Fiber modem

Startech Gigabit Ethernet Single Mode Fiber Media Converter SC 40 km - 1000 Mbps (ET91000SM402)

Startech Gigabit Ethernet Single Mode Fiber Media ...

224 312 Ft

OverviewThe ET91000SM402 1000 Mbps Gigabit Single Mode Fiber Media Converter SC (40 km) ... extend a Gigabit Ethernet network over single mode fiber by up to 40km (25 miles).A cost ...

  • Gyártó: Startech
Irány a bolt arrow_forward
TP-Link MC100CM Multi SC fiber Full-D Media Converter

TP-Link MC100CM Multi SC fiber Full-D Media ...

12 500 Ft

  • Gyártó: TP-Link
Irány a bolt arrow_forward

0 Ft

Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 1-Pair

Ubiquiti U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, ...

41 791 Ft

Ubiquiti U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 1-Pair-Garancia: Jogszabály szerint:- ...

  • Gyártó: Ubiquiti
Irány a bolt arrow_forward
Startech Gigabit Ethernet to SC Fiber Media Converter - 1000Base-SX - Multimode 550 m (MCMGBSCMM055)

Startech Gigabit Ethernet to SC Fiber Media ...

51 721 Ft

... Gigabit Ethernet (1000Mbps) network up to 550 m over multimode fiber, on 1000BASE-SX networks.Extend your GbE network cost-effectivelyThe ...

  • Gyártó: Startech
Irány a bolt arrow_forward
Startech Gigabit Ethernet to SC Fiber Media Converter - 1000Base-LX - Single-mode - 10 km (MCMGBSCSM10)

Startech Gigabit Ethernet to SC Fiber Media ...

95 985 Ft

... and extends a Gigabit Ethernet fiber (1000 Mbps) network up to 10 km over single-mode fiber on 1000BASE-LX networks.Extend ...

  • Gyártó: Startech
Irány a bolt arrow_forward
Startech OAM Managed Gigabit Ethernet Fiber Media Converter - Multi Mode LC 550m - 802.3ah Compliant (ET91000LCOAM)

Startech OAM Managed Gigabit Ethernet Fiber Media ...

106 156 Ft

... lets you extend a Gigabit Ethernet connection over Multimode LC fiber, with the added benefit of remote management capabilities.Compliant with ...

  • Gyártó: Startech
Irány a bolt arrow_forward
Startech Gigabit Ethernet Multi Mode Fiber Media Converter SC 550m - 1000 Mbps (ET91000SC2)

Startech Gigabit Ethernet Multi Mode Fiber Media ...

71 866 Ft

... , 550m) lets you extend a Gigabit Ethernet network over multimode fiber, at distances up to 550m (1804 ft).A cost-effective ...

  • Gyártó: Startech
Irány a bolt arrow_forward
Startech Fiber Media Converter Gigabit 1000Mbps MM Fibre LC 550m (ET91000LC2)

Startech Fiber Media Converter Gigabit 1000Mbps MM ...

88 440 Ft

... , 550m) lets you extend a Gigabit Ethernet network over multimode fiber, at distances up to 550m (1804 ft).A cost-effective ...

  • Gyártó: Startech
Irány a bolt arrow_forward
Startech Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media Converter - SM LC - 10 km (ET91000SM10)

Startech Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media ...

115 014 Ft

OverviewThis Gigabit Ethernet to fiber media converter is a cost-effective way to extend your ... two devices by up to 10 km (6.2 mi.).Fiber network connections prov

  • Gyártó: Startech
Irány a bolt arrow_forward
Startech 1000 Mbps Gigabit Single Mode Fiber Media Converter LC 40 km (ET1000S40LC2)

Startech 1000 Mbps Gigabit Single Mode Fiber Media ...

191 597 Ft

OverviewThe ET1000S40LC2 1000 Mbps Gigabit Single-Mode Fiber Media Converter (LC, 40 km) enables ... a Gigabit Ethernet network over single-mode fiber, at distances up to 40km (25 miles).A ...

  • Gyártó: Startech
Irány a bolt arrow_forward
Startech Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media Converter - SM LC - 20 km (ET91000SM20)

Startech Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media ...

125 873 Ft

OverviewThis Gigabit Ethernet to fiber media converter is a cost-effective way to extend your ... two devices by up to 20 km (12.4 mi.).Fiber network connections pro

  • Gyártó: Startech
Irány a bolt arrow_forward
Startech 10 Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media Converter - Open SFP+ - Managed (ET10GSFP)

Startech 10 Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media ...

615 239 Ft

OverviewThis 10GbE fiber media converter lets you scale your network using the 10Gb ...

  • Gyártó: Startech
Irány a bolt arrow_forward
Startech Cisco SFP-GE-S Compatible SFP Fiber Module - 1000BASE-SX - Lifetime Warranty (SFPGESST)

Startech Cisco SFP-GE-S Compatible SFP Fiber ...

21 096 Ft

OverviewThe SFPGESST is a Cisco SFP-GE-S compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to ...

  • Gyártó: Startech
Irány a bolt arrow_forward
Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver - Cisco SFP-10G-LR Compatible - SM LC - 10 km - TAA Compliant (SFP10GLRSTTA)

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver - Cisco ...

166 922 Ft

OverviewThis StarTech.com 10 Gigabit fiber SFP+ is a TAA compliant transceiver module, equivalent to the ...

  • Gyártó: Startech
Irány a bolt arrow_forward
UBIQUITI UF-SM-10G-S Single-Mode Fiber

UBIQUITI UF-SM-10G-S Single-Mode Fiber

78 800 Ft

10 Gbps SFP+ szingle módusú fiber maximum 10 kilométerre.

  • Gyártó: UBiQUiTi
Irány a bolt arrow_forward
UBIQUITI UF-SM-10G Single-Mode Fiber

UBIQUITI UF-SM-10G Single-Mode Fiber

42 020 Ft

10 Gbps SFP+ szingle módusú fiber maximum 10 kilométerre.

  • Gyártó: UBiQUiTi
Irány a bolt arrow_forward
UBIQUITI UF-SM-1G-S Single-Mode Fiber

UBIQUITI UF-SM-1G-S Single-Mode Fiber

9 860 Ft

1.25 Gbps SFP szingle módusú fiber maximum 3 kilométerre.

  • Gyártó: UBiQUiTi
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti U Fiber Single-Mode BiDi 10Gbps SFP+ modul UF-SM-10G-S

Ubiquiti U Fiber Single-Mode BiDi 10Gbps SFP+ ...

47 900 Ft

  • Gyártó: Ubiquiti
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti U Fiber Single-Mode BiDi 1Gbps SFP modul UF-SM-1G-S

Ubiquiti U Fiber Single-Mode BiDi 1Gbps SFP modul ...

13 400 Ft

  • Gyártó: Ubiquiti
Irány a bolt arrow_forward
TP-Link MC100CM Multi SC fiber Full-D Media Converter

TP-Link MC100CM Multi SC fiber Full-D Media ...

12 313 Ft

Terméktulajdonságok: Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. Max. 2 km MM optikai linkhez, half/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! SM optikai kábellel ...

  • Gyártó: TP-Link
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti U Fiber Single-Mode BiDi 10Gbps SFP+ modul

Ubiquiti U Fiber Single-Mode BiDi 10Gbps SFP+ ...

101 000 Ft

  • Gyártó: UBIQUITI
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti U Fiber Single-Mode BiDi 1Gbps SFP modul

Ubiquiti U Fiber Single-Mode BiDi 1Gbps SFP modul

14 500 Ft

  • Gyártó: UBIQUITI
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti UF-SM-10G - U Fiber, Single-Mode SFP Module, 10G

Ubiquiti UF-SM-10G - U Fiber, Single-Mode SFP ...

53 970 Ft

  • Gyártó: UBIQUITI
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti U Fiber Single-Mode kültéri optikai kábel, 30 méter

Ubiquiti U Fiber Single-Mode kültéri optikai ...

34 590 Ft

  • Gyártó: UBIQUITI
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti U Fiber Single-Mode kültéri optikai kábel, 60 méter

Ubiquiti U Fiber Single-Mode kültéri optikai ...

50 860 Ft

  • Gyártó: UBIQUITI
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti U Fiber Single-Mode kültéri optikai kábel, 90 méter

Ubiquiti U Fiber Single-Mode kültéri optikai ...

69 840 Ft

  • Gyártó: UBIQUITI
Irány a bolt arrow_forward
TP-Link MC100CM Multi SC fiber Full-D Media Converter

TP-Link MC100CM Multi SC fiber Full-D Media ...

14 000 Ft

  • Gyártó: TP-Link
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti U Fiber Single-Mode BiDi 10Gbps SFP+ modul UF-SM-10G-S

Ubiquiti U Fiber Single-Mode BiDi 10Gbps SFP+ ...

53 000 Ft

  • Gyártó: Ubiquiti
Irány a bolt arrow_forward
Ubiquiti U Fiber Single-Mode BiDi 1Gbps SFP modul UF-SM-1G-S

Ubiquiti U Fiber Single-Mode BiDi 1Gbps SFP modul ...

15 000 Ft

  • Gyártó: Ubiquiti
Irány a bolt arrow_forward

Legnépszerűbb keresések - modem

Modem újdonságok a depo.hu-n