco Catalyst 3850 Cisco C3850-NM-2-10G. Ethernet interface ...
>
ár:
382 859 Ft
szállítási díj:
1 109 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco Catalyst 3850 Switch  Managed WS-C3850-48T-L

Cisco Catalyst 3850 Switch Managed WS-C3850-48T-L

... (StackPower cables need to be purchased separately) Cisco Catalyst 3850, SNMP v1, SNMP v2c, ... , 50/60 Hz, -5 - 45 °C Cisco Catalyst 3850. Switch type: Managed. Networking standards: ...
>
ár:
1 428 491 Ft
szállítási díj:
1 109 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM (GLC-SX-MMD=)

Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, ...

Cisco GLC-SX-MMD SFP (mini-GBIC) - 1 x 1000Base-SX The industry-standard Cisco Small Form-Factor Plu
>
ár:
125 908 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
138 050 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
86 770 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
CISCO GLC-TE Transceiver Module

CISCO GLC-TE Transceiver Module

Gigabites transceiver modul.
>
ár:
91 530 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
58 377 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
81 371 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
127 904 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module - GLC-TE=

Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module - GLC-TE=

1000BASE-T SFP transceiver module - GLC-TE=
>
ár:
102 504 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
117 530 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
CISCO GLC-SX-MMD=

CISCO GLC-SX-MMD=

SFP Transceiver Module.
>
ár:
115 820 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module - GLC-SX-MMD=

Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module - ...

1000BASE-SX SFP transceiver module - GLC-SX-MMD=
>
ár:
129 630 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
128 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
NET CISCO 1000BASE-SX SFP transceiver module MMF 850nm DOM

NET CISCO 1000BASE-SX SFP transceiver module MMF ...

Súly: 75 g Szélesség: 13.4 mm Mélység: 56.5 mm Magasság: 8.5 mm Maximális adatátviteli sebessé: 1000 Mbit/s Hullámhossz: 850 nm Maximális átviteli távolság: 10000 m Üzemi ...
>
ár:
138 404 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech Cisco Compatible 10GBase-SR SFP+ Fiber Transceiver 300m SFP+ modul

StarTech Cisco Compatible 10GBase-SR SFP+ Fiber ...

... networking device with an MSA or Cisco compliant 10GbE SFP+ port. Delivering ... Requirements System and Cable Requirements MSA or Cisco compliant SFP+ port Environmental Humidity 30~ ...
>
ár:
115 656 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco Compatible 100 Mbps Fiber SFP Transceiver Module SM LC w/ DDM – 20 km (Mini-GBIC) (SFPF1320C)

Startech Cisco Compatible 100 Mbps Fiber SFP ...

Startech Cisco Compatible 100 Mbps Fiber SFP Transceiver Module SM LC w/ DDM – 20 km (Mini-GBIC) (SFPF1320C)
>
ár:
43 429 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver - Cisco SFP-10G-SR Compatible - MM LC - 300 m - TAA Compliant (SFP10GSRSTTA)

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver - Cisco ...

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver - Cisco SFP-10G-SR Compatible - MM LC - 300 m - TAA Compliant (SFP10GSRSTTA)
>
ár:
142 014 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver - Cisco GLC-LH-SMD Compatible - SM/MM LC - 10km - TAA Compliant (GLCLHSMDSTTA)

Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver - Cisco ...

Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver - Cisco GLC-LH-SMD Compatible - SM/MM LC - 10km - TAA Compliant (GLCLHSMDSTTA)
>
ár:
51 602 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver - Cisco GLC-SX-MMD Compatible - MM LC - TAA Compliant (GLCSXMMDSTT)

Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver - Cisco ...

Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver - Cisco GLC-SX-MMD Compatible - MM LC - TAA Compliant (GLCSXMMDSTT)
>
ár:
45 602 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-SX-MM Compatible - MM LC - 550m - 10 Pack (GLCSXMM10PST)

Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - ...

Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-SX-MM Compatible - MM LC - 550m - 10 Pack (GLCSXMM10PST)
>
ár:
170 301 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco Compatible 10GBase-SR SFP+ Fiber Transceiver Module 850nm MM LC w/DDM - 300m (SFP10GSRST)

Startech Cisco Compatible 10GBase-SR SFP+ Fiber ...

Startech Cisco Compatible 10GBase-SR SFP+ Fiber Transceiver Module 850nm MM LC w/DDM - 300m (SFP10GSRST)
>
ár:
114 021 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SMD Compatible - SM/MM LC - 10km / 550m - 10 Pack (GLCLHSMD10ST)

Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - ...

Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SMD Compatible - SM/MM LC - 10km / 550m - 10 Pack (GLCLHSMD10ST)
>
ár:
208 131 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SM Compatible - SM/MM LC - 10 Pack (GLCLHSM10PST)

Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - ...

Startech Gigabit Fiber SFP Transceiver Module - Cisco GLC-LH-SM Compatible - SM/MM LC - 10 Pack (GLCLHSM10PST)
>
ár:
189 217 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco Compatible Gigabit Fiber SFP Transceiver Module MM LC w/ DDM – 550m (Mini-GBIC) (SFPGESST)

Startech Cisco Compatible Gigabit Fiber SFP ...

Startech Cisco Compatible Gigabit Fiber SFP Transceiver Module MM LC w/ DDM – 550m (Mini-GBIC) (SFPGESST)
>
ár:
19 573 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-LRM Compatible - MM LC - 220 meters (SFP10GLRMST)

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ...

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-LRM Compatible - MM LC - 220 meters (SFP10GLRMST)
>
ár:
142 532 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco Compatible 100 Mbps Fiber SFP Transceiver Module MM LC w/ DDM - 2 km (Mini-GBIC) (SFPF1302C)

Startech Cisco Compatible 100 Mbps Fiber SFP ...

Startech Cisco Compatible 100 Mbps Fiber SFP Transceiver Module MM LC w/ DDM - 2 km (Mini-GBIC) (SFPF1302C)
>
ár:
18 401 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP Transceiver Module - Cisco GLC-SX-MMD Compatible - MM LC - 550m (1804 ft) (GLCSXMMDST)

Startech Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP Transceiver ...

Startech Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP Transceiver Module - Cisco GLC-SX-MMD Compatible - MM LC - 550m (1804 ft) (GLCSXMMDST)
>
ár:
35 657 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-SR-S - MM LC with DDM - 300 m (984 ft) (SFP10GSRSST)

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ...

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-SR-S - MM LC with DDM - 300 m (984 ft) (SFP10GSRSST)
>
ár:
185 249 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
modem
CryptoWorks
Invitel
ADSL2+
Annex
Lte
FIBER
tartó
adsl
MC111CS
Irdeto
GSM
Startech
ALPHACRYPT
Motor
üvegszálas
zte
Cisco
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom