Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Cisco Catalyst 3850 2 x 10GE Network Module C3850-NM-2-10G- CISCO

Cisco Catalyst 3850 2 x 10GE Network Module ...

... 10 Gigabit Ethernet network module for Cisco Catalyst 3850 Cisco C3850-NM-2-10G, 10 ... 100BASE-T, 10BASE-T, 10GBASE-T, Cisco Catalyst 3850 Cisco C3850-NM-2-10G. Ethernet interface ...
>
ár:
381 648 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco Catalyst 3850 Switch  Managed WS-C3850-48T-L

Cisco Catalyst 3850 Switch Managed WS-C3850-48T-L

... (StackPower cables need to be purchased separately) Cisco Catalyst 3850, SNMP v1, SNMP v2c, ... , 50/60 Hz, -5 - 45 °C Cisco Catalyst 3850. Switch type: Managed. Networking standards: ...
>
ár:
1 423 970 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech Cisco Compatible 10GBase-SR SFP+ Fiber Transceiver 300m SFP+ modul

StarTech Cisco Compatible 10GBase-SR SFP+ Fiber ...

... networking device with an MSA or Cisco compliant 10GbE SFP+ port. Delivering ... Requirements System and Cable Requirements MSA or Cisco compliant SFP+ port Environmental Humidity 30~ ...
>
ár:
124 062 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Cisco Compatible 10GBase-SR SFP+ Fiber Transceiver 300m SFP+ modul

StarTech Cisco Compatible 10GBase-SR SFP+ Fiber ...

... networking device with an MSA or Cisco compliant 10GbE SFP+ port. Delivering ... Requirements System and Cable Requirements MSA or Cisco compliant SFP+ port Environmental Humidity 30~ ...
>
ár:
107 671 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco 1000BASE-T SFP Transceiver modul (GLC-TE=)

Cisco 1000BASE-T SFP Transceiver modul (GLC-TE=)

Modell: Cisco SFP (mini-GBIC)Csatlakozó: 1db RJ-45Hálózat: 1000Base-T Network LANA
>
ár:
67 462 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
96 160 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
99 570 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
6 949 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
58 377 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
94 012 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
90 827 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module - GLC-TE=

Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module - GLC-TE=

1000BASE-T SFP transceiver module - GLC-TE=
>
ár:
66 966 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco Compatible Gigabit Fiber SFP Transceiver Module SM/MM LC - 10 km (Mini-GBIC) (SFPGLCLHSMST)

Startech Cisco Compatible Gigabit Fiber SFP ...

Startech Cisco Compatible Gigabit Fiber SFP Transceiver Module SM/MM LC - 10 km (Mini-GBIC) (SFPGLCLHSMST)
>
ár:
23 305 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco Compatible Gigabit Fiber SFP Transceiver Module MM LC w/ DDM – 550m (Mini-GBIC) (SFPGESST)

Startech Cisco Compatible Gigabit Fiber SFP ...

Startech Cisco Compatible Gigabit Fiber SFP Transceiver Module MM LC w/ DDM – 550m (Mini-GBIC) (SFPGESST)
>
ár:
19 114 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-LR-S Compatible - SM LC - 10 km (6.2 mi) (SFP10GLRSST)

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ...

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-LR-S Compatible - SM LC - 10 km (6.2 mi) (SFP10GLRSST)
>
ár:
148 451 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-SR-S - MM LC with DDM - 300 m (984 ft) (SFP10GSRSST)

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ...

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-SR-S - MM LC with DDM - 300 m (984 ft) (SFP10GSRSST)
>
ár:
104 187 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 40 Gigabit Fiber 40GBase-LR4 QSFP+ Transceiver Module - Cisco QSFP-40G-LR4-S Compatible - SM LC - 10 km (6.2 mi.) (QSFP40GLR4S)

Startech 40 Gigabit Fiber 40GBase-LR4 QSFP+ ...

Startech 40 Gigabit Fiber 40GBase-LR4 QSFP+ Transceiver Module - Cisco QSFP-40G-LR4-S Compatible - SM LC - 10 km (6.2 mi.) (QSFP40GLR4S)
>
ár:
867 630 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 40 Gigabit Fiber 40GBase-SR4 QSFP+ Transceiver Module - Cisco QSFP-40G-SR4 Compatible - MM MPO - 150 m (492 ft) (QSFP40GSR4ST)

Startech 40 Gigabit Fiber 40GBase-SR4 QSFP+ ...

Startech 40 Gigabit Fiber 40GBase-SR4 QSFP+ Transceiver Module - Cisco QSFP-40G-SR4 Compatible - MM MPO - 150 m (492 ft) (QSFP40GSR4ST)
>
ár:
208 853 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 40 Gigabit Fiber 40GBase-LR4 QSFP+ Transceiver Module - Cisco QSFP-40G-LR4 Compatible - SM LC - 10 km (6.2 mi.) (QSFP40GLR4ST)

Startech 40 Gigabit Fiber 40GBase-LR4 QSFP+ ...

Startech 40 Gigabit Fiber 40GBase-LR4 QSFP+ Transceiver Module - Cisco QSFP-40G-LR4 Compatible - SM LC - 10 km (6.2 mi.) (QSFP40GLR4ST)
>
ár:
964 001 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-ER Compatible - SM LC - 40 km (24.8 mi) (SFP10GERST)

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ...

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-ER Compatible - SM LC - 40 km (24.8 mi) (SFP10GERST)
>
ár:
459 271 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-SR-X - MM LC with DDM - 300 m (984 ft) (SFP10GSRXST)

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ...

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-SR-X - MM LC with DDM - 300 m (984 ft) (SFP10GSRXST)
>
ár:
140 217 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco Compatible 10GBase-SR SFP+ Fiber Transceiver Module 850nm MM LC w/DDM - 300m (SFP10GSRST)

Startech Cisco Compatible 10GBase-SR SFP+ Fiber ...

Startech Cisco Compatible 10GBase-SR SFP+ Fiber Transceiver Module 850nm MM LC w/DDM - 300m (SFP10GSRST)
>
ár:
111 350 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet modul, MiniGBIC/SFP 1000Base-T (RJ45) Gigabit

Intellinet modul, MiniGBIC/SFP 1000Base-T (RJ45) ...

... Agreement (MSA)SFP szabványnak megfelel (small form factor plugable)Cisco készülékekkel kompatibilisAlacsony teljesítményveszteség (1.05W)Szélesség14 mmMagasság12 mmHossz67 mm
>
ár:
13 870 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-LR Compatible - SM LC - 10 km (SFP10GLRST)

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ...

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - Cisco SFP-10G-LR Compatible - SM LC - 10 km (SFP10GLRST)
>
ár:
150 122 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco Compatible 100 Mbps Fiber SFP Transceiver Module MM LC w/ DDM - 2 km (Mini-GBIC) (SFPF1302C)

Startech Cisco Compatible 100 Mbps Fiber SFP ...

Startech Cisco Compatible 100 Mbps Fiber SFP Transceiver Module MM LC w/ DDM - 2 km (Mini-GBIC) (SFPF1302C)
>
ár:
17 970 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco kompatibilis 10GB-LR-SFPP-C 10G SFP+ LR 1310nm LC 10km SMF by Rapidcon

Cisco kompatibilis 10GB-LR-SFPP-C 10G SFP+ LR ...

Cisco kompatibilis 10GB-LR-SFPP-C 10G SFP+ LR 1310nm LC ...
>
ár:
106 013 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech 1M CISCO KOMPATIBLES SFP+ 10-GIGABIT ETHERNET TWINAX KABEL (SFPCMM1M)

StarTech 1M CISCO KOMPATIBLES SFP+ 10-GIGABIT ...

StarTech.com Twinaxial Network Cable for Network Device - 1 m - 1 Pack - 1 x SFF-8431 SFP+ - 1 x SFF
>
ár:
25 502 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 2M CISCO KOMPATIBLES SFP+ 10-GIGABIT ETHERNET TWINAX KABEL (SFPCMM2M)

StarTech 2M CISCO KOMPATIBLES SFP+ 10-GIGABIT ...

StarTech.com Twinaxial Network Cable for Network Device - 2 m - 1 Pack - 1 x SFF-8431 SFP+ - 1 x SFF
>
ár:
28 677 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 3M CISCO KOMPATIBLES SFP+ 10-GIGABIT ETHERNET TWINAX KABEL (SFPCMM3M)

StarTech 3M CISCO KOMPATIBLES SFP+ 10-GIGABIT ...

StarTech.com Twinaxial Network Cable for Network Device - 3 m - 1 Pack - 1 x SFF-8431 SFP+ - 1 x SFF
>
ár:
29 693 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 5M CISCO KOMPATIBLES SFP+ 10-GIGABIT ETHERNET TWINAX KABEL (SFPCMM5M)

StarTech 5M CISCO KOMPATIBLES SFP+ 10-GIGABIT ...

StarTech.com Twinaxial Network Cable for Network Device - 5 m - 1 Pack - 1 x SFF-8431 SFP+ - 1 x SFF
>
ár:
51 791 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
CryptoWorks
modem
Lte
adsl
WiFi
adapter
Wi-Fi
üvegszálas
Optoma
modul
Cisco
MC111CS
D-Link
Firewire
Invitel
csatlakozó
Irdeto
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom