Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
StarTech Cisco Compatible 100 Mbps Fiber Transceiver 2km SFP modul

StarTech Cisco Compatible 100 Mbps Fiber ...

... fiber networking device with an MSA or Cisco compliant SFP port. Delivering convenience and ... System and Cable Requirements MSA or Cisco compliant SFP port Environmental Humidity 30~ ...
>
ár:
22 281 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Cisco Compatible 10GBase-SR SFP+ Fiber Transceiver 300m SFP+ modul

StarTech Cisco Compatible 10GBase-SR SFP+ Fiber ...

... networking device with an MSA or Cisco compliant 10GbE SFP+ port. Delivering ... Requirements System and Cable Requirements MSA or Cisco compliant SFP+ port Environmental Humidity 30~ ...
>
ár:
125 868 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech miniGBIC 10/100/1000Mbps SFP Transceiver MM LC w/ DDM – 550m

StarTech miniGBIC 10/100/1000Mbps SFP Transceiver ...

... networking device with an MSA or Cisco compliant SFP port. Delivering both convenience ... System and Cable Requirements MSA or Cisco compliant SFP port Environmental Humidity 30~ ...
>
ár:
23 923 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech miniGBIC 10/100/1000Mbps SFP Transceiver SM/MM LC - 10 km

StarTech miniGBIC 10/100/1000Mbps SFP Transceiver ...

... fiber networking device with an MSA or Cisco compliant SFP port.&nbs$1, $2he SFP ... converters System and Cable Requirements MSA or Cisco compliant SFP port Environmental Humidity 30~70% ...
>
ár:
28 403 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
137 340 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
86 340 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco CWDM 1470 nm SFP+ 10 Gigabit Ethernet Transceiver Module

Cisco CWDM 1470 nm SFP+ 10 Gigabit Ethernet ...

CWDM 1470 nm SFP+ 10 Gigabit Ethernet Transceiver Module
>
ár:
1 984 248 Ft
szállítási díj:
749 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco CWDM 1490 nm SFP+ 10 Gigabit Ethernet Transceiver Module

Cisco CWDM 1490 nm SFP+ 10 Gigabit Ethernet ...

CWDM 1490 nm SFP+ 10 Gigabit Ethernet Transceiver Module
>
ár:
1 984 248 Ft
szállítási díj:
749 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco CWDM 1510 nm SFP+ 10 Gigabit Ethernet Transceiver Module

Cisco CWDM 1510 nm SFP+ 10 Gigabit Ethernet ...

CWDM 1510 nm SFP+ 10 Gigabit Ethernet Transceiver Module
>
ár:
1 984 248 Ft
szállítási díj:
749 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco CWDM 1530 nm SFP+ 10 Gigabit Ethernet Transceiver Module

Cisco CWDM 1530 nm SFP+ 10 Gigabit Ethernet ...

CWDM 1530 nm SFP+ 10 Gigabit Ethernet Transceiver Module
>
ár:
1 984 248 Ft
szállítási díj:
749 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco CWDM 1550 nm SFP+ 10 Gigabit Ethernet Transceiver Module

Cisco CWDM 1550 nm SFP+ 10 Gigabit Ethernet ...

CWDM 1550 nm SFP+ 10 Gigabit Ethernet Transceiver Module
>
ár:
1 984 248 Ft
szállítási díj:
749 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco CWDM 1570 nm SFP+ 10 Gigabit Ethernet Transceiver Module

Cisco CWDM 1570 nm SFP+ 10 Gigabit Ethernet ...

CWDM 1570 nm SFP+ 10 Gigabit Ethernet Transceiver Module
>
ár:
1 984 248 Ft
szállítási díj:
749 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco CWDM 1590 nm SFP+ 10 Gigabit Ethernet Transceiver Module

Cisco CWDM 1590 nm SFP+ 10 Gigabit Ethernet ...

CWDM 1590 nm SFP+ 10 Gigabit Ethernet Transceiver Module
>
ár:
1 984 248 Ft
szállítási díj:
749 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco CWDM 1610 nm SFP+ 10 Gigabit Ethernet Transceiver Module

Cisco CWDM 1610 nm SFP+ 10 Gigabit Ethernet ...

CWDM 1610 nm SFP+ 10 Gigabit Ethernet Transceiver Module
>
ár:
1 984 248 Ft
szállítási díj:
749 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco DWDM SFP 1531.12 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1531.12 nm SFP (100 GHz ITU grid)

DWDM SFP 1531.12 nm SFP (100 GHz ITU grid)
>
ár:
1 132 911 Ft
szállítási díj:
749 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco DWDM SFP 1533.47 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1533.47 nm SFP (100 GHz ITU grid)

DWDM SFP 1533.47 nm SFP (100 GHz ITU grid)
>
ár:
1 132 911 Ft
szállítási díj:
749 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco DWDM SFP 1537.40nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1537.40nm SFP (100 GHz ITU grid)

DWDM SFP 1537.40nm SFP (100 GHz ITU grid)
>
ár:
1 132 911 Ft
szállítási díj:
749 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco DWDM SFP 1541.35nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1541.35nm SFP (100 GHz ITU grid)

DWDM SFP 1541.35nm SFP (100 GHz ITU grid)
>
ár:
1 132 911 Ft
szállítási díj:
749 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco DWDM SFP 1545.32nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1545.32nm SFP (100 GHz ITU grid)

DWDM SFP 1545.32nm SFP (100 GHz ITU grid)
>
ár:
1 132 911 Ft
szállítási díj:
749 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco DWDM SFP 1549.32nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1549.32nm SFP (100 GHz ITU grid)

DWDM SFP 1549.32nm SFP (100 GHz ITU grid)
>
ár:
1 132 911 Ft
szállítási díj:
749 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco DWDM SFP 1553.33nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1553.33nm SFP (100 GHz ITU grid)

DWDM SFP 1553.33nm SFP (100 GHz ITU grid)
>
ár:
1 132 911 Ft
szállítási díj:
749 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco DWDM SFP 1557.36nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1557.36nm SFP (100 GHz ITU grid)

DWDM SFP 1557.36nm SFP (100 GHz ITU grid)
>
ár:
1 132 911 Ft
szállítási díj:
749 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco DWDM SFP 1561.42 nm SFP (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM SFP 1561.42 nm SFP (100 GHz ITU grid)

DWDM SFP 1561.42 nm SFP (100 GHz ITU grid)
>
ár:
1 132 911 Ft
szállítási díj:
749 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco 10GBASE-DWDM 1538.98 nm SFP10G (100-GHz ITU grid)

Cisco 10GBASE-DWDM 1538.98 nm SFP10G (100-GHz ITU ...

10GBASE-DWDM 1538.98 nm SFP10G (100-GHz ITU grid)
>
ár:
3 779 520 Ft
szállítási díj:
749 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco 10GBASE-DWDM 1539.77 nm SFP10G (100-GHz ITU grid)

Cisco 10GBASE-DWDM 1539.77 nm SFP10G (100-GHz ITU ...

10GBASE-DWDM 1539.77 nm SFP10G (100-GHz ITU grid)
>
ár:
3 779 520 Ft
szállítási díj:
749 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco 10GBASE-DWDM 1542.94 nm SFP10G (100-GHz ITU grid)

Cisco 10GBASE-DWDM 1542.94 nm SFP10G (100-GHz ITU ...

10GBASE-DWDM 1542.94 nm SFP10G (100-GHz ITU grid)
>
ár:
3 779 520 Ft
szállítási díj:
749 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco DWDM X2 1530.33 nm X2 (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM X2 1530.33 nm X2 (100 GHz ITU grid)

DWDM X2 1530.33 nm X2 (100 GHz ITU grid)
>
ár:
3 779 520 Ft
szállítási díj:
749 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco DWDM X2 1531.12 nm X2 (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM X2 1531.12 nm X2 (100 GHz ITU grid)

DWDM X2 1531.12 nm X2 (100 GHz ITU grid)
>
ár:
3 779 520 Ft
szállítási díj:
749 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco DWDM X2 1531.90 nm X2 (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM X2 1531.90 nm X2 (100 GHz ITU grid)

DWDM X2 1531.90 nm X2 (100 GHz ITU grid)
>
ár:
3 779 520 Ft
szállítási díj:
749 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco DWDM X2 1532.68 nm X2 (100 GHz ITU grid)

Cisco DWDM X2 1532.68 nm X2 (100 GHz ITU grid)

DWDM X2 1532.68 nm X2 (100 GHz ITU grid)
>
ár:
3 779 520 Ft
szállítási díj:
749 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Legnépszerűbb keresések
modem
CryptoWorks
adsl
GSM
Irdeto
Invitel
riasztó
RJ11
soros
Synology
Analóg
usb
ALPHACRYPT
Annex
érpáros
Modul
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom