Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Cisco Catalyst 3850 2 x 10GE Network Module C3850-NM-2-10G- CISCO

Cisco Catalyst 3850 2 x 10GE Network Module ...

... 10 Gigabit Ethernet network module for Cisco Catalyst 3850 Cisco C3850-NM-2-10G, 10 ... 100BASE-T, 10BASE-T, 10GBASE-T, Cisco Catalyst 3850 Cisco C3850-NM-2-10G. Ethernet interface ...
>
ár:
407 414 Ft
szállítási díj:
1 095 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech Cisco Compatible 10GBase-SR SFP+ Fiber Transceiver 300m SFP+ modul

StarTech Cisco Compatible 10GBase-SR SFP+ Fiber ...

... networking device with an MSA or Cisco compliant 10GbE SFP+ port. Delivering ... Requirements System and Cable Requirements MSA or Cisco compliant SFP+ port Environmental Humidity 30~ ...
>
ár:
125 205 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Cisco Catalyst 3850 Switch  Managed WS-C3850-48T-L

Cisco Catalyst 3850 Switch Managed WS-C3850-48T-L

... (StackPower cables need to be purchased separately) Cisco Catalyst 3850, SNMP v1, SNMP v2c, ... , 50/60 Hz, -5 - 45 °C Cisco Catalyst 3850. Switch type: Managed. Networking standards: ...
>
ár:
1 470 050 Ft
szállítási díj:
1 095 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech Cisco Compatible 10GBase-SR SFP+ Fiber Transceiver 300m SFP+ modul

StarTech Cisco Compatible 10GBase-SR SFP+ Fiber ...

... networking device with an MSA or Cisco compliant 10GbE SFP+ port. Delivering ... Requirements System and Cable Requirements MSA or Cisco compliant SFP+ port Environmental Humidity 30~ ...
>
ár:
120 904 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
58 377 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
90 827 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
94 012 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
96 160 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
99 570 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SFP-10G-LR LR SFP Transceiver 1310NM 10KM - SFP-10G-LR-V7-1E

Cisco SFP-10G-LR LR SFP Transceiver 1310NM 10KM - ...

SFP-10G-LR LR SFP Transceiver 1310NM 10KM - SFP-10G-LR-V7-1E
>
ár:
121 300 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SFP-10G-SR-S SR SFP Transceiver 850NM 300m - SFP-10G-SR-S-V7-1E

Cisco SFP-10G-SR-S SR SFP Transceiver 850NM 300m - ...

SFP-10G-SR-S SR SFP Transceiver 850NM 300m - SFP-10G-SR-S-V7-1E
>
ár:
43 901 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
6 880 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module - GLC-TE=

Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module - GLC-TE=

1000BASE-T SFP transceiver module - GLC-TE=
>
ár:
67 292 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 40 Gigabit Fiber 40GBase-LR4 QSFP+ Transceiver Module - Cisco QSFP-40G-LR4-S Compatible - SM LC - 10 km (6.2 mi.) (QSFP40GLR4S)

Startech 40 Gigabit Fiber 40GBase-LR4 QSFP+ ...

Startech 40 Gigabit Fiber 40GBase-LR4 QSFP+ Transceiver Module - Cisco QSFP-40G-LR4-S Compatible - SM LC - 10 km (6.2 mi.) (QSFP40GLR4S)
>
ár:
877 826 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 40 Gigabit Fiber 40GBase-SR4 QSFP+ Transceiver Module - Cisco QSFP-40G-SR4 Compatible - MM MPO - 150 m (492 ft) (QSFP40GSR4ST)

Startech 40 Gigabit Fiber 40GBase-SR4 QSFP+ ...

Startech 40 Gigabit Fiber 40GBase-SR4 QSFP+ Transceiver Module - Cisco QSFP-40G-SR4 Compatible - MM MPO - 150 m (492 ft) (QSFP40GSR4ST)
>
ár:
211 307 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 40 Gigabit Fiber 40GBase-LR4 QSFP+ Transceiver Module - Cisco QSFP-40G-LR4 Compatible - SM LC - 10 km (6.2 mi.) (QSFP40GLR4ST)

Startech 40 Gigabit Fiber 40GBase-LR4 QSFP+ ...

Startech 40 Gigabit Fiber 40GBase-LR4 QSFP+ Transceiver Module - Cisco QSFP-40G-LR4 Compatible - SM LC - 10 km (6.2 mi.) (QSFP40GLR4ST)
>
ár:
975 330 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-ER Compatible - SM LC - 40 km (24.8 mi) (SFP10GERST)

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ...

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-ER Compatible - SM LC - 40 km (24.8 mi) (SFP10GERST)
>
ár:
464 668 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-SR-X - MM LC with DDM - 300 m (984 ft) (SFP10GSRXST)

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ...

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-SR-X - MM LC with DDM - 300 m (984 ft) (SFP10GSRXST)
>
ár:
141 864 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco Compatible 10GBase-SR SFP+ Fiber Transceiver Module 850nm MM LC w/DDM - 300m (SFP10GSRST)

Startech Cisco Compatible 10GBase-SR SFP+ Fiber ...

Startech Cisco Compatible 10GBase-SR SFP+ Fiber Transceiver Module 850nm MM LC w/DDM - 300m (SFP10GSRST)
>
ár:
112 658 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-LR Compatible - SM LC - 10 km (SFP10GLRST)

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ...

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-LR Compatible - SM LC - 10 km (SFP10GLRST)
>
ár:
151 886 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco kompatibilis 10GB-LR-SFPP-C 10G SFP+ LR 1310nm LC 10km SMF by Rapidcon

Cisco kompatibilis 10GB-LR-SFPP-C 10G SFP+ LR ...

Cisco kompatibilis 10GB-LR-SFPP-C 10G SFP+ LR 1310nm LC ...
>
ár:
79 803 Ft
szállítási díj:
1 095 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco Compatible Gigabit Fiber SFP Transceiver Module MM LC – 550m (Mini-GBIC) (SFPGLCSXMMST)

Startech Cisco Compatible Gigabit Fiber SFP ...

Startech Cisco Compatible Gigabit Fiber SFP Transceiver Module MM LC – 550m (Mini-GBIC) (SFPGLCSXMMST)
>
ár:
18 406 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR Compatible - SM LC - 10 km (6.2 mi) (MASFP10GBLR)

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ...

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR Compatible - SM LC - 10 km (6.2 mi) (MASFP10GBLR)
>
ár:
194 835 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP Transceiver Module - Cisco GLC-SX-MM-RGD Compatible - MM LC - 550 m (1804 ft) (GLCSXMMRGDST)

Startech Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP Transceiver ...

Startech Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP Transceiver Module - Cisco GLC-SX-MM-RGD Compatible - MM LC - 550 m (1804 ft) (GLCSXMMRGDST)
>
ár:
26 082 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR - MM LC with DDM - 300 m (984 ft) (MASFP10GBSR)

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ...

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR - MM LC with DDM - 300 m (984 ft) (MASFP10GBSR)
>
ár:
118 787 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-SR-S - MM LC with DDM - 300 m (984 ft) (SFP10GSRSST)

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ...

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-SR-S - MM LC with DDM - 300 m (984 ft) (SFP10GSRSST)
>
ár:
105 410 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP Transceiver Module - Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX Compatible - MM LC - 550m (1804 ft) (MASFP1GBSXST)

Startech Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP Transceiver ...

Startech Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP Transceiver Module - Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX Compatible - MM LC - 550m (1804 ft) (MASFP1GBSXST)
>
ár:
19 548 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco Compatible 100 Mbps Fiber SFP Transceiver Module MM LC w/ DDM - 2 km (Mini-GBIC) (SFPF1302C)

Startech Cisco Compatible 100 Mbps Fiber SFP ...

Startech Cisco Compatible 100 Mbps Fiber SFP Transceiver Module MM LC w/ DDM - 2 km (Mini-GBIC) (SFPF1302C)
>
ár:
18 182 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet modul, MiniGBIC/SFP 1000Base-T (RJ45) Gigabit

Intellinet modul, MiniGBIC/SFP 1000Base-T (RJ45) ...

... Agreement (MSA)SFP szabványnak megfelel (small form factor plugable)Cisco készülékekkel kompatibilisAlacsony teljesítményveszteség (1.05W)Szélesség14 mmMagasság12 mmHossz67 mm
>
ár:
14 020 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 1M CISCO KOMPATIBLES SFP+ 10-GIGABIT ETHERNET TWINAX KABEL (SFPCMM1M)

StarTech 1M CISCO KOMPATIBLES SFP+ 10-GIGABIT ...

StarTech.com Twinaxial Network Cable for Network Device - 1 m - 1 Pack - 1 x SFF-8431 SFP+ - 1 x SFF
>
ár:
16 231 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
CryptoWorks
modem
Lte
adsl
adapter
WiFi
modul
cable
SFP
Invitel
ADSL2+
Annex
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom